logo BPO NETWORK Sp. z o.o.

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Opinie o BPO NETWORK Sp. z o.o.

krystka0@one.eu 2017-06-07 16:40
Witam

Bardzo zależy mi na pracy ponieważ od 45 lat choruje na SM (Stwardnienie rozsiane ), skutkiem tego jest również padaczka. Choć zdarza się rzadko. Skutkiem choroby w młodym wieku , a wiedziano o niej wtedy bardzo mało.Dziś brak mi wykształcenia. Zawód wyuczony to tkacz , lecz podczas rodzenia dziecka rozpoznano u mnie SM .Gdy przeszłam na rentę i otrzymałam I grupę ,a wtedy nie mogłam podjąć ,żadnej pracy . Dopiero jak przepisy zmieniono byłam szczęśliwa ,że mogę choć w domu pracować gdyż ręce mam sprawne. A dla mnie praca to rehabilitacja gdyż pracując muszę się skupić na pracy .A spotkało mnie to , że oprócz choroby straciliśmy jedynego syna w wypadku nie z jego winy.A tak po pierwsze mam zajęcie ,a po drugie mam tak niskie dochody ,żebym nie musiała wybierać czy kupić jedzenie czy leki. Mam nadzieję,że moja oferta będzie rozpatrzona pozytywnie i otrzymam zadowalającą mnie prace.
Z poważaniem Krystyna Jóźwiak -Poznań
EWA 2017-07-07 12:56
Szukam pracy zgodnie ze swoim wykształceniem, półwyższym, ukonczyłam Studium Psychologii i Psychoterapii podlegające pod Instytut Psychologii Stosowanej w Warszawie .
Doswiadczenie w pracy biurowej zdobyłam w Sadzie Wojewódzkim we Wrocławiu pracujac w Biurze Podawczym .
Atutem moim jest niekaralność ,sumienność ,dobra organizacja pracy w zespole w miłej atmosferze.
michall 2017-07-19 17:20
Złożyłem 2 razy do nich cv.Oddzwonił jakiś nieogarnięty pan,który nie wie z kim rozmawia,nie wie,na jakie stanowisko była aplikacja itd.Słabo,bardzo słabo.Zadaje pytania,a potem nie czeka na odpowiedzi,obiecuje,że "ktoś oddzwoni",a potem cisza.Wczoraj minęło 5 tygodni od jego telefonu.Firma to kpina!!!Nie polecam
margot 2017-07-20 09:30
Tak zgadzam się! u mnie to samo co wyżej . Podejrzewam,ze firma wyłudza dane osobowe , a może nawet nimi handluje, może trzeba to sprawdzić???
JaToJa 2017-07-21 11:02
U mnie identycznie, jakaś rozmowa chwilę już temu i dalej cisza. Coś jest nie tak!
gość 2017-07-30 17:30
to jest agencja pracy. Dzwoni osoba z agencji, ale to co dzieje się dalej nie zależy od nich tylko od pracodawcy
Pracownik 2017-07-30 17:35
Wysłałam cv na dwa stanowiska i na oba dostałam telefon, dokładne wyjaśnienie stanowiska. Pani poprosiła o podanie grupy lub kopie orzeczenia z wymazanym numerem pesel :)
Po 2 dniach był telefon bezpośrednio od pracodawcy, który poprosił o wykonanie zdalnego zadania. Dwa tygodnie później zostałam zatrudniona. Osoby piszące ze firma wyłudza dane, piszą w złości bo nie przeszli 1 etapu rekrutacji.
Jak to wygląda w praktyce 2017-09-13 11:33
Mam pytanie- czy zawsze wynagrodzenie dla pracownika równe jest minimalnej krajowej? Ostatnio pojawiaja się również oferty z dość specyficznymi wymaganiami (dwa języki obce biegle, specjalista ds rekrutacji dla międzynarodowej korporacji - trochę dziwne byłoby dowiedzieć się ze to za 1400 netto) - warto aplikować?
Joanna 2017-09-22 13:00
witam,czy mogłaby pani udzielić mi szczegółowej informacji na email ,zostałam kiedyś oszukana i teraz nie ufam takim firmom... JOANNA12311@wp.pl
Zostaw swoją opinię o BPO NETWORK Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BPO NETWORK Sp. z o.o.