Opinie o KG Logistics w Milanówek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KG Logistics. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KG Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KG Logistics w Milanówek

Kierowca

Na rozmowie obiecują cuda a czlowiei potem budzi się w innej rzeczywistości. Praca glownie na weekendy za (usunięte przez administratora)Nie ma jasnego systemu wypłaty. Płacą jak sami sobie wylicza i kierowca nie ma możliwości sobie wyliczyć pensji

@Krzysztofa

Kolego ,bajki to ty piszesz i jad wypiuszczasz . Po kraju przyszedles z takim doświadczeniem to (usunięte przez administratora) jeszcze wiesz ... dlatego nie dałeś rady :) Ile moze zarabiac kiero co trzesie sie ze jedzie za granice , no prosze cie kurdencja nam tu dobrze ! Kasa jest rozsądna i na zawsze na czas .Robotka poukladana i jazda

Wojtek

Nie polecam pracy w KG Logistics omijać płatne z frachtu 10 % częste wyjazdy na weekend Szefowa strasznie czepia się Zrobiła awanturę że kupiłem plyn do spryskiwaczy na stacji benzynowej . Straszą Sądem jak na okresie wypowiedzenia nie będziesz jeździł Dziwię chłopakom co musieli 3 miesiące jeździć na okresie wypowiedzenia nie chciała puścić wcześniej strasząc sądem. Szef też nie lepszy przez telefon obraża wyzywa kierowców .

Speed
@Wojtek

Pozwolę się odnieść do Pańskiego komentarza , bo to co Pan pisze to jedno wielkie kłamstwo. Chciał Pan być mądrzejszy od wszystkich pracowników i samego szefa w tej firmie . Ale do pracy zawsze Pan był ostatni , z reszta znajdował się Pan poniżej średniej jako kierowca , dlatego nie mógł Pan zostać dłużej w zespole . Sprawa jest prosta - jest Pan zły ,że nie mogł Pan tu zostać dłużej bo praca dobra , to teraz Pan wymyśla . Nigdy się nie spotkałem ,że szef albo szefowa w taki spsób traktowali kogokolwiek , ale czemu tu się dziwić skoro mówią ze płyn do spryskiwaczy jest na firmie , a on zamiast go zabrać woli kupić na stacji benzynowej ? Powinnien Pan za ten wyczyn wisieć na złotej tablicy .

Co jak co ale KG Logistics to jakość premium , wszystko jest wygłaskane i zawsze konkret . Auta maja moc a ludzie zawsze bardzo słowni i mają olbrzymią wiedzę w branży . Dla mnie TOP jeśli chodzi o najlepszą firmę transportową w Polsce .

Kolega kolegi Nowy wpis

Wyzysk człowieka, szefowa to stan umysłu, nie szanuje za grosz ludzi, (usunięte przez administratora). Brak jasnego systemu płatności, Nie polecam!

Kolega kolegi Nowy wpis

Jak narazie Pani przepisy dotyczące wynagrodzenia kierowców są pod wielkim znakiem Zapytania ! Jak mi wiadome rozliczenie z frachtu jest zabronione . Wiec zapraszam do Spotkania . Komentarze w żaden sposób nie obrażają tylko opisują życie atmosferę jakie Panuja w KG Logistics Pozdrawiam

Gaweda Nowy wpis

Pracodawca bardzo dobry , uzgodnione pieniadze na czas , legalne zatrudnienie i miła atmosfera w firmie .

Wojtek

Speed Nowy wpis
@Wojtek

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KG Logistics? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

@Kierowca

Potwierdzam wypłata bardzo mieszana płatne z frachtu + podstawa w ogłoszeniu podają ze premia za jazdę nigdy żadnej premi nie dali zrobisz 5 czy 4 Kółka nie ma dużej różnicy . Tacho wyjechane praktycznie do zera Tempo narzucane czeste 24 h bardzo często jazda na weekendy Potwierdzam Szef wporzadku , ale szefowa ciężka dużo obiecuje mało robi.

@Kierowca

Oni nic nie obiecują , tylko gwarantują na papierze . Ale to ty za mało widziałeś widocznie chłopaku. Praca bardzo dobrze poukładana i pieniądze super , zawsze zgodne z umową . Szefostwo bardzo profesjonali .

Krzysztofa
@Krzysztof

Rzeczywiście na papierze bajki o godz 19.00 ... przelewy nie wiadomo za co zero powiadomienia ile kółek w danym miesiącu ponadto rozliczasz wynagradzają za fracht nie masz podglądu za jaką stawkę jedziesz " Tajemnica firmowa ' - więc proszę cię Pracujesz nie wiesz za jaką kasę Jedyne co jest pewne To jakim autem jeździsz oraz kiedy wyjazd aczkolwiek na powrocie może okazać że masz przepinke bo masz godziny to jeździsz. Ja 6 weekendów ostatnio przejechałem...

@Krzysztofa

Januszek

Kolego, ja się cieszę bo znalazłem pracę w Polsce na którą czekałem.

