Opinie o Scaform Serwis Łukasz Grosicki w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Scaform Serwis Łukasz Grosicki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scaform Serwis Łukasz Grosicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scaform Serwis Łukasz Grosicki w Bełchatów

Szukałem roboty jako monter po okolicy w Bełchatowie. Te 100 opinii mnie przeciągnęło w zajawce ale teraz widzę, że firma chyba od lat nie działa? A jak ostatecznie rozwiązały się sprawy wszystkich pracowników? widziałem jakieś wzmianki o zusie po prostu

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Scaform Serwis Łukasz Grosicki? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marek Nowy wpis

Firma już zamknięta od roku

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Scaform Serwis Łukasz Grosicki?

Jack Nowy wpis

CZy są jakieś najnowsze informacje na temat Pana Łukasza gdzie przebywa czy ma firmę i jaka itp dziękuje za informacje

Czy pracownicy w Scaform Serwis Łukasz Grosicki dogadują się między sobą?

Już nie ma pracowników bo firma zamknal

@Marek

Firma zamknięta a Lukasz poszukiwany jest przez policje za oszustwa. Mozna sprawdzic na stronie policji.

Lolek
@MST

Już nie ma na stronie jako poszukiwany.Może go znsleżli.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Scaform Serwis Łukasz Grosicki? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
Marcel

Od dawna nikt nie korzystał z forum, czy jest jakiś powód?

@Marcel

Już zamknął firmę. Jest poszukiwany listem gończym co więcej pisać.

Grażyna

@Abigel, nie wiem, dlaczego tak brzydko mnie nazywasz? Nie jestem żadnym "trollem". Oczekuję na rzetelne i potwierdzone informacje na temat tego, jak zakończyła się współpraca pracowników, którzy pracowali w firmie Scaform Serwis. Jest to ważna kwestia, aby mieć pewność, że pracodawca rozliczył się z każdym w odpowiedni sposób.

Krecik
@Grażyna

Wyjaśnij rzeczowo konkretnie do czego Basiu Ci to potrzebne. NA rusztowania chcesz iść czy też jesteś fikcyjna wspolniczka Halkas

@Krecik

Wiesz może, czy firma Scaform Serwis normalnie funkcjonuje? Też chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądało zakończenie współpracy z pracownikami zatrudnionymi w tej firmie. Masz jakąś wiedzę na ten temat?

Darek
@Mikołaj

Nie funkcjonuje już chyba dwa lata. Włoczy się nasz biznesmen po Bełchatowie

@Darek

Znasz może powody tego, iż firma Scaform Serwis musiała zakończyć swoją działalność? Było to związane z dużą konkurencją na rynku, czy może jakieś wydarzenia sprawiły, że trzeba było podjąć decyzję o zamknięciu działalności? Znasz szczegóły w tej sprawie?

MAREK
@Mikołaj

MIKOŁAJ NASZ KOLEGA WCZESNIEJ ZAMKNĄŁ TECHNOSTAL , TERAZ CHYBA JUZ ZAMKNIĘTA SPÓŁKA HALKAS. LUDZIE BĘDĄ PRACOWAĆ TYLKO WTEDY GDY NA CZAS WYNAGRODZENIE BĘDZIE

@MAREK

Może Ty jesteś w stanie napisać, dlaczego firma Scaform Serwis została rzekomo zamknięta? Pracowałeś w tej firmie i mógłbyś wypowiedzieć się z poziomu pracownika, jak to wszystko wyglądało od wewnątrz? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

@Mikołaj

Właściciel wznowił działalność od września 2018 roku. Firma Halkas chyba nadal funkcjonuje bo w ewidencji nie widać zmian. Ale szanowny biznesmen chyba ciężko ciągnie bo po ludziach kasę chce pożyczać. Z resztą co chwila zmienia siedzibę firmy a także adres zamieszkania i sądzę że jest to związane właśnie z zaleganiem z płatnościami. Ale Bełchatów jest mały wiec szybko się rozniesie.

@MST

Właściciel firmy Scaform Serwis wznowił jej działanie pod nową nazwą, czy po prostu otworzył nową działalność z podobnym profilem działalności? Jeżeli możesz to sprecyzuj tę informację, ponieważ to ważne, aby mieć pełne informacje o tym, czy w ogóle ta firma jeszcze będzie funkcjonować pod podaną nazwą.

