Opinie o bRenewal w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy bRenewal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w bRenewal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bRenewal w Kraków

Cześć, nie widzę zapytać z ostatniego czasu o pracę na dziale marketingu a właśnie na stronie widnieje informacja o tym, że specjalista od niego jest poszukiwany. możecie ocenić czy prowizje łatwo wyrobić? Piszą ze jest od 0 do 3,5 tys na rękę

?

Coś więcej jesteś w stanie powiedzieć?

Haha

Dobrze że sie nie dałam wkopać xD

Me

Wciąż szukają naiwnych haha

Poet&Painter 2023 Nowy wpis

Już kilka miesięcy temu odbyłem rozmowę z tą firmą i przez ponad 2 lata nic się nie zmieniło porównując z opinią wyżej. Dalej mydlenie oczu i szukanie kogoś do call center. Nie dajcie się nabrać! UoP obok umowy proponowanej nawet nie stał ....

Andrzej Nowy wpis

W zakładce kariera jest kilka otwartych rekrutacji, choć przy żadnej nie ma daty, to do końca nie wiadomo :/ Przy posadzie copywritera pisano, że przy pełnym etacie proponują 1800 - 3000 zł netto. Wiecie może, czy wciąż tyle płacą, a jeśli zmienili stawki, to ile? I jaka forma zatrudnienia, czy współpraca? Ma to wszystko ręce i nogi, czy wieczna gonitwa?

N Nowy wpis

Poszukują kogoś na stanowisko asystenta zarządu , czy wie ktoś coś o tym stanowisku jakich zarobków można się spodziewać jak wyglada praca w tej firmie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie bRenewal? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
X

Czy firma oferuje kartę multisport?

Alicja
@X

Widzę, że są pytania o benefity pracownicze, to ja jestem też ciekawa. Poza taką karta, to powiedzcie, co jeszcze firma oferuje? Może dofinansowanie urlopu czy jakieś wyjazdy integracyjne firmowe?

Iza

Czy na stanowisku copywritera można pracować zdalnie? Bo widziałam na stronie firmy taką ofertę. Tylko zastanawiam się czy aktualne w ogóle, podali tam widełki 1 800 – 3 000 co wydaje mi się trochę za mało, jak na te czasy. Ale nie wiem, może się mylę i może to zależy od formy zatrudnienia. Chętnie się dowiem więcej na ten temat :)

Qc

Dzięki za piątkowe spotkanie! Fajnie było się z wami zobaczyć po tym czasie. Widzimy się niedługo ;)

pyt
@Qc

w jakim sensie spotkanie? macie jakieś integracje, czy to we własnym zakresie sobie coś pracownicy organizują?

@pyt

Cyklicznie, organizowane przez pracodawcę.

xxx

Witajcie, jak wygląda stanowisko pracy specjalisty ds. sprzedaży? Jest to sprzedaż telefoniczna? Bezpośrednia? Na jakie wynagrodzenie i umowy można liczyć?

kaczka
@xxx

Call center wręcz...wiec warunki jak w każdym call center w krakowie

Xxx
@kaczka

To jest zwykle call center czy coś bardziej "ambitnego"?

Google
@xxx

Zależy jak definiujesz call center. Owszem, kontaktujesz się z klientami głównie przez telefon, ale nie ma tu jakiegoś targetu na połączenia telefoniczne, ani na wysłane maile, ani oferty... właściwie to my nie mamy żadnych targetów i to jest w tym najlepsze.

Google

Nie mamy pewnie wielu rzeczy. Wiele rzeczy też mamy, przede wszystkim świetnych ludzi, którzy pracują w firmie od lat i nie przeszkadzają im braki. Nie każdy chce to dostrzec, ale spróbujmy, choćby z szacunku do nich.

Stefan
@Google

Brak targetów oznacza, że nie ma premii za dobre wyniki, czy po prostu dostają ją wszyscy obligatoryjnie? Chętnie też dowiem się o innych benefitach, jeśli możesz o nich napisać.

@xxx

Standardowe raczej. Luźne godziny pracy, opieka medyczna. Pizza Monday, Beer Friday... ;) polecam.

@Stefan

Przecież brak sprecyzowanych i sztywnych targetów nie wyklucza istnienia systemu premiowego.

