Opinie o Metalchem - Kościan sp. z o. o. w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Metalchem - Kościan sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metalchem - Kościan sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalchem - Kościan sp. z o. o. w Kościan

Czy można liczyć w Metalchem - Kościan sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

dariusz

Tak. Dostaniesz plaster i paracatamol. A jak będziesz miał zawał to może łaskawie zadzwonią na pogotowie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Metalchem - Kościan sp. z o. o.?

@Bartek

A jest szansa żeby rozłożyć tę przerwę na dwie krótsze? Zawsze tak było, że przerwa nie wlicza się w godziny pracy? Firma zapewnia posiłki pracownikom czy jak to wygląda? Jest gdzie odgrzać swoje jedzenie?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Metalchem - Kościan sp. z o. o.?

kiter

6.00-14.00 - dla roboli 7.00-15.00- dla "umysłowych"

nick
@kiter

Od 6.00 ale do 14.40, bo jak wyjdziesz punkt 14.30 to jest niemile widziane. Oczywiście zaliczone masz 8 godzin.

Nie rozumiem z czego wynikają te godziny pracy, robicie od 6.00, tak? No to wychodzi ponad 8 godzin, nie są to wtedy nadgodziny?

Bartek Nowy wpis

O 12 masz 30 minutowy lunch. Jeśli nie robisz sobie lunchu o 14 kończysz. Na terenie firmy jest stołówka gdzie możesz zjeść w tej porze obiad i masz na to właśnie 30 minut przerwy.

@Bartek

Gosia

Robotnik transportowy nadal dostaje najpierw umowę na czas próbny zanim dostanie na dłużej? Tak jak podawali w 2016 w ogłoszeniu, że tak to działa. A wiadomo, czy na umowę o pracę można liczyć od początku? Szukam pracy, ale różne zlecenia odpadają.

Prometeusz
@Gosia

Jeśli się sprawdzisz to i dostaniesz umowe o pracę, ale czy warto w tych warunkach pracować za te pieniądze ? Odpowiedź już zależy od indywidualnych perspektyw; czy sie szanować, czy wegetować za najniższą + pare srebrników + premia uznaniowa, a wiadomo jak to bywa z premiami uznaniowymi. Cytując słowa z portalu z smiesznymi obrazkami: (usunięte przez administratora) za dwóch, rób wyniki, żeby szef mógł sobie kupić kolejne auto" :)

Wioleta
@Prometeusz

Co do premii uznaniowej, to jaka to jest kasa, jaki rząd wielkości? I kto uznaje, że pracownik dostanie te premie? Przełożony danej osoby, czy właściciel firmy? Jak to wygląda?

Antosia
@Prometeusz

Co trzeba konkretnie zrobić żeby się sprawdzić, wystarczy wykonywać swoje obowiązki czy coś więcej? Co masz na myśli pisząc o tych srebrnikach? To jakieś dodatki czy inny rodzaj premii? Ile wynosi miesięcznie?

@Antosia

W tej firmi premia jest tylko na papierze. Warunki pracy są tu ciężkie. Temperatura znacznie poniżej minimalnej określonej w kodeksie pracy. Ciekawe kiedy komentarz zostanie skasowany. Niewygodne komentarze o tej firmie są szybko kasowane.

Aleks Nowy wpis

A jakie są reakcje osób decydujących o temperaturze, jak ktoś przychodzi to zgłosić? I czy są jakieś widełki płacowe, co do pensji zasadniczej, gdy się na rozmowie dogadujemy, ile kasy i za jaką robotę?

Czy pracodawca Metalchem - Kościan sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

A czemu ich nie dostajecie, nie wyrabiacie planu czy jak? Jeśli wcześniej były, to ile dostawaliście na miesiąc?

A dlaczego już od ponad roku nie można dostać premii? Wcześniej była? Jakiś konkretny powód jej zniesienia? Pytam, bo myślę nad aplikacją

kiter

Szukajcie się na zwolnienia. Roboty ma być coraz mniej. 2024 to ma być katastrofa.

Stasiek
@kiter

Nostradamus? Czy już jest tu mniej pracy i zaczęły się zwolnienia?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Metalchem - Kościan sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

dariusz

Duzymis

Na jakie zarobki można liczyć? Sytuacja w metalchemie się poprawiła ?

Metalchem - Kościan sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Frezer. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Muller

Tak, stawka 22 brutto. Daj pan spokój sobie z takimi (usunięte przez administratora) zarobkami.

@Muller

A jakieś inne dodatki, które aktualnie oferują? Bo raczej tylko samej podstawy to nie dają?

@Muller

22 brutto to mają tylko ci co dają się tam (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@Miki 555

Co to tak właściwe oznacza? To w kontekście podwyżki za ciężką pracę? Jak ona aktualnie tutaj wygląda, czego wymagają od ludzi?

@Lidia

Nie to bardziej zależy od tego co sobie sam człowiek wywalczy. Ale za 22 zł brutto bym tam nigdy nie robił

Grzegorz
@Miki 555

Czyli można negocjować stawkę na rekrutacji? Czy dopiero później jak ma się już jakieś wyniki dają szanse na wyższe zarobki?

@Grzegorz

Musisz pokazać że jesteś fobrym fachowcem to później możesz śmiało negocjować

MałyMis

No to prawda

@Miki 555

no ale na rozmowie chyba tego nie pokażesz tak wprost? Chyba, że biorą na bok na parę godzin próbnych?

Jak wygląda ścieżka kariery w Metalchem - Kościan sp. z o. o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

MałyMis

W zależności od stanowiska

Mariusz

@jaro A wypłata jest cała wysyłana na konto czy jakoś jest to dzielone?

Czy Metalchem - Kościan sp. z o. o. organizuje staże dla studentów?

Rozbawiony gość

Kolego co do studentów nie mogę Ci pomóc jednak mogę napomknąć, że zawodówka/technikum praktyki odbywa w Metalchemie. Najlepiej spróbować osobiście.

Rafał

Witam wszystkich, na wstępie chciałem podkreślić, że jestem byłym pracownikiem Metalchemu. Byłym pracownikiem gdyż pośrednik nie chciał zapewnić mi dobrych warunków zakwaterowania a pracowałem w delegacji. Dużo jest tu mało pozytywnych opinii, które muszę zdementować. Współpraca z Kierownikiem Tomkiem oraz głównym szefem produkcji była bardzo ok, ze wszystkim można się dogadać ale trzeba chcieć a nie tyko oczekiwać. W firmie panowała przez cały okres mojej pracy pozytywna energia. Jedyną osobą do której mam zastrzeżenia, to zdaje się lider szlifierzy z 3 hali. Jak mu coś nie pasowało, to biegał na skargę chociaż nie miał nigdy logicznych argumentów. Widziałem też raz jak gnoił 1 z nowych szlifierzy. Nikomu nie życzę współpracy z takim dziadem. Każdy wie o kogo chodzi bo pacjent ma zeza i okulary ;) W samej pracy każdy początkujący spawacz ma możliwość wdrożenia się w zawód. Są 3 zmiany ale z tym też da się dogadać, nadgodziny są mile widziane ale nikt krzywo nie patrzy jeśli robisz tylko po 8. Wszystkie graty potrzebne spawaczowi są zapewnione przez firmę. Większość spawarek to nowe i dobre sprzęty. Pracowało mi się tam bardzo przyjemnie, żadnego bata nad głową. Czujesz, że musisz zapalić to palisz, masz ochotę na kawę / herbatę to wstawiasz wodę i parzysz. Te negatywne opinie wystawiali obiboki, którym może się pracować nie chciało, bo przyszli walić ściemę i do domku a w pracy jak to w pracy, każdy swoje zrobić musi.

Czy jest tu praca w święta? Czy są to wolne dni

Bio

To się zatrudnijcie u psa haskiego

Cezary

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem tak rzadkiej bytności na tym forum?

Skoczek

Witam, chciałem się dowiedzieć jak sytuacja w firmie. Jakieś przyjęcia? Jak że stawkami

Nosił wilk razy kilka ...

Nosił wilk razy kilka, Ponieśli i wilka. Nadeszla wiekopomna chwiła... Kiedy wyleciał z hukiem z zakładu: pracy pan raf*ł z***ła ... Pewnie zacznie szukać "chłopok" nowej tacy, (miejsca pracy), Bo tak kończą ludzie "uprzejmie donoszący" w swym miejscu pracy. Nie każdy rolnik z widłami to posejdon. Nie wojuj widłami, Bo cie z zakładu pracy wywiozą taczkami! Jak wyjazd taczką to tylko z gno*nikiem, A takim żeś był chłopie wojownikiem! W świadectwie pracy masz pewnie nagryzdane, Oj w takim przypadku... będziesz miał z szukaniem pracy chłopie przechlapane… Nie warto być ch*mem dla ludzi, donosić na współpracowników, Bo narobisz se chłopie w życiu zawodowym mase problemików, Morał z tej bajki jest taki, Że jeśli będziesz szkodzić pracownikom, to narobisz se w gnieździe niezłej sr*ki. Treść merytoryczna jest wszystkim znana Nie ma już w firmie tego ... pana. Kto chce, może otworzyć sobie szampana.

Feliks

W czasie pracy trzeba generalnie pracować a jeśli ktoś ma inne zdanie to niech zmieni pracę na lżejszą i mniej płatną.

adamus

No to jak tam jest? Poprawiło się na produkcji czy nadal ten sam (usunięte przez administratora) co był?

Robol
@adamus

Jeszcze większy (usunięte przez administratora) za czasów panującego tu ów pana Roberta.

Jerzy

Widzę że niektóre osoby boli jak młodzi ambitni robią kawał dobrej roboty w Metalchemie....

Do pana R.
@Jerzy

A co ustawiłeś sobie powiadomienia na maila jak pojawiają się nowe wpisy i podczas kawki o 12 czytasz to w biurze i rozmyślasz co tu odpisać. Widzę prawda boli i żal tyłek ściska.

Mafia majk

Z Tomasza S. taki mistrz jak z Jarosława Kacz*****yńskiego ojciec i mąż. Na niczym się nie zna, udaje cwaniaka a jak ktoś na niego krzyknie to chowa się za plecami Roberta S. Tak to jest jak tatuś po znajomości załatwił pracę synkowi, który w żadnej poprzedniej pracy nie mógł się odnaleźć, a poza tym miał lepkie ręce.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalchem - Kościan sp. z o. o. - Kościan

• Jak się pracuje w Metalchem - Kościan sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalchem - Kościan sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalchem - Kościan sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalchem - Kościan sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Metalchem - Kościan sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalchem - Kościan sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Przemysłowa 2
    64-000 Kościan
  • NIP: 6981715321 KRS: 0000220076

Metalchem - Kościan sp. z o. o.