EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Opinie o EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

Dzień dobry, tak, jak najbardziej oferujemy naszym Pracownikom benefit w postaci prywatnej opieki medycznej, gdzie mogą korzystać także z pakietu rodzinnego. :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Tak, staramy się, aby atmosfera w naszych biurach była przyjazna i sprzyjająca rozwojowi naszych pracowników.

Wojciech Z.

Jestem zainteresowany zatrudnieniem w Edag, lecz interesuje mnie co jest powodem zwalniania się z firmy? Przeglądając portale związane z zatrudnieniem zainteresował mnie fakt, że na przestrzeni ostatnich miesięcy pracę zakończyło sporo osób z niemałym doświadczeniem. Atmosfera, zarobki?

Albert

Jakie widełki zarobków przewiduje się dla konstruktora z 5 letnim stażem pracy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EDAG Engineering Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dzień dobry, zdarzają się oczywiście sytuacje, kiedy Pracownik nie spełnia naszych oczekiwań i wówczas musimy wypowiedzieć umowę. Z drugiej strony, jeśli to my nie spełniamy oczekiwań Pracownika lub zmieni on swoje plany zawodowe, wówczas decyzja o zakończeniu współpracy należy do niego. Cieszy nas jednak bardzo, że oba te przypadki występują stosunkowo rzadko i większość naszych pracowników decyduje się na długotrwałą współpracę, lub wraca do nas po spróbowaniu swoich sił w innych firmach. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR EDAG Engineering Polska Sp. z o. o.

Jakie są mocne strony pracodawcy EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Naszym nieskromnym zdaniem mamy całkiem dużo mocnych stron, do których należą: - przede wszystkim możliwość rozwoju zawodowego w branży automotive poprzez uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach realizowanych dla międzynarodowych kontrahentów, praca w międzynarodowym środowisku; - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (czas nieokreślony po okresie próbnym) i wypłaty na czas!; - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia, zaangażowania itd., podwyżki, premie; - elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; - przyjazne środowisko pracy – nowoczesne biura, ergonomiczne stanowiska pracy; - szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, dzięki którym nasi pracownicy mogą uczyć się od najlepszych; - benefity, takie jak: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, urlopu i wybranego pakietu medycznego Enel-Med,  prezenty gwiazdkowe dla dzieci, karta lunchowa, kurs języka niemieckiego i/lub angielskiego na miejscu w biurze, prezenty okolicznościowe (ślub, okrągłe urodziny); - dofinansowanie do studiów dla pracowników; - wsłuchiwanie się w opinie Pracowników; - elastyczne i szybkie dostosowanie się do zmieniających się warunków zewnętrznych; - postępowanie zgodnie z Compliance; - kwartalne spotkania integracyjne, pikniki rodzinne oraz imprezy okolicznościowe; - brak sztywnego dress-code'u i nadmiernych formalności; - i co najważniejsze WSPANIALI LUDZIE, którzy u nas pracują, co kształtuje przyjazną i niepowtarzalną atmosferę, dzięki czemu po prostu lubimy przychodzić do pracy! :) Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania, Zarząd Edag Engineering Polska Sp. z o. o.

Czy EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

miko

Tak

Dział HR EDAG PL

Tak, dofinansowujemy m.in. kartę Multisport, pakiet medyczny w Enel-Med oraz zapewniamy kartę lunchową Edenred. Organizowane są spotkania integracyjne pracowników, pikniki rodzinne itp.

Peter

Czy nadal Państwo przyjmująca na szkolenie Młodszy konstruktor staż Nr.tel.731818626

Sebr

@Dział HR EDAG Czy poszukujecie nadal pracowników?

Jaka jest kultura pracy w EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Obiektywna

Kultura pracy na najwyższym poziomie; w biurze można chodzić zarówno w szpilkach, jak i kapciach - wszystko zależy od wlasnego stylu i umiejętności dostosowania się do sytuacji - masz spotkanie z klientem przychodzisz "pod krawatem", masz "oddawke" zakładasz to, to pomoże Ci efektywnie pracować i czuć się swobodnie

Jakie narzędzia pracy zapewnia EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Joker

xDDDDDD

Józek

@HR EDAG PL witam czy nadal jest prowadzona rekrutacja na stanowisko konstrukcji nadwozi pojazdów?

@Józek

Dzień dobry, jak najbardziej nadal poszukujemy konstruktorów do naszych oddziałów. Zachęcam do kontaktu. Dział HR EDAG PL

CAD Konstruktor

Witam, czy są również poszukiwani konstruktorzy do niemieckich oddziałów? Czy takie rekrutacje prowadzi również EDAG Polska?

@CAD Konstruktor

Dzięń dobry, każdy z oddziałów prowadzi własną rekrutacje na swoje potrzeby. W tym celu zachęcam do zaglądania na stronę internetową www.edag.de i aplikowania na oferty pracy prezentowane na stronie. Dział HR EDAG PL

Opinia

Jakby jeszcze Pani z białej mazdy nie parkowała w Krakowie na parkingu EBP na miejscach, na których nie powinna, to byłoby super.

Dział HR EDAG PL

Dzień dobry, jeśli chodzi Panu o stanowiska administracyjne, obecnie nie poszukujemy kandydatek/ ów. Niemniej jednak prosimy systematycznie zaglądać na naszą stronę internetową, gdzie pojawiają się aktualne ogłoszenia. Pozdrawiamy Dział HR EDAG PL

Nick1

Możecie podać jakieś widleki sla konstruktora jeśli chodzi o zarobki?

@Nick1

Dzień dobry, ciężko nam mówić o zarobkach, nie wiedząc, z jak doświadczonym kandydatem mamy do czynienia, W momencie, gdy przychodzi do nas osoba, nie posiadająca doświadczenia, której należy poświęcić sporo czasu, wiadomym jest, że nie należy spodziewać się wysokich zarobków. Wraz z upływem czasu jednak wynagrodzenie idzie odpowiednio w górę. Staramy się doceniać tych, którzy robią znaczące postępy. Górnej granicy zarobków nie posiadamy, ponieważ zależne jest to także od doświadczenia. Ogólnie panująca zasada jest taka, że czym więcej potrafimy, tym lepiej zarabiamy :) Pozdrawiamy Dział HR EDAG PL

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.?

Dział HR EDAG Engineering Pols

Dzień dobry. w związku z tym, że posiadamy cztery biura w Polsce (Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków), nie ma konieczności, aby każdy kandydat pojawiał się w siedzibie firmy w Warszawie. Prowadzimy tzw. rekrutację lokalną, gdzie kandydaci, którzy nas sobą zainteresowali, zapraszani są bezpośrednio do oddziałów i również tam zapada decyzja, czy dany kandydat spełnia nasze oczekiwania, czy też jednak nie. Nasze oferty pracy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.edag.pl w zakładce "Praca i kariera". Zachęcamy do wypełnienia załączonych na stronie formularzy i przesłanie ich na adres (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy Dział HR EDAG PL

Czarek

Może podpowiecie jak się pracuje i czy warto aplikować? Trochę dziwny spokój

HR EDAG PL
@Czarek

Dzień dobry, zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłania swojego CV na adres rekrutacja@edag.com. Jeśli Pana profil zawodowy będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami / zapotrzebowaniem, to zaprosimy Pana na rozmowę kwalifikacyjną i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy również na nasz profil na FB/ Linkedin. Jeśli konstrukcja nadwozi pojazdów jest Pana pasją, to na pewno zapewnimy rozwój zawodowy i koleżeńską atmosferę pracy pozdrawiam Dział HR EDAG PL

Kontruktor

Witam, Czy ktoś orientuje się jak wyglądają możliwości pracy na stanowisku Konstruktora bądź Prowadzącego w Niemczech? Czy EDAG zapewnia mieszkanie, bądź pomaga w relokacji? Jak kształtuje się sprawa zarobków?

Konstruktor2
@Kontruktor

Wiadomo coś w tym temacie?

Czy to prawda, że podpisując umowę o pracę podpisuje się także dokumenty lojalnościowe związane z ewentualnym zrezygnowaniem z pracy w przyszłości co wiąże się z konsekwencjami pieniężnymi itp. ?

Zostaw merytoryczną opinię o EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.