@Mikołaj

Działalność pod tą samą nazwą. Jeśli chodzi o pracowników to wyczekiwali pod domem jego wielokrotnie by odzyskać wypłatę zawsze miał jakas wymówka by im nie wypłacić ale za coś ludzie muszę żyć to i wyciągnęli co swoje od niego. Najbardziej oszukuje Ukraińców.

@Mikołaj

Otworzył spółkę Halkas na słupy. Gdzie obecnie siedziba nie wiadomo. Zmienia średnio co 3 miesiące uciekając w nocy. Ale to już standard. Tak jak nie płacenie zusow i podatkow

@Abigel

Masz może informację, jak dużo osób oczekuje na zaległe wynagrodzenia za pracę na rzecz firmy Scaform Serwis? Wiesz może, co jest głównym powodem tego, że firma musiała zostać zamknięta? Będę wdzięczny za kolejne informacje w sprawie.

@Mikołaj

Widzę ze zbierasz informacje... Ale nie działasz w branży rusztowaniowcow. Bo wystarczy popytać ludzi osobiście więc wiele więcej się dowiesz.

@Marek

@Mikołaj co za problem sprawdzic na CEDG kiedy wznowił działalność ? Można tam nawet sprawdzic pod jakim adresem jest zarejestrowana. A to może przydać się osobą, którym jest winien kase. Tak się jeszcze zastanawiam po co zbierasz te informacje ? Skoro tak wypytujesz to może napiszesz po co ci to jest potrzebne

@MST

Informacje, które podajecie, są ważne dla osób, które w przyszłości rozważałyby pracę, bądź współpracę z firmą Scaform Serwis. Wątek każdego dnia odwiedzają nowe osoby, dlatego nie każdy ma świadomość tego, jak wygląda praca w tym miejscu oraz jak wyglądają wszystkie sytuacje, które opisaliście. Dzięki Waszym wpisom takie osoby mają ułatwione zadanie, aby podjąć właściwą dla siebie decyzję. Możecie napisać, czy w ostatnim czasie pojawiły się jakieś nowe informacje odnośnie do spraw związanych z tą firmą? Obecnie przyjmowane są nowe osoby? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Rico
@Mikołaj

Z tego co sie dowiedziałem to właściciel niebawem bedzie musiał zakończyć chwilowo działalność gdyż w końcu nastała sprawiedliwość i pójdzie siedzieć. Ma jakieś wyroki ale na szczęście nie zawiasy tylko pozbawienie wolności. Tak wiec myślę że osoby pracujące u niego powinny szukać innego zatrudnienia.

Rico
@Rico

Czy jest tu ktoś jeszcze szczęśliwy z tego powodu ? Lapki w górę ????

@Rico

Skąd masz informację, że rzekomo właściciel firmy Scaform Serwis Łukasz Grosicki będzie musiał zawiesić swoją działalność? Czy jest to informacja z rzetelnego źródła? Wiesz może, co stanie się z obecnie pracującymi osobami? Jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało.

@Mikołaj

Lepiej aby sobie zaczęli szukać nowej pracy.

Niezgodaaa

A ktoś u niego pracuje?

@Marek

Czyli mam rozumieć, że należy spodziewać się zwolnień wszystkich osób, które obecnie pracują w firmie Scaform Serwis Łukasz Grosicki? Może posiadasz informację, jak dużo osób obecnie pracuje w tym miejscu? Pracodawca informował może te osoby, aby szukały nowych miejsc pracy? Chciałbym, aby ktoś precyzyjnie przedstawił, jak to wygląda.

@Mikołaj

Mikołaj a co za różnica czy u niego pracuje 5 czy 50 pracowników. Znając zycie i tak większość pracuje na czarno bez jakiejkolwiek umowy. Ten pracowdawca od zawsze stosował takie praktyki aby zaoszczędzić na podatkach i ZUS. Nie sądzę zeby chodził i sie chwalił pracownikom ze ma byc pozbawiony wolności. Znając zycie z dnia na dzień go nagle nie bedzie a pracownicy pozostana bez wyrównania wynagrodzenia i za pewne po swoje zaczna sie dochodzić z partnerka Łukasza i bedzie to nastepna kobieta, ktora zostanie przez niego pozostawiona z dlugami jak dwie poprzednie jego eks żony.

Mirek
@MST

Jego partnerka jest jego warta.

Baranek

Ktoś ma jakieś świeże informacje co porabia Łukaszek

@Baranek

Caly czas to samo. Na rusztowaniach robi. Chcesz coś wiecej wiedziec zostaw jakis namiar na siebie Baranek

@MST

Ten szmaciiiiii ma nadal firmeee?

@Abigel

Niestety ma i prowadzi swoją i swojej mamusi firmę.

@Abigel

Oczywiscie ze prowadzi znów działalność na siebie a w spółce Halkas jest pełnomocnikiem ale dobrze wiadomo ze on tam wszystkim zarządza. To jest człowiek stworzony do bycia szefem ???? szkoda tylko ze odkad pamietam nigdy mu to dobrze nie wychodziło

Skończy tak jak jego Tatus

Grażyna

@MST, skoro firma Scaform Serwis już nie istnieje to, czy wiesz może, jak pracodawca rozliczył się ze swoimi pracownikami? Wszyscy otrzymali należne wynagrodzenia za ostatni przepracowany okres w tej firmie? Wiesz może coś na ten temat?

@Grażyna

Jesteś bardzo ciekawskim trolem. Każdy monter zna Łukasza i nie pójdzie tam pracowac

Grażyna

@Kasandra, takie informacje są potrzebne, ponieważ potencjalni pracownicy, którzy rozważają podjęcie zatrudnienia w firmie Scaform Serwis, dzięki temu mają jasny i przejrzysty obraz tego, jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie. I nie jestem żadnym "trollem" dlatego, proszę mnie tak nie nazywać.

@Grażyna

Tyle ze firmy Scaform Serwis jyz nie ma, teraz(usunięte przez administratora) założył firmę na swoją mamę i partnerkę Halkas s.c. Oczywiście on tam wszystkim zarządza. Następne biedne kobiety, które wykorzysta i zostawi z dlugami. Ale z drugiej strony chyba wiedzą jakim on jest człowiekiem. Na temat tego człowieka i jego długów można dużo poczytać w internecie. Niestety w tutejszej policji i sądzie jest bardzo znana osobowością. Nic dziwnego jak ma się tyle wyroków.

@MST

Na logikę to niech każdy w Google wpiszę Halkas S.c. i zobaczą że jest adres na Piłsudskiego 1. A z tego lokalu uciekł w nocy z rzeczami nie płacąc za lokal. Firma zoobowiazana jest do aktualizacji danych przede wszystkim w skarbowym. Więc samemu można sobie odpowiedzieć jak bardzo rzetelna firma jest Halkas prowadzona przez(usunięte przez administratora) A w dokumentach stoi na dwie kobiety (matke i dziewczyna) jakby był uczciwy to by się nie krył. Ile jeszcze osób musi oszukać by sąd i inne instytucje zrobili z nim porządek?

@Marek

Niestety u niego w słowniku nie ma takiego słowa " uczciwość". A co do lokalu to w międzyczasie przez krótki okres wynajmowal na ul. Kwiatowej. Zapewne też były problemy z płatnościami za wynajem bo już go tam nie ma. Adres zamieszkania tez zmienił po raz kolejny.

Grażyna

@MST,@Kasandra, moje pytania są tak wnikliwe i dokładne, ponieważ staram się uzyskać, jak najwięcej rzetelnych i potwierdzonych informacji związanych z pracą w firmie Scaform Serwis. Zaniepokoiło mnie to, co zostało napisane na temat praktyk właściciela, dlatego chciałam, aby to odpowiednio sprecyzować.

Kasandra
@Grażyna

Ale po co Ci to. Odwiedź urząd skarbowy albo właścicieli biura które wynajmowal. Mi Grażynko smierdzisz trollem Grocha i to bardzo

Grażyna

@MST, możesz napisać, jak wyglądał proceder brania pożyczek przez pracowników firmy Scaform Serwis na rzecz właściciela? Właściciel zwracał się z takimi prośbami do pracowników? Zabezpieczali się oni w jakiś sposób? Chciałabym dowiedzieć się, jak to szczegółowo wyglądało.

@Grażyna

W firmie scaform pożyczek na pewno.na pracowników nie brał bo nie miał możliwości. Ale będąc z pierwszą żona prowadził sklep komputerowy. Miał dostęp do systemów ratalny u brał pożyczki bez wiedzy pracowników i innych ludzi, których miał dane bez ich wiedzy. Podpisywał za much dokumenty. Dowiadywali sie w chwili gdy windykacja z banku zaczęła sue interesować brakiem wpłat. Były też osoby które wzięły na siebie dla niego pożyczkę, wierząc ze bedzue spłacać. Niestety nikt sie nie zabezpieczal. Potrafił nawet w ten sposób oszukać najbliższe osoby. Wyroków za wyłudzenia pożyczek miał napewmo 8 o których wiedziałam,ale później podobmo jeszcze jakieś mu doszły. A mogę wiedzieć dlaczego panią tak to interesuje? Czyżby tez chciał oszukać lub juz to zrobił? Jak dla mnie on jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek ludzkich uczuć. Dla niego liczy się tylko to żeby jemu było dobrze. Nie patrząc czy na tym ucierpi jego rodzina, dzueci.

