Opinie o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. w Warszawa Al.Jerozolimskie 181

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. w Warszawa Al.Jerozolimskie 181

Remek

Jak obecni/byli pracownicy oceniają pracę jako spedytor międzynarodowy w Geodisie?

Mik
@Trener

Potwierdzam Albo rodzina albo sąsiedzi z jednej wsi.. Ewentualne podwyżki tylko dla nich.. Reszta to (usunięte przez administratora) do roboty..

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak w Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kandydat Nowy wpis

Witam Widzę ogłoszenie na Magazyniera w Opolu, praca jest na jedną zmianę dwie ?

Nick Nowy wpis

Co miesiąc widzę nowe ogłoszenie na pracuj, po liście pracowników na transie łatwo zweryfikować, że tam jest ogromna rotacja więc wysłałem CV, może czymś zaskoczą? Ciekawa praca? Dobre zarobki? Niestety nic z tego, nie mam pojęcia jak pozyskują nowych pracowników, firma w ogóle nie jest konkurencyjna wobec innych w Warszawie, a zacznę początku: pani HR przedstawia przez telefon oferowane stanowisko kompletnie inaczej, niż wyszło na rozmowie w biurze, później zaoferowała szałowy 5 miesięczny okres próbny, mam nadzieje, że już tego nie robi, bo obecnie to jest nielegalne, poza tym kompletnie nikt mi przez lata nie zaproponował takiego okresu próbnego. Na miejscu dowiedziałem się, że jednak stanowisko nie polega na tym, co bylo mowione wczesniej, tylko polegało na przeklejanie ładunków, bo klientów to oni nie mają, po prostu typowa spedytorka, do tego przy słabych zarobkach niż oferują to firmy, które w 100% zajmują się takim zajęciem, jakbym chciał się tym zajmować, pewnie składałbym cv w te miejsca. Z francuskim geodisem współpracowałem nieraz, i to z różnymi oddziałami w calej Francji, niestety okazuje się, ze polski geodis to nawet nie jest 5% tego, co mogłem doswiadczyć więc posługując się klasykiem: człowiek od początku wiedział, a jednak się łudził

Ktoś Nowy wpis

100% prawdy. Na rozmowie co innego, a rzeczywistość zupełnie inna. Wynagrodzenie to nieśmieszny żart, a obietnice które składają w ogóle się nie pokrywają, a z tego co słyszałam to ostatnio odebrali wszystkie benefity, którymi tak hucznie się chwalą na rozmowie kwalifikacyjnej. Z tego co widać nawet tutaj nie odnoszą się do tego co piszą ludzie. 1.5 gwiazdki przy światowej marce jako pracodawca? Ja bym się wstydziła na miejscu centrali, że Polacy tak reprezentują markę.

Nigdy się tak nie zawiodłem jak tutaj. Niejasne warunki premiowania, czuć tutaj, że są lepsi i gorsi. Jedni pracownicy przychodzą sobie jak chcą, a od innych wymagana jest punktualność co do minuty. Sam kierownik to człowiek bez empatii dla innych, wiecznie niezadowolony z pracy swoich ludzi, ale nie robi nic aby ułatwić im te zadania. W Geodis wypełnisz najwiecej bzdurnych tabelek i formularzy w swoim życiu, bez dwóch zdań. Obietnice podwyżek można włożyć między bajki, nic takiego tu nie zobaczysz. O home office zapomnij, ale na rozmowie oczywiście będziesz miał to obiecane. Nie polecam

Pracowniktez

Jak się dobrze podlizesz i (usunięte przez administratora) To może dostaniesz 200 zl podwyżki..chyba że jest się z rodziny albo znajomym Pana K. Oni też mogą się spóźniać i wychodzić kiedy chcą. Reszta to (usunięte przez administratora) którzy muszą być posłuszni i grzeczni i non stop pod telefonem za marne grosze.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Remek

Natalia
@Remek

A w jakim kontekście pytasz - zarobki, atmosfera? Szukasz pracy?

Trener
@Remek

Nie polecam. W oddziale Warszawa awansuje tylko rodzina kierownika oddziału, reszta robota do późna i w weekendy za marną kasę.

Mik
@Trener

Nie polecam pracy w oddziale Road Warszawa ze względu na przełożonego.

Małgorzata

A możesz napisać coś więcej? Czemu nie polecasz tego przełożonego? Co się tam takiego dzieje?

Kamil
@Małgorzata

Nieuczciwość i nepotyzm się dzieją

Ktoś
@Kamil

Potwierdzam, nepotyzm, manipulacje i szantazysta to na początku dziennym w Geodis Road w Warszawie. Do tego kiepskie zarobki, (usunięte przez administratora). Radze omijać tą pseudo korpo z daleka.

Maria

Skąd takie stwierdzenie? Pracujesz tu ?co się stało? Właśnie planowałam złożyć tu cv. A co myślisz o zespole ?spoko jest atmosfera?

@Maria

Nie składaj, gość wyp..dolił pracownikom w całym biurze wszystkie rzeczy z biurek bo dla niego nic nie może na nich być po skończonej pracy a laptopy zamknął na klucz w pokoju i ludzie nie mieli rano jak pracować. Chore tu można nerwicy dostać, gość jest agresywny i przemocowy

Edek

Czyżby mowa o panu BM? Była kiedyś sytuacja, że pracownik wręczył mu wypowiedzenie a on mu na to (usunięte przez administratora) Kazał oddać sobie od razu komputer i telefon, facet nie miał nawet jak pożegnać się ze współpracownikami. Taki to jest człowiek.

To bardzo obraźliwe było? Bo ciekawość zżera teraz jednak. ;p

Bogdan / Serge

Czy wzięli już ślub ?

Emilia
@Bogdan / Serge

Kto? Ktoś z szefostwa? Dlaczego w ogóle pytasz o to na forum pracowniczym? To ma jakieś znaczenie dla pracowników?

Bogdan / Serge
@Emilia

Hmmm no nie wiem... no pomyślmy... może... ? Nie, to nie to... To sam nie wiem :)

@Bogdan / Serge

Haha, serio? Co to za zaczepki w takim razie? Może jakieś parki pracują w firmie, albo ludzie się w niej schodzili? Zdarzały się takie przypadki?

@Bogdan / Serge

To raczej nie powinno nikogo interesować, tym bardziej w odniesieniu do zasad kodeksu pracy. Niech każdy słucha własnego serca ????

Pracowałam w tej firmie przez długi czas i muszę przyznać ze bardzo dużo się nauczyłam. Miałam dość szeroki zakres obowiązków dzięki czemu było mi dane sprawdzić się w różnych dziedzinach. Głównym plusem jeśli chodzi o pracę w tej firmie jest/był zespół. Ludzie z którymi dane mi było pracować byli niesamowicie wspierający, otwarci, pozytywnie nastawieni, byli profesjonalistami w swoich dziedzinach i można się było od nich mnóstwo nauczyć (gdy tylko mieli czas na przekazywanie wiedzy). Wspaniale było rozmawiać ze współpracownikami w trakcie robienia kawy czy przechodząc przez biuro. Wszyscy pozytywnie nastawieni, z uśmiechami na twarzach. Pomimo natłoku pracy.. Kolejnym plusem, przynajmniej dla mnie, była możliwość poznania wielu procesów w tym samym czasie. Dla młodych pracowników to ogromny plus, bo na tej podstawie w późniejszym czasie są w stanie określić co właściwie chcą robić. Do plusów mogę dodać jeszcze atrakcyjne benefity i dogodną lokalizację biura. Praca zdalna nie wchodziła w grę (tylko w okresie pandemii). Firmę GEODIS mogę określić jako wymagającego pracodawcę. Stos rzeczy do zrobienia czasem sięgał sufitu. Jak wspomniałam, dla mnie jako pracownika była to pozytywna nauka, ale kogoś innego mogłoby to załamać. Podczas mojej kilkuletniej pracy, firma wdrożyła różne narzędzia do komunikacji z pracownikami i porównując do tego jak było na początku, widziałam że się rozwija.Niestety nie było to odczuwalne w pensji. Usprawnienia codziennej pracy dokonywaliśmy sami, bez specyficznych, płatnych systemów, po tygodniach albo i miesiącach główkowania co i jak zrobić aby maksymalnie przyspieszyć proces i zyskać czas na inne zadania. Polecam pracę w tej firmie przede wszystkim młodym osobom wkraczającym w świat transportu i logistyki, bądź tym które chcą poznać działy funkcjonalne. Polecam również osobom którym zależy na stabilnej pracy i współpracownikach. Zespół jest wspaniały i rewelacyjnie się z nim współpracowało, mówię tu o wszystkich oddziałach (Warszawa, Gdynia, Wrocław, Czeladź, Stryków, Poznań, Tyniec Mały)! Pensja niestety pozostawia wiele do życzenia. Firma próbowała to w jakiś sposób wynagrodzić pracownikom wyjazdami czy szkoleniami, niestety do pewnego poziomu to tak nie działa.. Moja opinia jest neutralna. Zdarzały się wzloty i upadki - pewnie w każdej firmie jest to odczuwalne. Ludzie rekompensowali wiele, pomimo że poziom stresu i rezygnacji czasem sięgał zenitu. Mam nadzieję, że firma jeszcze dojrzeje do wyższych wynagrodzeń i doceniania podstawowych pracowników za ich pracę

Alicja

Nikt tu nie opowiedział jeszcze na temat samej rozmowy rekrutacyjnej, a widzę, że był poruszany niedawno temat wysyłki CV, był ktoś niedawno? Robią jakieś testy i są etapy czy czysta rozmowa? I najważniejsze: dają feedback? ;)

kandidate

wrzucają ogłoszenia na pracuj.pl, wysyłam CV z bogatym doświadczeniem a Ci nawet nie raczą tego CV otworzyć :) szkoda czasu

Maniek
@kandidate

Ja wysłałem i dostałem odpowiedz po 2 dniach i zaproszenie na rozmowę.

Edyta
@Maniek

O, to super, a byłeś już na tej rozmowie czy dopiero przed tobą? Opowiesz jak jest? Powodzenia!!

JBiedę

Znowu czystka ?

iwo

Witam. Bardzo proszę o opinie nt. pracy w dziale handlowym w Warszawie. Z góry dziękuję za rzetelne informacje !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.?

Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.