Itfs Sp. z o.o.

Opinie o Itfs Sp. z o.o.

Xxx Nowy wpis

W internecie widziałam, że szukali osoby jako frontend developer. Praca jest na kontrakcie b2b i zdalna. A czy skoro nie jest to umowa o prace, to i tak dostaje się od firmy sprzęt do pracy np. komputer, pełne oprogramowanie? Czy trzeba mieć swoje.

Bożena

Czy w przypadku pracy jako Data Engineer w trybie zdalnym, firma dostarcza niezbędne narzędzia do wykonywania pracy? Pytam, bo widzę że zatrudnienie jest na kontrakt B2B i zastanawiam się jak do tego podchodzą. W ogóle warto na to stanowisko aplikować? Jest w miarę rozwojowe?

@Bożena

Zależnie od docelowego zleceniodawcy. Z reguły firma dostarcza sprzęt lub można to sobie wynegocjować. Pozdrawiam.

Agnieszka
@Comptrooper

Ale to jest tak, że firma wysyła np. komputer kurierem, czy trzeba jakoś podjechać do siedziby firmy? Macie info o tym?

CAPSLOCK Nowy wpis
@Agnieszka

To chyba jak wszędzie- zależnie od umowy.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Itfs Sp. z o.o. dla pracy jako .NET developer są dla was satysfakcjonujące?

Maciek Wu

Jedno z lepszych miejsc pracy z jakim miałem przyjemność obcować. Największym atutem jest oczywiście zespół (Pozdrawiam Gdynię) i atmosfera którą generują Współpracownicy. Gdyby nie zmiana planów na polu prywatnym - zostałbym na dłużej.

Conde
@Maciek Wu

Warszawski oddział też super :)

@Conde

Oba fajne. Generalnie fajnymi ludźmi firma stoi.

Conde

True. Podstawa!

Danielle
@Vmxt

Jaka jest średnia wieku pracowników?

Agnieszka
@Maciek Wu

Ale fajnie, że są takie głosy odnośnie relacji i atmosfery w firmie. A można wiedzieć, czy firma dba o to jakoś szczególnie? Mam na myśli spotkania, wypady, wyjazdy integracyjne dla pracowników, aby właśnie się zgrać i lepiej poznać?

@Agnieszka

Integracje regularnie. Przy większych okazjach - większe integracje:)

@Danielle

Zależy od działu. Myślę, że całościowo mamy 26-27.

Cyan Nowy wpis
@Maciek Wu

Póki co doszło fajne powitalne pudełeczko. Zapowiada się dobrze :)

Rekrutacja bardzo dobra na najwyższym poziomie i nie była jakaś strasznie formalna (co pozwoliło na zmniejszy stres). Pierwszy dzień wysłałem CV, drugi dzień miałem krótką rozmowę odnośnie oczekiwań (10-15 minut), potem miałem rozmowę z Kasią (TL), która bardzo miło mnie zaskoczyła, bardzo otwarta osoba i wszystko tak tłumaczyła, że z pytań, które miałem zapisane, nie zostało mi nic do zapytania. Tydzień czasu oczekiwania na odpowiedź ( tak jak uprzedzali) i tak skrócił się o jeden dzień i potem miałem jeszcze jedna rozmowę z Oliwia (Menadżerką Rekrutacji), również przemiła osoba, która mi wytłumaczyła wszystkie sprawy formalne i benefitowe, dosłownie po 2/3 godzinach, znałem już wynik rekrutacji i dostałem tę prace ???????? Nie chce żeby to brzmiało jakbym się podlizywał, ale naprawdę moim zdaniem rekrutacja na bardzo wysokim poziomie.

Konsultant

Póki co tylko dobre wspomnienia. Nie ma się do czego przyczepić. Wiecie może ile się czeka na opłacenie faktury (jako ich konsultant na B2B)?

@Konsultant

Zakładam, że tyle ile masz na umowie, z reguły w przedziale 7-14 dni.

@Vmxt

I generalnie się tego trzymają? Nie było problemów z terminowymi płatnościami?

Konsultant
@Legobór

No i właśnie tego bardziej dotyczyło moje pytanie - terminowości, wiem co mam w umowie ;) (jeśli ktoś zainteresowany - 14 dni w umowie - ale nie wiem czy to jedyny template umowy jaki stosują)

VMXT
@Konsultant

Jeszcze się nie zdarzyło opóźnienie (przez prawie 3 lata).

@VMXT

U mnie także. Przelew z reguły 2-3 dni przed deadlinem.

@SamSon

Dodam jeszcze, że zawsze jest przed świętami i weekendami, tak co by stresu nie było.

Witam. Co się stało, że po 2015 już nie było tutaj żadnych ofert na programistę? Zamknęli stanowisko czy nie ma żadnej rotacji od tamtej pory, albo jakiś inny powód? Proszę o informacje, przy okazji coś mi to powie o firmie.

@Karolina

Są nadal ogłoszenia itfs na różnych portalach.

VMXT
@Karolina

Nie wygląda na to, żeby ktokolwiek używał tego portalu do publikacji ogłoszeń. W innych miejscach za to, jest sporo :)

Izolator
@VMXT

Portal jest jaki jest, przynajmniej można komentarze poczytać ;)

Kamel

Mam pytanie do aktualnie zatrudnionych w ITFS - czy firma współpracuje z dużymi firmami informatycznymi, czy można liczyć jedynie na kontrakty w startupach lub małych sofwarehousach ?

@Kamel

Ja dostałem kontrakt w bardzo dużej firmie, ale chyba współpracują z różnymi...

Leon
@Kamel

Ja miałem trzy propozycje, w tym dwie enterprise. Wybrałem akurat mały SH, ale się wahałem ;)

@SamSon

Dzięki za odpowiedź. A wiesz może czy jest szansa na umowę o pracę, czy konieczna jest działalność?

@Kamel

Nie jestem specjalistą i nie potrafię odpowiedzieć ze 100% pewnością, ale wydaje mi się, że jest taka opcja. Osobiście od dłuższego czasu mam działalność gospodarczą i pracuję na b2b - zawsze można liczyć na trochę więcej.

Leon

Zdecydowanie polecam b2b!

@Kamel

Po 4 latach pracy na umowie zdecydowałam się założyć DG i absolutnie nie żałuję. Rozumiem obawy - sama również miałam - ale szybko da się wszystko ogarnąć. Poza tym dobre firmy (ITFS również) udzielają wsparcia w sprawach księgowych. Jak Ci się nie spodoba to zamkniesz działalność i powalczysz o UP.

Piotr P.
@Kamel

Jest szansa, ja dostałem uop.

Darya
@Piotr P.

A Wiesz może na jakich warunkach pracują rekruterzy?

Karola
@Darya

Wszystko do ustalenia. UoP lub b2b.

@Kamel

Podepnę się pod temat: a czy praca w firmach zagranicznych wchodzi w grę?

@Comptrooper

Z tego co wiem, to tak, ale jak ktoś bardziej zorientowany to niech sprostuje.

@Kamel

Potwierdzam. Wiem o skandynawskich opcjach.

@AjTiShee

A można coś więcej na ich temat?

@AjTiShee

Ja również w tym temacie bym się chętnie więcej dowiedział. Szukam zagranicznych kierunków.

Jazzie
@Legobór

W moim przypadku był to kontrakt z firmą z USA, przy czym pracuję zdalnie, z Polski. O to chodzi?

@Jazzie

Po części. Planuję przeprowadzkę w cieplejsze rejony Europy (Włochy, Hiszpania, Chorwacja itp - jeszcze nie zdecydowałem) i wolałbym pracować w kraju w którym mieszkam. Głównie ze względu na sporadyczne wizyty w firmie lub ewentualne integracje :) Ktoś coś?

