Opinie o Profil IT w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Profil IT. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Profil IT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profil IT w Garwolin

Szukają tu może jeszcze webmasterów? Byłam na stronie agencji, widziałam kilka szablonów na strony i zaczęłam się zastawiać ile można zarobić skoro tutaj kiedyś pisali o wolontariacie i ogólnych problemach z brakiem płatności. zmieniło się coś w tych kwestiach?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Profil IT na Webmaster? 19 lipca ogłoszenie na Lento.pl.

Profil-IT

Wynagrodzenia wypłacane są po wykonaniu zlecenia na podstawie rachunku lub faktury.

Teresa
@Profil-IT

Czyli praca jest na umowę zlecenie, czy dobrze wywnioskowałam z tego komentarza?

Dawny pracownik

Albo nie wypłacane wcale

Ilona Nowy wpis
@Dawny pracownik

czyli Tobie nie wypłacili, że tak piszesz? a jaki powód? to chyba jakaś bardziej zawiła sytuacja była?

Dawny pracownik Nowy wpis
@Ilona

Tak, nie wypłacili

Teresa

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, jakie są zarobki na stanowisku Webmastera, na które opublikowali ofertę. Chodzi o tę pracy zdalnej. Bo podany "średni" przedział jest trochę spory, chciałabym jednak poznać konkretną kwotę bardziej.

Dawny pracownik Nowy wpis
@Teresa

bardziej wolontariat niż praca

Maria

Ile trwa tutaj taki staż w biurze? Pytam ponieważ zastanawiam się ile dałabym rady pracować tutaj za darmo ...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Grafik - współpraca zdalna w firmie Profil IT? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Garwolin
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wsparcie Sprzedaży CCC Garwolin
CCC S.A.
logo firmy Lekarz Anestezjolog
Garwolin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Pracowniczka

Pracowałam jako konsultantka telefoniczna. Muszę przyznać, że było różnie ale z moich obserwacji rynku pracy widzę, że tak jest wszędzie. Ogólnie współpraca z szefem wyglądała jednak poprawnie i rzeczowo. Kokosów może nie było ale na pewno nie było tragicznie.

Jakie trzeba mieć wykształcenie i ile doświadczenia? Wymagają znajomości jakiegoś języka?

Pracowałam na stażu w biurze w Garwolinie, nie polecam, najgorsza praca jaką miałam. Pan R. bardzo nie miły, nie kulturalny, obraża wszystkich do okoła (delikatnie mówiąc), ma problem z opakowaniem emocji, współpraca z Nim to katastrofa, nabawić się można depresji... Po stażu za który oczywiście nie płacił dostałam oferty pracy za 500 zł miesięcznie (pełen etat, codziennie 8 godzin) oraz jakieś marne prowizje za podpisanie umowy na zrobienie strony jeżeli udało się oczywiście pozyskać klienta. (usunięte przez administratora) Nie polecam tego pracodawcy

Jakieś wskazówki dla chętnego do pracy? Trudno się dostać?

Paweł N

Wykonuję projekty dla p. Grzegorza i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Pieniądze na czas. Kontakt nie jest najgorszy :)

Alex

Dawno temu kodowałem kilka projektów dla nich. Mimo małych problemów w komunikacji oceniam współpracę jako pozytywną. Pieniądze otrzymałem na czas. Taką kwotę na jaką się umawialiśmy.

Powiem tak, nie jest jakoś cudownie ale myślę, że jest stabilnie i poprawnie. Zlecenia są coraz ciekawsze. Oceniam poprawnie.

Grafik

Współpracuję z nimi już od kilku lat. Nigdy nie miałem problemów. Lubię atmosferę w Profil IT za: Duża otwartość na sugestie

Wanda
@Grafik

A na jakich warunkach Profil IT współpracuje z grafikami? Jest to umowa B2B, czy jakaś inna forma umów cywilnoprawnych? Napisz proszę coś więcej na ten temat. Wiele osób poszukuje zleceń jako freelancer i taka informacja będzie ich na pewno interesowała.

Maciej

Rzeczowo, konkretnie i na czas. Pracowałem tam przy kilku projektach i dobrze wspominam.

Artur

@Cała prawda o profil it każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń, takich jak "kradnie". Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Artur

@Cała Prawda o Profil IT a czy właściciel nie pytał pracowników, co należy poprawić w firmie? Pracownicy sami mogliby też zasugerować, co powinno ulec zmianie. Napisz proszę, czy podtrzymujesz swoją obecną opinię w tym momencie.

BYŁY PRACOWNIK

Praca tam to najgorsze co człowiek może doświadczyć. Tak jak osoby wyżej wspomniały, praca za 200-300 zł za zrobienie strony ze wszystkimi poprawkami, oraz totalny brak szacunku do człowieka. NIE POLECAM!

Freelance

Zdecydowanie nie polecam, Janusz szuka jeleni którzy wykonają robotę, stawki typu 200/300 za strone to jest po prostu śmiech na sali - NIE POLECAM!

freelancer

Nie polecam, stawki typu 200 zł za projekt wysokiej jakości są śmieszne