Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

AK

Widzę jakiś zmasowany atak negatywnych opinii w tym samym czasie - jak dla mnie nieuzasadniony. Pracuję w firmie od kilku lat i zawsze wypłatę mam na czas.

AK Nowy wpis

Nie mam po co kłamać ;) dałem znać tylko jak jest u mnie

gino

Praca całkiem całkiem, rekrutacja krótka i konkretna.

ann
@gino

jaka umowe Wam zaproponowali? b2b?

Karol
@gino

Praca dobra, zarobki adekwatne do obowiązków. Jest to dobre miejsce, szczególnie, żeby zacząć moim zdaniem.

Izka
@gino

Ja pracowałam tu lata temu i naprawdę dobrze wspominam współpracowników

Arli
@gino

Ja pamiętam, że byłam mega zestresowana przed rozmową, ale niepotrzebnie, bo serio było spoko

@gino

Ja też mogę polecić pracę tutaj, a już jakiś czas pracuję, bo zacząłem od praktyk studenckich i zostałem na stale

@gino

To fakt. Sam proces rekrutacji dosyć sprawny i konkretny, co ja akurat sobie cenię.

@gino

Ja pamiętam, że na maksa się stresowałam rekrutacją, a zupełnie niepotrzebnie. Poszło dobrze i konkretnie

Kaja

Polecam pracę tu wszystkim szukającym możliwości do rozwoju i dobrych zarobków.

wersow
@Kaja

zdecydowanie miejsce w którym można dużo się nauczyć i wejść w branzę

@Kaja

Ooo to ja, bardzo chcę się rozwijać. Teraz firma rekrutuje na stanowisko architekt project manager ds. fit-out. Ktoś wie, czy jak oferują pracownikom w ogłoszeniu dofinansowanie szkoleń i kursów, to czy firma wymaga podpisania lojalki lub czegoś podobnego? Jak tak to na jaki czas?

@Kaja

Rozwój zdecydowanie. Ja mega dużo wyciągnęłam będąc tu na praktykach studenckich. Opcja poznania branży od środka jest super.

@Kaja

Co człowiek to opinia, ale akurat jak dla mnie i pierwszą pracę w branży to dobrze wspominam

Amelia

świetna praca na start, miła atmosfera

Julia
@Amelia

Ja zaczęłam pracę jeszcze w trakcie studiów i kontynuowałam ją jakiś czas po nich. W sumie musze przyznac, ze naprawde duzo sie nauczylam, moze mialam szczescie do ludzi, z ktorymi wtedy wspolpracowalam, a moze po prostu to kwestia mojego podejscia

rosa

Dokładnie. Szczególnie, że często są rotacje pracowników, ale jak trzeba się dogadać to się da

@Amelia

Zdecydowanie. Każdemu kto się zastanawia nad praktykami czy startem w branży mega polecam :)