Jazzie
@Legobór

Tu nie pomogę. Wyślij im zapytanie przez formularz na www po prostu.

W kwestii ogłoszenia Programista .net mam pytanie, jaka umowa obowiązuje? I czy można pracować zdalnie? Ciekawa jestem przede wszystkim, czy wolą umowę o pracę czy B2B.

Amadeusz

Wszystko ok - firma godna zaufania. Polecam.

Edyta
@Amadeusz

Super! Co Ci się w niej tak najbardziej podoba? Piszesz z perspektywy pracownika czy klienta? Jak z perspektywy pracownika, to dasz znać jak wygląda rozmowa o pracę? Akurat planuję wysyłać cv.

Amadeusz
@Edyta

Z perspektywy pracownika. Po prostu wszystko się zgadzało - wszystko sprawnie i skutecznie. Rozmowa zwięzła i konkretna.

Frank
@Amadeusz

Podepnę się - wielkie dzięki dla ITFS za błyskawiczne dopięcie wszystkich szczegółów jeszcze przed świętami. Kolacja wigilijna będzie nad wyraz miła! Wesołych!

Edyta
@Amadeusz

No to super. Jakie pytania zadawali? Podasz jakieś przykłady? No i ogólnie z ilu etapów składa się cała rekrutacja?

Bob
@Edyta

U mnie głównie pytania o doświadczenie, wizję rozwoju i krótki test angielskiego. Fajnie, czuło się profesjonalizm.

Tony Soprano

Nie udało mi się pomyślnie przejść procesu w rekrutacji wewnętrznej, ale bardzo doceniam profesjonalne podejście do kandydata. Być może kiedyś spróbuję ponownie ;)

@Tony Soprano

wewnętrznej? a z jakiego stanowiska na które? ciekawa także jestem jak taka potencjalna rekrutacja wpływa na warunki odnośnie zatrudnienia. czy to co zostało wypracowane na poprzednim stanowisku przekłada się na kolejne?

Magda

Polecam.

Czy w firmie Itfs Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Andzia

Z tego co wiem, w większości przypadków nie ma z tym żadnych problemów.

Wdzięczny & Usatysfakcjonowany

Chciałem serdecznie podziękować za profesjonalne podejście, wyrozumiałość i opiekę. Dzięki przesympatycznym paniom, z którymi miałem okazję przebrnąć przez cały proces rekrutacji, mogę oznaczyć się w tym komentarzu jako "pracownik" ;-) Pozdrawiam serdecznie!

@Wdzięczny & Usatysfakcjonowany

Jak wyglądał cały proces rekrutacji? :) Z ilu etapów się składał?

@Teresa

3 etapy + rozmowa wstępna. Chyba dość standardowo.

@Wdzięczny & Usatysfakcjonowany

To ja się dołączę: Rozmowa błyskawiczna (2 etapy), stanowisko jakby ktoś najpierw przeczytał moje cv a potem ułożył ofertę. :) Czad!

@Santos

Zapomniałem dodać najistotniejszego - nieprzerwany kontakt i opieka w trakcie procesu i z tego co widzę, także po.

studenciak
@Wdzięczny & Usatysfakcjonowany

Posiadasz może wiedzę (albo ktoś z ty obecnych) na temat ofert dla studentów informatyki? (piąty semestr) Jakieś staże płatne, albo junior (taki bardzo junior :) ).

@studenciak

Niestety nie orientuję się. Można sprawdzić w aktualnych ofertach na stronie itfs.com. Polecam też po prostu wysłać cv do ich bazy.

@Wdzięczny & Usatysfakcjonowany

Dobrze Waść prawisz. Znajoma tak właśnie zrobiła (w sumie to ona mi firmę poleciła) - trochę poczekała, ale z pozytywnym skutkiem :)

Olga
@Santos

Dziękuję, własnie tak zrobię! :) A tak ogólnie, jak ci się pracuje w firmie? Ciekawi mnie też jak wygląda rotacja pracowników. To stały zespół, czy jednak zmiany co do stanowisk się zdarzają?

@Olga

W firmie z którą mam kontrakt nie ma dużej rotacji i generalnie jest super, ale chyba pisałaś o ITFS, a tego nie wiem niestety. Sama współpraca jak najbardziej ok, ale konsultantów mają raczej sporo i kwestia rotacji pewnie zależy od docelowych zleceniodawców.

Bartomeu

Bez zastrzeżeń. Duży plus za responsywność.

Kay
@Bartomeu

Mam podobne odczucia odnośnie responsywności. Czuwają przy telefonie :)

FreTka
@Kay

Czy podchodząc do procesu, można oczekiwać indywidualnego opiekuna?

Kay
@FreTka

Tak.

Andzia

Od ponad dwóch lat mam okazję współpracować z Itfs i nie mam powodów do narzekań. W trakcie mojej kariery nauczyłam się cenić wzajemny szacunek, spokój i stabilność. Na to wszystko mogę z ich strony liczyć. Serdecznie polecam!

@Andzia

Napisz jak możesz, czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity. Sportowe? Zdrowotne ? Będę wdzięczny.

@Comptrooper

Tak, są dofinansowania do pakietów sportowych, medycznych i jeszcze wsparcie księgowe. Póki co korzystam z medycznego ale chyba czas się wybrać na siłownię :)

@Andzia

A możesz zdradzić z jakich firm korzystają? Sportowe pewnie Multi(...) a medyczny?

@Andzia

Wsparcie księgowe? Możesz opowiedzieć coś o tym bo pierwsze słyszę o takim beneficie?

To raczej nie tajemnica. Enel-med

@Karolina

Bezpłatna obsługa księgowa do 2 wpisów/mc , generalnie wystarcza jak masz proste b2b. Poza tym zawsze jak o coś pytałam to doradzili, także dodatkowy plusik.

Potwierdzam - jak dziecku wytłumaczyli mi jak najprościej przejść na b2b

Bożena
@Santos

A to firma kazała przechodzić na b2b? Czy po prostu bardziej się wam to opłaca?

@Bożena

Zależy od oferty. Czasem jest wyłącznie b2b ale z reguły w grę wchodzą obie opcje (uop i b2b) - u mnie właśnie tak było, przy czym b2b wychodzi korzystniej, często sporo korzystniej.

@Santos

Jeszcze aż tak dobrze się na tym nie znam, a chciałabym poznać szczegóły. Jest szansa na objaśnienie tych warunków i czemu na b2b jest po prostu lepiej? Byłabym wdzięczna. ;)

Cezar

Kontakt w porządku, przelewy na czas i nawet prezencik dostałem! Polecam.

Edward
@Cezar

Co to za prezent? Uchyl rąbka tajemnicy :D

Alizyaa
@Edward

Chodzi chyba o welcome pack z gadżetami, który każdy dostaje na dzień dobry:-)

Cezar
@Alizyaa

Dokładnie. Niby nic takiego a jednak miło.

Stecia
@Cezar

Też właśnie paczuszka dotarła :D

@Alizyaa

A co się w tym welcome Pack znajduje :) ?

ITmaster

Mi się podoba. Fajny kontakt i fajny kontrakt :)

@ITmaster

A coś więcej powiesz? Bo widzę, że jesteś informatykiem w tej firmie. :)

@ITmaster

Możesz rozwinąć? Dostałem dziś od nich wstępną ofertę, wydaje się ok - stawka bardzo konkurencyjna. Jak w praktyce to wygląda? Na konkurencyjnym portalu pisali, że wprowadzają od kwietnia dodatkowe benefity, też by mnie to w sumie interesowało ;-) Jak z opieką/kontaktem podczas kontraktu?

