logo Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk

Opinie o Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk

Beta 2016-01-25 19:16
Jak oceniacie tą firmę?
jorgus 2016-04-26 17:31
bardzo dobra atmosfera ciekawa praca polecam
On 2016-04-26 19:34
Witam mam pytanie odnośnie atmosfery w tej firmie i na jakim poziomie zarobki są na drukarni ???
Like it 2016-05-14 00:13
Jest dobrze. Zarobki ok
Młokos 2016-09-18 19:15
Ogólnie firma dobra. Zarobki wiekszosci pracowników w porzadku na ile się orientuje. Ja mam lepiej niż w poprzedniej drukarni z Poznania. Są premie za dobrą prace. Ludzie na produkcji jak to ludzie różni, ale nie ma jakiś scysji specjalnie, jednych się lubi bardziej, drugich mniej... Szefostwo i biurowi ogarniają ogólnie i pilnuja, ale da się z nimi dogadać w różnych sprawach (wolne itp). Mogliby tylko się wziąc za kilka ziółek, co markują robotę, bo musimy za nich nadrabiać... Jeśli chodzi o maszyny to jest niezle, ostatnio Heidelberg przyszedł nowy, ma być kolejna maszyna, także jakiś rozwój jest..
Mirek 2016-11-06 11:44
Witam. Mam pytanie o stawki jako operator offsetowy. Chce zmienić obecną firmę na nową i myśle o aplikowanie do waszej firmy. Mam 12 lat doswiadczenia. Pozdrawiam
jan sereceeeeeee 2017-01-22 00:20
Witam jakie są zarobki?
Person 2017-04-25 12:33
Witam . Jakie są zarobki na skladarko sklejarce ?
olo 2017-05-09 17:12
witam.jakie kartoniki kleicie?
Zostaw swoją opinię o Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impresta Drukarnia Tadeusz Rybczyk