Opinie o FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy w Wąsosz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy w Wąsosz

Arek Nowy wpis

Witam,jak wygląda praca? Jaki system pracy? No i jakie zarobki?

Zofia Nowy wpis

Cześć, trochę się tutaj dowiedziałam o trybie pracy z tych komentarzy, natomiast dalej nic o zarobkach. Czy to jest jakiś problem, żeby ktoś podał po prostu, ja tam się na rękę zarabia? Jeśli to jakaś tajemnica zawodowa, to przepraszam.

Pracownik Nowy wpis
@Zofia

Od 8 do 9 wyciągniesz

Sped Nowy wpis

8-9 na reke a do tego 70l paliwa co miesiąc, nic pod stołem

Firma szuka obecnie kierowców w transporcie międzynarodowym PL-DE-NL-BE czasami IT i CZ, można śmiało dzwonić do Pana Andrzeja i pytać o szczegóły

@pracownik

Firma wypłacalna? Pauzy w domu? Jaki system i zarobki?

Były
@Nowy

Płaci na czas, miesięcznie z dodatkami wyciągnie się ponad 8 tys, pauzy w domu

Robert
@pracownik

A Ty co możesz powiedzieć o tej pracy? Warto się starać o przyjęcie?

@Robert

Możesz próbować, sam zobaczysz czy ci taka robota i kasa pasuje

Sylwia

Kobiety też tu aktualnie jeżdżą?

@Sylwia

1 jeździła niedawno, niekt nikogo nie dyskryminuje :)

@sped

Zrezygnowała? Wiadomo czy przez warunki czy to raczej jej indywidualne sprawy?

@Sylwia

Sprawy prywatne, wyjechała za uczuciem :)

Aleksander
@sped

To pięknie. Dla uczucia można i rzucić robotę. Powiesz jak długie są pauzy? Ile razy w miesiącu zjeżdżasz do domu?

kasiarz
@Aleksander

2 razy to minimum.

sped

Polecam pracodawce, atmosfera spoko, szefowa dba o pracowników i martwi się jak o własną rodzinę. Wypłata zawsze na czas.

Izabela
@sped

W jaki sposób szefowa dba o pracowników? :-)

Sped
@Izabela

kiedy jesteś przeziębiony sama wysyła Cie na wolne a nie ciśnie, żeby pracować ponad siły, kiedy chcesz urlop czy wolne to masz, kiedy masz problemy komplikujące Ci prace, podejdziesz pogadasz wysłucha i zrozumie, o Pani Wioli nie można złego słowa powiedzieć

Izabela
@Sped

super, że tak jest... :) A mówisz że wysyła na wolne jak ktoś jest przeziębiony. A można zamiast tego wolnego wziąć po prostu L4? Żeby nie być stratnym?

SPED
@Izabela

Oczywiście, to miałam na myśli :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Patol

Andrzej wyzywa pracowników od patologi ( gdy nie słyszą bo (usunięte przez administratora) z niego). Patologiczna rodzina,nie polecam (usunięte przez administratora) małe zarobki, brak szacunku dla człowieka

@Patol

Ja pracuję kilka lat i jest ok, wypłata na czas, urlop kiedy chcę i nie ma co narzekać.

Robert

A jakie zarobki? Bo Patol napisał że słabe, potwierdzasz to?

Jak uczciwie jeździsz to masz zapłacone, jak stoisz i narzekasz to i szef nie docenia

Maja

A co w sytuacjach, gdy stoisz nie ze swojej winy? Typu awaria, choroba, jakiekolwiek zdarzenie, które wymusza postój. Czy wtedy też wypłaca?

@Maja

Wypłaca

Sylwia

A jak wygląda kwestia urlopów? Są płatne?

Sylwia

Okej to super, że wypłaca. A nadgodziny są jakoś dodatkowo płatne?

Sped
@Patol

ciekawe :) 2 lata pracy i nikt mnie nigdy nie wyzywał od patologii, może to zależy od tego jak dbasz o sprzęt i jakim jesteś pracownikiem?

Karol

Czy firma wstawia oferty na pracuj pl?

Dariusz

Czy posiada ktoś informację o potencjalnej możliwości zatrudnienia od Nowego roku? Na stronie nie widzę żadnych ogłoszeń.Będę wdzięczny za komentarze.

Ostatnio tak rzadko zostawiacie swoje opinie na forum, czy jest jakiś powód?

Gutek

Firma ma bardzo długi staż w działaniu i ogromne doświadczenie, polecam prace.

Kierowca
@Gutek

Możesz więcej powiedzieć o zarobkach systemie jaki jest

Kierowca

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja,zarobki i system?

Rybak:)

Siema pany mam pytanie? Pan Juzef rybka po grecku jeszcze czestuje?

Amator

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy? Jaka jest atmosfera, opinie są niezbyt przychylne.

a kto to ten FRYZJER? Zderzak?? Przecież on najwecej walizek wyniósł

Kamil stoch

Uwaga na FRYZJERA prowadzi dochodzenie!

GAJOWY SMIEC

GAJOWY, ZAJEBAC CI WPIERDOL? JAK SIE ZOBACZYMY TO ZOBACZYMY...

kolo

Paliwka to z Anglii maja full kiedys gadałem na parkingu w weekend z chłopakiem z nowego Volva. Pracuje tam juz pare lat i mówił że na Rumunii było gorzej.

Stary

Płaci normalnie czy dalej z czapki

I jak tam w firmie

były

A tam są normalni same dupowlazy i magnesiki

Byly...

Co tam w ftm panowie? Nadal nie ma stalej stawki i placi jak mu pasuje?pozdro dla 5 normlnych z tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy - Wąsosz

• Jak się pracuje w FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy?

Zobacz opinie na temat firmy FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy?

FTM Intertrans Sp.j. W. i A. Wołowscy
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kolejowa 25 lok. C
    56-210 Wąsosz