logo Work Service S. A.

Work Service S. A.

Opinie o Work Service S. A.

tomek 2009-02-02 13:11:44
Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjna o prace do Work Servicu w Warszawie. Piszcie proszę jaką kasę moge oczekiwać.Idę na konsutanta ds rekrutacji
odp 2012-08-06 13:28:25
marną
rozwiązanie 2012-09-06 11:57:27
Niby firma od pracy TYMCZASOWEJ ale wymaga żeby człowiek na umowę zlecenię podjął pracę na dłuższy czas , czy ktoś coś z tego rozumie ? Przecież umowę zlecenia w każdej chwili można rozwiązać bo nie gwarantuje ona pracy , możecie mieć podpisaną umowę ale nie mieć pracy ! Zlecenia niech dają firmom a nie pracownikom za marne grosze bo jak niepewna praca to i stawki powinny być wysokie . Jednak w Work Service stawki są jednymi z najmniejszych na rynku . W ogłoszeniu piszą stawki wysokie , po przyjeździe na miejsce okazuje się na początek dostaniecie stawkę o połowę mniejszą albo pracę w niepełnym wymiarze godzin np. 6 . Nie wiem komu taki stan rzeczy odpowiada.
wefr 2016-04-04 20:26:35
fakt ja tez uwazam ze atmosfera w rpacy jest wazna jak jest kiepska to wydaje mi sie ze jednak dluzej nie popracujesz nawet jakby sama praca byla dobra
Zostaw swoją opinię o Work Service S. A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service S. A.