Kasandra
@Grażyna

Pani Grażynko dziwne to Pani wypytywanie. Nikt nie mówi o rzekomych długach tylko o tych realnych . A tych jest bez liku .

MST

Tak się jeszcze zastanawiam czy on tu jeszcze wogole zagląda i czyta opinie o sobie? Bo widzę ze był.czas kiedy próbował się jeszcze wybronic ale niestety mu nie poszło.

Grażyna

@MST, opisz bardziej szczegółowo kwestię rzekomych długów właściciela firmy Scaform Serwis. Na czym polegały rzekome oszustwa, których dopuszczała się osoba opisana przez Ciebie w komentarzu? Podziel się z nami szczegółowo swoją wiedzą na ten temat. Ktoś z użytkowników może potwierdzić to, co zostało napisane w wątku odnośnie właściciela firmy Scaform Serwis? Może są tutaj osoby, które pracowały w tym miejscu i mogą sprecyzować przekazane informacje? Zachęcam do wypowiedzi.

@Grażyna

Długi, przekręty, podrabiania dokumentów podpisów itp. Wiele za to wyroków sądowych ma. Kto go zna ten wie.

@Grażyna

Oczywiście jak najbardziej, proszę na stronie długi.info poszukać Pana Lukasza G., wyskoczy kilka linków na na kwotę prawie 400 tys. Tyle długo a mize i więcej ma Pan Lukasz, wiec ma się co dziwić, że od kilku lat otwiera firmy nie na się tylko inne osoby. Do tego dochodzą długi za alinenty, które nie są tam akurat uwzględnione a to następne ponad 100 tys. Lukasz kilka lat temu wyłudzil pożyczki na ludzi bez,ich wiedzy. Wiem bo na mnie też wyłudzil i ba moja rodzinę. Kilka osób mu na tyle zaufało ze wzięło pożyczki ba siebie a teraz pozostają z dlugami, komornikiem bo Lukasz nie raczy tego spłacać. Jak ktoś już napisał wcześniej oszustwa, poprawianie dokumentów i inne to na początku dziennym u Lukasza. Mieszkanie i adres firmy tez co chwila zmienia bo nie płaci za wynajem. Żenada i tyle. Dziwię się tylko jego matce i nowej partnerce,na które teraz firmę prowadzi. Czy one są aż tak ślepe czy naiwne, że nie widzą co sue dzieje. Moim zdaniem wszyscy,którzy mają przez niego problemy powinni wspólnie połączyć siły i zrobić z nim porządek.

@Marek

Wyroków ma dużo ale nie siedzi i to jest bardzo dziwne. Manipulator, który wykorzystuje naiwność ludzi i co gorsza nawet rodziny.

MST

Na ul. Kwiatowej w Bełchatowie jest biuro nowej firmy Lukasza ( oficjalnie firmy jego mamy i partnerki). Firma Halkas jak juz wcześniej pisałam. Oczywiście szukają pracowników na rusztowania(może jrst ktoś chętny ;-)) Szkoda ze Lukasz zamiast spłacać długi oczywiście inwestuje w inne rzeczy jak banery, auta w leasingu itp. Może jest tu ktoś, kto go szuka to podaje namiar. Tylko pamiętajcie trzeba się spieszyć, bo znów za lokal nie zapłaci i w nocy będzie uciekał :)

Kermit
@MST

To są jeszcze jakieś banki że daja mu leasing????

