Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: Ampol-Merol Sp. z o.o.

Oceniono 45 razy
87-200 Wąbrzeźno
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
MIETEK - 2012-02-14 12:54:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
WSZYSTKO OK POLECAM.
zdjecie uzytkownika
XXL - 2015-02-19 20:54:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
a A POT jak się sprawuje ????
zdjecie uzytkownika
p - 2015-10-02 19:25:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
warto isc na doradcę agrotechnicznego?
zdjecie uzytkownika
loki - 2015-10-26 13:36:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [p - 2015-10-02 19:25:20]:
Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie na te firme w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań.@p, oczywiście , że warto jeśli jesteś w tym naprawdę dobry. Każdy kto się w czymś wyróżnia jest w stanie na tym zarobić naprawdę wyjatkowo dobre pieniądze. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
zzz - 2015-11-16 23:00:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [XXL - 2015-02-19 20:54:33]:
rewelacja :-)
zdjecie uzytkownika
elzeb - 2015-11-23 21:35:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
ekslopatują człowieka do cna, narzucają mordercze plany a konkurencja nie śpi. (usunięte przez administratora), najwięcej daje się kasy na ładne katalogi, uloteczki i marketing zamiast motywować pracowników. nie polecam
zdjecie uzytkownika
kencel - 2015-11-25 21:33:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ostatnio przejeżdżałem niedaleko tej firmy i zastanawiałem się jak ludziom się w niej wiedzie. Kiedyś tutaj stawiałem pierwsze kroki w karierze zawodowej i dobrze wspominam ten czas. Nie wiem tylko jak teraz ludzie postrzegają pracę u nich i czy w ogóle przyjmują ludzi do rekrutacji ... będę wdzięczny za wskazówki.
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2015-12-09 17:10:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile tam zarabiacie, podajcie jakieś przykładowe pensje
zdjecie uzytkownika
maro - 2015-12-09 20:13:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wydaje mi sie ze chyba maja jaksa rekrutacje bo ostanio jakos natknolem sie na ogloszenie z tej firmy, bylo nawet interesujace chcialem zapytac ile na poczatem moze dostac osoba zatrudniona jako doraca
zdjecie uzytkownika
gosc - 2016-01-14 11:59:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
warunki pracy rewelacyjne
zdjecie uzytkownika
maciej - 2016-01-14 20:06:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
@gosc, a możesz napisac jednak jakikolwiek argument, bo nie wiadomo co jest dla Ciebie taka rewelacją. Myslałem, czy nie zaaplikować tu jako doradca agrotechniczny, może wiecie jakie dają tu narzędzia pracy?
zdjecie uzytkownika
zmachany - 2016-02-09 17:31:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [maciej - 2016-01-14 20:06:34]:
rewelacyjnie? nie polecam
zdjecie uzytkownika
uppp - 2016-02-12 12:33:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rewelacyjnie jest jak wybija 16.00!
zdjecie uzytkownika
gaweł - 2016-02-21 10:09:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A mnie szczególnie interesuje ogłoszenie na specjalistę ds sprzedazy. Nawet zapewniona jest umowa o pracę na okres próbny, a przecież stabilne zatrudnienie to rzadkość w dzisiejszych czasach
zdjecie uzytkownika
paweł - 2016-02-21 23:36:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [gaweł - 2016-02-21 10:09:18]:
Witam, jeżeli się zdecydujesz, podpisz umowę przedwstępną. Ja byłam na rozmowie, miałam wszystko ustalone, dostałam dokumenty i skierowanie na badania, a oni parę dni przed zadzwonili, że rezygnują ze mnie
zdjecie uzytkownika
haha - 2016-02-23 11:32:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pewnie, że umowa o pracę na okres próbny to uczciwe rozwiązanie na sam początek @gaweł, zwłaszcza, że później stabilne zatrudnienie jest później normalnym przedłużeniem.
zdjecie uzytkownika
554 - 2016-02-26 15:56:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej hej ciekaw jestem czy w najblizszym czasie beda znowu rekrutowac na przyklad na stanowwisko kierownika gospodarstwa/ brygadzisty? podobno byla umowa o prace
zdjecie uzytkownika
loki - 2016-03-04 18:24:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [554 - 2016-02-26 15:56:59]:
jeśli chodzi o akurat o tamtą pracę to rzeczywiście dawali umowę o pracę. Nie do końca wiem czy dają ją wszystkim , ale na tych finansowych stanowsikach na pewno
zdjecie uzytkownika
gosik - 2016-03-11 19:26:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy to Główny księgowy czy też specjalista do spraw kadr i płac, dostawali oni umowę o pracę @loki. Jeśli miałeś małe doświadczenie to musiałeś przejść przez okres próbny.
zdjecie uzytkownika
aleksy - 2016-03-14 09:21:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no własnie zgadzam się, zawsze jest najpierw okres póbny również jako Doradca Agrotechniczny tez jest, a dospiero potem dają Ci normalnie umowe zlecenie.
zdjecie uzytkownika
koko - 2016-03-20 20:30:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeżeli okres próbny to chyba potem umowę o pracę na czas nieokreślony @aleksy, umowa zlecenie jest na jakiś czas więc nie praktykuje się wcześniej "próby"
zdjecie uzytkownika
Pan - 2016-04-27 09:40:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem tam lata, z roku na rok co raz gorzej. Firma rodzinna to była ale 10 lat temu. Plany sprzedaży z kosmosu, ceny nie są konkurencyjne. Jak mam rolnikowi dać dobrą cenę, jak mam zakaz. Rolnik pójdzie do konkurencji. Masę ulotek, zatrudnionych ludzi po znajomości bez wiedzy. Nasza pani kierownik bez wiedzy, jakim cudem ona ma pracę ? Brak podstaw, cały czas opierająca się na mojej wiedzy i zwalająca całe obowiązki. Wk.. się pracuje od półtora roku u konkurencji. Te same pieniądze i premie lepsze. Lepsze ceny dla klientów.
zdjecie uzytkownika
aleksy - 2016-04-27 09:56:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
całkiem dobre zaopatrują rolnictwo z tego co widze. No i szukają obecnie ludzi jako magazynier- sprzedawca.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Ampol-Merol Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampol-Merol Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: