Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

Brześć Kujawski

Opinie o Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

pracownik 2014-01-02 23:47
Gdyby pracodawca zatrudniał normalnych ludzi na brygadzistów to by było naprawdę bardzo dobrze.. ale jak się ma ludziom dobrze pracować jak brygadzista z pałą w ręku nad ludźmi lata
pracownik 2013 2014-01-30 19:56
(usunięte przez administratora),straszne warunki pracy
lopez 2014-12-13 23:31
Ta firma to wielkie nieporozumienie i ściema
niedocenianypracownik 2015-05-17 23:07
Najgorsza firma w jakiej pracowałem sami kapusie i posadki po znajmosci.Nie polecam tam pracować
byłypracownik 2015-06-18 21:10
Firma "KRUKOWIAK" jest dla pijaków a nie dla normalnych chcących pracujących pracowników.A Borkowski to oszust i dorobkiewicz który oszukuje na wszystkim a tym bardziej na nadgodzinach.Omijać tą pseudo firmę szerokim łukiem.
niezadawolonypracownik 2015-07-18 22:04
Pracowałem w tej firmie przez czas i moge się wypowiedzieć na jej temat.Ta firma to najgorsza gówno w jakie mogłem wdepnąć,same sprzedawczyki którzy sprzedadzą Cię za pół litra wódki.Tam trzeba mieć dobre wtyki i trzymać palec w dupie szefostwu aby dostać się na dobre stanowisko.Robiłem u złodzieja B. który nie wypłacał mi pieniędzy za nadgodziny widać że gościu stworzony do oszukiwania.A jeszcze jedno tam czym więcej zapierd.... to tym bardziej mają Cię w głeboko dupie.Firemka dla pijaków i nierobów a nie dal normalnie pracujących ludzi.
po 2016-01-10 21:49
dokładnie zarobki bardzo niskie ludzie odnoszą pieniądze szefowi bo z godzin im najniższa krajowa nie wychodzi. Mają ludzi w dupie a brygadziści latają za szefem jak pieski a sami go okradają.
gosc 2016-02-22 21:02
Zgadzam sie z przedmowcami Borkowski to wyzyskiwacz i smierdziel a zwlaszcza jego wuj,pijak i gnoj,nie odejdzie od szklanki jak pelna a smiiec ten nazywa sie Szaddkowski i akie zero jest dyrektoremm w ponoc
zadowolony pracownik 2016-03-04 12:03
Nie rozumiem takich opinii. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie,jeżeli się komuś nie podoba zawsze może zmienić pracę.Osobiście nie narzekam na pracę w tej firmie chociaż nie mam tam żadnych znajomości. Wypłata jest zawsze na czas. Ludzie są życzliwi
był 2016-03-09 16:40
Dlatego zmieniłem firmę i teraz pracuje w innej firmie traktują mnie jak pracownika a nie jak śmiecia na posyłki,jak to bywało w KRUKOWIAKU.Nie umieją docenić pracownika to inna firma doceniła.U tego Borkowskiego to szkoda zachodu zeby pracować za marne grosze i jeszcze do tego mu nie pasuje to o czym my tu gadamy.Nie dziwię sie ludzią że tam nie chca pracowac.
Pracownika powinno się szanowac jak nie umie usznaowac to nie sam sobie zapi...
za te grosze bo jego podejscie do pracownika jest śmieszne.Nie dziwię się ludzią
że pracują 3 miesiące i potem spi... do innej pracy.A do tej firmy nadają się pijaki a nie madry ceniacy i normalnie pracujący pracownik.
juko 2016-03-10 09:38
Krukowiak to tki zaklad gdzie prezeza trzeba dorbiac
juko 2016-03-10 09:53
złodzieje
fazi 2016-04-26 13:48
ile zarabia sie u krukowiaka na reke przy 8h pracy dziennie na montarzu?
tapirrr 2016-05-04 10:51
200 h -- 1350
mietek 2016-09-11 14:18
Borkowski zawsze oszukiwał i będzie oszukiwał.Co to z jego za pracodowaca jak oszukuje na pieniądzach.Widoczne powinnien nazywać sie skąpigroszem.Nie wspominam miło tam pracy w tej firmie.Nie dziwiota ludzią że przejrzali go na wylot dorobkiewicza i pasożyta żerujacego tylko wyłącznie na ludziach.Odradzam tam prace są lepsze firmy i pracodawcy którzy szanują pracowników.
byłypracownik 2016-12-23 20:14
Zakład ludzi uzalezionych od alkoholi wysokoprocentowych.Najgorsza firma w jakiej pracowałem za psie pieniądze tylko frajerzy dają się dymac takiej firmej albo sprzedawczyki którzy chodzą na donos na pracowników którzy normalnie pracują.jebać sprzedawczyków z krukowiaka i frajerów tam pracujących którzy lubią być dymani przez prezesa i jego synów którzy sami nie sa lepsi cwaniaczki
były pracownik 2017-01-03 16:30
Ile obecnie można zarobić w krukowiaku,czy coś się zmieniło.
Zostaw swoją opinię o Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. - Brześć Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.