@Amelia

Ja polecam, super opcja na start

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Byly pracownik

Swoja prace w Cavatinie oceniam bardzo negatywnie (wszelkie komentarze na zasadzie: 'u mnie jest inaczej i jestem zadowolona/ny', oczywiscie moga sie pojawic, kazdy opisuje wlasna perspektywe). Ja tutaj pisze o moich doswiadczeniach, bo mam do tego prawo :). Dlaczego zatem taka negatywna opinia?: - wielki minus juz od pierwszego dnia rozpoczecia pracy, kompletny brak wprowadzenia, dostajesz laptop i telefon i masz pracowac! Wspolpracowac! z roznymi dzialami! Jesli nie masz do tego odpowiedniego przeszkolenia to jest to blokujace, a uzyskanie pomocy niepewne (kazdy jest zajety swoimi sprawami, wiec czekasz...ale przypominam masz pracowac a nie czekac). Onboarding, owszem, ale jakies 3 tygodnie pozniej :) i niewystarczajacy. - brak opisu stanowiska, celow, jasnych obowiazkow, oczekiwan. Im mniej sie wyjasni na poczatku, tym bardziej mozna dociskac pozniej, prawda? - atmosfera - tutaj mozna rozpisywac sie dlugo i na wielu plaszczyznach. Sporo konfliktow, brak pomocy, albo bardzo niemile konfrontacje z wspolpracownikami, ktorych prosisz o pomoc (zwlaszcze jesli jestes nowa/y). - szkolenia z wewnetrznego systemu jakiego uzywa firma, marne. A pretensje, ze czegos jeszcze nie wiesz na porzadku dziennym. - brak szacunku do pracownika (zwlaszcza mam tu na mysli zarzad), ale tez wzajemne relacje ludzi miedzy soba. Ryba psuje sie od glowy. - nadgodziny, ktorych w teorii po prostu nie ma. W praktyce nie radzisz sobie najwyrazniej z obowiazkami:) a moze obowiazkow i wymagan jest za duzo? - zwolnienia z dnia na dzien. Czasy sa jakie sa, kazdy to rozumie. Ale mam prawo to oceniac, poniewaz taka atmosfera 'strachu' czy nie bede nastepna/ny ma bardzo duzy wplyw na pozniejsza prace. I chodzi mi tutaj o forme w jakiej dochodzilo do zwolnien. Ponownie, gdzie szacunek? - Telefony w dni wolne od pracy (w trakcie urlopow, przeciez nikogo to nie obchodzi :). Zawsze sa sprawy ktore nie moga zaczekac do poniedzialku ;). Owszem telefonow i maili mozna nie sprawdzac w czasie urlopu. Proponuje przekonac sie jak dlugo to bedzie tolerowane :) - stale powtarzane przez 'osoby decyzyjne' Nie pasuje to (usunięte przez administratora) Kazdemu do oceny czy chce z czyms takim pracowac. Ja nie :) Wyplata byla na czas zawsze, tutaj nie mam nic do zarzucenia. Zarobki tez mam wrazenie wyzsze niz srednie wynagrodzenia na poszczegolnych stanowiskach. Ale pozostaje generalne pytanie, co jest dla kogo wazniejsze? :)

@Byly pracownik

Ile moze zarobic na netto specjalista ds. Sprzedazy? Mam na mysli pensje zasadnicza?

Specjalista ds. Sprzedaży- jakie wynagrodzenie ZASADNICZE nanrękę, o premie nie pytam bo to roznie w kazdym miesiacu

rosa

Cavatina była moją pierwszą pracą w branży. Dużo się nauczyłam, zarobki były standardowe, a na pomoc współpracowników mogłam liczyć, choć wiadomo, że nie z każdym było mi po drodze.

@rosa

Mam dokładnie takie samo doświadczenie. Cieszę się z tamtego czasu, bo dużo pozytywnych rzeczy mi dał :)

Elka

Ile ludzi, tyle opinii. Ja już sama nie wiedziałam czym się sugerować i jednak za namową koleżanki zaczęłam tu od praktyk, a później pracowałam. Wiadomo, że zależy kto, czego oczekuje, ale ogólnie rzecz biorąc naprawdę dużo nauczyłam się w tym czasie, zyskałam kontakty, rozeznanie w branży, a zarobki też były dobre

AD
@Elka

Ja pracując tu miałam lepsze i gorsze momenty, ale ogólnie wspominam dobrze. Spoko zarobki i ludzie

@Elka

Ja mega wspominam ten czas. Dużo opcji rozwoju, a zarobki też były dobre

wersow
@Elka

Ja też jestem zdania, że najlepiej wyrobić własną opinię, wiec polecam próbować

@Elka

Ja akurat w Cavatine byłam na praktykach, ale firma zrobiła na mnie spoko wrażenie

@Elka

Ja też z polecenia zgłosiłam się tu na praktyki i naprawdę był to super wykorzystany czas. Zostałam później na jakiś czas żeby popracować i jeszcze bardziej wdrożyć się w branże.

AK

Współczuję w takim razie, bo ja jestem wieloletnim pracownikiem i nigdy z wypłatą nie miałem problemów.

Aaa

Jaki jest tego powód? Przecież wystawiają nowe ogłoszenia do pracy. Jest umowa o pracę lub kontrakt b2b, według propozycji dla Specjalisty ds sprzedaży. Czekam więc na szerszy opis sytuacji.

Czy Cavatina GW Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Joasia

Tak, zatrudniają. Ja pracowałam jako studentka i byłam zadowolona. Praca w tak rozwiniętej firmie była moim celem na ostatni rok studiów i udało się :) Polecam spróbować :)

Lucy

Jasne, sama jestem studentką na trzecim roku. Po stażu zostałam tutaj zatrudniona. Bardzo się cieszę, bo poza zarobkami to genialny sposób na zdobycie wiedzy i zapoznania się z warunkami pracy w branży.

Łuki

Mam taką nadzieję, bo sam będę próbował :) Chciałbym pogodzić studia z pracą i rozwijać się w kierunku, który mnie interesuje.

Mart

Zastanawiam się właśnie nad wyborem Cavatiny do odbycia praktyk w przyszłe wakacje. Może ktoś też się wybiera?

Elsa
@Mart

Stoję dokładnie przed takim samym wyborem. Kilku znajomych polecało praktyki w Cavatinie, więc myślę, że finalnie właśnie na to się decyduję. Może będziemy miały okazję się poznać :)

Just

Jasne, że tak. Sama byłam tutaj na praktykach. Dobry wybór.

Rose

Pewnie :) Ja poszłam razem z koleżanką i obie byłyśmy mega zadowolone z wyboru

Arli

Ja zaczynałam pracę od praktyk studenckich, więc jeśli nic się nie zmieniło to pewnie jak najbardziej

Kattie

Fajnie zacząć od praktyk i zobaczyć czy to w ogóle będzie "to", a jak się sprawdzisz to pewnie będzie opcja, jeśli akurat wtedy będą potrzebować

Elka

Ja właśnie z polecenia koleżanki wybrałam Cavatine na miejsce praktyk i było na tyle spoko, że udało mi się później pracować i połączyć to ze studiami

Emil

Myślę, że tak - ja akurat zacząłem pracę tu od praktyk studenckich i w sumie polecam taką opcję

aska

na pewno jest opcja praktyk, ale to chyba tez w zaleznosci od aktualnych potrzeb jesli chodzi o pozniejsze zatrudnienie

aldi

Jeśli chodzi o praktyki - ktoś poleca jakiś konkretny dział czy nie ma większego znaczenia?

@aldi

Ja akurat byłem w dziale związanym z finansami i polecam, ale w zależności co studiujesz i jakie firma ma zapotrzebowanie to wtedy najlepiej wybrać

@aldi

Ja akurat byłam tutaj na praktykach w dziale architektonicznym i też polecam :)

aska
@aldi

najlepiej dział związany z kierunkiem studiów i pewnie jak będzie opcja to tak cię przydzielą - ja tak miałam

idealna praca dla młodych

@Andrzej

Myślę, że zdecydowanie warta uwagi i zainteresowania. Praca daje spore możliwości rozwoju, a przede wszystkim nauki.

Martyna
@Andrzej

Oj tak. Obawiałam się czy uda mi się dostać do pracy w Cavatinie, ale po fajnej rozmowie kwalifikacyjnej udało się. Bardzo się cieszę, bo dużo się uczę od innych, a do tego zarabiam fajne pieniądze.

Kinga
@Andrzej

Zgadzam się. Sama zaczęłam od praktyk po maturze i pracuję tu nadal :)

Stella
@Andrzej

Według mnie spoko miejsce do zdobycia doświadczenia w branży.

KL
@Andrzej

Ja właśnie zaczynałam tutaj pracę od praktyk studenckich i kontynuowałam później przez kilka lat i naprawdę dużo się nauczyłam, więc mogę polecić.

Ariana
@Stella

Też tak myślę. Według mnie fajna opcja, żeby w ogóle poznać jak funkcjonuje branża od środka.

Briana
@Andrzej

Jak jest się na początku drogi to oprócz zarobków bardzo ważne jest zdobywanie doświadczenia. Myślę, że to jest do tego odpowiednie miejsce.

Enda
@Andrzej

Zdecydowanie. Ja mega się cieszę, że zaczęłam od praktyk jeszcze w szkole średniej, dzięki czemu szybciej zdobywałam doświadczenie zawodowe.

@Andrzej

Dla młodych owszem, ale też po prostu dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. Przynajmniej ja mam takie doświadczenie z czasów, kiedy tu pracowałem.

Mart
@Andrzej

Dla mnie to był dobry wybór na początek pracy w branży. Dobry sposób na zdobycie doświadczenia i poznanie branży od środka.

Nel
@Andrzej

Nie wiem czy którakolwiek praca jest idealna, ale faktycznie jest warta uwagi, nie trzeba mieć doświadczenia, a naprawdę można się rozwinąć.

Erixa
@Andrzej

Faktycznie jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda praca w takiej firmie to spoko opcja

Olena
@Erixa

Ja byłam tutaj na praktykach z polecenia znajomego i faktycznie byłam zadowolona z wyboru

Gaja
@Andrzej

Fakt, ja zaczęłam od praktyk studenckich i pracowałam później kilka lat poświęcając dużo czasu na pracę, ale dzięki temu zdobyłam sporo doświadczenia i umiejętności.

Alons
@Andrzej

Ja zaczynałem od praktyk studenckich i zostałem na dłużej. Fajną wtedy miałem ekipę ludzi, dzięki którym szybko się odnalazłem w obowiązkach

Barto
@Andrzej

Ja tu zaczynałem właśnie od praktyk studenckich i mimo różnych opinii o firmie to uważam, że jako zdobycie doświadczenia i wiedzy o branży, praca tu to fajna opcja

Ce
@Barto

Ja tak samo. Przyszłam na praktyki studenckie, a zostałam w pracy na dłużej, w sumie na kilka lat. Jeśli chodzi o zdobycie umiejętności, doświadczenia to dla mnie jak najbardziej ten czas na plus

@Andrzej

Na pewno fajne miejsce na odbycie praktyk - dużo można się nauczyć

Maciek K.

Pracowałem kiedyś w innej firmie z branży i myślę, że w Cavatinie jest lepiej. Dobra pensja i wypłacana zawsze na czas.

Jowita
@Maciek K.

Zdecydowanie, w porównaniu do konkurencji, ta firma wypada wprost rewelacyjnie. Poza o wiele lepszymi warunkami pracy i atmosferą zarobki są o wiele wyższe a benefity przydatniejsze.

Damian
@Maciek K.

Zdecydowanie, w Cavatnie warunki zatrudnienia są o wiele korzystniejsze dla pracowników. Mam doświadczenie z innych miejsc i cieszę się, że w końcu trafiłem do poważnej firmy. Polecam aplikować i przekonać się samemu.

Ilona
@Maciek K.

Dla mnie nie ma porównania. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się przejść tutaj rekrutację i dostać pracę. Jak zaczynałam, obawiałam się, że będzie podobnie jak w innych miejscach. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły i spełniam się zawodowo!

Rafał
@Maciek K.

Jest bardzo spoko. Ja pracowałem rok, potem uznałem, że chcę spróbować w czymś innym. Ogólnie miejsce pracy dobre.

Gośka
@Maciek K.

Racja. Ja też miałam okazję pracować u konkurencji i w porównaniu do Cavatiny odpadają w przedbiegach. Jestem zadowolona z wypłaty, ale też z atmosfery pracy.

Elma
@Maciek K.

Ja mega sobie cenię szkolenia jakie tam zrobiłam.

Andre
@Maciek K.

Spoko opcja na pracę po studiach, żeby się rozeznać w branży albo żeby zacząć od praktyk

@Maciek K.

Ja nie mam porównania z inną firmą w tej branży, ale na start myślę, że spoko

Aneta

Ja jestem obecną pracownicą i nic złego powiedzieć nie mogę. Jestem wdzięczna, że mogę się tutaj rozwijać.

Bożena
@Aneta

Ja też pracuję tutaj już jakiś czas i na ten moment nie widzę żadnych minusów :) Bardzo zgrany zespół, wszyscy się wspierają i nawzajem pomagają. Świetna jest też możliwość uczęszczania na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego - można nauczyć się czegoś nowego lub przypomnieć coś, co się już umiało.

