Opinie o Hochrieser GmbH w Steyr

Jesteśmy innowacyjną, sukces firma rodzinna z siedzibą w Steyr / Neuzeug. W dziedzinie technologii podłogowych działa ze szczególnym naciskiem na wykładziny podłogowe, podłogi drewniane, Elastyczne pokrycia przez do Obeflächenveredelung i producent gimnastycznych i hal sportowych. Jako firma sukces i dynamicznie rozwijającym się oraz wzmocnienie naszego zespołu sprzedaży poszukujemy ewentualnego wejścia (n) przyjazny (e) i dedykowane (n) Estrichlegerabzieherr (w) Zastosowanie Większa Górna Austria, Dolna Austria, Wiedeń, Styrii i Tyrolu i VB Oczekujemy: • Przede wszystkim z praktyką w montażu jastrychu • Sprawdzić i przebudowa podglebia • Przeszkolony personel ekspertów i od dawna, głębokie doświadczenie • Absolute Reability oraz elastyczne ustawienie pracy • 100% Czyste i profesjonalne wykonanie • Odpowiedzialny, niezależne, dynamiczne, popełnione, elastyczny i zespół player Włączanie • Komunikacja, równowagę i pozytywne nastawienie • czysty wygląd i nieskazitelny wygląd w kontaktach z klientami • praca zespołowa i gotowość do treningu osobistego • gotowość do Motagearbeiten • Zdolność do samodzielnej pracy • Mobilność prawo jazdy B Oferujemy: • jasne wytyczne, wymagania i ustalenia dotyczące współpracy • środowisko pracy, w którym czujesz się komfortowo • Edukacja i szkolenia kategorii zorientowanych • kontrakty długoterminowe i stałe zatrudnienie • Wydajność oparte i terminowe płatności Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie brutto Euro 2,800.00 tym spuście i dodatków (w przeliczeniu na zatrudnienie akordów). Nadpłaty jest możliwe z odpowiednimi kwalifikacjami i wydajności. Jeśli jesteś zainteresowany pracą i szczęśliwy pracując w doskonały zespół, a następnie prześlij nam krótki, ale znaczących osób pyta w tym CV i zdjęcie na: hochrieser@hochrieser-parkett.at lub adres naszej firmy z.H. GF Pan Hochrieser. TÜV Austria ISO 14001:2015 Zertifizierung: Qualitätsmenegmentsystem koncentrując ochronę środowiska, musimy ustawić się jako standard dla zwiększenia zadowolenia klienta, przejrzystości, pewności prawa, zaufania klientów i władz i partnerów biznesowych. Zrównoważone budownictwo ma w nas ważne miejsce i zobaczyć to jako integralną Betandteil naszej działalności oraz podkreślić to z certyfikacji firmy wg DIN, ISO 14001: 2015 Przyjmujemy również wniosku elektronicznego! Bewerbungsanschrift Hochrieser GmbH Bernhard Hochrieser Voralpenstrassse 26b 4523 Neuzeug T +43 07252 / 73 4 55-0 hochrieser@hochrieser-parkett.at http://www.hochrieser-parkett.at

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochrieser GmbH w Steyr

Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Hochrieser GmbH w mieście Steyr, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Hochrieser GmbH - Steyr

Hochrieser GmbH