Zimar

Bytów

Opinie o Zimar

2013-10-13 11:01:32
Nie odpowiedzialni pracownicy na budowach majom bałagan wiem to bo widziałem na własne oczy co się dzieje przy budowie wiatraków w Wojciechowie.ziemie mieli złożyć na boki wykopów żeby po skończeniu budowy zasypać plac manewrowy a oni tom ziemie zabrali a w to miejsce przywieżli gruz.Z pracownikami tej firmy nie można się porozumieć.
zenek 2013-12-31 09:58:23
To nie jest forum, na którym należy oceniać pracowników firmy ZIMAR, tylko pracodawcę. Ale skoro już jeden Pan zaczął ten temat, to pozwolę sobie na wydanie opinii w tej sprawię. Było wielu pracowników tejże firmy zarówno w Wojciechowie jak i we Wrześciu i po raz pierwszy spotykam się z negatywną opinią na ich temat. Gdyby taka dyscyplina pracy panowała w innych firmach, to świat byłby piękny. Pomocni, przyjaźni i solidni w tym co robią. Może Pan poniżej nie potrafił zwyczajnie się z nimi porozumieć? Czasami z ludźmi trzeba ROZMAWIAĆ, a nie krzyczeć i żądać..
jan 2015-01-12 17:39:49
Tak się składa że firma to przede wszystkim pracownicy którzy w niej pracują i to jest wizytówka firmy z właścicielem się nie pracuje na budowie a z doświadczenie wiem że pracują ci którzy nie umięją zrobić nic albo jak robią to byle jak ale umieją właścicielowi wejść do d.......
adok 2016-04-21 00:12:20
Ja sie jednak zgodze z tym co napisał @jan. W ogóle to dobra firma, oferuje specjalistyczne usługi transportowe i roboty ziemne oraz drogowe. Co wazne płaca na czas.
Zostaw swoją opinię o Zimar - Bytów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zimar