@Januszek

Witam czy może ktoś wie czemu od sierpnia już 3 raz szukają kierowcy? Tak się rozrastają czy lipa się zrobiła skoro ciągle szukają proszę o poważne odpowiedzi

Marynarz

Szukają tylko poważnych ludzi z doświadczeniem. To nie jest typowa firma. Na tyle unikatowa na rynku , że swoich pracowników szanują , wynagradzają ale i oczekują solidnej pracy . Jak macie predyspozycje to wbijacie , ja polecam .

KOPERNIK
@Marynarz

Pracujesz w KG Logistics? Skąd takie Opinie ? Polemizował na temat wynagradzania Pracowników wręcz przeciwnie stracili dobrych Pracowników którzy robili robotę nie stwarzając żadnych problemów... Pytanie brzmi do Pracodawcy : Czemu odeszło w niedługim czasie 5 kierowców?

Marynarz
@KOPERNIK

Owszem , ty dobrze wiesz dlaczego odeszli albo może inaczej dostali lekko ukierunkowani do drzwi wyjściowych z firmy! W firmie zasady są niezmienne w firmie , szef tu rządzi a nie nie młodzi kierowcy , którzy by chcieli zmieniać wszystko pod siebie i mają tylko oczekiwania , pomysły/wizję bez pokrycia daleko oderwane od rzeczywistości , codziennie chcieliby probować. Tu się dzieją rzeczy poważne , dla młodych kierowców z wysokim mniemaniem o sobie bez zaangażowania w prace nie ma tu miejsca . A na marginesem uważam , że to żadna strata dla firmy . Firma tylko zyskała. Daleko szukać takiej firmy jak ta.

Kierowca

Powiedz jak się dostać i czemu taki poziom wymagań jest ?

Zatrudniony

Muszę przyznać polska kadra , spoko atmosfera pracy , szacunek do człowieka . Wypłata pozytywna. Tu raczej kierowcy wbijają do firmy a nie firma szuka kierowców . Chłopaki jak macie dobre referencje można dzwonic.

@Zatrudniony

Długi czas pracujesz w KG LOGISTICS? Jaki system rozliczeniowy? Widziałem ogłoszenia na portalach różnych więc szukają kierowców Czemu nie ma żadnych pozytywnych komentarzy na Google tylko na Gowork.pl

Kiero

Z miesiąc temu szukali kierowcy i znowu szukają? O co tam chodzi? Czy warto podjąć pracę czy tylko obiecanki itd itp Panowie proszę o realne odpowiedzi jak zarobki atmosfera system pracy Dzięki i pozdrawiam

Rafeloo

Niestety rozstalem sie z firma z powodu sytuacji rodzinnej…. Od tego czasu zmienilem 5 razy firme ( obiecywanki-cacanki-macanki) ,Bo w tym kraju to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Najchetniej bym wrocil, takiej pracy jak w Kg Juz Nie powtorzylem ….

Pracownity

Potwierdzam , warunki bardzo dobre , jednolity system zarobków , ekipa fimry tworzy zgrany team. Szefostwo wporządku . Polecam

_klo67

Firma fajna , auta solidne , warunki uczciwe za total legal - niestety mocno selekcjonują kierowców i nie zatrudniają z małym doświadczeniem .... bedę próbował ...Pozdrowienia dla Pani od rekrutacji

Imponująca rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko kierowcy , bardzo logiczna , dobre warunki! Jak widac mozna !

Sławek69SŁ

Polecam kazdemu kto chce spokojnie pracować i zarabiać uczciwą kasę bez ciśnienia , bo przerobiłem rozne firmy ale takiej to daleko szukać , wszytsko maja poukladane , ale ciezko sie tu dostac , bo szukaja kierowcow tylko z talentem .

andre

Rozmowa o prace konkretna , warunki zgodne z uzgodnieniami, praca legalna , wyplata na czas .

Kierowca

Najlepsza firma jaką znam pod każdym względem ! Z doświadczeniem 8 lat w branży wreszcie znalazłem swoje miejsce i jestem usatysfakcjonowany . Szacunek, kasa , praca , ludzie ! Polecam

Sylwester

Zestawy zadbane , przypisane do kierowcy , serwisowane . Firma ludzka, Atmosfera spokojna .

Lubiany

Super firma z potencjałem . Praca poukładana , pieniądze na czas, nowe Scanie . Prezes zainteresowany pracownikami i dobra robotą.

Katarzyna
@Lubiany

Czyli jakoś tu doceniają pracowników za dobra pracę? A auta chociaż nowe, to czy są regularnie serwisowane?

Pan A

Rzadko wystawiają oferty pracy , ciężko sie dostać , bardzo dobre warunki pracy i szacunek dla pracownika , fajna atmosfera !

Zostaw merytoryczną opinię o KG Logistics - Milanówek

• Jak się pracuje w KG Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy KG Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KG Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 15 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KG Logistics