Opinie o Zieliński Dariusz Eko Helios w Dąbrowa Górnicza

EKO HELIOS Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze i montażu kolektorów słonecznych, fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperacji, ogrzewania podłogowego. Świadczymy usługi kompleksowe. Przeprowadzamy inwestycję od początku do końca, co oznacza, że przed jej rozpoczęciem doradzamy i pomagamy w uzyskaniu dotacji oraz dobieramy instalację, następnie przeprowadzamy montaż, a w późniejszym okresie dbamy o dotrzymanie terminów przeglądów okresowych i je przeprowadzamy.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zieliński Dariusz Eko Helios w Dąbrowa Górnicza

Oszukany klient

Nie pakujcie się w umowę z "firmą" Eko Helios!!! Na początku jest miło - do czasu wykonania pracy i uregulowania płatności. Szybko okazuje się jednak, że "firma" ta nie tylko nie zna czegoś takiego jak umowa gwarancyjna, ale i oszukuje przy montażu! Na solarach nie zamontowali odpowietrzacza (choć był uwzględniony w umowie, widnieje na fakturze i zapewniano mnie kilkakrotnie, że jest na swoim miejscu) - dowiedziałem się o tym dopiero od innego fachowca, którego wezwałem gdy zaczęły się kłopoty. Brak tego elementu powoduje, że kłopoty te pojawiają się teraz regularnie. Trzeba drugi raz zapłacić za coś, co Eko Helios ukradł (odpowietrzacz) i z czego się nie wywiązał (postanowienia umowy i faktura). Dodam, że kłopoty pojawiły się w okresie obowiązywania gwarancji. Zieliński po prostu mnie ignorował. Chamsko odpowiadał na wezwania telefoniczne, obrażał w mailach, "zwalał" winę na mnie. Potem przestał odbierać telefony i odpisywać na listy. Zdecydowanie odradzam!

@Oszukany klient

Też mnie (usunięte przez administratora) Inny sprzęt zamontowano niż było w umowie

@Oszukany klient

U mnie było dokładnie to samo, krytykowali innych wykonawców a sami zrobili tak jakby pierwszy raz się za instalacje brali. Protokoły odbiorów wentylacji wydali bez uprawnień- bo nie mają, kierownik budowy kazał to od razu do (usunięte przez administratora) wyrzucić.....Jak tu ktoś pisze że fotowoltaikę instalowali? U mnie nie wiedzieli do czego służy bolec uziemiający w gniazdku. Musiałem po producentach dzwonić i pytać jak powinno być zamontowane to i owo, oczywiście po przelaniu pieniędzy jedynie smsy z gotowcem ,,jestem na spotkaniu oddzwonię" i to tyle...

Ania Nowy wpis

Niezadowolony klient. Nowy wpis

Odradzam. Zamontowali solary, zapowietrza się dwa razy w tygodniu, brak kontaktu z właścicielem.

Wojtek Nowy wpis

Czy rozmowa przebiega całkowicie po polsku?

sowa

Witam co do montazu nie bylo problemu, wszystko chodzi jak powinno. Problem okazuje sie potem kiedy chcesz serwisowac sprzet. Albo szef nie odbiera telefonu, albo mowi ze oddzwoni. I nic . Zero kontaktu. Az strach sie bac gdyby cos sie zepsulo - szukaj wiatru w polu.

Klient
@sowa

I tu się zgadzam. Solar nie działa Pan Zieliński jak się dowiedział w czym problem telefonu nie odbiera. NIE POLECAM.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Zieliński Dariusz Eko Helios na stanowisko Instalator - Monter pomp ciepła? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Beata

Czy ktoś był na rozmowie i powie jak przebiegła rekrutacja ?

Mirosław

Pompa ciepła zamontowana. Działa sprawnie, bez kłopotów,. Ekipa montująca bez zastrzeżeń. Polecam

Tomasz

Czy warto starać się o posadę?

Staszek

Szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum a liczyłem na jakieś informacje.

Paweł i Joanna

Pełen profesjonalizm. Przed montażem wszystko idealnie wytłumaczone. Ekipa montażowa BARDZO zgrana. Polecam serdecznie. Jeszcze raz dziękuję za tak przemiła i sprawną współpracę.

AnnaPawełPrusakowski

Firma EKO-HELIOS : Bardzo duża wiedza i doświadczenie . Pompa ciepła zainstalowana i działa bez zarzutu. W domu cieplutko. Panowie zainstalowali pompę i posprzątali po sobie co uważam w dzisiejszych czasach za duży plus bo nie lubię bałaganiarzy. Polecam bo Pan Dariusz zawsze chętnie odpowiada na pytania i jest z nim kontakt nawet w niedzielę. Widać że żyje tą pracą i to go nakręca. Jeśli czegoś nie wiedział od razu, to oddzwaniał z odpowiedzią. Posiada też dużą wiedzę jak pozyskać dotację do pomp ciepła z UFOŚ z Katowic. A ekipa montująca - pracowita i terminowa. Polecam i przy zakupie i montażu paneli fotowoltaicznych też będziemy korzystali z ich wiedzy i doświadczenia

Jarosław

Firma instalowała w wrześniu powietrzną pompę ciepła ,pracę wykonała w terminie sprawnie i fachowo . Godna polecenia bez dodatkowych kosztów, zgodnie z wyceną!Polecam???? Lubię atmosferę w Eko Helios Zieliński Dariusz za: Zgranie wykonawców

@Jarosław

Twoja pozytywna opinia o współpracy z firmą jest ważna, gdyż kształtuje wizerunek Eko Helios, ale to forum jest stworzone po to, by wypowiadali się na nim pracownicy na tematy związane ze swoją pracą. Jaka jest obecnie kondycja firmy? Czy pracodawca daje stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Piszcie o atmosferze i swoich wrażeniach i doświadczeniach związanych z pracą. Zachęcam Was do dyskusji.

Pompa super i wykonawca również. Polecam.

Jarosław

@Oszukany klient Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

ZadowolonyKlient

Podczas wyboru systemu grzewczego mieliśmy dylemat z mężem jaki system wybrać, na szczęście trafiliśmy na firmę Eko Helios, która doradziła nam i dobrała system według naszych potrzeb. Współpraca była dobra. Ekipa montująca wykonała instalację szybko i estetycznie. Polecam

@ZadowolonyKlient

Poczekajcie aż zaczną się kłopoty. Zobaczycie wtedy, że "gwarancja" to dla Eko Helios słowo bardzo obce. Przestrzegam tych, co się wahają, współczuję tym, co mieli z tą "firmą: do czynienia. Po prostu - przestrzegam przed oszustami.

Posiadacie jakieś informacje związane z Eko Helios Zieliński Dariusz? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Oszukany klient

Jestem "tylko" klientem i - jako taki - widziałem jak Zieliński traktuje swoich pracowników. Żal mi ich.

admin

Chcesz kreować rynek pracy bez tajemnic? Zacznij już teraz. Dodaj szczerą opinię na temat firmy Eko Helios Zieliński Dariusz jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zieliński Dariusz Eko Helios - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Zieliński Dariusz Eko Helios?

Zobacz opinie na temat firmy Zieliński Dariusz Eko Helios tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zieliński Dariusz Eko Helios?

Zieliński Dariusz Eko Helios

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042