Opinie o Kartonex Sp. z o.o. w Krasnystaw

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kartonex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kartonex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kartonex Sp. z o.o. w Krasnystaw

Ludzie, ponoć 75 procent pracowników to osoby z niepełnosprawnościami. Człowiek i tak ma trudności z otrzymaniem pracy, a tutaj wchodzi i żadnych wskazówek rzeczowych nie dostaje, tylko labiedzenie. Kto odważy się napisać w końcu, co jest nie tak z tą firmą? Co magazyniera czeka takiego, że aż tak tu narzekacie?

Kol Nowy wpis

Prezes P.K. nie zapłacił za dostarczone towary w 2017r tyle czasu???to taki dobry pracodawca za żadne skarby bym z nim nie współpracował

Na Szczęście BYŁA Pracownica Nowy wpis

@Pracodawca Atmosfera fatalna, organizacja pracy poniżej poziomu jakiejkolwiek krytyki, oraz ogólnie przyjętych norm w XXI wieku. Jeśli pragniesz rozwoju oraz tego ,że pracodawca Cię godnie wynagrodzi za wykonywaną pracę, oraz obowiązki to należy szukać gdzie indziej, ponieważ tutaj tylko stracisz swój cenny czas oraz zdrowie psychiczne... Stanowczo NIE POLECAM!!!

Kacha Nowy wpis
@Na Szczęście BYŁA Pracownica

Napiszesz więcej o atmosferze, na kogo szczególnie uważać? Dla mnie atmosfera to jeden z ważniejszych elementów pracy, a jestem pod ścianą i będę składać tu cv. Piszesz, że nie płacą godnie, ale na czas zawsze jest kasa?

Wanda

Mogę prosić o jakieś konkrety? Chce aplikować, a teraz to już sama nie wiem co robić :/ Co ci najbardziej nie podpasowało? Wypłata, organizacja właśnie w firmie czy coś jeszcze jest na rzeczy? Nie znajda się jakieś dobre strony pracy tutaj?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kartonex Sp. z o.o. na stanowisko MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
M&P

Szkoda sobie tym zawracać głowy, rodzinna firma z tradycjami pochodzącymi najwyrazniej z (usunięte przez administratora)...

Paulina

Witam serdecznie. Bardzo chciałabym pracować w państwa firmie. Jestem młodą osobą, szybko się uczę nowych umiejętności. Proszę o kontakt w celu wysłania CV. Pozdrawiam serdecznie.

Ha

Duzo się zmieniło w 2018! Nie polecam tej firmy

rudy 102
@Ha

nie polecasz??????......dlaczego mnie to nie dziwi?????

Jacek
@rudy 102

Dlaczego nie polecacie pracy Kartonexie? powiecie coś konkretniej?

Zzz

Witam, pracuje w tej firmie, widzę znowu niezadowolonego prawdopodobnie byłego już pracownika, proponuje skupić się na nowej pracy a kierownika " samochòd" zostawić w spokoju.Pozdrawiam

Bajda

ZXY niech się zastanowić co pisze, ten portal nie jest do takich opini, a obrażanie ,pomawianie i pisanie nieprawdy na temat osòb pracujących w tej firmie jest zwykłym oszczerstwem. Ostatnie zwolnienie w firmie pracownika jak wiadomo nastąpiło innego powodu niż picie alkoholu w czasie pracy.

Jakub Jakub Jakub

(usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam trzymać się z daleka.

XYZ..
@Jakub Jakub Jakub

A przypadkiem nie zostałeś zwolniony za swoja głupotę i nieposłuszeństwo?... Łatwo jest oczerniać innych ale nie widzieć swoich błędów. Większość takich ludzi jak ty pisze takie opinie i wywala brudy które są kłamstwem, tak aby się wyżalić.. Smutne i żałosne...

Zostaw merytoryczną opinię o Kartonex Sp. z o.o. - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Kartonex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kartonex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kartonex Sp. z o.o.?

Kartonex Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Kartonex Sp. z o.o.