Opinie o Lime Kredyt w Wrocław

Lime-Kredyt to nowoczesny i prosty serwis pożyczek online dedykowany klientom indywidualnym. Czym Lime-Kredyt odróżnia się od innych firm z podobnymi usługami? Jesteśmy szybsi. W pełni zautomatyzowaliśmy wszystkie procesy biznesowe. Dzięki temu nowy klient może uzyskać pieniądze na koncie w 5 minut od momentu rejestracji, a zarejestrowany użytkownik nawet w 1 minutę. Nasz proces jest łatwiejszy. Nie podobają nam się długie wielostronicowe kwestionariusze. W celu uzyskania pożyczki wpisujesz jedynie informacje z dowodu osobistego. Jesteśmy tańsi. Tylko u nas lojalni klienci mogą korzystać z pieniędzy przez 5 dni bez żadnych opłat nieograniczoną ilość razy. Bezpłatnie przedłużamy pożyczkę. 0% prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki. www.lime-kredyt.pl

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lime Kredyt w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Lime Kredyt pracuje się na open space?

Danuta Nowy wpis

Piszecie, że ludzie w porządku, ale wypłata bez szału . Widzę, że są chyba jakieś premie, ale są zależne od wyników. Ktoś przybliży temat wypłaty? Ile ona wynosi? Coś się poprawiło? W sumie trochę czasu minęło od poprzednich wpisów.

Były pracownik Nowy wpis
@Danuta

Jak byś poczytała opinie to byś widziała ze ta firma już nie istnieje. A zarabiało się bardzo dobrze.

Czy w Lime Kredyt zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje - oddział we Wrocławiu został zamknięty 2 lata temu.

Ile jest zmian w Lime Kredyt?

Ta firma już nie istnieje.

Tak jestem byłym pracownikiem. Firma zgasiła światło w listopadzie 2019 roku

Miki
@Gość

W jaki sposób można wycofać zgody na dane które przekazali? Ktoś coś?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lime Kredyt się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w firmie Lime Kredyt są regularne szkolenia pracownicze?

Aga

W Lime Kredyt nie ma juz nic. W listopadzie zamkneli sie, bankrut. Bylo do przewidzenia od dluzszego czasu.

Lime Kredyt się właśnie zamknęła - firma padła. Wszyscy zostali zwolnieni.

Gold ;)
@Gość

Jeszcze się możemy wszyscy zdziwić :)

Agnieszka

Skoro benefity są dopiero po okresie próbnym to ile trwa ten okres próbny? Z premia jest podobnie?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Lime Kredyt? Ktoś coś?

W Lime Kredyt nie pracuje się w takim systemie.

Jacek
@Gość

Skoro w firmie tej nie obowiązuje taki system pracy, to mógłbyś napisać, ile godzin w ciągu dnia trzeba pracować? Zastanawia mnie, czy zdarzają się również ewentualne nadgodziny. Z góry dzięki za pomoc.

@Jacek

W Lime Kredyt pracuje się 8 godzin dziennie i nie ma zadnych nadgodzin. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy :)

Czy w obrębie jednego działu w Lime Kredyt są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lime Kredyt

Na chwilę obecną firma nie prowadzi żadnych rekrutacji. Jest wystarczająca liczba pracowników.

Emil

Firma "Lime Kredyt Online Finance" we Wrocławiu mieści się przy ul. Legnicka 56 na 5 piętrze.

Susan

Jak wygłąda praca w Lime, czy ktoś, kto pracuje w tej firmie może coś więcej o niej napisać? Są ogłoszenia, że szukają do windykacji. Jak wygląda tam praca w windykacji - zarobki, benefity, ubezpieczenie czy godziny pracy?

Wera
@Susan

Hej, Sama praca jest ok - są dwie zmiany 07:30-15:30 lub 10:00-18:00. Benefity są dostępne po okresie próbnym, jest MultiSport i opieka medyczna. Jeśli chodzi o zarobki to sprawa indywidualna. Biuro jest w fajnym miejscu koło Magnolii. Warto wysłać CV i przekonać się samemu ;)

wera 1
@Susan

Unikac bo to nie jest jest windykcja tylko zwariowane i namolne dzwonienie po ludziach. kazdy jak pracowal w firmie windykacyjnej to wie ze chwilowki to najgorszy produkt. a wera z opini nizej to ewidentnie ich pracownik. nagania tylko bo juz wszyscy odeszli bo dlugo tam nie da sie wytrzymac. niech sie lepiej podpisze admin lime a nie wera

Szkoda czasu
@Susan

Moim zdaniem szkoda czasu. Ciągle wymienia się kadra, brak stabilności.

@Szkoda czasu

Skoro masz odwagę pisać głupoty mniej honor podpisać się imieniem i nazwiskiem.

@Susan

Praca jak najbardziej fajana. Zarobki się zmieniły są bardzo fajne premie. Atmosfera najlepsza! Ludzie sympatyczni. Zmiana praktycznie jedna od 7 do 15.30 i raz w tygodniu do 18.00. Lokalizacja w centrum super dojazd. Benwfit to multisport, opieka medyczna i upominki świąteczne.

Magdalena
@Gość

Nie da się zaprzeczyć, że wiele osób w bardzo niekorzystnym świetle przedstawiało tego pracodawcę. Dlatego też Twoja opinia szczególnie mnie ucieszyła. Dobrze, iż w Lime Kredyt - jak stwierdziłeś - w ostatnim czasie poziom zarobków wzrósł. Zastanawia mnie jeszcze jednak kwestia premii. Czy przysługują one każdemu pracownikowi firmy, czy też dotyczy ona jedynie tych, którzy w wyróżniają się na tle innych?

@Magdalena

Premia zależna jest od wyników twojej pracy :)

D.

Praca w porządku, ludzie ogólnie sympatyczni, wypłata znośna, ale bez szału. Dość samodzielne stanowiska, co jest plusem, nikt nad głowa Ci nie stoi. (usunięte przez administratora)

Ann

Witam. Czy coś więcej mozna sie dowiedziec o pracy w Lime Kredyt? Zarobki, atmosfera, gdzie firma się mieści? Ktoś, coś, więcej...

oj oj

ja pitole, cały czas to robicie? zwalniacie i szukacie na nowo kolejnych? Oby kiedyś karma wróciła. Nieładnie.

A
@oj oj

A skąd taki wniosek?

Jaro

Unikac jak ognia! Firma prowadzona przez obywateli zza Buga ze standardami stamtad. caly czas trzeba dzwonic ze skype po kilkadziesiat razy dziennie na ten sam numer . zero rozwoju, zero szacunku dla pracownika. trzeba byc maszunka do dzwonienia. te 2 oponie ze stycznia ewidentnie wyslane przez kogos z Lime, w ten sam dzien i kilka minut po sobie. w Lime maja ludzi za nic i mysla ze nikt sie nie zorientuje. tak wlasnie tam jest i dlatego odradzam kazdemu

@Jaro

Dzień dobry. Panie Jaro, dziękujemy za opinię, ale jest ona niezgodna z prawdą. Gdyby był Pan rzeczywiście pracownikiem firmy Lime Kredyt, wiedziałby Pan, jak naprawdę wygląda praca u nas i wykorzystywane w niej narzędzia, a także liczne oferowane przez nas systemy motywacyjne i benefity (m.in. wysokie premie, pakiety medyczne, pakiety sportowe). Aktualnie prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, zachęcamy do złożenia swojego CV. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lime Kredyt.

