Sport-Max

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sport-Max

Lila Nowy wpis

Hej, na ich stronie widnieje ogłoszenie na Specjalistę SEO/Copywriter'a. Miałabym tworzyć artykuły, nie napisali nic ile potrzebują lat doświadczenia na tym stanowisku, ktoś wie? Napisali, że są szkolenia, ale z branży sprzedażowej, nie ma szans na innego rodzaju szkolenia?

Nowy wpis

@Lila

Dziękuję za zainteresowanie ogłoszeniem na stanowisko Specjalisty SEO/Copywritera w naszej firmie. Chciałbym odpowiedzieć na pytania, które postawiłaś odnośnie wymaganego doświadczenia oraz możliwości szkoleniowych. Co do wymaganego doświadczenia, nasza firma kładzie nacisk na jakość pracy, umiejętności redakcyjne oraz wiedzę z zakresu SEO. Nie określamy konkretnego liczbowego wymogu lat doświadczenia, ponieważ rozumiemy, że wartość kandydata polega na umiejętnościach i zdolnościach, a nie tylko na przepracowanych latach. Skupiamy się na ocenie treści nadesłanych próbek pracy oraz wcześniejszych tekstów, aby ocenić jakość oraz styl pisania. Jeśli chodzi o szkolenia, oferujemy różnorodne możliwości doskonalenia umiejętności oraz dostęp do narzędzi niezbędnych na tym stanowisku. Wewnętrzne szkolenia obejmują pracę pod opieką naszej specjalistki ds. contentu, a także szkolenia z wykorzystywania platform takich jak Senuto oraz zagadnień SEO związanych z tworzeniem treści. Jesteśmy w branży, która wymaga również wiedzy z zakresu oświadczeń żywieniowych (suplementy diety), tego również chętnie Cię nauczymy. Ponadto istnieje możliwość elastycznego dostosowania programu szkoleniowego w przyszłości, aby uwzględnić inne obszary związane z Twoimi zainteresowaniami. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub chciałabyś dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do rekrutacji i szkoleń, proszę daj znać. Jesteśmy otwarci na rozmowę i chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji, których potrzebujesz - możesz także po prostu nadesłać aplikację, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Powodzenia!

Co jaki okres czasu w Sport-Max można ubiegać się o podwyżkę?

:> Nowy wpis

Teraz były podwyżki, chyba w całej firmie (nie przez wzrost płacy minimalnej tylko wyższe) i dodatkowo pakiety sportowe, jakieś pakiety medyczne, dni wolne itp a indywidualnie to nie wiem, pewnie kwestia indywidualna jak nazwa wskazuje, ale wątpię, żeby to tak działało, że przykładowo co miesiąc możesz chodzić albo jest z góry ustawiony czas "co ile można się ubiegać" :D Obserwując działa to tak, że z biegiem czasu i zakresu zadań raczej sami podnoszą ale pytaj

Klaudia

Pracowałam w firmie przez okres wakacji. Aplikowałam na stanowisko związane z wystawianiem aukcji internetowych. Gdyby nie fakt, że studiuję dziennie na pewno zostałabym na dłużej... Przed rozpoczęciem pracy obawiałam się tego, o czym wszyscy tutaj piszą... Mimo wszystko postanowiłam przekonać się na własnej skórze, czy rzeczywiście jest tak strasznie, jak to tutaj opisują. Miałam okazję pełnić swoje obowiązki w dziale marketingu. Widzę, że pojawiły się negatywne opinie na temat tego działu, dlatego też chciałabym je od razu zdementować i przy okazji "zaktualizować". W momencie kiedy zaczęłam pracę (czyli w lipcu 2020 roku) i nadal funkcję koordynatora pełni zupełnie inna osoba. Od pierwszego dnia w pracy krok po kroku tłumaczono mi jak funkcjonuje firma oraz pokazano mi działanie każdego programu, systemu etc. W razie problemów zawsze mogłam liczyć na pomoc koordynatora. Nigdy też nie spotkałam się z niemiłymi komentarzami, co czasem zdarza się szczególnie, kiedy jest się nowym i nie za bardzo "ogarnia". Poza tym dzięki pracy w firmie Sport-Max bardzo dużo nauczyłam się na temat marketingu i szeroko pojętego e-commerce. Koordynator działu ma naprawdę ogromną wiedzę na ten temat, a ponadto szczerze interesuje się tym tematem. Cyklicznie bierze udział w konferencjach, czy szkoleniach i ciągle się rozwija. W dziale oprócz tematów związanych z marketingiem miałam również okazję dowiedzieć się wiele na temat grafiki. I to nie byle jakich informacji, a tych od prawdziwego rzemieślnika z tej dziedziny! To był czas, który na pewno dużo wniósł w mój rozwój. Warto spróbować i samemu się przekonać. Polecam szczególnie osobom, które interesują się marketingiem lub grafiką. Na pewno trafią w dobre ręce w obu dziedzinach. :) Jeżeli chodzi o ogólną ocenę firmy to jak najbardziej mam pozytywne wrażenia. Każdy był wobec mnie uprzejmy i pomocny. Nie mogę powiedzieć złego słowa i nie żałuję spędzonego tam czasu. Co więcej, wynagrodzenie zawsze było na czas, a kiedy potrzebowałam zwolnić się w jakimś dniu nikt nie robił mi o to problemu. Jeszcze raz polecam i podkreślam, że dużo się zmieniło, porównując starsze opinie. :)

Łukasz
@Klaudia

Od siebie również dodam, że bardzo wiele się zmieniło od zmiany kierownictwa w dziale marketingu. Atmosfera znacznie się oczyściła, w końcu czuć lekki powiew nowoczesności, pojawiają się nowe pomysły i każdy jest rozpatrywany. Nowe kierownictwo widać, że chce wiele zmienić na lepsze. Oby tak dalej!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sport-Max?

patinka

To zależy od stanowiska pracy, trochę zbyt ogólne to pytanie :) W każdym razie w pracach biurowych jest dostęp do systemów sprzedażowych, systemu z planowaniem zadań itd. W obecnej sytuacji (pandemii), zawożą Ci komputer do domu, dwa monitory, osprzęt, telefon

Sprzedawca

Telefon w okolicach 22.00 z pytaniem, czy na następny dzień mogę przyjść na rozmowę, między 14-18. Zjawiam się o 14.30, muszę czekać 30 min, potem dodatkowe kilka minut na poszukiwanie mojego CV, na szczęście wziąłem zapasowe ze sobą. Krótkie pytanie o to co studiuje i czy mam pojęcie o odżywkach, przedstawienie warunków pracy i planów odnośnie zwiększenia sprzedaży.

W zasadzie same pytania ogóle, brak specjalistycznych czy wymagających w zasadzie jakiejkolwiek bardziej zaawansowanej wiedzy, chyba że za takie uważacie pytanie "czy wiesz do czego służą spalacze?"

Czy macie organizowane wyjazdy integracyjne? Jeśli tak to jakie?

@Marek

Wyjazdy integracyjne nie były dotychczas organizowane, aczkolwiek posiadamy dofinansowane pakiety sportowo rekreacyjne OK System dla wszystkich naszych pracowników. Sport i rozrywka do wyboru, dostępnych ponad 4000 obiektów na terenie kraju. Pracownicy korzystają czynnie, organizując grupowe spotkania, przykładowo na laserowego paintball a.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sport-Max? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Lel

Co za pytanie? :D dostaniesz ptasie mleczko i ew. Wino po taniości.

Czy firma Sport-Max w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Arkadiusz

Tak, z oblugi urzadzenia do mielenia kartonow. Dodatkowo szybki kurs skrecania szejkerow...