Robert
@Aneta

Samorozwój to klucz do zadowolenia pracownika, co przekłada się na jego produktywność i efektywność. W moim przypadku nie brakuje mi niczego, benefity spełniają moje oczekiwania, zarobki są bardzo dobre. Trafiłem też na bardzo zgrany zespół, nie ma kłótni, nieporozumień czy niezdrowej rywalizacji - wszystko jest tak, jak powinno być.

Asia
@Aneta

Dla mnie to ogromna szansa na przyszłą karierę. Przyszłam, nie umiejąc nic, teraz widzę już ogromną poprawę - wreszcie czuję się pewnie w wykonywanym zawodzie i przynosi mi on radość.

@Aneta

Dla mnie to tez było coś, dostać tutaj pracę. Pracuję, rozwijam siebie, zarabiam fajne pieniądze.

Daria
@Kasia

Też uważam, że powinniśmy bardziej doceniać, to co mamy. Praca jest wymagająca, ale bardzo rozwijająca. Mnie daje to ogromną satysfakcję.

Kornelia
@Aneta

Ja też chwalę sobie tę pracę, choć pracuję stosunkowo od niedawna, bo niecałe pół roku, ale planuję zostać na dłużej

Ce
@Kornelia

Ja pracowałam łącznie z praktykami prawie 3 lata i mega dobrze wspominam ten czas

Gaja

Już podczas rozmowy rekrutacyjnej zrobili na mnie dobre wrażenie. Byli profesjonalni i szczerzy co do swoich oczekiwań. Mam nadzieję, że dostanę tę pracę.

Olie
@Gaja

Jak poszło? Ja zastanawiam się, czy aplikować, bardzo chciałabym spróbować swoich sił w tej branży, ale trochę się obawiam, że nie podołam. Jestem studentką i czytałam, że zatrudniają właśnie uczniów szkół wyższych.

Alina
@Olie

Ja niedawno przeszłam przez proces kwalifikacyjny. Stresowałam się, a niepotrzebnie. Rozmowa przebiegła w naprawdę przyjemniej atmosferze, konkretnie ale empatycznie. Też jestem studentką i każdy z pracowników jest naprawdę chętny do pomocy, co pomogło mi szybciej zacząć efektywną pracę. Także niczym się nie martw tylko aplikuj! :)

Erixa
@Gaja

Wiadomo, że w trakcie pracy dopiero wychodzi czy nasze oczekiwania zostaną spełnione, ale z reguły pokrywało się to z tym co było zapisane w umowie także myślę, że dobry wybór

Julsie
@Gaja

Ja po rozmowie akurat nie byłam pewna czy dostanę stanowisko, ale udało się i bardzo cenie sobie czas pracy tutaj. Polecam się odważyć i sprobować.

@Julsie

Ja byłam bardzo zestresowana przed rozmową, ale niepotrzebnie. Naprawdę poszło dobrze i w przyjaznej atmosferze, tylko najlepiej od razu wiedzieć konkrety jakich się potrzebuje

Nikodem

Praca jest wymagająca ale można się dużo nauczać.

@Nikodem

Wiadomo, że początki są cięższe, bo wszystko jest nowe, ale z dnia na dzień było łatwiej - przynajmniej u mnie. Po kilku latach pracy naprawdę sporo się nauczyłam, a przede wszystkim poznałam te branżę od środka.

Manson
@Nikodem

Zależy kto, czego oczekuję. Ja zacząłem tutaj pracę z nastawieniem, że chce się dużo nauczyć, więc wiedziałem, że będzie to kosztować sporo wysiłku - tak też było, ale osiągnąłem to to chciałem.

Mela
@Nikodem

Może to niepopularne w obecnych czasach, ale ja właśnie mega cenię to, że w trakcie praktyk mega dużo się nauczyłam, ale też sama od siebie pytałam i konsultowałam się z doświadczonymi pracownikami.

Ludwin
@Nikodem

Faktycznie trzeba sporo od siebie dać, ale ja byłem zadowolony z pracy, zarobki były spoko

@Nikodem

Czasem bywało ciężko, ale akurat jak ja pracowałam to miałam spoko zespół, zawsze sobie pomagaliśmy, co było dużym ułatwieniem

Michasia

Pracę zaczełam tu zaraz po studiach i dobrze się stało, że tu trafiłam. Fajna praca, mili ludzie i przyszłościowy zawód.

Janek
@Michasia

Super zacząć jeszcze na studiach. Mnie też się to udało, najpierw staż potem stałe zatrudnienie. Mega dużo się nauczyłem i jestem wdzięczny za szansę, jaką wtedy dostałem :)

Julek
@Michasia

Poza świetnymi znajomymi poznałem wielu specjalistów i profesjonalistów w swoim fachu. Można się od nich wiele nauczyć i zdobyć cenną wiedzę :)

Julia
@Michasia

Ja przyszłam na staż - myslałam że po kilku miesiącach moja przygoda tutaj się zakończy, a dostałam ofertę pracy, którą przyjęłam i jestem obecnie już półrocznym pracownikiem. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego miejsca ;)

Wiktor
@Julek

Ludzie to kopalnia wiedzy i motywacji! Bardzo się ciesze, że poza licznymi kursami mogłem liczyć na ich pomoc :)

Nina
@Wiktor

Najwięcej nauczysz sie od drugiego człowieka. Trafić na dobry i zgrany team nie jest obecnie łatwo, wiec dobrze, że sie udało :D

Eryk
@Michasia

Ja zacząłem od praktyk studenckich i zostałem na stałe. Dobrze wykorzystany czas, sporo się nauczyłem i zbudowałem mocne CV

@Eryk

Ja też mega dużo wiedzy i doświadczenia tu zdobyłam

Kattie

Szczerze Ci powiem, że mi trochę zajęło, żeby finalnie się zdecydować na miejsce praktyk, ale cieszę się, że była to Cavatina. Zobaczyłam jak działa praca w tej firmie i wiem, że niektórzy zostali na stałe.

Clau

Ja zaczęłam od praktyk i właśnie później zostałam na jakiś czas pracując. Polecam taką opcję jak Ci się spodoba i będziesz mieć taką możliwość

Hela

Ja byłam bardzo zadowolona. Zaczęłam właśnie od praktyk, a później zostałam pracować. Zarobki dobre, sporo smaczków z branży - można się mega dużo nauczyć. Zostałabym na dłużej, ale wyprowadziłam się za granicę, więc dlatego musiałam zakończyć pracę.

Mateusz

Praca jak praca. Robiłem już w paru firmach na budowie i nie powiedziałbym, że w Cavatinie jest tak źle.

@Mateusz

Mnie bardzo dobrze się tu pracowało. Warunki od początku były jasne i zostały dotrzymane, a sama praca szła zawsze sprawnie i przyjemnie.

Jan
@Marek

Ja właśnie dlatego planuję tu zostać na o wiele dłużej niż w innych firmach. Wszystko mi tutaj odpowiada.

Szymon
@Mateusz

Ja nie mam nic do zarzucenia. Zmieniłem pracę, tylko dlatego, że zmieniłem miejsce zamieszkania. Ogólnie to polecam.

Łukasz
@Marek

Podobnie u mnie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń, jak byłem pracownikiem. Ludzi spoko, wypłata zawsze na czas.

Paul
@Mateusz

Ja też byłem zadowolony z pracy tutaj. Zarobki na dobrym poziomie, a ekipa też spoko.

Juan
@Mateusz

Ja też pozytywnie wspominam pracę tutaj chociażby ze względu na zarobki.

Nicko
@Mateusz

Ja przyszedłem tu z nastawieniem, że chce zdobyć dużo doświadczenia i się uczyć, więc pomimo różnych momentów jestem zadowolony i polecam.

Lodo
@Mateusz

Ja akurat pracowałem w innej dziedzinie - praca biurowa, ale też sobie chwalę ten czas

A
@Mateusz

Różni ludzie, różne opinie, ale też serio zależy od konkretnej sytuacji. Ja miałem to szczęście, że trafiłem dobrze.

Omena
@A

Czas pracy tu to na pewno zdobycie umiejętności, ale przede wszystkim super znajomości. Także według mnie fajna opcja

@Omena

Zarobki na tle konkurencji też są w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 378.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 248, z czego 132 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.