APS Marcin Walasek

Opinie o APS Marcin Walasek

Pola
@Nieznajomy

Chwilę już tu pracuję i powiem Ci tak, że jeżeli do pracy przychodzisz pracować i starasz się od siebie coś dać to jak najbardziej tak - jest szansa. Masz też szansę na więcej. Jeżeli jednak dajesz z siebie minimum i traktujesz pracę jak pańszczyznę - przyjść odbębnić i wyjść i jeszcze w czasie pracy bawisz się telefonem to sam sobie odpowiedz jaka wtedy jest szansa. Zrób w pracy wszystko co potrafisz najlepiej i się przekonaj sam.

Igor

Bardzo dobra firma więc jeśli ktoś zamierza starać się o pracę to polecam!!

Tomasz

Idealnych firm nie ma tak jak i nie ma idealnych pracowników!!

jkad

Wypłata zawsze na czas - nigdy nie zdarzyło się, żeby był z tym jakiś problem, a jak jest potrzeba to na zaliczkę zawsze można liczyć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z APS Marcin Walasek?

Do teraz nie przedstawiono czym pracownicy docelowo są motywowani? Przynajmniej nie widzę odpowiedzi na zeszłoroczne zapytanie w tym zakresie, a ciekawią mnie warunki zatrudnienia, głownie te szkolenia, o których wstępnie wspominano. Jaki jest ich rzeczywisty zakres? Czego teraz można się nauczyć?

Nowy wpis

Na każdym stanowisku w naszej firmie pracownik otrzymuje premię motywacyjną. Jej wysokość uzależniona jest od kilku czynników takich jak zaangażowanie, realizacja określonych celów, rodzaj stanowiska pracy czy staż pracownika. Co do szkoleń to odbywają się one praktycznie codziennie, ich tematyka jest różnorodna i często uzależniona od bieżących potrzeb danego działu w firmie. nadrzędnym celem szkoleń jest stałe poszerzanie umiejętności i kompetencji naszych pracowników, dzięki którym mogą oni awansować w strukturach firmy.

Pracuję na produkcji w APS już długo. Praca fajna, dobrze zorganizowana i stawiają duży nacisk na bezpieczeństwo. W firmie mamy kilka kierowniczek które we wszystkim pomagają i dużo uczą więc nie ma stresu. Atmosfera jest przyjemna, wiadomo pracować trzeba ale to moja najlepsza praca.

Czy pracodawca APS Marcin Walasek motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie APS Marcin Walasek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Ktoś tutaj pytał o zarobki i padła odpowiedź, że najniższa krajowa. Jakich stanowisk dotyczy taka płaca? Czy w firmie są stanowiska lepiej opłacane? Może ktoś orientuje się czy planują tutaj jakieś rekrutacje, bo niestety w necie pusto?

W naszej firmie, tak jak w każdej innej obowiązuje zróżnicowana siatka płac. Wynagrodzenie podstawowe uzależnione jest od stanowiska, kompetencji oraz stażu pracy pracownika i faktycznie na niektórych stanowiskach zaczyna się od najniższej krajowej. Pragniemy dodać, że na wynagrodzenie pracownika – bez względu na zajmowane stanowisko – składa się, oprócz wynagrodzenia podstawowego, również premia. Premię można otrzymać praktycznie od pierwszego miesiąca zatrudnienia, czyli jeżeli ktoś swoim podejściem, staraniem się oraz zaangażowaniem wyróżnia się od pierwszych dni pracy, to od razu może liczyć na premię. Co do rekrutacji to zapraszamy do bieżącego śledzenia naszych ogłoszeń – jako firma stale rozwijająca się bardzo często szukamy dodatkowych osób na różne stanowiska. Jeżeli w danym momencie nie ma oferty na interesujące Cię stanowisko, a czujesz, że świetnie sprawdziłbyś się w naszym młodym, dynamicznym zespole – wyślij swoje CV na praca@dentaltree.pl – z wartościowymi kandydatami kontaktujemy się bez względu na bieżące rekrutacje.

Firma przyjazna dla pracownika. Zgrany zespół. Pani Alicja spokojnie wszystko wytłumaczy.

Edyta

Czy ktoś mógłby szczerze powiedzieć jakie są zarobki? Najniższa krajowa czy może firma daje coś więcej? Każdy pisze jaka to fajna jest atmosfera itp., ale na temat zarobków cisza, co mnie trochę dziwi, bo dla mnie to też poza atmosferą jest bardzo ważna kwestia. Pracuję w podobnej firmie w Gliwicach, ale szukam pracy w Tarnowskich Górach ze względu na miejsce zamieszkania. Tam otrzymuję na czysto niecałe 4 tys. zł a jak jest w APS? Jak z umową jest? Czy po okresie próbnym firma daje umowę o pracę, czy dalej ciągną na umowie zlecenie? Czy firma oferuje jakieś benefity typu ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna?

Mała
@Edyta

Witam, Z tego co wiadomo najnizsza krajowa.

@anonimowy

Wszystko od początku wyjaśnione, przedstawione. Pomoc w nauce oraz zrozumieniu obowiązków pracy. Pani Alicja, bardzo pozytywna, z dobrym podejściem do nauki nowych osób, wszystko na spokojnie pokazane i wyjaśnione.

