Opinie o LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. w Rzeszów

Aniemowilam

Ta firma to tragedia. Stara firma, nowa siediba. Starzy pracownicy nadają na nowych byle się przypodobać. Problemy o wszystko. Problem z wyjściem na kawę, papierosa czy do toalety bo zaraz donos jak tylko ktoś odchodzi ze stanowiska. Niby wszyscy mili ale jak przyjdzie co to czego to skargi i donosy. Pensja tragedia jak za taką pracę. Praca wcale nie jest lekka i przyjemna. Brudna i niebezpieczna owszem. Żałują nawet na rękawiczki czy materiały do pracy. Zarząd nie patrzy na pracowników a tylko wykorzystuje tych którzy robią sumiennie i każą robić coraz więcej. Zawsze jest źle i za mało. Szkolenia to porażka. Rozwój ? Tam nie ma czegoś takiego. Uciekać zanim się tam przyjdzie.

uciekaj
@Julia

Nie jest to linia produkcyjna a samodzielne stanowiska.

Administrator Nowy wpis

Firma LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. szukała pracownika na Inżynier Jakości. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Lobo Nowy wpis

Pracodawca pozbawia Chonorowych Krwiodawców premii traktując oddanie krwi jako nieobecność z winy pracownika. Co w samo w sobie pokazuje jakie sa standardy w firmie. Nieobecność usprawiedliwienia ale zabiera premię...

Aniemowilam

Julia
@Aniemowilam

No ale to jak to jest z tą toaletą? A jak poprosisz innego pracownika, żeby cię zastąpił, nie można tak?

uciekaj Nowy wpis
@Julia

Nie jest to linia produkcyjna a samodzielne stanowiska.

Sandra

Po pierwsze gdyby nie było instrukcji to nawet nie wiedziałabyś jak szlifować te łopatki żeby wychodziły zgodne a na maszynach też mają instrukcje i też się starają robić dobre łopatki. Owszem czasem nie wyjdą ale każdemu może się zdarzyć jakaś pomyłka. Po drugie nie widziałam ani nie słyszałam żeby którakolwiek z pań tam pracujących patrzyła na ręce albo tym bardziej donosiła na kogoś. Panie są bardzo miłe i sympatyczne. A to że łopatki wychodzą z frezami albo są za grube to normalne. Nikt Ci nie będzie płacić za siedzenie i szlifowanie idealnych i gotowych łopatek. Wiadomo, że trzeba się trochę napracować ale nie jest jakoś bardzo ciężko. Wystarczy chcieć. ????

uciekaj Nowy wpis
@Sandra

Nie mogę się zgodzić, jeśli jesteś młoda i wyrabiasz normę ale nie pracujesz ponad nią to donoszą na ciebie. Norma zrobiona idziesz na papierosa- wracasz i już na dywanik (wcale nie donoszą ) Stare baby które zawalają ponad normę i dziwią że norma coraz wyższa. Liderka została liderką tylko dlatego że ma znajomości, zamiast robić to siedzi i gada.

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Benef

Dzień dobry. Chcę podziękować tej firmie a w szczególności kierownikom za zatrudnienie. Na zakręcie swojego życia, gdy bardzo potrzebowałem pracy, firma ta dała mi szansę, mimo że brakowało mi doświadczenia i kwalifikacji ktoś uwierzył we mnie i dał mi pracę, możliwość uczenia się, doskonalenia i zdobywania doświadczenia zawodowego, nawiązywania nowych znajomości, nowych kontaktów, szacunku do siebie i innych ludzi. Ze swoje strony starałem się jak mogłem odwdzięczyć za okazane zaufanie i wsparcie jak najlepiej wykonywaną pracą. Będę zawsze z sentymentem wspominał ten czas, a umiejętności i doświadczenie zawodowe i interpersonalne które nabyłem podczas pracy w tej firmie zaowocowały w mojej dalszej karierze zawodowej i do dziś dnia procentują. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w Nowym Roku.

Mam jutro rozmowę jako pracownik prodikjcji-szlifierz. Jak wygląda ta praca? Czy jest ciężko, brudno? Jakie są dofinansowania i świadczenia? Nie spodziewam się rewelacji, ale chce uciec z Borga bo mam już dość jego dziwnych pomysłów. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Zofia

Mam pytanie, czy aktualnie są przyjęcia do firmy na linię produkcyjną, jeśli tak to gdzię można złożyć CV?

Szczęśliwa z odejścia

Można napisać wiele, ale tylko przebywanie w tym miejscu naprawdę odzwierciedli pracę w Lisi. Pracowałam tam. Sam początek zapowiadał się bardzo obiecująco, przez co rozważałam dłuższe pozostanie, ale dzięki Bogu się opamiętałam. Mam porownanie z innymi, niekiedy większymi firmami i mogę śmiało stwierdzić, że ta firma, a przynajmniej oddział w Rzeszowie, to dno i kilo mułu! Na początku każdy udaje miłego a za chwilę jesteś na językach nawet osób, które z pozoru wydawały się normalne. Przyjaźń, zaufanie czy bezinteresowna pomoc innych współpracowników? Zapomnij o tym! Każdy tylko czeka aż Ci się noga powinie. Koleżanka siedząca przy stole obok Ciebie zwierza się, narzeka na pracę i wszystko co z nią związane? Nie daj się zwieść, piśniesz słówko i cała firma już huczy! Robisz zbyt dużą normę już po okresie próbnym? Licz się z tym, że 'koleżanki' nie będą zadowolone bo podnosisz ich normę. Starsze kobiety niekiedy płaczą po toaletach bo nie mogą przerobić swoich dotychczasowych ilości. Czy jest to ich wina? Nie! To wina nieudolnych operatorów, którzy nawet nie wiem czy potrafią wprowadzić korektę aby zwiększyć głębokość skrawania przy obróbce. Czy kogoś obchodzi to, ile Naddatku z łopatki muszą ściągnąć pracownice? Oczywiście, że nie, przecież dla wszystkich 'postawionych wyżej' 2mm to tyle samo co 0,02 (albo nie mają pojęcia albo udają, że nie mają) a przecież norma wyrobiona musi być. Francuzi zbudowali sobie oddział w Sędziszowie dla taniej siły roboczej, nie oszukujmy się. Tylko nie pomyśleli o tym, że przenosząc go do Rzeszowa nie zmienili standardów traktowania, wynagradzania i szkolenia pracowników. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami i dodam jeszcze, że Pani dyrektor to okropny człowiek a pracowników traktuje, dosłownie! , jak niewolników. Karma wraca :)

Zmieniacz łopatek
@Szczęśliwa z odejścia

Nie płacz

Megi
@Szczęśliwa z odejścia

O której pani dyr mówisz?

Szukający pracy

Hej, szukam pracy. Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik na produkcji? Są jakieś dodatki lub inne świadczenia?

Miłe panie wszechwiedząca ekpia rekrutacyjna jeszcze istnieje??? Czy zostało to zaorane?? Ameby nie wiedzą jak prowadzi się rekrutację, same odpowiadają sobie na zadane przez siebie pytania i szydzą w żywe oczy. Ale cóż nic nie powiem, może się spotkamy na kolejnej rozmowie rekrutacyjnej kiedyś, to chętnie przyjdę ale pośmiać się tym razem z was huehuehue :) nie pozdrawiam

Bidny karciarz

Prawda

@Bidny karciarz

Aha, a jakiś szerszy opis takiej rozmowy? Tu jest tylko jeden etap? widzę, że Ty to się dostałeś jakoś, więc chyba nie było tak źle. A jakie stanowisko i warunki?

Aplikant
@Gość

Nie wiem jak było wcześniej ale teraz jak dla mnie rekrutacja była super. Bardzo miła "ekipa", został mi pokazany film czym będę się zajmować, wyjaśniono mi wszystkie wątpliwości. Jak dla mnie super.

@Aplikant

film? a to akurat ciekawy sposób i oni do każdego stanowiska taki mają przygotowany? a widzę, że pracujesz możesz coś więcej o samym wdrożeniu napisać i pracy na start? długo jesteś już?

@Gość

Oooo czyli dalej po staremu ^⁠_⁠^. Rekruterka niby taka profesjonalna a na podziękowanie nadal czekam choć miało być do 2 tygodni a minęło już kilka miesięcy. Niestety fatalne wrażenie zostaje... Lepiej nic nie obiecywać niż później nie dotrzymać słowa. Szkoda.

Praca w Creuzet jest spoko, jeżeli masz prywatnego psychologa. Kierownictwo jak kierownictwo, mówią to co muszą bo dyrekcja też ich pogania. Ale, najgorsi są (usunięte przez administratora) Głupie dogryzanie nowym pracownikom, a potem wielkie zdziwienie czemu się zwalniają(usunięte przez administratora). Do toalety idąc, (usunięte przez administratora)Cię że chodzisz na papierosa. Odejdziesz na chwilę od stanowiska, (usunięte przez administratora)podpiepszy Cię że ciągle Cię nie ma. Na maszynach (usunięte przez administratora)są wporzadku, uczą i starają się. Na szlifowaniu zależy która zmiana. Na jednej Pani (usunięte przez administratora)pracuje non stop, na drugiej(usunięte przez administratora)tylko patrzy i donosi. Ogólnie firma wporzadku, zależy na jakie stanowisko się trafi.

