Opinie o Unia Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie J. Mireckiego 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Unia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Unia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie J. Mireckiego 30

New Nowy wpis

Praca na stanowisku monter maszyn jest ciężka ? Na jakie zarobki można liczyć ? Jak ogólna atmosfera ?

Czy firma Unia Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik produkcji Nowy wpis

Czy kobiety też są przyjmowane na stanowisko pracownika produkcji?Dziękuję bardzo.

Mały Nowy wpis

Firma tragedia szczególnie montownia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unia Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy ŚLUSARZ - od zaraz (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Elektromechanik pojazdów użytkowych
Kąty Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Nikita

Witam czy znajdzie się u was praca również dla kobiety? Na czym polega praca w Waszej firmie? czy tylko maszyny CNC oraz spawarki?

Tomasz
@Nikita

Na jakim stanowisku chciałabyś pracować, bo sama wiesz że jak robota ciężka to nie zawsze nadaje się dla kobiety. Najlepiej zadzwoń do kadr. Tam na pewno ci powiedzą czy warto wysyłać CV. Napiszesz jak się czegoś dowiesz bo sam jestem ciekawy :)

A.Michalski

Jakie stawki mają u Was operatorzy pras ?

Michał 58

Pracuje i polecam, wszystko w porządku. Pracownicy OK, nie ma wyścigu szczurów, dobra atmosfera.

Michał N

To nie jest moja pierwsza praca w życiu, więc mam porównanie i Unia wypada naprawdę dobrze na tle innych pracodawców. Standardem jest "normalne" podejście do pracownika nawet niższego szczebla, co bardzo sobie cenię, bo wiadomo jak to czasami wygląda. Wszystko wypłacane na czas, praca w porządku - bywa ciężko, ale to praca, a nie wakacje. ;) Dobre miejsce jeśli ktoś chce zostać na dłużej - ja nie zmieniam, choć miewam od czasu do czasu propozycje. Jestem zadowolony właściwie w każdym aspekcie - od rodzaju pracy, atmosfery w zespole aż po zarobki.

W firmie pracuję już drugi rok. Przede wszystkim nigdy nie było najmniejszego problemu z wypłatami, co zdarzało się u poprzedniego pracodawcy. Atmosfera w porządku, warunki pracy bardzo dobre. Naprawdę można tutaj pracować i się o nic nie martwić. Ja polecam, zmieniać nie zamierzam :)

Pracuję tutaj już ponad rok i nigdzie się nie wybieram. Jestem zadowolony z pensji i ogólnie z tego, w jakich warunkach się tutaj pracuje. Są tacy, co wiecznie na wszystko narzekają ale ja nie widzę żadnych powodów do marudzenia. Jak dla mnie po prostu wszystko ok.

@Tomson a czy oprócz nabywania doświadczenia to są też jakieś dodatki do pensji ? ;)

Tomson

Pracuje w tej firmie już kilka lat i naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego. Pensja wypłacana jest zawsze na czas, atmosfera w pracy jest całkiem przyjemna, zarobki adekwatne do umiejętności i wykonywanych zadań. Można dość szybko nabyć fajne doświadczenie.

Marcin A.

Jak dla mnie jest to druga praca w życiu i wszystko ok. Pensja na czas, fajne projekty, trochę trzeba pojeździć ale ja to lubię. Z minusów to to, że praca nie jest najłatwiejsza, raczej jest wymagająca - ale pensja też odpowiednia do wykonywanych działań.

zzz

szkoda

Jankes

Bardzo dobrze zorganizowana i sprawnie działająca firma. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Unia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Sp. z o.o.?

Unia Sp. z o.o.