Ktos

To jak tu jest w końcu z tą podwyżka? Dostaje się ja po 3 misieacach czy nie ma szans?

Szarlot

Szkoda, że serwis nie jest w stanie kontrolować pracodawcy oraz wpisów tutaj. W firmie ciągle zwolnienia, głównie przez niska płace, brak możliwości rozwoju, podwyżka po 3miesiacach? Może o 3grosze. Ogółem brak jakichkolwiek perspektyw. Ciągły brak pracowników przez uwłaczającą stawkę, a co najważniejsze kompetentnego kierownictwa, głównie w dziale marketingu. Aplikujesz na jedno stanowisko, robisz całkowicie co innego i dużo więcej niż powinieneś za tą samą kasę. Ogólnie nie polecam, pracowałem tam kilka miesięcy i naprawdę cieszę się, że już mnie tam nie ma. Uważajcie na te firmę, nie oczekujcie umowy o pracę.

Agnieszka

Czytałam opinie z przed 2 lat i zastanawiałam się czy to ta firma w której pracuje już od paru miesięcy? Pracuje w dziale marketingu i muszę powiedzieć, że nie ma dnia żeby człowiek się nudził. Widać, że firma się mocno rozwija. Wcześniej pracowałam w dużej korporacji i jedyne czego się tam dorobiłam to dolegliwości związanych z ciągłym stresem! Tutaj atmosfera jest pozytywna, człowiek nie jest stresowany ciągłymi planami do zrealizowania w nierealnych terminach. Potrzebowałam nagle dzień wolnego i nie było z tym żadnego problemu. Zdarzyło mi się czasem wyjść godzinę wcześniej, bo miałam wizytę u lekarza i również kierownik był wyrozumiały. Na pewnym etapie można się dogadać na dodatkową pracę zdalnie (po godzinach) - otrzymałam firmowego laptopa i dzięki temu mogę w domu jeszcze sobie dorobić. Jeżeli ktoś szuka spokojnej i pewnej pracy to szczerze POLECAM!

Ewelina
@Agnieszka

Dziękuję Ci za tę opinię. Zechciałabyś dodać, co sądzisz o oferowanej przez tę firmę pensji? Czy jest ona dla Ciebie zadowalająca? Chętnie zobaczę też tu na forum GoWork.pl opinie osób pracujących np. w magazynie Sport-Max.pl. Im więcej opinii, tym lepszą decyzję będą mogły podjąć osoby, zainteresowane aplikowaniem do tego pracodawcy.

Leszek

Jestem ciekaw co obecnie dzieje się w Sport-Max, warto tam aplikować? Poprzednie wpisy sugerowały, że panuje tam dobra atmosfera i wynagrodzenie jest wypłacane na czas, jednak Mateusz narzekał na brak szkoleń i możliwości awansu, oraz to, że forma umowy to umowa zlecenie. Czy od tego czasu coś się zmieniło w firmie? Jestem ciekaw czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej, jeśli macie jakieś informacje na ten temat to podzielcie się nimi ze mną.

Caro
@Leszek

Pracowałam tam do niedawna, fajni ludzie a co do braków szkoleń to nie do końca bym się zgodziła - nie ma szkoleń jak w korpo, czyli w sali konferencyjnej o danej godzinie (wiadomo o co chodzi), ale wszyscy chętnie pomogą i osobiście o branży dowiedziałam się bardzo dużo. Nie mówiąc o obsłudze systemów, prawach konsumenta i innych tego typu. Można liczyć na indywidualne podejście i poprowadzanie, zatem spokojnie można zostać specjalistą w danej dziedzinie :) Ogólnie w firmie zmieniło się dużo na plus, sporo nowych projektów, centrum dietetyczne, aplikacja mobilna, własna linia suplementów, sprzedaż zagraniczna, w razie chęci można podjąć nowe wyzwania