Bylamwidzialam

Zgadzam się w 100%. Problemu kreowane przez dopowiedzenie Pani (usunięte przez administratora) Lepiej na nią uważać bo każdy słucha jej a nie pracowników.

Zniesmaczona
@Bylamwidzialam

Prawda, Pani (usunięte przez administratora) udaje mega sympatyczna, a jak przyjdzie co do czego to dziwnym trafem kierownik o wszystkim wie.

Dzień dobry. Jak wygląda praca na stanowisku szlifowanie łopatek? Mam rozmowę kwalifikacyjną i zastanawiam czego mogę się spodziewać. Pomóżcie

@Gość

Kiedy masz mieć tą rozmowę? Jakieś doświadczenie już masz?

King

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Produkcji i na jakie zarobki można liczyć?

Ilona
@King

I jak tam, rekrutowałeś może i dowiedziałeś się jak tam stawka? JA tez sie zastanawiam, ktoś tutaj napisał ze wynagrodzenie to najniższa +/- 200 brutto

BueBue

Cześć, mam rozmowę w tej firmie, na co się przygotować? Warto czy szkoda czasu?

Marzena
@BueBue

na jakie stanowisko aplikowales? juz na pewno jest po tej rozmowie, napiszesz jak bylo, jakie były pytania o co pytali i oczywiscie jak ci poszlo ?

Czy LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenie z oszczędności

Temat wałkowany niejedenokrotnie, oprócz tych obowiązkowych z punktu widzenia bhp, lub uprawniających Cię do pracy. O innych rozwijających kompetencje możesz pomarzyć - chyba że załapiesz się na stanowisko menagera, to może do ciekawego szkolenia dorzucą wspólną integrację, a to jakieś kajaczki czy może wyjście do restauracji. Są jakieś szkolenia ze strefy wybuchowej, czy obsługi gaśnic, tak to wszystko jest potrzebne, ale certyfikat z tego możesz w ubikacji wykorzystać. Wszystkiego co nauczysz się tam sam to Twoje. Firma raczej liczy na to, że zatrudniając się tam masz już coś umieć i chyba nie chce inwestować w rozwój pracowników, bo obawia się że szybko im uciekniesz i wydane pieniądze pójdą w niepamięć. Creuzet - dusi grosz. Pozdrawiam cieplutko

Emilia
@Szkolenie z oszczędności

No cóż, niektórzy mogą za to szybko uciec z odwrotnego powodu - bo nie ma tam rozwoju :) Nawet z dofinansowań żadnych szkoleń wam nie organizują? Jest tego masa teraz, a pracodawca by jeszcze kasę za to dostał.

Koko

Witam, czy ktoś mógłby opisać pracę na stanowisku "Młodszy Elektromechanik Utrzymania Ruchu"? Jak z zarobkiem? Zmianowość? Z góry dzięki,

Kula

Podwyżki były wielkości kieszonkowego. Najwięcej dostali wazeliniarze i donosiciele. Żart że w Biedronce lepiej staje się ciekawa alternatywą nie zabawna anegdotą...

Lobo
@Kula

Nie no szczodre 100 zł brutto. Nie marudź. Kieszonkowego dziecku pewnie dajesz więcej ale Tobie na nim zależy...

Szukająca pracy
@Lobo

Nie marudź... W tej firmie to podniosą wynagrodzenie do minimalnej bo muszą a i tak powiedzą że podwyżkę dostałeś i to o 7.5% :D

@Szukająca pracy

Ale to też muszą być super mówcami jeśli kogoś taka informacja zaspokoi a nawet zadowoli. ;p

Maciek

Pracowałem chwilę, robota byle jaka, warunki byle jakie, wypłata też byle jaka, dla kogoś kto za wiele nie umie a chce zdobyć trochę doświadczenia.

Czy LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Creuzet Polska

Creuzet Polska Sp. z o.o. współpracuje z uczelniami wyższymi takimi jak: Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski i Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w zakresie rekrutacji studentów lub absolwentów na praktyki i staże - zamieszczamy ogłoszenia o docelowych rekrutacjach w biurach karier wymienionych uczelni. Prowadzimy również ciągły nabór stażystów i praktykantów, starając się zapewnić jak najlepsze programy i warunki praktyk, dopasowane do potrzeb zarówno studentów, jak i naszej firmy - zachęcamy w tym celu do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym Creuzet Polska Sp. z o.o.

Paulina
@Creuzet Polska

Piszecie o warunkach praktyk, czy chodzi o warunki finansowe? Jeśli tak, to rozumiem, że płatne :)

Jurek
@Paulina

Oczywiście że nie ????

Denis

Owocowe poniedziałki a cały tydzień robaczywy.

Zostaw merytoryczną opinię o LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LISI Aerospace Creuzet Polska Sp. z o.o.