Opinie o Boryszew S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boryszew S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boryszew S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew S.A. w Warszawa

Kamerzystka

Hejo, a ja mam takie pytanie Dlaczego kamery są wykorzystywane w celu podglądania pracowników kiedy wychodzą z pracy? Co w myśl kodeksu pracy jest absolutnie zabronione. Dlaczego kamery są na stołówce? Co na to pip?

@Kamerzystka

To i tak lepiej niż kierownik utrzymania ruchu który rozwiesił swoje prywatne kamery z mikrofonami po warsztatach i sprawdzał co robimy na nocnej zmianie i podsłuchiwał rozmowy

Niezadowolony były pracownik

Nie polecam pracy dla młodych ludzi Jeżeli ktoś ma blisko to emerytury to spoko byleby dorobić sobie godziny pracy. Są równi i równiejsi. Jeden lider lata i ogarnia produkcję za 2 zmiany byleby jakoś to szło a ten co wchodzi głęboko kierownika w (usunięte przez administratora) pomimo tego że opierdziela się to jeszcze pochwałę dostanie a prawdziwi ciężko pracujący opratorzy czy liderzy są nie doceniani i uciekają z tego zakładu. Wszyscy teraz bardziej ogarnięci uciekają z tego zakładu i zostaną sami Ukraińcy i niedługo człowiek nie będzie się czuł jakby pracował w polskiej firmie. Produkcja spada i są zwolnienia bo wpakowali miliony w halę Tesli i od ponad roku stoi i nie rusza. Póki jesteś młody i masz możliwość znalezienia innej pracy to uciekaj bo tutaj nie ma przyszłości. Jak zaczynaliśmy tu pracę to jeszcze było dobrze, pionki, grillie, organizowane spotkanie i turnieje piłki nożnej a teraz? Cisna każdego nawet za to że pójdzie do WC w ostatniej godzinie. Ja rozumie efektywność efektywnościa ale każdy się stara i pracuje bo i tak za dużo tej pracy nie ma a każdy chce zarobić przed świętami a kadra kierownicza i dyrektorska wszystko zrzuca na produkcję i potem każdy kto bardziej ogarnięty i trzymał to firmę jakoś i ogarniał temat uciekanie i wtedy będą wielkie oczy i zatrudnia nowych ktorych będzie trzeba od nowa szkolić i uczyć. Brak kompletnego zorganizowania ze strony szefostwa tej firmy i doceniania pracownikow niższego szczeblu zero - najważniejsi są Ci którzy liza (usunięte przez administratora) wysoko postawionym a nie Ci którzy szczerze pracuja i się starają, masakra

Montaż

Sobota w maflow liderów z innych hal i montażu aż za dużo a zwykłemu operatorowi nie dadzą dorobić tylko innna stawka jest dla operatora a inna dla lidera ale widać zakład na to stać tylko papieru w kiblu brak.

Operator Nowy wpis
@Montaż

Bo przychodzą ci którzy wchodzą kierownika w (usunięte przez administratora) bez wazeliny. Najgorszu jest Oleksander który traktuje ludzi jak śmiecie, niech nam kupi pampersy skoro możemu nawet do łazienki chodzić raz przed przerwa raz po przerwj. To jest (usunięte przez administratora) A jego lizusy z innych hal przychodzą do niego na montaz sobie posiedzieć.

Operator Nowy wpis
@Operator

A jeszcze łap nieumie trzymać przy sobie, tylko nowe operatorki podlapuje. I to się nazywa "kierownik zmiany"

Dorota Nowy wpis

Dziś pojawiła się oferta dla specjalista ds. logistyki. Pierwsze co zwraca moja uwagę to tryb 100% stacjonarny. Mam już doświadczenie z pracy na tym stanowisku, u nas możliwy był model hybrydowy. Czy tu planowo także go wprowadzą?

