Opinie o Work Service S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Work Service S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work Service S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Warszawa

Czy w Work Service S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Agnieszka Nowy wpis

Nie otrzymałam świadectwa pracy z firmy we Wrocławiu na ul. Gwiaździsta 66. Dział kadr wysłał mi świadectwo ale mam w umowie wpisany zły adres. Nikt nie chce mi pomóc. Dział kadr umywa ręce bo mówią że świadectwo mi wysłali. Teraz mam same problemy. Dział obsługi klienta mi nic nie pomoże. Praca była w firmie Ikea.

Agnieszka Nowy wpis
@Agnieszka

Sprostowanie. Jednak Inspektor Ochrony Danych interweniował. Wysłano mi ponownie świadectwo pracy. Uzyskałam pomóc.

Ryszard

Nice polecam tej firmy . Wrocilem z Anglii 3 tygodnie temu. Kiedy zadzwoniłem o pomoc w pozyskaniu pracy było zero zainteresowania tylko ".. niech pan zobaczy nasza stronę internetowa".. Pracujac w najlepszych firmach angielskich jak również co niektóre z nich były najlepszym pracodawca na terenie EU przed Brexitem czuje się kompletnie zbagatelizowany. Pani ktora odebrala telefon była zindetyfikowala się , Zero powitania tylko zrzędzącym głosem odezslala mnie gdzie indziej. Jako spolka New Connect - czyli giełda niższej instancji moglibyscie Państwo trochę przeszkolić swoich konsultantów z customer service. Dla akcjonariuszy tej firmy nie zainwestował bym grosza w tej spółce giełdowej. Ciekawi mnie co robi wasz HR i jakie są jego cele. Opowiem ta historie moim kolega którzy rownież maja zamiar wrócić do Kraju.

Nowy wpis

@Ryszard

Szanowny Panie Ryszardzie, czy możemy Pana prosić o przesłanie oficjalnej reklamacji poprzez formularz reklamacyjny https://www.workservice.pl/kontakt/kandydaci/ Każde zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie. Mamy określone standardy obsługi klienta, które wg tego co Pan opisał, odbiegają od normy. Dziękujemy za informację.

