Opinie o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio w Toruń

Tatiana Nowy wpis

Firma juz padla ale osoby za niej odpowiedzialnej radze unikac w dalszym ciagu

Kontrahent Nowy wpis
@Tatiana

Z mojego doświadczenia wynika, że ona to unika innych, a zwłaszcza swoich dłużników. Do dziś nie odzyskałem pieniędzy i z tego co słyszałem nie jestem w tym sam :/

Danuta Nowy wpis

Widzę po opiniach że atmosfera w waszej firmie nie należała do najlepszych. Od dwóch lat nikt się nie odzywał, może ktoś opisze jak to teraz wygląda? Może coś się poprawiło, a może załoga została wymieniona na fajniejszą?

Jeżeli ktoś szuka pracy, to polecam szukać jej gdzie indziej. Mam nadzieję, że ta opinia będzie wszystkim pomocna :)

Antylopa Nowy wpis
@Anonim

Zle traktująca pracowników

Kacper

Macie dużo konfliktów w firmie?

Antylopa
@Kacper

Bardzo

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Artur

Mam wrażenie, że konkurencja mocno inspiruje do takich złośliwych wpisów.

@Artur

Albo własne, przykre doświadczenie :(

Ojej

Pani Gosiu, strasznie się Pani powtarza :/

Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o.
@Ojej

:) Długa historia, w sam raz na scenariusz książki lub filmu.

Nikt
@Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o.

Widzę że wobec wszystkich osób pokrzywdzonym stosowane są te same uniki.Pani Kaczorek jak zwykle robi z siebie biedna pokrzywdzona a opinie innych sa krzywdzące. To zachowanie tej kobiety,ktora smie siebie nazywac pracodawca, krzywdzi innych a nie szczerao opinia. Dlaczego administrator usuwa treści ktore na pewno sa prawdziwie spotkałam mnóstwo oszukanych osób przez ta osobe. Warto zostawić jednak treść komentarzy aby przestrzec inne osoby przed ta kobietą.

Malgorzata Kaczorek
@Nikt

W przeciwieństwie do byłych pracowników ciężko pracuje. Codziennie. Bez narzekania. Wcale nie czuje się nieszczęśliwa, czy pokrzywdzona i naprawdę cieszę się, ze żadna z osób, z którymi się pożegnałam nie jest już członkiem mojego zespołu. Nie chce być pracodawca - okradanym, oszukiwanym i traktowanym w taki sposób. Obmawianym na portalach, takich jak ten, szerzących hejt, bo skoro wszyscy mówicie o faktach dlaczego nikt z was się nie przedstawił?

Małgorzata Kaczorek

Wszystkie powyższe opinie dotyczą osoby, której projekty, podobnie, jak słownictwo wykasowane przez administratora, nie nadawały się do publikacji - być może stąd frustracja. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których kreacja, jakość i profesjonalizm ma znaczenie.

Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o.

Wszystkie treści zostały umieszczone przez jedną i tą samą osobę, wobec której toczy się postępowanie na policji o uporczywe nękanie i prześladowanie. Uprzedzam, iż jeżeli te krzywdzące informacje nadal będą pojawiać się na tej, czy na innej stronie, oficjalnie podam dane tego człowieka, aby przestrzec przed jego zatrudnianiem. Żałuję, że portale takie jak Państwa umożliwiają szerzenie treści nieprawdziwych, od osób, które często nie pracowały w danej firmie. Z poważaniem: Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio - Toruń

• Jak się pracuje w Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio?

Zobacz opinie na temat firmy Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio?

Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio
  • łubinowa 59