Montaż Nowy wpis

Na starym montażu rozstawienie maszyn to porażka pinowanie nie ma gdzie rozłozyć komponetów żeby nie wchodzić w barierę składaniu ktoś kto przestawił niech tam stanie na godzinę i niech zobaczy jak utrudniona jest praca.

Kamerzystka

@Kamerzystka

No właśnie czemu to straszenie kamerami i że nas obserwują. Pracodawca nie może wykorzystywać kamer w firmie do manitoringu swojego pracownika.Nie można kontrolować zachowania pracowników ,efektywności lub sprawdzać czasu pracy.

Monitor
@Kamerzystka

Od stycznia firma wprowadza kamery nasobne dla każdego pracownika.

@Monitor

To już potwierdzona informacja? Oficjalnie było to ogłaszane? wiecie może przy okazji jakie jeszcze inne zmiany są zapowiedziane? To dla mnie dość istotna sprawa proszę wiec o szczegóły

Czemu nad tym kminisz? Jeśli jest to zadeklarowane to chyba nie wpłynie na warunki pracy innych? chyba, że to jakaś sugestia? Generalnie orientowaliście się w wynikach finansowych na rok? Teraz jest lepiej czy gorzej w porównaniu z ubiegłym?

Operator Maszyn

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy można liczyć w Boryszew S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Takich sugestii nie można w zasadzie dać swoim przełożonym wprost jeśli faktycznie komuś część benefitów by nie odpowiadała? Gdy jakieś większe problemy występują to do kogo można się zgłosić? Jak szybka jest reakcja?

Alum

Hejka.Zgłosiłam wczoraj ,to trzeba dzwonić do obsługi klienta tej karty. Nr telefonu jest na karcie.

Alum

W aplikacji jest opcja gdzie można znaleźć sklep w którym można płacić za zakupy. Np.piekarnia,pierogarnia,nawet są sklepy mięsne i nawet są też restauracje które akceptują te karty.

Niezadowolony były pracownik

Czy w Boryszew S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kierowca

Zamknęli drugie wejście i już robi się dramat na parkingu. Na zmianę popołudniową nie ma gdzie parkować. Brak miejsca dla osób niepełnosprawnych, czy to już nie dyskryminacja? Przypominam że na parking przy łące nie sięgają żadne kamery a w ubiegłych latach wypadki już się tam zdarzały... Porażka..

@Kierowca

Czemu zamknęli to drugie wejście? Chyba nie piszesz powodu a teraz to mnie ciekawi skoro do takich komplikacji dochodzi, które opisujesz. Z tym, że nie ma gdzie parkować to teraz zastanawiam się czy pracownicy już otwarcie ten temat poruszali? Z kim tak w ogóle takie rzeczy się konsultuje? Jeszcze nie znam waszej struktury za dobrze

Zatroskany Drugi Kierowca

Zamknęli z powodów cięć budżetowych i redukcji pracowników na ochronie (swoją drogą pracowników produkcyjnych też już zwalniają lub degradują) Z kim się konsultuje? Raczej możesz wylać żale do BHP i kierownictwa ale konsultacjami bym tego nie nazwał bo zostaniesz zbyty ino myk :)

@Zatroskany Drugi Kierowca

BHP widzę, że zostało wywołane do tablicy a ja właśnie ogłoszenie do niego widziałam, chyba wczoraj je wrzucili. :) to jest tu może ktoś zorientowany w zarobkach? chce sobie porównać bo właśnie pełnie taka funkcje w innym zakładzie. Na dziale są częste rotacje czy teraz akurat kogoś szukają?

Czy Grupa Maflow ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bączur

Podwyżka podstawy, obniżka premii a na wypłacie mniej niż standardowo. Mam nadzieję że zrobi się (usunięte przez administratora) jeszcze większy niż był.

@Bączur

Nie każdy miał premię więc niektórzy mają podwyzkę.

@Bączur

Pozdrawiam ustawiaczy i liderów którzy mieli premię dyrektora zakladu przyznawaną co miesiąc a o zielonych zapomnieli co na ich wydajność pracują.A tak faktycznie to zakład z każdą podwyżką nas w (usunięte przez administratora) robi z450zl premi abstencyjnej zostało 200zl. Nie stać ich na podwyżkę najniższej krajowej i zachowaniu dotychczsowych premii.A najlepsza jest premia stażowa 20zł brutto po każdym kolejnym roku pracy widać jak zakładowi zależy na starych pracownikach .Już nie mogę doczekać kiedy mi 5 rok minie w tej firmie i dostanę 20zl podwyżki.

@Ona

A to wina ustawiaczy i liderów że "zieloni" nie mieli premii dyrektora? To że operatorzy jej nie mieli usprawiedliwia zabranie jej ludziom którzy mieli dotychczas? Na marginesie jak macie problem że lider/ustawiacz zarabiał więcej to zastanówcie się jakie obowiązki i umiejętności mają takie osoby w porównaniu z operatorami. Jak szybko można zastąpić ustawiacza/lidera a operatora? Jak firma chce dążyć do zrównania pensji (bo dodatki ustawiaczy, liderów to syf) wszystkich na hali to proponuję żeby operatorzy zajęli się ustawianiem maszyn czy liderowaniem i zobaczymy gdzie firma zajdzie

@Bączur

Ha ha ha my od zawsze nie mamy ustawiacza i sami ustawiamy i nawet drobne naprawy sami robimy i nikt nam za to nie płaci dodatkowo,więc nie mów głupot.Nie każda linia ma ustawiaczy .A gdyby nie my operatorzy to kto by zrobił produkcję?

@Alum

To po co się na to godzicie? Jeśli nie macie ustawiacza i robicie pracę operator + ustawiacz to możecie sami na siebie pluć że pokazaliście że można was wykorzystać w ten sposób i nie macie problemu. Lub też po prostu wasza linia nie jest na tyle skomplikowana żeby ustawiacz był wymagany

@Bączur

Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka .Nie jednego lidera i ustawiacza da się zastąpić. A tych wszystkich Ukrainców operatorów to krowa by była bardziej kumata.Tylko dodatek za lidera i ustawiacza to jedno a premia dyrektora zakładu to drugie. Przyznawana powinna być za twoje zangorzawanie a nie należeć się jak świni niebo.

@Bączur

A mi ustawiacz jest potrzebny żeby książkę wypisać bo na set-up nie ma czasu wywieszam sama.I wiesz mi że znudziło mi się codziennie to samo tlumaczycz operatorom co już przeszli pod Maflow co mają robić albo jak często do kibla chodzić. I nie słyszysz wlasnego języka we własnym kraju. I dlatego szukam pracy po 5 latach w tym zakładzie

Obserwator

A w tym roku podwyżki od czerwca nie będzie? Bo rząd daje 200złbrutto od lipca. Już nawet Ukraincy się zwalniaja nie chcą pod Maflow przechodzić bo przez agencję pracy mają dodatek do mieszkania 400zł. Zawsze jak się pod zakład przechodziło to były lepsze warunki niż w agencji pracy a tu odwrotnie.Soboty pracujące dla wybranych czyli dla dwóch liderów dwóch ustawiaczy kierownika i dwóch pracowników którzy pracują żeby reszta mogła sobie pogadać na hali montażu.

Mol

A w tej firmie to pieniądze na święta dadzą dzień przed świętami razem z wypłatą?

@Mol

A dają? Chodzi mi o Wielkanoc, bo nie w każdej się celebruje. Ile tej kasy mają docelowo dać skoro pytasz? Po równo na głowę czy to od czegoś zależy? Staż lub stanowisko?

Mol
@Maja

Na Boże Narodzenie nie dają tylko na Wielkanoc a ile dadzą i od czego to zależy to jak czapka staje nic nie jest jasne.

@Mol

podobnie jak ta odpowiedź dla mnie... czyli zasad nie znasz ale kwoty tak? są widełki? i jeśli spytasz przełożonego wprost o aspekty finansowe to raczej jakaś odpowiedz powinna w tym zakresie paść? jest tu w firmie coś jeszcze co ewentualnie zdaje Ci się byc niejasne?

@Maja

Wszystko kadry wysyłają na e-maila. A jeśli ktoś takiego nie posiada to wszystko jest na tablicy ogłoszeń. Pieniądze na święta zostay wypłacone tydzień temu, kryteria to dochód rodziny dzielony na ich członków.

ups

Zmarnowałem w tej firmie kawał młodości. Tych lat o najlepszej mojej wartości nikt mi już nie wróci a te grosze mogłem zarobić wszędzie. Niestety zmamiłem się iluzorycznie że coś w tej firmie się rozwinę. Praca w tej firmie jest bez przyszłości. Chyba że przyszłością nazwać wegetację i tyranie na rekordowe dywidendy dla milionera.

dragon

Ja się pytam gdzie jest polskie ministrswo ? Ukraińcy zwalniają z Maflow Toruń Polaków. Polska jako kraj osiągneła dno. W Niemczech jakby nie ma opcji żeby Polak zwolnił Niemca z roboty to samo w Holandii nie ma opcji żeby Polak zwolnił Holendra . Polacy pokazali że są dnem kulturowym.

@dragon

A w jaki sposób niby zwalniają, bo nie bardzo rozumiem? :/ możesz napisać coś więcej na ten temat ?

Ulo
@dragon

A najgorsze że liderzy rozmawiają po ukraińsku ze sobą i ty w swoim kraju czujesz się jak w obcym bo nic nie rozumiesz.Cos tu jest nie halo jest w Polsce to niech mówi po polsku.

@Ulo

tylko chyba nie wszystko trzeba rozumieć, jeśli mówiliby o swoich prywatnych sprawach? jak wydają obecnie komunikaty to zdają się one być jasne i klarowne? jak teraz jest tu praca poukładana i czy każdy wie co ma robić?

Niezadowolony pracownik

Same złe sytuacje, kadra jest nie czuła. Jedynym pozytywnym aspektem są pracownicy na niższym szczeblu, ci na wyższym nawet palcem nie kiwną, nie tylko przy etapie szkolenia. Serdecznie nie polecam. Za system 3 zmianowy i trudny dojazd, można by było dać więcej niż najniższą krajową.

Ona

Ja się pytam gdzie jest premia roczna dla pracowników produkcji?Czy tylko na górze premie rozdane.Pamiętajcie nie ma nas nie ma was. Pozdrawiam

@Ona

A najlepsza jest stawka za sobotę pięć lat temu taka sama jak teraz. To wychodzi dniówka a nie nadgodziny

@Ona

A przytoczysz tę stawkę tak właściwie? Ile wynosi ostatecznie?

Ona

Na produkcji nie ma miejsca dla Polaków .(usunięte przez administratora),brud i układy,soboty ,leka praca i stanowiska tylko dla sciemy.Zakład w którym za rok nie będzie miał kto pracować.

@Ona

O co chodzi z tą lekką pracą i jakimiś niejasnymi stanowiskami? To ilu tych Polaków aktualnie jest, że miejsca zaczyna brakować?

Produkcja

E przestań latać po hali i tak wszyscy widzą ,że na ploty

E
@Produkcja

Skoro tak mówisz, to ok ????

Czy pracownicy Grupa Maflow mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Alum.

Jak sobie sami zorganizują

@Alum.

A czemu firma jakoś na to uwagi zbytnio nie zwraca? To jak dbają tu o morale ludzi? :(

Urszula

A atmosfera? Dobrze się dogadujecie?

Maja

Faktycznie uprzejmie odpowiedziane. :( Czemu nie, chodzi Ci o Ukraińców?

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Boryszew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 2 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boryszew S.A.?

Kandydaci do pracy w Boryszew S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boryszew S.A.