brak logo

Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio

Toruń

Opinie o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio

pixel 2011-08-28 03:22
Wypłata może i jest,(usunięte przez administratora). Praca po godzinach, stres sięga zenitu, stosy maili, beznadziejna atmosfera. Wszędzie tylko nie tam.
Małgorzata Kaczorek 2016-08-18 20:25
Wszystkie powyższe opinie dotyczą osoby, której projekty, podobnie, jak słownictwo wykasowane przez administratora, nie nadawały się do publikacji - być może stąd frustracja. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których kreacja, jakość i profesjonalizm ma znaczenie.
graficzka 2016-08-19 11:45
niestety to prawda, bardzo niskie standardy pracy, wyłudzanie projektów na zasadzie konkursów, potwierdzam posty przedmówców z roku 2011 i 2014 :P Chyba taj Pani się coś pomyliło że jedna i ta sama osoba by publikowała posty w takim odstępie czasu. Unikać jak ognia!
AS 2016-08-20 09:30
dobrze znam sytuacje z doświadczenia i opowieści, przestrzegam każdego przed pracą w tej firmie, (usunięte przez administratora)
Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o. 2017-02-14 13:29
Wszystkie treści zostały umieszczone przez jedną i tą samą osobę, wobec której toczy się postępowanie na policji o uporczywe nękanie i prześladowanie. Uprzedzam, iż jeżeli te krzywdzące informacje nadal będą pojawiać się na tej, czy na innej stronie, oficjalnie podam dane tego człowieka, aby przestrzec przed jego zatrudnianiem. Żałuję, że portale takie jak Państwa umożliwiają szerzenie treści nieprawdziwych, od osób, które często nie pracowały w danej firmie. Z poważaniem: Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o.
Ojej 2017-02-14 14:08
Pani Gosiu, strasznie się Pani powtarza :/
Zostaw swoją opinię o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio