Opinie o Mahevia S.A w Dudelange

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mahevia S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mahevia S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mahevia S.A w Dudelange

wika

Czy są tu jeszcze byli pracownicy Mahevii którzy zostali (usunięte przez administratora) i teraz musza zwracać pobrane świadczenia w Luksemburgu ? Czy ktoś już dostał odpowiedź na odwołanie od decyzji ? Może warto sie skrzyknąć i coś z tym fantem zrobić ? Jest grupa osób z adwokatem którzy walczą ale im więcej osób tym lepiej. Pewnie wiele osób nawet nie reaguje na pisma z Luksemburga

wika Nowy wpis

Tak to ja Nowy wpis

Przed pracą stwierdziłem, że w biurze pracuje fajna babka, po zatrudnieniu zmieniło się to. O. Magda bywa nawet chamska i ma ludzi za oszustów. Obiecywała płacę około 1800 i to się zgadzało. Uwaga! Nie płacą, lub bardzo mało płacą za nadgodziny. Tak,czy siak nie doliczysz się w żaden sposób pensji. Brak np 200 euro na wypłatę to norma. Nie można później w żaden sposób tego odzyskać. Dwóch ludzi pracujących tyle samo godzin nigdy jej zarabiają tyle samo. Nikt nie wie dlaczego. Biuro tłumaczy, że pensja każdemu naliczana jest indywidualnie, ale nawet osoby z identyczna sytuacja ( żona pracuje, jedno dziecko) nigdy nie mają takich samych pieniędzy. Plusem jest możliwość korzystania z samochodu służbowego. Mieszkania to zazwyczaj bungale. Są też normalne hotele, czy mieszkania. Po zakończeniu pracy "lubią" nie wypłacić ostatniej wypłaty! Jeszcze dodam, że jak urwie cinreke i pójdziesz na chorobowe to p. Magda zaneguje i tak, że nie możesz pracować k zapyta się czy musisz chorować i kiedy będziesz z lowrotem

Prac

Hej co to z firma. Zastanawiam się jechać do nich na wołowinę do Holandii.

Grzegorz
@Prac

Witam. Nie polecam zarobki obiecywane nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, obecnie płacą za miesiąc ok820 euro. Potracane jest za paliwo na dojazd, a Mieszkanie to meliny.

Mahevia
@Grzegorz

820 euro ??? nawet dla tych co nic nie potrafia maja min 1450 euro + zakwaterowanie+ ubezpieczenie+ auto

Honorata
@Grzegorz

Czy praca jest ciężka? Kobiety tez są zatrudniane?

Planet
@Mahevia

Witajcie. Jeśli chcecie aby zarabiali na was i chcecie żyć w złudnej nadzieii że pracujecie 8 miesięcy w jednym miejscu bez ani jednej skargi oraz upomnienia od pracodawcy i agencji to polecam. Pracowałem 8 miesięcy nie brałem ani jednego dnia wolnego. Mieszkanie miałem z kolegą. Zaimwestowalem w to mieszkanie. I w pt 26lutego dowiaduje się od szefowej w pracy że agencja ma inną pracę dla mnie bo tu już pracy nie ma. Dostałem propozycję pracy 20 km od mojego miejsca zamieszkania. Miałem też od nich auto. Poprosiłem ich abym mógł dalej mieszkać gdzie mieszkałem i będę dojeżdżał autem. Powiedzieli ze nie mogę zostać na mieszkaniu i auto zabieraja mówiąc że tam wszystko na miejscu. Auto miałem cały czas i do pracy miałem 50 m do sklepu itp też. Traktują nas tylko jak numerki do zarabiania pieniedzy. Odradzam stanowczo. Bezlitośni zakłamani. Jestem w szoku co mnie spotkało

Mahevia Nowy wpis
@Planet

Dzien dobry Panie Konradzie, Przeciez doskonale wie pan dlaczego zostal pan wyrzucony z zakladu pracy, chyba nie che pan zebym opisywala tej sytuacji publicznie. Prosil pan o druga szanse, niestety na zakladzie nie zgodzili sie, aby pan wrocil i w zwiazku z tym zaproponowalismy panu druga prace ( gdzie wiedzial pan, ze bedzie trudno z znalezieniem dla pana miejsca pracy poniewaz nie jest pan rzeznikiem tylko pomocnikiem). Pomimo drugiej ofery pracy z zakwaterownaiem przy zakladzie odmowil pan pracy, wiec o co panu chodzi bo nie rozumiem. Czego pan nie poleca firmy, gdzie byl pan bardzo zadowolony i bo nie rozumiem czegos??

Praca : Vion Food Group. Boxtel. Holandia. Przez telefon obiecują zarobki 1700Euro. Wcześniej obiecywali 1800E i luxenburskie warunki. Obecnie ludzie na nożu, doświadczeni rzeźnicy, którzy robią na kościach, rurce itp. dostają maksymalnie 1452E jak jesteś na luxenburskiej umowie. Na holenderskiej płacą 1390E max. Ludzie przyjeżdżają i jak się dowiadują co i jak od razu jadą gdzie indziej. Ci którzy są zapożyczeni pracują miesiąc i jadą na chorobowe. Nie są tutaj płacone wakacyjne, podwyżki dwie do roku, nie płacą dojazdu do pracy i płacisz również za leasing aut, które już dawno są spłacone za poprzedniej ekipy. Kierowcy nie mają płacone za to że dowożą ludzi do pracy. Jak są jakieś święta lub postojowe bo nie ma roboty (Vion płaci postojowe) a mahevia wpisuje tobie urlop. Tak więc za cały rok może brakować tobie kolo 8-10 dni urlopu. Majster Piotr K. zmusza ludzi za zgodą Magdy S. z biura, która straszy Paulem, że jak nie przyjdziesz w sobotę to jesteś zwolniony. Wysyłają bezpodstawne wypowiedzenia. Z sobotą człowiek wychodzi może 20Euro więcej niż bez soboty. Oczywiście na kwitku dostajesz 60E za sobotę ale za to wypłatę 1250E itp. Nawet Rumuni, Słowacy, Czesi już nie chcą chodzić w soboty i są zmuszani. Koledzy i koleżanki z drugiej zmiany co robią nocne nie maja płacone. Tak więc NIE POLECAM PRACY W MAHEVI. Wyzysk, złodziejstwo, mobbing. Moje sugestie dla Mahevia S.A: Poprawić się bo nie jest dobrze. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zapłacić ludziom za robotę.

ToJa
@Marcin

Świetnie to wszystko opisałeś. Dokladnie to samo mamy w belgii

Buka_Spółka_Zoo
@ToJa

Tak właśnie szanujmy się Nie dawajmy się o kradać

Planet Nowy wpis
@Marcin

A najlepsze jaja są jak pracujecie na umowie luksemburskiej a nagle okazuje się po 3 miesiącach że już od 3 miesięcy jesteście na belgijskiej. Ponieważ nikt nie dał wam znać i nikt nie dał papierów do podpisu. Dopiero po jakimś czasie przyjedzie wielki pan władca i da wam da wam do podpisu. A wy patrzycie a na umowie jest data 3 miesiące wstecz.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mahevia S.A. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kamila

@Franek w sensie, że wspólne dojazdy?

Franek

Czy to znaczy, że teraz również są organizowane wyjazdy do pracy? A jak się ma do tego kwarantanna?

Pracowałem

Witam. Pracowałem dla Mahevii przez pół roku przy mięsie wieprzowym w zakładzie Vion. Tempo pracy na taśmie jest przerażające, nikomu nie polecialbym tej pracy. Zarobki były okej ale za każdym razem pensja była inna.. Zakwaterowania tragiczne jedyny plus to auto do dyspozycji. Osoba która zachoruje nie dostanie przedłużonej umowy, koordynator Arpi wywiązuje się z obowiązków i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeżeli chcesz pracować na najwyższych obrotach za 8e netto to praca dla Ciebie..

Pracowalam
@Pracowałem

Popieram słowa kolegi wyżej.

Ludek
@Pracowałem

Arpi jest ok ? To jakieś nieporozumienie. Urlop daje za łapówki A bez trzeba czekać min pół roku. Nie polecam tej firmy. Tempo masakrycznie. Mieszkania tragiczne

Kurde gdzie ja przyjechałem.ale (usunięte przez administratora) Jutro się pakuję i uciekam stąd.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mahevia S.A? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rudy

Może nawet do Polski jeździć służbowym samochodem z tego co mi wiadomo, tylko musisz zgłosić w biorze.

Betlejem

Byłem kilka dni na mieszkaniu w Oss wraz z panem i władcą jak się zwje pan "Piotr" .alkoholik i (usunięte przez administratora) .tylko dać mu w pysk.Na szczęście mnie tam już niema..nie polecam mahevii.

Mikołaj

No więc tak wypowiemy się na temat pracy przez firmę Mahewia. Nie wszystkie mieszkania wyglądają jak meliny ale w większości to stodoły. (usunięte przez administratora) To jest po to by zwerbowac człowieka czyli za każdą sztukę zwerbowaną maja płacone Więc kto mądry będzie wykorzysta to.wiekszosc ludzi pracuje w Mahewi tylko i wyłącznie z powodu umów luxemborskich czyli dobrze płaci lux rodzinnego ✌️jak się skończa umowy luxemburskie tak Mahewia straci 80 % pracowników. Kolejna sprawa czy jesteś specjalistą i znasz robotę czy jesteś nie udolem patolem i coś tam się znasz piąte przez dziesiąte zarobisz tyle samo. Sztuka to sztuka. Lubisz jeździć samochodem to dobrze trafiłeś firma Mahewia zagwarantuje ci wycieczki po 120 km do pracy w wygodnych furach za ktore se będziecie płacić. Paliwo se zalej. Wóz ludzi za (usunięte przez administratora) Co do sprzętu do pracy ok oporzadzenie dostaniesz. Jeśli Ci brakuje kasy nie mart się nie tylko tobie będzie brakowało Pani Magda Ci wytłumaczy wszystko od a do z ???? nie bać się zbierać kwity rynek pracy jest szeroki SZANUJCIE się ludziska pozdrowienia

Darek

@Grzegorz a jak z językiem? Jeśli nie znam dobrze niemieckiego, dogadam się jakoś ?

