Opinie o AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J. w Ożarów Mazowiecki ul. Sławęcińska 8

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J. w Ożarów Mazowiecki ul. Sławęcińska 8

Jak się pracuje z ludźmi z AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J.?

Czy pracownicy AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Barbara Nowy wpis

Tak, mają

Zuzanna Nowy wpis
@Barbara

A sami sobie to organizują czy firma zapewnia im na to jakieś środki lub możliwości?

Wendor Nowy wpis
@Barbara

Picie z właścicielem????

Iwona

Witajcie, zastanawiam się, czy warunki pracy faktycznie zmieniły się na plus odkąd zmienił się zarząd? Słyszałam co nieco o sytuacji firmie, dlatego będę wdzięczna za podanie szczegółów, jakie zmiany wprowadzono, aby atmosfera była dobra? Chwalicie, że wynagrodzenie dla handlowców wzrosło, czy była to symboliczna podwyżka, czy taka, którą można odczuć?

Świetny pracodawca, niezłe warunki finansowe, świetne nowoczesne biuro.Polecam Ewa

Joanna
@Ewa

Ewo i Sławku! A może powinnam napisać Jarku , Rafale i Piotrze ??? Który z Was ma taką fantazję pisania tych bredni ? SOLIDNY na pewno tak ale wyzysk a nie pracodawca !

jola
@Joanna

Nie ma już ani (usunięte przez administratora), ani (usunięte przez administratora)))))) (usunięte przez administratora) jest już w innej firmie:)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ożarów Mazowiecki
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Paulina

Dopóki pan W. Nie położy firmy przez swoje zaniedbanie chwalac się kobieta poznanym przez internet jakie przelewy robi , a następnie zostawiając konto bankowe bez wylogowania i z tokenem przy komputerze ,wiadomo z jakich względów. Madra kibitka wykorzysta to i wyczyści konto.

@Paulina

Pani Paulino. Firma działa, mimo Pani obaw)))) Pozdrowienia????

@Dr.W.czyli odkąd zarząd został zmieniony to wszystko się na lepsze też zmieniło?

Dr.W

Tak! Firma robi większe obroty, co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem dla handlowców. Atmosfera w pracy jest super. Każdy organizuje swoje stanowisko pracy we wlasnym zakresie, bez żadnych rygorow korporacyjnych.

Iza

Na razie firma radzi sobie i oby jak najdłużej wbrew mało życzliwym osobom.

@Iza

Pewnie że radzi. Zarząd został zmieniony. Teraz jest super)

krzysiek

tak wiem, że pewnie nie długo ogłosi upadłość, choć może jakimś cudem, jak może się utrzymać firma w takiej dziurze, pozdrawiam Joanne z którą pracowałem, koleżanka była handlowcem, ja z chłopakami siedziałem na magazynie, skarbówka powinna ich sprawdzić ,

@krzysiek

Firma nie upadła, jak widzisz)))) A na magazynie nie siedzi się ! Pracuję się!!!!

Co macie na myśli mówiąc ze firma wykorzystuje ludzi?

Sylwia

Dobra firma chociaż niektórzy tak wróżą źle. Dla dobrego pracownika będzie to dobre miejsce do pracy.

Jan Niezbędny
@Sylwia

W czym dobra firma? Chyba w wykorzystywaniu ludzi.

Krystyna
@Jan Niezbędny

Pod jakim względem czujesz się wykorzystywany w AGD Home? Mało płacą, dużo wymagają? Czy o coś innego chodzi?

Lama
@Jan Niezbędny

Został Pan wykorzystany? W jaki sposób ?????????????

Damian

@krzysiek dlaczego uważasz ,że firma upadnie?

Życzliwy

Każdy kto ma wobec siebie szacunek i w zamyśle otrzymanie UCZCIWEGO wynagrodzenia za swój trud i wysyłki wkladane w wykonywaną pracę powinien na ZAWSZE ZAPOMNIEĆ o takim miejscu. Kadra kierownicza to typowi kapitalisci pod plaszczem troskliwych pracodawców. Tyle lat jesteście na rynku i i również tyle samo lat nie macie poszanowania dla drugiego człowieka. Wstyd Ps. Widzę że "plecy"rosną bo opinie systematycznie są usuwane.

Mich

Pracowałęm jakiś czas w tej firmie i mi się podobało. Teraz widze że maja nowe biuro to warunki będą i lepszę.

Kryszak
@Mich

No i co z tego ze nowe biuro, na wygwizdowie, można w starym biurze pracować jak warunki finansowe i traktowanie pracowników jest ok. To nie robi różnicy czy stare czy nowe. Biuro to i może się zmieniło ale podejście do ludzi to nie.

Nicky

Rozbraja mnie podkreslanie tego, że praca w "nowym biurze" - jakiś "lans" na fajne biuro? Czy te komentarze aby na pewno pisza pracownicy?

Systematycznie usuwane obiektywne wpisy przez osoby zarządzające pseudo sklepem kreując się na solidnego pracodawcę. Jesteście Panowie śmieszni.. Typowa komuna gdzie chcą kontrolować każdy komentarz.... Banda kapitalistów i wyzyskiwaczy.

@Marcin

Zdecydowanie potwierdzam. Kiedys robilem tam staż. Strata czasu i sił na dorabianie ludzi tego pokroju.

Sławek

Nowe biuro , bardzo dobre place, ogólnie solidny pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J. - Ożarów Mazowiecki

AGD SMART WYSOKIŃSCY SP. J.