Opinie o QRS w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie QRS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie QRS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QRS w Tychy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w QRS?

Norbert Nowy wpis

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie wymagania stawiają?

Now u see me Nowy wpis
@Norbert

Rekrutacja będzie od października aktualnie wydział Valeo jest zamknięty. zostały tylko wycieraczki z nadmiarem tańszych wschodnich pracowników

Now u see me Nowy wpis

Opinie po ponad roku pracy.. Będzie o czym pisać Byłe/am przypisany do wydziału QRS Valeo chłodnice ogólna admosfera OK praca zmianowa często zmiany nie były określone a o nich dowiadywaliśmy się z dnia na dzień TRAGEDIA LOGISTYCZNA Kontynując. Przypisany do pani KOORDERYNATOR Agnieszki B. Zwanej BIalkovem. oraz jej pośredniczek Anny oraz SASHY jakkolwiek miała ona na imię Ogólnie opisując panią Koordynator. Zadumana w sobie nieradząca sobie z problemami nie określona emocjonalnie osoba na złym stanowisku. Tylko poprzez swoje poprzednie stosunki koleżeńskie z ATT dyrektorem QRS znajdująca się na swoim stanowisku. Nie rozgarnięta nie posiadająca kontroli nad sobą ani tym bardziej nad swoimi czynnościami. Często nie mająca pojęcia o powierzonej jej pracy i zadaniach przy każdym odwołując się do wydziału Kontroli Jakości Dostaw (KJD) Praca czysto chaotyczna często nie przypisana do konkretnego stanowiska i lokalizacji wbrew tego co mówi umowa. Gdzie umową ciężko to nazwać gdyż jest to zwykłe zastępowanie umowy o pracy umową zlecenie a firma zatrudniająca wykorzystuje lukę prawną w kodeksie pracy na podstawie art 248 K.C. O umowie o pracę. żałosne. Praca z dnia na dzień na innym stanowisku często z dnia na dzień jej nie ma lub jest REZERWOWANA dla pracowników z Ukrainy lub studentów. Więcej godzin = wyższy zarobek Kontynuując temat pracy. Dzień w dzień jesteśmy rzucani na rożne stanowiska. tego dnia jesteś na chłodnicach, magazynie, Wycieraczkach. A nawet często jesteś rzucany poza granice Valeo. w tym prace na zakładzie Valeo Chrzanów. Oraz zakładach MAN W Niepołomicach gdzie dojazd oraz powrót są niepewne! Często zostawanie po godzinach wbrew umowy bez transportu. Lub transport na własną rękę. bo pani KOORDYNATOR nie ma jak załatwić transportu. PORAŻKA. Jeśli chodzi o pracę często nadludzkie normy połączone z dodatkowymi obowiązkami. w tym wszechobecny Stalking oraz naciskanie na robienie czegokolwiek byle tylko czegoś. Normy niedopasowane do godzin wymaganych do wykonywania konkretnych zajęć oraz ciągle zadania poboczne które niby są obowiązkiem KOORDYNATOR ale jej się nie chce. żart. Wielokrotnie zdarza się że w momencie w którym czekamy na VALEOBUSA dostajemy SMS-a dziś nie ma pracy zostań w domu. Kolejny logistyczny popis koordynator. Sposób wypłacania pieniędzy HAH Pieniądze są wypłacane z RAPORTÓW które każdy wypełnia po zmianie. na nie wpisujemy numery wykonanych palet na godzinę oraz na ile konkretna paleta starcza. Te oto raporty są wrzucane do skrzynki i uwaga PRZEPISYWANE. w tym podrabiane są nasze podpisy i wykonana praca. w raportach zmieniane są normy na niższe a osoby których błędy logistyczne pani A.B. Nie pozwoliły na osiągniecie wymaganej ilości godzin oraz dla pani Sashy (pseudonim mogę pisać do woli) Której z 6h pracy robi się magicznie 12. takie raporty idą do biura które ładnie rozdziela płace i wysyła ją do pana z zakładu Plus Kadra GoWork WorkNew czy inne (usunięte przez administratora) nazwy wymyślane z roku na rok przez wybitnych marketingowców. Jeśli ktokolwiek będzie potrzebował dodatkowej opinii lub kontaktu w sprawie zakładu pracy QRS wydzial chłodnice lub wycieraczki VALEO proszę o kontakt na Email. odpiszę maksymalnie do 7 dni. A jeśli ta opinię czyta ktoś kto aktualnie pracuje w zakładzie dobrze wie kim jestem i dla czego postanowiłem to ujawnić. trzymajcie się mocno ;) tonymontanalspd@gmail.com

Alvaro

Zgodnie z art. 22 k.p. nie jest prawnie dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, charakterystycznych dla umowy o pracę. Cechami charakterystycznymi stosunku pracy są natomiast wykonywanie przez pracownika pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę. Obowiązkiem pracodawcy jest natomiast zatrudnianie pracownika za wynagrodzeniem. Zgodnie z powyższym, umów cywilnoprawnych nie wolno zawierać, jak również nie jest dopuszczalne zastępowanie umów o pracę takimi umowami, w sytuacji, kiedy zatrudnienie danej osoby odpowiada cechom charakterystycznym dla stosunku pracy. Z tych względów określenie przedmiotu umowy cywilnoprawnej jako, np. "pozostawanie w gotowości do pracy" może budzić pewne wątpliwości. Nasuwa bowiem przypuszczenie, że zawarta umowa cywilnoprawna może służyć obejściu przepisów o czasie pracy. Ponadto element "pozostawania w gotowości" jest odzwierciedleniem Kodeksowej zasady podporządkowania pracownika poleceniom pracodawcy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie QRS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
robokop

QRS Tychy i PLUS KADRA - druga wymieniona firma zatrudnia dla pierwszej agencji, taki łańcuch pośredników, a praca w zakładzie m.in NP Polska lub Lear Corporation albo podobnej fabryce w Tychach. Realia: - jedna stawka umowna, najniższa możliwa w naszym kraju - brak innej stawki dla nadgodzin sobót i niedziel. - umownie praca na konkretnym stanowisku, później rzucają gdzie popadnie, a także na inne zakłady pracy. - umownie praca na dwie zmiany dzienne, kolejno zmuszają do pracy w nocy bez dodatku nocnego, bo coś takiego oczywiście nie funkcjonuje w firmie QRS lub Plus Kadra. Pisząc treściwie i z zamiarem podsumowania owych kwestii możliwości wystawienia opinii o agencji pracy tymczasowej QRS i Plus Kadra (umowa wyłącznie zleceniowa - jest praca lub jej nie ma, mimo zapewnień umownych i w rozmowach o jej nadmiarze - dzisiaj jest praca, a jutro jej nie ma), informacja o trybie pracy na konkretną godzinę jest z dnia na dzień (mimo innych zapewnień przy rozmowie i umownych). Jak "Medaliony" Nałkowskiej nadają, to "Ludzie ludziom zgotowali ten los." - wszyscy to znamy i każdy brnie w to dalej, nikt nie przestrzega, tylko materialnie uwzględnia swój zasób, nie licząc się z etyką humanizmu, lub osoby są pochłonięte komercją i nie mają możliwości uwzględnienia w sobie wyższych celów, aniżeli przyziemne gromadzenie dobra materialnego za wszelką cenę. A skoro demokracja, to gdzie analityczna sfera państwa wobec "winno się nawet rzec nielegalnie" działających instytucji jak QRS i Plus Kadra. Tylko nie mogę napisać o braku legalności, bo w Polsce jest to respektowane po prostu ;).

Zostaw merytoryczną opinię o QRS - Tychy

• Jak się pracuje w QRS?

Zobacz opinie na temat firmy QRS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

QRS