Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio

Toruń

Opinie o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio

Małgorzata Kaczorek 2016-08-18 20:25
Wszystkie powyższe opinie dotyczą osoby, której projekty, podobnie, jak słownictwo wykasowane przez administratora, nie nadawały się do publikacji - być może stąd frustracja. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których kreacja, jakość i profesjonalizm ma znaczenie.
Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o. 2017-02-14 13:29
Wszystkie treści zostały umieszczone przez jedną i tą samą osobę, wobec której toczy się postępowanie na policji o uporczywe nękanie i prześladowanie. Uprzedzam, iż jeżeli te krzywdzące informacje nadal będą pojawiać się na tej, czy na innej stronie, oficjalnie podam dane tego człowieka, aby przestrzec przed jego zatrudnianiem. Żałuję, że portale takie jak Państwa umożliwiają szerzenie treści nieprawdziwych, od osób, które często nie pracowały w danej firmie. Z poważaniem: Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o.
Ojej 2017-02-14 14:08
Pani Gosiu, strasznie się Pani powtarza :/
Małgorzata Kaczorek, Prezes Kiwi Art Sp. z o.o. 2017-02-21 13:29
:) Długa historia, w sam raz na scenariusz książki lub filmu.
Zostaw swoją opinię o Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiwi Art Sp. z o.o. Creative Studio