Opinie o E&A w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie E&A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w E&A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Olsztyn

Jak długo trwa proces awansu w E&A?

gregory

Witam.Chce wyjechac do pracy do Holandii.Stad moje pytanie czy da rade cos kasy odlozyc i na jakich ludzi sie trafi w mieszkaniu. Bardzo prosze o odpowiedz.

Ola
@gregory

Ludzie to zazwyczaj patologia albo przynajmniej połowa to patola często agresywna albo taka że daj spokój , poskarżysz się w biurze to przeniosą ich na inny domek a ty dostaniesz na jego miejsce takiego samego albo gorszego o ile nie dwóch.

Ilona Nowy wpis
@Ola

EJ serio tak miałaś? :( I jak sobie radziłaś później, jakiś sposób masz?

Ola Nowy wpis
@Ilona

Tak , do psychologa musiałam isc po powrocie do Polski , nie da rady mieszkac z tymi ludzmi bez uszczerbku na zdrowiu patrząc na to co odwalaja. Ciezkie warunki pracy po powrocie do domu (usunięte przez administratora) , no ciężko ale zarobiłam przynajmniej.

Ilona Nowy wpis
@Ola

Aaa czyli z kasy jak najbardziej zadowolona jesteś? A tu jest opcja, żeby samemu sobie zakwaterowanie ogarniać?

Ola Nowy wpis
@Ilona

Nie da rady ogarnąć sobie prywatnego pokoju jeśli jedziesz na kilka miesięcy . Jeśli mieszkasz prywatnie to nie masz jak dojechać do pracy która jest często kilkadziesiąt kilometrów gdzieś za miastem. Musiałabyś mieć swój środek transportu.

kamil

!!!UWAGA, (usunięte przez administratora) ALERT!! Witam chciałbym poinformować wszystkich którzy są zaangażowani i ambitni i szukają czegoś fajnego, że trafili źle zatrudniając się do tej firmy tym podobnie agencji, nie polecam a zwłaszcza pracy w Amsterdam (DSV) ogólnie pracy jest po 3/4 dni często trzeba przychodzić w soboty żeby mieć te 4 dni lub maksymaalnie 5.... agencja oferuje też gwarancje godzinową 32h która jest kompletnym nielegalnym kłamstwem ... bo jest to słowna gwarancja a słowne gwarancje nie mają żadnej mocy prwanej ... kolejna rzecz jest taka iż nie polecam nawet jednego dnia wolnego brać lub chorować a tym bardziej prosić o dwa lub jeden dzień wolnego, jak ktoś wam z rodziny umrze w tragicznym wypadku bo usłyszycie że z wami to są same problemy.... Ahh no i jak zachorujecie i będziecie mieli 39 stopni gorączki i jakieś podejrzenie (SROVIDA) to leakrz i dotarcie do niego, wszystko we własnym zakresie ... agencja nie pomaga, jak nie macie siły wstać z łóżka (NIKOGO TO NIE INTERESUJE) jeżeli tak się stanie to co opisuje powyżej nie przedłużą wam umowy ... apropo umów to głownie(PIERWSZĄ) dostajecie tylko na 3 miesiące(no i najgorszą holenderską śmieciówke(FAZA A) Kordynatorzy- pani Asia malecka(WIECZNIE WOLNE) Zastępcy pani Asi-(Rafał dąbrowski) i jakiś Michał (NIC NIE POTRAFIĄ POMÓC GDY JEJ NIE MA ) Lokacje Wormeerveer Samsonweg 35 dosyć spoko bo macie prywatne(Nowoczesne) studia z prywatna łazienką aneksem w jednej części piekarniki w drógiej mikrofalówki nie ma zbyt wielu zastrzeżeń oprócz w większości pokoi, okna w suficie i niby podgrzewana podłoga ale każdy ma w pokoju (nielagalną farelkę) bo bez niej macie 7 stopni w pokoju lub mniej ( Można się pochorować) Podsumowując agencja i firma DSV (AMSTERDAM) zbudowana jest na beszczelnym okłamywaniu i zwabianiu słodkimi kłamstewkami pracowników, apropo godzin itd itp w pracy na niektórych stanowiskach jest zakaz rozmawiania( nie dosłownie)(Mobbing)( rozmowy tylko dla uprzywilejowanych) agencja wymaga nie wiadomo czego a zatrudnia ludzi niedorozwiniętych umysłowo czasem obcokrajowców bez języka nawet angielskiego i wymagają by porozumiewać się z nimi na migi ... podczas 3 miesięcy pracy zarobiłem z partnerką po niecałe 4000 euro (BRUTTO) ... ile zaoszczędziłem nie wydając kasy na lewo I prawo (PRACA DOM PRACA DOM) ? po odtrąceniu za ubezpieczenie za lokacje za dojazdy po 20 Euro tygodniow(OPŁATA ZA SAMOCHÓD) ( JAKO PASAŻER) Huh domyślajcie się ale podpowiem w czterech słowach, leciutko ponad tysiąc euro. Ps. Myślałem że jako osoba uprawiająca sport(nie ćpająca)(z poziomem języka typu B1/B2 dodatkowo ambitna będzie traktowana jak człowiek nie jak ćpun/imprezowicz których tu jest troszkę i są lepiej traktowani niż ludzie bardziej ambitni i ogarnięci.. nie pozdrawiam i nie polecam E&A

