Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk w Tomaszów Mazowiecki

Tomasz Nowy wpis

Pracowalem w tej firmie 2 lata. Jako mlody gniewny czlowiek w handlu. Nie powiem ze idealna bo takich nie ma ale dobrze wspominam a szczegolnie Pana Wojciecha którego nigdy nie zapomnę. To Szef jakich juz nie ma. A ze dzialnosc ? Jak sie jej boicie to ch nie handlowcy z Was w obecnej firmie chcialbym byc na dzialanosci bo podatki sakramenckie place a nie ma jak uciec. Pzdr dla zalogi Bordopol na pewno wiecie kto to napisal. Zdrowka!

Witold Nowy wpis

Nie znalazłem informacji nt. tego pracodawcy w internecie, a w wątku cisza od 2017. Czy to znaczy, że firma już nie funkcjonuje? Jeśli tak, to może ktoś wyjaśnić lub podać źródło potwierdzające te informacje? Dzięki.

xxx

Witam napisze krótko jeśli macie zamiar podjąć prace w tej firmie poproście wcześniej o przesłanie umowy na @. Powiem tak iż inne warunki pracy są omawiane przez telefon a kiedy już zdecydowałem się na przyjazd do siedziby firmy dostałem umowę na własną działalność gospodarcza , Pan prezes mimo że wydaje się sympatycznym człowiekiem zachował się po prostu prostacko. Naprawdę odradzam no chyba że chcecie się przejechać i narazić na koszta. Pozdrawiam

ss Nowy wpis
@xxx

Trzeba było chwilę popracować - wrażenia niesamowite.

maxxx

Witam czy wie ktoś ile może zarabiać PH w tej firmie?

ss
@maxxx

Jeżeli będziesz na swojej działalności to zaczniesz marzyć o najniższej krajowej.

Xxx Nowy wpis
@ss

A Ty pracujesz w tej wspanialej firmie?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmów było łącznie 3. Na pierwszej rozmowie wyjaśnienie co i jak i informacja, że właściciel zadzwoni za tydzień. Zadzwonil po 2 miesiącach z przeprosinami i pytaniem czy nadal jestem chętny. Na drugiej rozmowie krótkie pytania z języka angielskiego i omówienie ogólnych warunków. Powiedział mi żebym przyszedł do pracy za tydzień. Przychodzę na ustalona godzinę, a właściciel... mówi mi żebym przyszedł na następny tydzień. Cyrk to mało powiedziane. Przychodząc za tydzień powiedział mi, że jednak mnie nie zatrudnia. Zwykły żart i brak szacunku do drugiej osoby. Tak się traktuje przyszłych pracowników? Ogólnie wymówki, że to przez covid19, ale nie mozna bylo zadzwonić i mnie poinformować o decyzji tylko musiałem jechać tyle kilometrów? Jedna wielka żenada, właściciel zachował się nieelegancko.

Nie było oprócz przetłumaczenia jednego zdania na język angielski.

sb

Wspaniała firma . Miałem zaszczyt pracować w niej. Żałuję że trwało to krótko ale nie było mnie stać na dłuższy staż. Chciałbym przeżyć to jeszcze raz ale jest to mało prawdopodobne, właściwe niemożliwe. Właściciel człowiek - brak słów. Jak wspominam to zastanawiam się czy to był sen czy jawa. Ocena którą daję jest o wiele za niska.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowe Bordopol - Wojciech Kacperczyk
  • Spalska 85
    97-200 Tomaszów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042