@Kermit

Jemu to może by nie dali, ale jak znów firma jest nie na niego tylko na postawione osoby. Właśnie zauważyłam że na kwiatowej juz banerów nie wiec pewnie znów zmiana lokalu. Ciekawe czy też w nocy uciekał jak na Piłsudskiego

Rolnik
@MST

Niedaleko pada jabłko od jabłoni stary gros icki też skończył jako bankrut

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Scaform Serwis? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

MST

Tej firmy już nie na. Lukasz teraz otworzył firmę na swoją mamę i nowa partnerkę. Firma Hałas s.c. Niestety znalazł sobie nowe ofiary, na których konto pójdą długi. Biedna dziewczyna jest tak omotana przez Lukasza ze nic do niej nie dociera niestety. Ciekawe kiedy Lukasz zacznie spłacać swoje zobowiązania wobec ludzi, których oszukał. Jeśli jest ktoś, kogo oszukał i szuka wsparcia to proszę o kontakt ze mną. Jestem pierwsza i na szczęście już była żona Lukasza. Może razem zadziałamy więcej.

@MST

Przepraszam poprawiam nazwę nowej firmy "Halkas" s.c. Lukasz tam oczywiście wszystkim zarządza, tylko ciekawe czy jest tam zatrudniony???

Lw
@MST

Jak się z Panią skontaktować ?

Armagedon
@Lw

Pan Łukasz zmienił nazwisko oczywiście nieoficjalnie haha . Tytuluje się teraz Wodziński. Hurtownia z okolic Opola z Odzieżą BHP gdy sie do niego dodzwonila to .....zamilkl A po chwili powiedział że wyjeżdża do Niemiec do pracy. Wkrótce wrzuca email i niech poszkodowani piszą do mnie. Co ciekawe Halkas też już jest na giełdzie długów. A Ukraińcy pewnie na czarno. Szukam wszelkich informacji na jakich budowach pracuje Halkas

@Lw

Jeśli jest ktoś zainteresowany aby dobrać się Lukaszkowi do (usunięte przez administratora) Zostawiam namiar do mnie 513753109

@anonymous

513753109 zapraszam

Pol

Pan Łukasz niech się pochwali jak wynajął Busa niestety zapomniał za niego zaplacic

@Pol

Raczej się nie pochwali ale my z chęcią usłyszymy historię by ostrzec innych

Hestia
@Zenek

Za biuro przy Piłsudskiego też nie zapłacił i uciekł w nocy

@Pol

Łukaszek ma też wyrok w zawieszeniu za oszustwa finansowe A kolejne sprawy przed nim . Więc niedługo czarny chleb i czarna kawa

Michal
@Wiktor

Można wiedzieć z kim i o co dokładnie?

@Michal

Zapytaj się grocha to Ci powie albo jego byłej zony

MST

Dla zainteresowanych firma HALKAS sc to spolka mamy i partnerki pana Lukasza zajmujaca sie rusztowaniami.

@MST

O naiwne kobiety będą spłacać długi jak Agnieszka była zona

Bartek

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie na forum?

Zdenek
@Bartek

Bo Łukaszek już zamknął scaform

@Zdenek

Ale można popisać o jego kolejnych przekretach na nowej firmie

@Zenek

A to ten oszust już kolejna firme ma? Gdzie w tym kraju jest urząd skarbowy komornicy i zus

@anonymous

Ma na 2 kolejne osoby otworzona...

Kortyn
@Zenek

Możesz coś więcej napisać.lepiej ostrzegac ludzi

Sparta

Właściciel firmy chwali się tutaj imprezą, którą zorganizował dla pracowników niestety zapomniał dodać, że za nią nie zapłacił. Nie zapłacił nawet zaliczki wykorzystując nasze zaufanie do ludzi. Wszystko możemy zrozumieć, ale nieodbieranie telefonów, podawanie nieprawdziwych informacji i unikanie kontaktu i korespondencji w naszej opinii świadczy o złej woli właściciela firmy. Piszemy o tym po to żeby przestrzec przed takimi sytuacjami innych ludzi. Grupa Eventowa Sparta

Arek
@Sparta

Cóż nie jesteście ani pierwszymi oszukanymi ani też ostatnimi.Wlasciciel firmy otworzył na postawione osoby kolejna firme i znowu zarzucił net ogłoszeniami o prace

jacek

Grochu co to moj byly szefie komornik ci zyc nie daje i otworzyles firme na podstawione laski.Ide do skarbowki i przekaze im odpowiednie informacjie. Jeden tylko twoj glupi podpis na jakichkolwiek dokumentach i cie mam.Rozlicz sie ze mna z kasy.Jeszcze głupio znowu bajki przez telefon opowiadasz

Zostaw merytoryczną opinię o Scaform Serwis Łukasz Grosicki - Bełchatów

Scaform Serwis Łukasz Grosicki
1.3/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Czapliniecka 34
    97-400 Bełchatów
  • NIP: 7692007110 REGON: 592300611

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042