Zofia
@.

To na jakiej podstawie wynik jest wobec premii weryfikowany?

Czarek

Mam zupełnie inne doświadczenie z firmą i to bardzo pozytywne, idealnych firm nie ma

@Czarek

Oczywiście, że nie ma, ta też do takich nie należy, są plusy dodatnie, są plusy ujemne...Ale co muszę powiedzieć, to to, że z taką wyrozumiałością i ludzkim podejściem nie spotkałam się dotychczas w żadnej z firm, w których dane mi było pracować, a trochę tego było. Jak jesteś dobrym pracownikiem i nie lecisz w kulki to nie masz się tutaj czego obawiać, a wręcz przeciwnie.

@Br

A z czym szefostwo jest takie wyrozumiałe? :)

@Iza

Nie ma kwestii, w której nie da się dogadać. Życie to sztuka kompromisu ;)

@Iza

Tu bym się musiała za bardzo wdawać w prywatę osobistą. Miałam sytuację (w zasadzie niejedną) w życiu, która wymagała wyrozumiałości ze strony pracodawcy, po prostu. Nie wiem czy w innej firmie by mi tak poszli na rękę. Z przyczyn oczywistych nie będę się wdawać w szczegóły.

Zofia

Naprawdę tutaj są takie warunki jak ktoś napisał jeśli chodzi o umowę? Nie ma się ani ubezpieczenia ani nie odprowadza się składek? Widzę też, że L4 brak... Czy do teraz takie warunki tu w umowach mają czy po nowym ładzie coś się tu pozmieniało? Orientuje się ktoś?

iza
@Zofia

tak, mamy tak źle, że zespół się ciągle rozrasta a ludzie zostają na lata :)

Łucja
@iza

Naprawdę? Aż podejrzanie optymistyczny ten wpis ;D Ale może i masz racje to w takim razie ile kasy mogą zaoferować??

nick
@Łucja

Ciekawe jest to czemu nie masz oznaczonego statusu pod nickiem ;) da się tak po prostu czy trzeba mieć chody u zródła?:D

Stefan
@nick

Jeszcze ciekawsze jest stwierdzenie izy, że ludzie zostają z firmą na lata, zwłaszcza w świetle opinii o tym, że wytrzymać tam można z trudem 2 miesiące.

@Stefan

Powiedz to ludziom, którzy pracują tutaj od ponad 3 lat - czyli np. mnie. I znacznej części zespołu. Jak dla kogoś jest tutaj "niemiło" to nawet sobie nie wyobrażam standardów takiej osoby.

EtnoLAG

O firmie pisze się dużo dobrego, czy faktycznie warto tam pracować?

Emulsja_99
@EtnoLAG

No, generalnie wiesz, zależy czego szukasz. Nie ma jednej uniwersalnej firmy, która będzie odpowiadać każdemu, tak samo jak nie ma uniwersalnego samochodu/domu/kawiarni czy czegokolwiek. Ważne, żebyś wychwycił na etapie rozmowy czy ta firma odpowiada tobie i jest zgodna z twoimi potrzebami.

Bobi
@Emulsja_99

po to jest spotkanie w firmie, gdzie jeszcze raz jest wszystko tłumaczone, wyjaśniane; wszelkie kwestie formalno - organizacyjne od razu są przedstawione, więc jest przestrzeń na podjęcie świadomej decyzji. Następnym krokiem jest okres próbny, tutaj się wyjaśnia kwestia samej pracy, atmosfery itd, no cóż, zapraszamy, nie gryziemy. Statystyki pokazują, że raczej się podoba :)

Bezos
@EtnoLAG

Szczerze, nie wiem. Mnie się podoba, nie każdemu natomiast musi. Byli tu też tacy, którym się nie podobało. Abo sami odeszli, albo zostali zwolnienie. Jak nie ma chemii, to nie ma co na siłę cię cisnąć.

Maciek
@EtnoLAG

Manie się pracowało (usunięte przez administratora) Spoko ludzie, dobra energia.

x

“Kartka wszystko przyjmie” zgodnie z tym hasłem można wszystko powiedzieć/ napisać jak prawdę objawioną. Firma, w tej kwestii nie jest wyjątkiem. Jeśli chodzi o warunki pracy, w ostatnim czasie zaszły spore zmiany, zaryzykuje stwierdzenie, że korzystne dla wszystkich (przynajmniej znaczącej większości*) i jasne, można powiedzieć, że to utopijna bzdura, ale decyzje dotyczące całego zespołu są odpowiedzią na potrzeby pracowników. Bez lizusostwa i całego PRowego bla bla bla, firma naprawdę stara się dostosować maksymalnie jak się da, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki - przestrzeń. Po kolei, na początek garść ogólników. Godziny pracy to standard 8 - 16 pon - pt, raczej stacjonarnie. Raczej, ponieważ opcja pracy zdalnej jest, ale nie jest formą preferowaną. Na ten moment mamy pracowników “na odległość”, ale są to osoby, których kompetencje w żaden negatywny sposób nie wpływają na pracę, a dwa znamy się i sobie ufamy. Nie mniej raczej stacjonarnie. Ale wiadomo wypadają różne sytuacje dlatego nikt nie robi problemów jeśli jest taka potrzeba. Rekrutacja, teraz jest sporo, bo mamy “rozwojowy boom” (stąd też wspomniane zmiany), dlatego dobrze obczaić oferty, jest kilka nowo powstałych projektów plus “stare” zespoły są rozbudowywane. Rekrutacje są przeważnie kilkuetapowe. Najpierw rozmowa telefoniczna, później wideospotkanie, na koniec wizyta w biurze gdzie jeszcze można porozmawiać, dopytać, dogadać; zobaczyć jak wygląda biuro; jacy ludzie itd. Biuro, duże, przestronne ( nie wiem po co to pisze w sumie), o nowych macach i w ogóle sprzęcie już kiedyś było pisane, jest czillroom, pufy, piłki (może brzmi śmiesznie, ale plecy traktują tę sprawę poważnie :p), arcade do pogrania i jeszcze parę innych) Z życia biurowego, przez kompaktowość wszyscy się znamy i lubimy (choć tutaj stopień zażyłości jest różny), ale ogólnie sami pozytywni ludzie, nikt nie robi nikomu problemów, ani nie działa na czyjąś szkodę, nie ma czegoś takiego jak wyścig szczurów. Może ciężko w to uwierzyć ale cieszymy się ze swoich sukcesów i raczej niż zawiść powstaje zdrowa konkurencja na koleżeńskich zasadach. Zmieniona została forma integracji - zaczynaliśmy od wspólnych wypadów od czasu do czasu, później był beer friday, teraz wychodzimy raz w miesiącu całą ekipą na piwo poczilować. Teraz benefity, tutaj jest szaleństwo. W ostatnim czasie zostało wprowadzonych kilka nowych, a jeszcze w najbliższym czasie będą kolejne, więc lista rośnie w szybkim tempie, dlatego się wstrzymam z pisaniem, żeby nie wracać z tematem co chwile. Także ciąg dalszy nastąpi.. :)

@x

Nie ma co dodawać, sama prawda. Ja obecnie jestem jedną z tych osób “na odległość” i chociaż może być ciężko w to uwierzyć (bo w końcu praca zdalna taka wygodna itp. itd.) to nie powiem, że mnie nie szczypie. Zwłaszcza, że swoje stacjonarnie odrobiłam, człowiek się zżył i przyzwyczaił do ludzi (bo wbrew panującej tutaj z jakiegoś powodu opinii, zespół jest stały i nie ma większej rotacji, z większością pracuję od początku swojej przygody w bRenie). Może to patetyczne, ale jak przechodzilam na formę zdalną, to łezki się polały ;) W każdym razie polecam filtrować wszystkie opinie, które tutaj czytacie, bo ponad połowa z nich jest napisana przez osoby, które nigdy firmy na oczy nie widziały i wie to każdy, kto tu pracuje, bo po prostu przedstawiane przez nich “fakty” nie pokrywają się nawet w najmniejszej części z rzeczywistoscią.

holo
@x

kandydat?

x
@holo

W Internecie mogę być kim chcę :D

xx
@qc

Nie wiem czy mogę zdradzić Twoje personalia pracowniku “na odległość” (xD) ale wiedz, że strasznie Cię brakuje i mówię to w imieniu wszystkich. Nie możemy się doczekać, aż nas odwiedzisz, mam nadzieje, że zgodnie z ustaleniami - niebawem! Już się ekscytuje, więc miej serce i nie trzymaj dłużej w tym zawieszeniu xD

@xx

Móc możesz, ale w robocie i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, a niezrzeszonym forumowiczom ta informacja jest potrzebna jak zeszłoroczny śnieg. Nietrzymanie w zawieszeniu kłóci się z moją koncepcją pojawienia się bez zapowiedzi w najbardziej randomowym momencie, więc powiem tylko - stay tuned :D

@xx

efrf

dla osób dla których atmosfera w firmie ma znaczenie to to jest bardzo dobre miejsce

Roman H.

Niestety współpracę oceniam na bardzo słabą. Firma nie profesjonalna, brak merytorycznego podejścia. Pracownicy tej firmy stwarzają poważne problemu podczas współpracy.

bRenewal
@Roman H.

Panie Romanie, niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować tej sprawy, ponieważ w bazie naszych Klientów nie figuruje nikt o tożsamym imieniu, dlatego w celu wyjaśnienia bardzo prosimy o kontakt.

Iza

Ja tam pracuje już 4 lata i nie narzekam ani na wynagrodzenie ani atmosferę. Za komfort pracy wielki props

qwerty

Pracuje tu od 4 lat i: mam mega zgrany zespół, podwyżki regularnie co parę miesięcy plus możliwość dogadania się z szefem w każdej kwestii dot. pracy (czasu, miejsca itd)

Ika
@qwerty

czyli w razie potrzeb jest opcja pracy zdalnej? jeżeli oczywiście charakter pracy na to pozwala

@Ika

tak

Ruda

Właśnie wymienili nam sprzęt. Nowiutkie smartfony i piękne błyszczące MacBook Airy :D. Niewiele firm jest w stanie się pochwalić takim zaopatrzeniem. Mega!

Ta druga Ruda :P
@Ruda

Nooo, super sprawa. Szef reaguje na potrzeby pracownika, zanim ten w ogóle zdąży je zakomunikować :D Pracuję tu dosyć krótko, ale już od pierwszych dni czuję się jak u siebie. Co prawda czuję się w pełni zintegrowana, ale cieszę się, że wkrótce czeka nas impreza integracyjna, zwłaszcza w takim gronie :D

AlSar
@Ruda

Te smartfony są świetne! Jak po prawie dwóch tygodniach wyskakuje info, że bateria słaba, to jesteśmy zaskoczeni, bo zdążamy zapomnieć, że trzeba je ładować :) Bateria naprawdę długo trzyma. Nigdy wcześniej nie korzystałem z telefonu, który miałby tak mocną baterię.

Ciekawy
@AlSar

To chyba macie nokie 3310 a nie smartphony, no chyba że z baterią jądrowa...serio to już nawet nie wiecie ile trzyma średnio bateria w nowym telefonie by takie farmazony pisać...czy przełożeni tacy inteligentni?

@Ciekawy

Padłem :D

Easy

Jak po imprezie? Czujecie się zintegrowani? :D

kombinatorka
@Easy

Jak najbardziej! trzeba więcej takich wyjść :D

Al Sar
@Easy

Świetny wypad w doskonałym towarzystwie! :)

Ancymonek
@Easy

Zdecydowanie :D Chcemy więcej!

Wanda
@Ancymonek

Można pomyśleć, to kto idzie zagadać do D.? ^^

ajdi
@Wanda

Powodów do świętowania mamy sporo, a od ostatniej integracji minęło już całe 2 miesiące. Jakieś propozycje gdzie i kiedy?

@Easy

Coś by się nowego przydało, nie ukrywam. Covid trochę pokrzyżował plany.

urodziny

Dwie osoby w firmie pod koniec września obchodziły urodziny. Ekipa przyniosła dla nas wspaniałe prezenty, a w piątek zaczęliśmy weekend już o 12! Bardzo dobra firma, która zawsze dba o swoich pracowników! :)

urodzona_we_wrześniu
@urodziny

Potwierdzam! Prezenty mile zaskoczyły, a zwłaszcza pół dnia wolnego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o bRenewal - Kraków

• Jak się pracuje w bRenewal?

Zobacz opinie na temat firmy bRenewal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bRenewal?

bRenewal