@ITmaster

No nic, podpisane i od maja zaczynam. Póki co wszystko dobrze, dość elastyczni i konkretni. Zobaczymy jak będzie :)

Jolanta
@KamilKRK

na czym ta elastyczność z ich strony polega? Powodzenia w nowej pracy! :)

@Jolanta

Wszystko właściwie- forma zatrudnienia, warunki, terminy rozmów. Po prawie 2 miesiącach pracy wciąż dobry kontakt.

@KamilKRK

super ze ci sie podoba w firmie, dobrze miec dobra prace ! po okresie probnym rozumiem ze bedziesz przedluzal ? czy slyszales wtedy ze bedzie cos lepsza stawka, cokolwiek lepsza?

@Anna

Tak, tak i tak :-)

SamSon

Jestem tuż po procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez ITFS i przyznam, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Wszystko bardzo profesjonalnie - kontakt, rozmowa, negocjacje - ciężko znaleźć jakieś zastrzeżenia. Kontrakt dopięty na ostatni guzik. Z początku sceptycznie podchodziłem do rozmów innych niż bezpośrednio ze zleceniodawcą, ale od teraz będę powierzał się zawodowcom ;-D

H2O
@SamSon

a jest opcja, żeby wysłać im CV do bazy? Tak żeby mieli gdyby coś się znalazło?

@H2O

Na www strefa kandydata -> oferty pracy -> button "wyślij cv"...

H2O
@SamSon

Już znalazłem, ale dzięki. Swoją drogą na samej www całkiem sporo ofert.

Tom
@SamSon

Dodam tylko, że oboarding również super :)

@Tom

To prawda. Za rączkę wręcz :)

Stefek

Chciałem bardzo pochwalić ITFS za wysoki poziom komunikacji, którego niezmiennie od 2 lat mam przyjemność doświadczać. Regularny kontakt ze strony opiekuna oraz działu administracji niezwykle ułatwia funkcjonowanie zawodowe. Po prostu fajni są ;)

@Stefek

Potwierdzam! Profesjonalnie acz po przyjacielsku.

Zuzanna
@Stefek

Super ze tak ich chwalisz :) a co najbardziej Cię w nich urzekło ze ich wybrałeś i tyle czasu już korzystasz z tej firmy?

Stefek
@Zuzanna

Przede wszystkim właśnie ten kontakt - taki ludzki jak na dzisiejsze czasy :) Oprócz tego spokój - wiem, że wszystko ogarną i mogę zająć się pracą.

McHacker
@Stefek

Zgadzam się z przedmówcami - bardzo fajny kontakt, miło się rozmawia. Na tyle miło, że namówili mnie na zmianę firmy po 6 latach :D Nie żałuję.

Tom
@McHacker

Faktycznie, Pani przy pierwszym kontakcie bardzo miła:)

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Researcher do pracy w Gdynia. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Itfs Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Karola

Mnie zadziwia tempo rozwoju na tym stanowisku. Pracuję dopiero trzeci miesiąc jako researcher a ilość informacji jaką przyswoiłam jest nieprawdopodobna. Zapraszam jeśli lubicie wyzwania ;-)

@Karola

Rozumiem, że masz porównanie z pracą gdzieś indziej, skoro tak Cię to zdziwiło? Co tak naprawdę powoduje to, że da radę tak wszystko tutaj szybko przyswoić?

Researcher ITFS
@Marta

Jako inny Researcher w tej firmie mogę powiedzieć, że powoduje to odpowiednie przygotowanie i podejście osób tam pracujących, w szczególności Team Leaderów, którzy są bardzo pomocni i pomagają na każdym etapie pracy :)

Darya

Czy rekrutacja wciąż jest otwarta?

Zostaw merytoryczną opinię o Itfs Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Itfs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Itfs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itfs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Itfs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Itfs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Itfs Sp. z o.o.