Opinie o Helkra Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Helkra Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Helkra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helkra Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Jolanta Nowy wpis

Jest to firma która (usunięte przez administratora) swoich kontrahentów. Zlecają usługi, a potem nie płacą. Firma ma już długi z tego powodu, pewna firma windykacyjna jest w ich posiadaniu. Nie polecam!!!

Tymon Nowy wpis

Idealnie może nie jest ale przesadą jest takie oskarżanie, nie narzekam!!

zbigniew Nowy wpis

Niestety nie polecam pracy w firmie zarobki marne. Brak pieniędzy na inwestycje w cokolwiek ( maszyny w stanie tragicznym ), brak pieniędzy na premie. Na święta wielkanocne nie została wypłacona premia frekwencyjna, tłumacząc że nie ma na to pieniędzy. Niestety trzeba szukać nowej pracy.

Stefan Nowy wpis

Firma aktualnie potrzebuje kogoś do pracy? Jak przebiega rekrutacja?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Helkra Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Edmilson

Stawka na start między 2300-2500 brutto w zależności od stanowiska na produkcji. Praca sama w sobie nie jest zła, wiadomo jak to produkcja - trzeba się narobić by zarobić, jak zresztą wszędzie. Warto dodać że wielu rzeczy uczą od podstaw i można nabrać dużo nowych doświadczeń - i to właśnie dla osób bez doświadczenia lub bardzo małym jest to firma. Aczkolwiek jest to jedna z lżejsych produkcji na jakich pracowałem, dużo kobiet na stanowiskach też o czymś świadczy. Atmosfera wśród pracowników szeregowych bardzo przyjemna. Tylko 1 zmiana 7-15 (pon-pt). Wypłaty na czas, w razie problemów wystarczyło wyjaśnic i po temacie. Z minusów bardzo duży bałagan organizacyjny, a raczej brak owej organizacji. Osoby które pracowały długo i były conajmniej dobre w tym co robią albo się zwalniają, zwolniły albo mają to zamiar zrobić niebawem z wielu powodów poczynając od wyżej wymienionej organizacji, notoryczne problemy z maszynami i dostawami surowców do produkcji bądź niska jakość materiałów do produkcji niekiedy uniemożliwiająca prawidłowe wyprodukowanie elementu. Jak w każdej firmie są czarne owce, ludzie którzy za wszelką ceną chcą uciec od winy i obarczyć kogolwiek/cokolwiek byle nie siebie. Jest sporo ukraińców, ale to wynika ze stawek płacowych aczkolwiek tutaj bardzo zgrana ekipa i dobrze mówiąca. Mogłoby być naprawdę fajnie, nie jeden próbował coś zmienić i za każdym razem natrafiał na ścianę. Duży atutem jest tutaj ekipa, ale niestety administracja nie potrafi wykorzystać potencjału przez co kompletnie się wykrusza i spadają morale ludzi.

Xxx

Mam rozmowę o pracę w charakterze PH . Jakieś opinie na temat pracy na tym stanowisku?

Cześć. Szukają do Was pracowników. Czy warto się starać o przyjęcie.

Poszukiwacz
@Zainteresowany

Nie warto. Pracowałem tam tydzień i podziękowałem.

obecny operator

Firma jest dziwna zwalniaja sie dobrzy pracownicy a kierownik sie cieszy z tego . Z daleka sie trzymac. Trzeba szukac pracy tez na mnie czas

misza

Wloska firma. Slaba