Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Ampol - Merol

Pracowałeś w firmie Ampol - Merol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
MIETEK - 2012-02-14 12:54:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
WSZYSTKO OK POLECAM.
zdjecie uzytkownika
Rafał - 2014-11-17 21:14:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
a ja nie polecam, mobbing, eksploatowanie człowieka, przedstawiciel to pies do ganiania. niby płacą ale....
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2014-12-15 18:30:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
Marecki - 2014-12-15 18:31:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Mobbing przez duże M.
zdjecie uzytkownika
XXL - 2015-02-19 20:54:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
a A POT jak się sprawuje ????
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampol - Merol

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Ampol - Merol?
Zadaj pytanie
alert