Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Ampol - Merol

Pracowałeś w firmie Ampol - Merol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-01-18 19:07:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracując w określonej spółce, można poznać bardzo dużo tradycji panujących w tej spółce, pokaż innym jak prezentuje się firma w której pracujesz. Najciekawsza opinia to opinia pracowników, jeżeli już pracowałeś w Ampol-Merol Sp. z o.o., wyraź ją dla przyszłych pracowników. Wąbrzeźno i inne miejscowości oczekują na Twoją opinię. Czy ta spółka ogólnie rzecz ujmując prowadzi rekrutację? Jeśli tak to na jakie miejsca najbardziej się opłaca aplikować? Pomóż innym podjąć prawidłową decyzję i idealnie dobrać pracodawcę do osobistych oczekiwań.
zdjecie uzytkownika
MIETEK - 2012-02-14 12:54:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WSZYSTKO OK POLECAM.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampol - Merol

Twoj email:
Wiadomość: