Opinie o Arbeit und Mehr GmbH w Hamburg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arbeit und Mehr GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arbeit und Mehr GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arbeit und Mehr GmbH w Hamburg

Mariusz Nowy wpis

Czy rekrutacja w firmie jest z samym szefostwem? Zadają ciężkie pytania ? Jak się przygotować ?

Bartek Nowy wpis

Nie wpłacajcie żadnej kasy nigdy !!!!!!!!!!!!!bo to oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkie oferty z wpłatą jakiejkolwiek kasy przed podpisaniem umowy to 99% OSZUSTWO!!!!!!!!!

Widzicie jacy cwaniacy kombinują. Eh podałem pełne dane. Co robi policja jak numer telefonu można złapać tej osoby ,które poszywają za kogoś

Ta osoba mieszka w Sopocie sprawdziłem nr konta bankowego. Sprawdż na google nr konta bankowego będziecie wiedzieć. Nie jest z Warszawy.

@Marek

Tak, oglądałem numer konta pod jaki bank podlega - SKOK, Sopot. Szkoda słów na jakiegoś plebsa, lecz przynajmniej reszta będzie wiedziała na czym stoi. Kombinują jak mogą, mądry sprawdzi. Ciekawy jestem ile zgłoszeń poszło na policję.

Grzegorz

dzęki za info dobrze se sprawdziłem bo bym poleciał na kase

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arbeit und Mehr GmbH? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Łukasz

Proszę nie wysyłać mu żadnych pieniędzy, to czyste oszustwo (jak na moje jest ich więcej niż jedna osoba) podaje się za różne agencje pracy, lecz wysyła identyczny tekst, często zmienia dane do przelewu za wyjątkiem numeru konta bankowego). Pracę każdy z nas zobaczy jak świnia niebo, czyli nigdy. Cała ich gra - wysyłacie pieniądze, kontakt się nagle urwie. Coś mnie skłoniło, żeby sprawdzić numer konta jak mi go podali zanim zrobię przelew i przypadkowo ponatykałem się w sieci na to, że to wałkarz. Dam wam radę - gdy ktoś oczekuje od was pieniędzy przed podpisaniem umowy - OSZUSTWO. Żadna agencja tak nie działa, ani w polsce ani za granicą (99.9% przypadków - za mieszkanie jest ściągane z wypłaty). Nie kasujcie emaili, nawet jak nie przelaliście żadnych pieniędzy, mogą się zawsze przydać aby go uwalić, co do adresu (pewnie każdy podał (zresztą i w CV pisze), bo po tej operacji podaje numer konta "dla okazania", że działa jak "agencja") - nie martwcie się o to, on nic z tym nie zrobi, bo nie ma z tego żadnego pożytku (póki nie wysłaliście skanu dowodu czy peselu). Im tylko chodzi o to, abyście zrobili przelew i znikają z waszego życia. Chciałem zgłosić próbę oszustwa na policję, lecz nie wiem czy to jest sens (w naszym kraju). Szkoda zachodu moim zdaniem.

@Łukasz

Zapomniałem dodać, posługuje się danymi: Podaje się za agencję TERTIA GmbH Berlin, napisałem do nich emaila, że ktoś się pod nich podszywa. Dane do przelewu : Numer konta bankowego: 02 7999 9995 0651 6754 1104 0001 Odbiorca: Szymon Łyczakowski Kraj Odbiorcy: Polska Adres: Warszawa, ul. Wronia 12 W sieci podaje również ten sam numer konta, ale na "Szymona Łuczywko".

@Łukasz

News z ostatniej chwili - Niemcy odpisali, to oszustwo. Nie wysyłać mu pieniędzy.

Łukasz Nowy wpis

I dobrze zrobiłaś, że nie wysłałaś im tych pieniędzy. Ja odpuściłem sobie pójście na policję, bo to nic nie da. Szkoda czasu... (mają obowiązek przyjąć zgłoszenie, lecz jak z resztą by było to wielki znak zapytania - POLSKA). Ja mu nie odpisałem już, gdy tylko dostałem tą samą wiadomość co Ty dostałaś właśnie - nie odzywają się od killku dni, nie upominają się o kasę, więc myślę, że się skapli, że nie dałem się naciągnąć. Szukaj pracy w zaufanych firmach, ja to samo robię. :)

Marek Nowy wpis

Ja również dostałem maila o podobnej treści co Ty. Proponują pracę w Kraft Foods Deutschland Adres zakładu pracy: Nobelstrasse 1-23, 12057, Berlin, Niemcy Adres mieszkania: Beselerstraße 14, 12249, Berlin, Niemcy. Czy u Ciebie też jest ten sam pracodawca i to samo miejsce zamieszkania?? Agencja pośrednicząca: Tertia Vermittlungsagentur GmbH. Mecklenburgische Strasse 27, 14197 Berlin, Niemcy. strona internetowa: tertia.de/berlin Kontakt telefoniczny: 004915211477716 lub +49 152 114 777 16 dane do przelewu te same, odbiorcą jest Szymon Łyczakowski

marco

Wczoraj dostałem o zmianie nr konta wiec jak wam sie przyda to wklejam płatne oczywiście do dzisiaj ale na 100% to jest ta sama osoba Witam ponownie! Proszę o uwage! Zaszła pomyłka w nr konta podanym Państwu do zrobienia przelewu za zakwaterowanie. Tutaj podaje nowy nr konta : Numer konta : 48 2490 0005 0000 4000 4194 4208 Odbiorca: Rafał Westfal Kraj odbiorcy : Polska Osoby które dokonały płatności na poprzedni nr konta proszeni są o wiadomość! Prosimy od teraz dokonywać wpłat na podane wyżej konto. Dziękujemy i jeszcze raz Przepraszamy za kłopoty. Małgorzata Słowińska BOB Transfer GmbH

marco

Witam podobna oferta się pokazała na początku lutego łudząco podobna tylko inna firma, i tak samo chcieli żeby wpłacić kasę 70 euro na polskie konto za pierwszy tydzień mieszkania płatne do dzisiaj . Z ciekawości napisałem do firmy BOB Transfer GmbH z zapytaniem czy prowadzą nabór ludzi z polski przetłumaczyłem ofertę i przesłałem wszystko do nich, rano dostałem odpowiedż że nie prowadzą żadnego naboru i żeby zgłosić to na policje jak toś został oszukany bo podszywają sie pod ich firmę. A to jest ta sama osoba tylko zmienili firmę oferta ta sama.... Wiec apel do tych co zostali oszukani Nie odpuszczajcie dziadowi który chce się dorobić na ludziach którzy uczciwie chcą wyjechać do pracy

Gruszka

No hej wszystkim. I jak tam u Was spawa się toczy? Bo taka cisza zapadła tutaj. Macie jakieś informację? :)

Acze

Wiesław6262 Dokładnie im nas wiecej tym wieksze szanse !!Zgłaszajcie to na policje to udupimy szuje

Bo.

Również dostałam e-maila i zostałam skierowana do pracy. Na szczęście nie wpłacalam żadnych pieniędzy ponieważ mieszkam w hamburgu ale oszustwo jest oszustwem ... Pozdrawiam

Klaudia

Witam, tak jak inni zostałyśmy oszukane. Wpłaciłyśmy pieniądze i kontakt się urwał.

@Klaudia

Klaudia Bylyscie z tym na policji ?

Klaudia
@Acze

Nie, ale pójdziemy jutro.

Wiesław6262

Panowie jestem kolejną osobą oszukaną,niech on się ma na baczności teraz idę na policje i prokuratury też ludzie zgłoście to im nas więcej tym lepiej by go prokurator udupił pozdrawiam wszystkich poszkodowanych

Wiesław6262

Gruszka

No i elegancko, także ja jestem w stanie podjechać nawet 300 km na sprawę jakby była taka potrzeba. :) mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. :)

@Gruszka

Tez mam taka nadzieje jest nas juz kilku wiec mamy szanse oby dorwali tego ciula

Acze

Witam tez mnie oszukał bylem dzis na policji podałem numer konta na ktore wplacilem pieniadze policjant powiedział ze po numerze telefonu i banku sa w stanie go namierzyć sprawa skonczy sie w sadzie a ten frajer za wyłudzenie i podszywanie sie pod firme dostanie z 6 lat jak ktos ma jakies informacje prosze o kontakt(usunięte przez administratora)

@Acze

I co złapali? Jednak ta osoba nadal oszukuje ludzi , patrz teraz luty 22? Dobrze ze jo sprawdzam najpierw. Całe szczęście nie przelewałem na konto nic. . Uff Ale nie wybaczam za kradzież moje dane adres i CV

Pati

Witam. Ja z chłopakiem również zostaliśmy oszukani przez tych Państwo. Mieliśmy jutro jechać do pracy... Również mamy potwierdzenie wpłaty w postaci przelewu. W razie potrzeby również podaje nr kontaktowy 663 596 417.

Gruszka

Na policji już byłam, kazano mi wysłać list do tej firmy w Niemczech. Jestem właśnie w trakcie tłumaczenia go. Mają od 2 do 3 dni czas aby odesłać pieniądze, jeśli ich nie zobaczę to po raz kolejny idę na policję.....wydrukuje wszystkie maile, dokument wpłaty itp..... i nie wygrają z nami CWANIAKI ;/ także prośba do Was wszystkich abyście nie usuwali żadnych wiadomości, potwierdzenia wpłaty też dobrze jakbyście nie wyrzucali....aby były dowody na tych (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich. Podobnie jak Państwo również zostałem oszukany przez tych ludzi. Mam dowody wpłaty w postaci przelewu i wyrazie czego jestem gotów do również stanąć przed sądem przeciwko tym oszustą. W razie potrzeby podaje swój numer telefonu: (usunięte przez administratora)

Gruszka

Witam. Mam taką samą sytuacje. Mój numer telefonu to 609746523. Prosze się w razie co kontaktować. Ja idę dziś zgłaszać to na policję. ☺ trzeba gnebic takich ludzi....

fifi

Witam, Także otrzymałem taką samą wiadomość jak Panśtwo powyżej. Pan Szymon nie odbiera telefonów od kilku dni, zero kontaktu. Trzeba coś zrobić z tymi cwaniaczkami.

Zostaw merytoryczną opinię o Arbeit und Mehr GmbH - Hamburg

Arbeit und Mehr GmbH