Xyz
@Jaro

A Ty skąd wyczasnales takie kłamstwa? Nic co napisałeś nie jest prawdą . A może zostałeś kiedyś zwolniony i się mscisz....pfff

osman
@Lime Kredyt

Potwierdzam opinie jaro w 100%. dzwonic i tylko dzwonic jak maszyna. gdzie tu rozwoj gdzie jakas kariera! kazdy kto pracowal na roznych projektach wie ze chwilowki to najgorszy produkt a tutaj sa tylko chwilowki. kompletna strata czasu

zainteresowana
@Xyz

za co można zostać tam zwolnionym?

Ktos

Też pracuje I jestem zadowolo. Polecam ! Nie żadna korporacja - każdy wie co ma robić nikt nad Tobą nie stoi I nie wysyła tysiące e-maili.

Patka

Pracuję i jestem zadowolona. Mała firma bez naleciałości korporacyjnych. Wygodny czas pracy i pewne wynagrodzenie. Polecam

Zainteresowana

Czy ktoś zna wrocławski adres tej firmy? Nigdzie w internecie nie mogę odnaleźć, a Pani na czacie nie mogla udzielić mi takich informacji. Chyba nie chce wiedzieć jak wyglada organizacja wewnątrz firmy skoro mają problem z podaniem wrocławskiego adresu.

Nico
@Zainteresowana

Ostrowskiego. Wroclaw

Zatrudniona

Ja pracuje od kilku miesięcy i na razie nie zauważyłam problemów. Wynagrodzenie takie jak obiecywali, premie za wyniki i spoko kierownictwo. Bardzo dużo się zmieniło bo postawili na nową kadrę kierująca i jest naprawdę ok bo o wszystko dbają. Myślę że nie ma co się nakrecac negatywnie bo pracowałam w o wiele gorszych firmach a tutaj jest bez problemów.

Raff
@Zatrudniona

Dzięki za info. Zaczynam pracę od 2 stycznia u was;)

ciekawa
@Zatrudniona

A to prawda, że na rozmowę idzie sie do lime-kredyt a umowe podpisuje się z zupełnie inna firma?

???
@Zatrudniona

a z poprzednia kadra co sie stalo? naprawde zwalniają? nie wiem czy mam do nich isc, bo znajomowa ktora tam pracowala mi odradzala, wlasnie, ze bylo super, atmosfera, kasa ok a nagle jej podziekowali,tylko ile w tym prawdy?

Leser
@???

O niee, jak zwalniają to nie idę tam do pracy bo będzie trzeba tam pracować, w innym przypadku zwalniają... obudźcie się ludzie:/ W każdej firmie prywatnej jak ktoś nie robi wyniku albo jest ciągle na przerwie, spóźnia się, unika pracy to jest zwalniany.

Tyrion

Odradzam! Wystarczy przejrzeć ich archiwalne oferty pracy w internecie żeby zobaczyć, że cały czas szukają osób, na te same stanowiska, które zatrudniają a później zwalniają (podobno przez złą sytuację firmy, nie z winy ludzi) a za kilka tygodni szukają na nowo. IMO strata czasu.

CzekaNaPrace
@Tyrion

ja ostatnio byłam u nich na rozmowie i wydawało mi się wszystko ok - dobre warunki, normalne godziny pracy - normalni ludzie. Pracowałeś u nich - możesz powiedzieć coś więcej

reekk
@Tyrion

a pracowales tam ze wiesz ze tak firma dziala? powiesz cos wiecej ?

@reekk

Jak dla mnie bardzo w porządku. Przede wszystkim wiedzą co robią i jak zarządzać. Jak robisz swoją robotę to nie trzeba się martwić

Abc
@Zatrudniona

A powiedz mi jakie koszta multisport ? Są jakieś inne benefity na święta itp ?

@Abc

Firma dopłaca po okresie próbnym do MultiSporta i Lux Medu. O benefitach na święta nie słyszałam - raczej nic nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Lime Kredyt - Wrocław

Lime Kredyt
3.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • św. Filipa 23 lok. 6
    31-150 Wrocław