NIEZAPOMINAJKA

ULM – NIEMCY 2020 Miałam tego nie robić bo nie po to się zatrudniałam w waszej firmie ale to co się działo nie pozostawia mi innego wyboru.... Praca jak każda inna w tym przypadku mogę powiedzieć, że była ok. Firma obiecuje pomoc na każdym etapie w tym pomoc polskiego koordynatora i tu zaczynają się schody. Pan „ koordynator „ przepraszam UZURPATOR zwykły (usunięte przez administratora) nie douczony, arogancki, bezczelny do ludzi zwracał się wręcz obelżywie i w formie bezosobowej, unikałam kontaktu z nim jak ognia nie wiem po co i w jakim celu ta osoba była i może jest nadal zatrudniona w tej firmie. Zero pomocy w jakiejkolwiek sprawie z jego strony, albo był pod wpływem alkoholu albo na mocnym kacu ( zapuchnięta i czerwona twarz ) czyli nie nadawał się do niczego a mała poprawka ogarniał zaliczki ale to szczyt jego możliwości i kompetencji. Parokrotnie opuszczał hotel na dwa dni nikogo z pracowników nie informując w dodatku służbowym samochodem. Na szczęście w czasie tych jego wyjazdów nic się nie wydarzyło ale gdyby coś to co mielibyśmy zrobić do kogo się zwrócić o pomoc jak nikt z nas pracowników nie znał języka niemieckiego co prawda był jeszcze team lider mieszkał w drugim hotelu ale kto do niego miał numer telefonu ? chyba tylko firma i koordynator. Przepraszam ale chyba każdy chciałby mieć prace nic nie robić tzn. pokazywał gdzie jest miejsce pracy a na miejscu gdzie są toalety i automat z kawą i napojami i nic więcej żadnego wprowadzenia w specyfikę pracy a wychwalał się, że zagadnienia z logistyki i w ogóle całą logistykę ma opanowaną do perfekcji tzn. że ma ją w małym palcu i do tego mieć służbowy samochód i nie płacić za mieszkanie a w dodatku bo sam się chwalił, że ma dodatek za delegacje. Gdy ktoś zwracał się do niego, że są jakieś niedogodności w pokoju itp. za, który płaciliśmy wszyscy tzn. bez koordynatora 270 euro jego odpowiedź była - „ nie mieszkacie w hotelu 5 gwiazdkowym czego wy chcecie „ Jedna kobieta zgłosiła do tego koordynatora, że ma problem z zębami, całą twarz miała zapuchniętą to usłyszała odpowiedź „ a co to ja dentysta jestem „ w innych przypadkach „ a co to ja hydraulik, stolarz, kurier, tłumacz jestem „ w piątek wieczorem ten tzw. koordynator przyszedł ( był pod wpływem alkoholu ) i zapytał czy ta Pani da radę wytrzymać do poniedziałku i powiedział „ nie mam prawa nikogo zawieźć i z kimkolwiek jeździć do lekarza bo mi przepisy sanitarne na to nie pozwalają „ i cała masa innych tego typu bzdur. Jeszcze cytat z jego wypowiedzi „ człowiek ma ręce urobione po łokcie to jeszcze inni wymyślają i dodają mu roboty” dużo zdrowia panie „ koordynatorze „ życzę, katoliku z różańcem i obrazkiem Maryi na parapecie. Mam nadzieję, że to wszystko panu pomoże. Więcej pomógł hausmeister niż ten „ super „ koordynator. Pan ciekawski... w ogóle co to za polityka w czasach obowiązujących przepisów, mam na myśli RODO, powinniśmy otrzymywać paski wynagrodzenia listownie albo na wskazany adres e-mail w tym przypadku ta zasada nie obowiązywała i w ten sposób „ koordynator „ miał wgląd i uważnie studiował ile zarobił dany pracownik i na której klasie podatkowej jest. Stanie pod drzwiami pracowników w hotelu ( że niby chciał zapukać do drzwi ) i podsłuchiwanie w jego przypadku to niemal codzienność bo nie jednokrotnie takie zdarzenie widziałam. Stworzył sobie prywatny folwark na piętrze i sam sobie wybierał kto może tam mieszkać a reszta ludzi na parter gdzie wieczny (usunięte przez administratora) w kuchni, w toalecie, o pokojach już nie wspomnę no i współlokatorzy nie ciekawi. Zapytany o kwestię wymiany pościeli powiedział, że raz w miesiącu przysługuje a u niego w pokoju wymiana raz w tygodniu, sprzątanie i wymiana pościeli wykonywane przez Panie sprzątające obiekt. Jeden Pan zgłosił, że źle się czuje to dwa dni później dostał wypowiedzenie a naprawdę bo widziałam i rozmawiałam z tym Panem źle się czuł, mocna chrypa, katar, gorączka, podręcznikowe objawy grypy, i kazał mu się wyprowadzić z hotelu. Po przyjeździe do Ulm w dniu podpisywania umowy był w takim stanie, że jeden dokument chodził i drukował 6 razy a opary, które się od niego wydobywały...cóż brak określenia w słowniku języka polskiego. Sumując: praca ok ale nie z tym koordynatorem, który podobno miał tam zrobić porządek... no cóż zostawię to bez komentarza bo ten koordynator sam z sobą powinien najpierw zrobić porządek ! i uważajcie na pracowników z innych państw bo, że na Polaków trzeba uważać chyba nikomu mówić nie trzeba. Miłego dnia.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
xyz

@Work Service S. A. witam czy nie będą Państwo rekrutowali do działu kadr?

@xyz

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z oddziałem znajdującym się najbliżej miejsca zamieszkania. Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej https://www.workservice.pl/kontakt/ Wybrany odział poinformuje o aktualnych rekrutacjach i dostosuje oferty do indywidualnych potrzeb. Pozdrawiamy

Dzień dobry, Z czego wynika Pani/Pana opinia? pozdrawiamy

mkplay

Ponieważ moja ostatnia opinia szlag ją trafił nie widzę jej muszę dodać że firma Work Service jest absolutnie niekompetentna,źle zorganizowana brak jej odpowiedzialności i harmonogramu działań wszystko jest chaotyczne nastawione na dziś,jutro a pojutrze to inny okres pracowników mają za nic jest to dobrze że jeszcze pracujesz a jak nie to szkoda ale dla ciebie bo znajdą sobie kolejnych z którymi będzie to samo. Firmy takie jak Adient, LSG Sky Chefs w skrócie śmieszna (Lufthansa), Hella , i tym podobne to badziew szkoda czasu (usunięte przez administratora).