Mateusz

Pracowałem jakiś czas na magazynie. Towar w większości lekki rzadko kiedy ciężkie rzeczy do przenoszenia. Minus duży za temperature na magazynie zimno (praca w kurtkach). Praca dobra jako pierwsza dla studentów jeżeli ktoś chce cokolwiek zarobić. Na stałe raczej nie. Plusy: - dobra atmosfera - młody zespół - wynagrodzenie w terminie Minusy: -zimno -brak możliwości awansu -brak szkoleń -wynagrodzenia minimalne i raczej sie nie zmienia -brak premii -umowa zlecenie Pracodawca: -chaotyczny, nie przejmuje się pracownikami, przyjeżdża do firmy pod koniec dnia -plus jeżeli chcesz coś załatwić i musisz wyjść nie stwarza problemu. Praca dla studentów ok, ale nie dla sób chcących coś więcej. Dużo prawdziwych opini zgodnych z prawdą zostało skasowane przez administratora! Szkoda!

Rewi

Firma rekrutuje obecnie na kilka stanowisk. Można przesłać cv mailem (jest poniżej w wiadomości z 23.07.2018) - do mnie się odezwali, wygląda to obiecująco ;-)

Sport Max to była moja pierwsza praca. Na początku umowa zlecenie, ale jestem studentem więc odpowiadało mi takie rozwiązanie. Moje obowiązki to kontakt z klientem (obsługa zamówień, live chat, fb). W biurze niczego nie brakowała i atmosfera była w porządku. Komu zależało na godzinach to zawsze można było dogadać się z szefem i zostać dłużej. Jednego nie zapomnę... Co jak co ale u nich nie można się nudzić hehe. Aktualnie zmieniłem miejsce zamieszkania a co za tym idzie również pracę. Dzięki raz jeszcze za wszystko! Piotrek :)

Szynka

Pracowałem tam dorywczo. Sytuacja i atmosfera w firmie ok. Umowa zlecenie była na wejście, pieniądze były zawsze na czas. Pracowałem tam jako student i polecam każdemu. Moje sugestie dla Sport-Max: Dobry pracodawca polecam

Daniel

Pracowałem tam kilka miesięcy i generalnie nie jest źle. Jak się sprawdzisz to szef to widzi i w moim przypadku skończyło się awansem. Atmosfera i warunki w biurze ok. Teraz pracuje za granicą i też nie jest źle ;)

Aktualność

Witamy wszystkich poszukujących informacji o SPORT-MAX!

Dziękujemy za zainteresowanie. Z pozostałych zakładek, zapewne już wiecie jaki jest profil naszej firmy oraz fakt, iż zajmujemy się sprzedażą internetową suplementów diety, witamin, probiotyków, akcesoriów sportowych. Jednakże Sport-Max to o wiele więcej, niż to. Posiadamy również centrum dietetyczne, wydajemy czasopismo sm-magazyn.pl , posiadamy własną aplikację mobilną, sklepy stacjonarne. Podejmujemy się wielu interesujących projektów a nasz zespół składa się z grafików, informatyków, trenerów personalnych, dietetyków, specjalistów, asystentów obsługi klienta, magazynierów i wielu innych pozytywnych osób! Jeśli chcesz stać się częścią zespołu to zapraszamy do przesłania aplikacji pod adres dareks@sport-max.pl

Pamiętamy, iż to właśnie w pracy, wszyscy spędzamy większość dnia :)
Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że tak cicho na forum?

Olga

Jaką macie atmosferę w pracy? Na jaką umowę można liczyć?

Tetiana
@Olga

Też mnie to ciekawi....

Gerry

Był tam ktoś ostatnio na rozmowie? Jak warunki? Coś się poprawiło? Bo nie wiem czy warto wysyłać cv....

Zostaw merytoryczną opinię o Sport-Max - Kraków

• Jak się pracuje w Sport-Max?

Zobacz opinie na temat firmy Sport-Max tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sport-Max?

Kandydaci do pracy w Sport-Max napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sport-Max