KATI
@@anonimowy

Potwierdzam Alicja pomaga nowym i jest lepiej

@KATI

Czyli bez tej Pani było gorzej? A jak konkretnie pomaga jeśli można spytać, w sensie z czym tu można mieć jakieś problemy, że jakaś asekuracja jest potrzebna?

potwierdzam!!

ola

dokładnie

Filip

Pracowalem tam, ale wyjechalem. Alicja pomaga i daje dobre rady

Anyzarg69

Pracuje w tej firmie od niedawana bo ok 2 tyg, na stanowisku pakowania paczek, i już mogę stwierdzić że to firma godna zaufania! Wszystko tak jak powinno być: bhp, godziny pracy, atmosfera w której czujesz się jak pracownik, a nie jak (usunięte przez administratora) Zanim przystąpisz do pracy, to są osoby które Cię szkołą i wszystko pokazują jak masz robić. Jedną z nich jest Alicja która pilnuje aby paczki były dobrze spakowane, oklejone, i oznakowane. Jest to bardzo pozytywna osoba z której można brać przykład. Tak samo na innych pracowników nie można nic złego powiedzieć, jak czegoś nie wiesz, pytasz i każdy służy pomocą. Szefostwa osobiście nie poznałam, ale mogę powiedzieć że z takim podejściem do pracownika zasługują na medal! Pracę znalazłam przez OLX i nigdy wcześniej nie słyszałam o tak wspaniałej firmie i nie miałam pojęcia co tam robią. Chciałabym popracować tam dłużej, i mam nadzieję że tak będzie :) Polecam !!!

Hansik

Rozmowa kwalifikacyjna jak najbardziej pozytywna ????

@Hansik

Pytasz czy stwierdzasz? ;p Bo jak to drugie to opowiesz jak to wyglądało?

Hansik
@Teresa

Stwierdzam ???? Wszystko konkretnie wytłumaczone , atmosfera bardzo fajna a każdy miły i szanujacy pracownika a nie to co gdzie indziej

@Hansik

Znowu te dziwne znaki zapytania. :/ No to fajnie, no ale teraz co dalej po rozmowie? Bo widzę, że wciąż masz status "kandydat"

moody

dobra firma ze stabilnym zatrudnieniem jak ktoś chce pracować to polecam!!

ENDRIU

SPOKO FIRMA I MIŁA ATMOSFERA, POLECAM!

Izabela
@ENDRIU

pracowales w tej firmie ze wiesz jaka atmosfera jest w niej?

mtg

jestem dopiero drugi dzień i zaczynam ale mogę powiedzieć że zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie że mocno pilnowali badań i szkoleń przed rozpoczęciem pracy. wiadomo jak u inny... a tu wszystko było wytłumaczone, umowa i szkolenia przed wejściem na robote. ludzie mowią że mocno tutaj tego pilnują. ciesze sie bo mam żone i dzieci do ktorych trzeba wracać a w poprzednich firmach nikt nie patrzył na bhp!!!!

@mtg

O proszę, widzę w Tobie zapał do roboty, oby tak dalej. ;p Dziś też go jeszcze masz? Bo w sumie minął tydzień. Jak tam się bawisz? ;)

Jack

Na jakie wynagrodzenia można liczyć po okresie umowy na zlecenie ?

tom21

Najlepsza firma w której pracowałem. Spoko atmosfera i praca przyjemna.

anka

Daje duży plus. W firmie jest duża możliwość rozwoju, wszystkiego uczą. Właścicielowi zależy na rozwijaniu firmy, w tym też na ulepszeniach stanowisk pracy.

zygi93

polecam, spoko atmosfera a praca jest przyjemna. pakowanie paczek przy muzyce wiec szybko mija .

meg_23

spoko polecam, kasa na czas, umowa o pracę i miły szef .

Sylwia
@meg_23

Rzeczywiście, to że ci płacą na czas to jest niesamowity plus.. Bo przecież nie podstawowy wymóg. A ta umowa to na ile?

@Sylwia

Nie raz miałem w poprzedniej firmie że kasy nie było, a tu wszystko na czas. Jak potrzebowałem zaliczkę to też bez problemu dostałem. Ja miałem na początek zlecenie i po 2 miesiącach szef zapytał czy jestem zainteresowany i dostałem umowę o pracę.

@j.nek

I dostałeś umowę na jakiś czas, czy już bezterminową? Fajnie że sami ci zaproponowali uop, bo czasem się o nią można latami dopraszać...

Bobo
@Marcin

No właśnie, czasami można na nią czekać i czekać

Jaki jest styl zarządzania kadrą w APS Marcin Walasek?

j.nek

Jest struktura ale w pozytywnym znaczeniu, zawsze wiesz do kogo iść. Atmosfera między kierownikami a szefem jest przyjacielska, dzięki czemu kierownicy się nie wyżywają na swoich pracownikach jak w mojej poprzedniej firmie.

Grzegorz
@j.nek

Dobra atmosfera w pracy to faktycznie połowa sukcesu. A jak jest z innymi sprawami? Chodzi mi o wypłaty. Też jesteś zadowolony?

@Grzegorz

Jestem zadowolony, staram się i jest to doceniane. Szczerze lubię te firmę i nie narzekam jak idę do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o APS Marcin Walasek - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w APS Marcin Walasek?

Zobacz opinie na temat firmy APS Marcin Walasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS Marcin Walasek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APS Marcin Walasek