Mal

Żenada i jeszcze raz żenada szkoda czasu zdrowia i pieniędzy oni chyba wszędzie tak działają taki standard złap frajera niech się martwi nie polecam

Sławomir
@Mal

Powiedz proszę coś więcej na ten temat, widzę że nie masz pozytywnego zdania na temat Work Service, zastanawiam się dlaczego tak jest. Czekam na Twój wpis, mam nadzieję że wyjaśnisz dlaczego odradzasz współpracę z firmą.

Roberto

Work Service to największa firma usługowa na rynku usług, związanych z pracą. Ma opinię dobrego pracodawcy.

Mati

Nie polecam! Servicework z Warszawy. Nie mylcie z workservice.

Michal

Witam wszystkich serdecznie. Nie polecam tej agencji pracy ktora kieruje pracownikow w strony niemiec. Wedlug mojege zdania kordynatorzy sa nie kompetentni,w razie problemow zwiazanych z l4,lub zwiazanych z papierami o zus lekcewaza pracownika, az po jakims czasie blokuja jego nr telefonu. Jestem nie zadowolny z tej agencji pracy.

Darek

Podpowiedzcie jak sie pracuje i czy warto składać cv?

Konsultant

Z internetu mam info o sporych kłopotach firmy Work Service. Czyżby kryzys gospodarczy ZACZYNAŁ SIĘ od agencji pracy tymczasowej? A może już czas skończyć w Polsce hegemonię "śmieciówek"? Jak długo młodzi ludzie mogą pracować bez płatnych urlopów? Młodzi ludzie czekają na ustawę ograniczającą zatrudnianie na "śmieciówki". Jeśli taksię nie stanie może być w Polsce "gorąco". Normalności życzę wszystkim MŁODYM LUDZIOM PRACUJĄCYM NA ŚMIECIÓWKACH!!!

Tomasz

Czy dobra praca to przyczyna, że od dawna nikt nie korzysta z forum?

Stefan

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś wskazówki dostanę na forum?

Gulgulator
@Stefan

Na infolinie firmy kurierskiej Fed -Ex , 3000 brutto umowa o prace oraz Dzial Reklamacji Polkomtel 2800 brutto umowa o prace.

Gulgulator
@Gulgulator

Joel

W work service na Grzybowskiej w Warszawie pracuje pan Dariusz ,bardzo rzeczowy i kompetentny czlowiek, pomocny w kazdej sytuacji , oby takich osob wiecej! Pracodawca zawodzi pan Dariusz pomaga.

gabi0273

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o firmie work-service24.pl sparco z siedzibą w Warszawie. Jestem pracodawcą i chciałabym wiedzieć czy ta firma wywiązuje się ze swojej oferty? Czy gdy prześlę im pieniądze to czy dostanę zamówioną ilość pracowników na czas? (Jeśli pomyliłam firmy i ten wątek nie dotyczy firmy o którą pytam, to proszę mnie pokierować, gdzie mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej o firmie, która mnie interesuje.) Jeśli ktoś zna rzetelną firmę rekrutującą pracowników prosiłabym o kontakt do tej firmy.

Mati
@gabi0273

Witam mam swojego kolegę on się tym zajmuje i czasem biorę od niego ludzi do pracy. Meila do niego Kelnerzy.barmani.ivent@onet.eu Jaj coś to od Mateusza z Rzeszowa będzie kojarzył. Forma jest z Warszawy

Ryszard

Czy na forum jest ktoś, kto pracuje dla tej firmy i mógłby dodać swoją opinię na temat prowadzonych obecnie rekrutacji? Jakie warunki pracy są proponowane i jaki jest zakres obowiązków? Każda opinia będzie pomocna.

Ryszard

Chciałbym zasięgnąć rady dotyczącej agencji pośrednictwa pracy Work Service. Czy ktoś z użytkowników korzystał z ich propozycji? Chodzi mi o profesjonalizm w doborze posady i podejście do klienta. Każda rada będzie cenna. Pozdrawiam.

tomek

Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjna o prace do Work Servicu w Warszawie. Piszcie proszę jaką kasę moge oczekiwać.Idę na konsutanta ds rekrutacji

jackii
@tomek

I jak było jakie stawki proponowali?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.