Bartek

Witam nie polecam Wrecz ostrzegam przed przyjazdem do Bredy z EA . Wyrzucaja ludzi na ulice za nic.. Opiekun budynku nie ukrywa ze jesli nie bedziesz robil tego co on sobie wymysli mowi otwarcie ze podrzuci narkotyki do pokoju... Kolesiostwo ... Mnie wyrzucili po ponad roku nienagannej pracy za zapach jointa .. (usunięte przez administratora). Duzo by opowiadac ... Odradzam

Luka

Powiedzcie czy przy aktualnej sytuacji z pandemią są w ogóle szanse na pracę w Holandii?

Czy po rozmowie w E&A rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Kris

Witam chcę wyjechać do pracy przez ich biuro, na chłodnie na wózek wysokiego składowania, ktoś się orientuję czy jest ok.

dori

witam , kto w październiku jedzie na sortowanie Lili do północnej Holandii? chciała bym wiedzieć na czym tak konkretnie ta praca polega, i jak sie przygotować, co potrzebne. żeby nie było jak z tulipanami

Jasiek

Z moich informacji wiem, że to super pracodawca. Chciałbym skorzystać z ich ofert.

Jaa

Witam czy ktos jedzie 27.01.2017r. Na zbieranie zamowien do Zwagdjik ? A moze ktos sie wypowie na ten temat ? Jak praca i ludzie :) to moj pierwszy wyjazd do Holandii. Z gory dziekuje.

paulina

Szukam osob by bylo razniej :) wybieram sie z ta agencja, a raczej rozmyslam. Ktos chetny sie zaznajomic przed wyjazdem? Ktos tez jedzie niedlugo ? Prosze o kontakt domelapaulina@gmail.com to moj pierwszy raz i wolalabym z kims troche chociaz znanym :)

BlazeG

Wybieram się właśnie do Holadni Wspaniała obsługa i zero problemów przy załatwianiu formalności. Polecam każdemu !

JohnnyWalker
@BlazeG

Potwierdzam.

Jarecki
@BlazeG

Polać mu! Mądrze gada, ja też jestem zadowolony, 3 tydzień leci i wszystko w jak najlepszym porządku.

Kamil

bardzo dobra agencja i super obsluga na miejscu, nawet jak nie wiedzialem czegos to koordynatorzy sa super pomocni, bede teraz zjezdzal niedlugo ale na wakacje znowu planuje powrot

Kajdan

polecam, wszystko ok na 100 procent

Zuza

polecam współpracę z EA!

Czerwony tulipan

Praca nie jest ciężka, gorzej z godzinami i co za tym idzie tygodniówkami.Tu biuro nie bardzo się wywiązuje z obietnic 36h/tyg.Warunki mieszkaniowe nie najgorsze,nawet znośnie,zależy na jaką lokację się trafi.Co innego słyszysz od pań w biurze w Polsce,a co innego zastajesz szukam na miejscu...

szczuplax
@Czerwony tulipan

Siemanko a gdzie mieszkasz ja jade do beverwijk

tomaszek

Dobra agencja jak potrzebujesz mieć wszystko dograne w każdym szczególe i chcesz zarobić konkretną kasę. Zarobki całkiem ok, robota wiadomo idealna nie jest ale ja jestem pracowity wiec wszystko ok. Tak jak mieszkania też ok, na ludzi fajnych trafiłem, byle kogo tam nie biorą do pracy.

pracowity

W weekend wyjeżdżam do pracy na produkcji, formalności załatwione, to mój pierwszy wyjazd za granicę. Dzięki za pomoc i pozdrawiam przesympatyczne Panie w biurze w Olsztynie!

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Olsztyn

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

E&A