Opinie o ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma w Częstochowa

Zasłużony pracownik Nowy wpis

Do momentu odejścia była to moja najlepsza praca. Atmosfera świetna, właściciele wyluzowani, koledzy jeszcze lepsi. Niestety trochę gorzej z wypłatami, głównie niewiele powyżej minimalnej, jedynie kilka osób trochę więcej. Były premie, ale żeby je dostać, trzeba było co miesiąc męczyć się z tworzeniem filmików/artykułów marketingowych. Właściciele podchodzą do tego bardzo restrykcyjnie, a w odpowiedzi mają zawsze tekst: "Przecież wcale nie musicie otrzymywać premii", co trochę zalatuje (usunięte przez administratora) Zasady przyznawania są nie do końca sprawiedliwe, kilka razy zdarzyło mi się w ogóle nie dostać nie z mojej winy, choć przyznam, że niedawno się poprawiło, bo kiedyś było jeszcze gorzej. Gdyby nie te dwie rzeczy, to nie byłoby na co narzekać w tej kwestii. Na plus wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe, choć te drugie w ostatnich latach czasami coraz bardziej przypominały stypę. Na wyjazdach zawsze działo się dużo ciekawego, a to bieganie po lesie, a to strzelanie do tarczy, a to gokarty, czy schodzenie po linie z pionowej góry. Tutaj firma świetnie się spisywała. Załoga, jak już wspomniałem, kompetentna i zgrana. Rotacja mała, czasem ktoś odszedł, bo dostał lepszą ofertę, a czasem po prostu nie pasował do zespołu. Poza tym firma głównie się rozwija, pracowników ciągle przybywa. Ogólnie pracę bym ocenił na 4.5/5 gwiazdek, ale po tym, jak się ze mną pożegnano po 7 latach oddanej pracy na 110%, muszę dać ocenę 1/5. Początkowo nie dano mi odejść choćby dzień przed końcem wypowiedzenia, co jeszcze mogę zrozumieć, ale gdy tylko podzieliłem się swoją wiedzą z kolegami, to w środku dnia po prostu wyrzucono mnie za drzwi biura. To tylko podsumowuje, jakie właściciele mają podejście nawet do wieloletnich pracowników.

Gość Nowy wpis

Jeżeli rozmowy kwalifikacyjne przebiegają tak jak proces wdrożenia, to ja współczuję kandydatom. Firma niekompetentna, elementarne braki w wiedzy o systemie, czego nie dotkną to jest jeszcze gorzej. Wdrożenia ciągną się w nieskończoność. Boże uchowaj innych klientów przed takimi partaczami.

Andrzej Nowy wpis
@Gość

Byleś na rozmowie kwalifikacyjnej, że tak osądzasz, bo z tego co piszesz to raczej twoje przypuszczenia. Za proces wdrożenia odpowiedzialny jest zwykle przełożony, wiec to z nim powinieneś o tym pogadać. Nie uważasz?

Gregor Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Wdz

Jak podchodza tak do klientow tak "profesjonalnie" jak do rozmow kwalifikacyjncyh to współczuję klientom, Idzesz na rozmowe tracisz swoj czas a później okazuje się ze nikt nic nie wie. Później Pan o Chryzmie zmoklej ścierki oznajmil ze bedzie nastepna rozmowa jak beda wszyscy właściciele, 2 miesiace minely i zero kontaktu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Sylwia

Wpisy zamieszczone przez Was wyrażają opinie o ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma jako firmie świadczącej usługi. Z perspektywy przeznaczenia tego forum ważne, aby znajdowały się na nim wyłącznie merytoryczne komentarze o tym jakim pracodawcą jest ta firma. Czy w związku z tym, ktoś z jej pracowników mógłby przedstawić swoje doświadczenia wynikające ze współpracy z ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma?

odlewnia

Z doświadczenia firmy w której pracuję ERP serwis dał radę z wdrożeniem programu. Nie było na początku łatwo ale firmy udanie przeszła na program XL i mamy go już prawie 2 lata. Pozdrawiam Pana Jacka, który się nami cały czas opiekuje!

ERP SERWIS

Bardzo nie kompetentna firma, na pierwszy rzut oka wydaję się bardzo profesjonalna, niestety podczas wprowadzania systemu okazuj się że pracownicy błądzą we mgle, są nie przygotowani do pracy która został im powierzona. Podsumowując brakuje im kompetencji i doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma - Częstochowa

• Jak się pracuje w ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma?

Zobacz opinie na temat firmy ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ERP Serwis Sp. J. Zalasińska, Kardynał, Ujma
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleja Najświętszej Maryi Panny 12B lok. 3
    42-200 Częstochowa