Let's GoCook

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Let's GoCook

Koszmar Nowy wpis

Totalne nieporozumienie, uważam że większość ekipy powinna się udać do lekarza natychmiast z różnymi dolegliwościami zwłaszcza umysłowymi, niezrozumiałe zarządzenia wielu osób ktore się że sobą nie konsultuja, każdy wymaga co chwila innych przygotowań bardzo wielu kierowników asystentów itd a gdy jest jakiś problem to są "zmęczeni tym wszystkim", co nie przeszkadza w wydzieraniu się na pracownikach, aby bez sensu latać z ciężkim sprzętem w ta i z powrotem " Bez dyskusji!", awantury, nierówne podziały pracy, okrojona stawka godzinowa, maximum od siebie minimum od tej firmy. Bardzo wiele pytań osobistych na temat ubrań które noszę! Co nie należy do mojej kompetencji w pracy! Wręcz zazdrość i złość na tym punkcie, a w zamian wymogi wykonywania pracy, która nie należy do mnie. Kierowniczka po zakończonej rozmowie telefonicznej pisze do mnie SMS "co tam" Potem gdy pytam bo co chodzi udaje głupia że niby rozmowa się nie odbyla, każe mi chodzić chorej do pracy z gorączka, to już drugi rok kiedy na święta tam pracując byłam potwornie chora z antybiotykami i tabletka jedna za druga i zagrażając wszystkich w domu. Kelnerka już mojego pierwszego dnia próbnego przyszła chora potem relacjonując że jej mama wydała 300zl na leki na koronawirusa, rsv i zapalenie gardła i ona jest w szoku ze w tym roku ktoś stwierdził że to ona zaraziła wszystkich poważnie na święta. Całkiem odklejona od rzeczywistości dziewczyna, niczym nie czujaca winy przez kierowniczkę po znajomości, która wyłudza dane rodziny pracowników. Dodatkowo byłam świadkiem chamstwa wobec wynajmujących, aż ciężko na to się patrzyło, niektórzy pracujący tam myślą że są nie wiadomo kim przyprowadzaja psa do pracy gdzie znajduje się jedzenie.. Szpanują co oni nie mają, irytuje mnie totalnie wspomnienie o tym miejscu i ludziach to jest katastrofa

As

Brak fartuchow a na stronie pisze ze daja na czas faruch

@As

Ale to cały czas nie ma fartuchów? Czy to taka chwilowa sytuacja była?

@As

Dziękujemy za opinie. Posiadamy fartuchy na wyposażeniu akademii. Poprosimy więcej szczegółów np. termin wydarzenia kulinarnego w którym Pan/i brał/a udział.

@Marta

Posiadamy fartuchy na wyposażeniu akademii przy ulicy Jutrzenki 76.

As

Ogolnie sale i pomieszczenie jest super ale jesli chodzi o merytoryczna kometencje Pana Widolda od Cukiernictwa to odrazdzam zile prowadzi zaiencja i grupa jest niezjednoczona jestem na kursie cukiernictwa 1.2 stopnia i Pan nie prowadzi tainiki cukiernictwa

@As

Poprosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Stiepan Grińkow

Polecam Mistrza Pana (usunięte przez administratora)Ogromne doświadczenie w branży kulinarnej, niesamowita wiedza i poczucie humoru !!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Let's GoCook, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
karolina

Chcesz zrobić niebanalną imprezę? Szukasz miejsca, które będzie ciekawą alternatywą dla przyjęcia w restauracji tudzież domówki? Chciałbyś zorganizować wspólne gotowanie dla znajomych, ale brakuje Ci miejsca, sprzętów albo umiejętności? Na dodatek przeraża Cię wizja długich przygotowań i sprzątania po zabawie? GO COOK jest idealnym wyborem dla Ciebie! Niezwykłe miejsce, urządzone z pomysłem, pełne najróżniejszych przyrządów kuchennych jakie tylko możesz sobie wyobrazić, łatwy dojazd, parking, który pomieści wszystkich gości, a przede wszystkim sympatyczna i pomocna ekipa. Dodatkowo możesz zorganizować lekcje gotowania albo samemu zaimprowizować – rządzi tu pełna dowolność. Wielki plusem imprezowania w GO COOK jest tez to, ze na pewno nie wyjdziesz stąd głodny. Polecam z całego serca! Karolina Drach-Kowalczyk

oldzi

Przyjemna atmosfera pracy, jak ktoś kocha gotowanie to miejsce dla niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Let's GoCook - Warszawa

• Jak się pracuje w Let's GoCook?

Zobacz opinie na temat firmy Let's GoCook tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Let's GoCook