Są premie?

TakiJA

nie polecam mahevi odciagaja za mieszkania a mieszkania jak meliny bezdomnych. a jak sie zwolnisz to jak kamien w wode ani kasy ani nie odbiora od ciebie telefonu

Rudy

Firma Mahevia poważnie traktuje pracownika wszystko legalne miła obsługa kadrowa można się dogadać w różnych językach.. wiadomo praca jak praca nie jest lekko jak wszędzie nic za darmo ale najważniejsze że nikt nie okrada i nie oszukuje jak inne firmy tu umowa na stałe wszystkie składki odprowadzane rodzinne załatwia kadrowa ..mieszkania za darmo oczywiście nie pałace.. normalne lokum kibel łóżko kuchnia co więcej trzeba no i mamy busy na dojazdy do pracy.. szef jest surowy nie lubi pijaństwa i lewactwa poważny gość jak jest dobrze to super jak podpadniesz uciekaj

Mayk
@Rudy

To ty chyba nie pracowałeś w mahewia . Spójrz tylko na odcinek płacowy . Za hotel odliczone za auto odliczone za pokuj nasłoneczniony odliczone no i ciekawe gdzie te składki masz odprowadzone żenada . Ale faktycznie naj mniej okrada ze znanych mi firm tylko brak szczerości

Loki
@Mayk

Zgadzam sie za wszystko potracaja i nie raz wyplata sie nie Zgadzala zlodzieje !!!

@Rudy

Co ty opowiadasz za kłamstwa? Firma traktuje ludzi jak śmie...ci. Szef Paulo Silva to kłamca i (usunięte przez administratora) Do dzisiaj mi zalega z wypłatą za październik. Nie wypłacili mi również za urlop. Przymuszają pracowników do pracy w sobotę za kilka euro. Oczywiście dostajesz za sobotę 60E (w sobotę zapier...dalasz jak pies) ale tak ci zaniżą wypłatę, że czy jesteś w sobotę czy nie, to wypłata różni się max do 20 euro. Biuro to kłamczucha, która współpracuje z kłamcą i starym pijaczyna Piotrem K....ckim.... Żeby dostać urlop musisz mu kupić trzy flaszki i jak ma humor to ci da ten urlop.... Jak coś się tobie stanie na terenie Holandii to płacisz z własnej kieszeni. Po czasie jak ciebie nie zwolnią, dostaniesz zwrot z firmy. Na kwitkach od Mahevi mam zaznaczone że nie ma mnie w pracy lub mam dwie godziny lub dzień nie obecny usprawiedliwiony? A jestem i bylem w pracy? Zarabiasz max 1460E ale odlicz dojazd do pracy. Niektórzy maja nawet 48km do pracy. I auto w benzynie gdzie 20E tygodniowo może starczy. Brak zameldowania. Wszyscy pracownicy pracujący na terenie Holandii nie są zameldowani. Mahevia unika w ten sposób płacenia podatków. NIE POLECAM FIRMY MAHEVIA

Mery

Skoro tak terminowo płacą to dlaczego czekam za wypłatą pieniędzy za niewykorzystany urlop już 4 miesiąc a Pani Madzi dziwnym trafem nie ma od miesiąca i telefon odbiera Francuzka która udaje że nie zna angielskiego i prosi o czekanie na powrót Magdy

Bartosz

Słyszałem, że mają bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!

ZBYCHU

dobrze piszesz Gruby niema to tamto firma Mahevia najlepsza nie robią wałków jak inne firmy lub agencje pracy co obiecują wypisują ze zarobisz a po miesiącu się okazuje ze (usunięte przez administratora) zrobiłeś a się napierdoliles jak dzika świnia

Gruby

Co ty pieprzysz kolego... za chatę się nie płaci a ze ci napiszą na pasku to nie znaczy ze ci ta kasę odliczyli poprostu muszą gdzieś do rozliczyć (kto pyta nie błądzi kolego wystarczy pogadać i się dopytac a (usunięte przez administratora) wpisywać) pracuje już tu 6 lat i zawsze kasa na czas jednym zdaniem.. kto chce pracować pracuje .. jestem zadowolony z tej firmy a praca nie jest łatwa każdy rzeznik o tym wie

Zostaw merytoryczną opinię o Mahevia S.A - Dudelange

• Jak się pracuje w Mahevia S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Mahevia S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mahevia S.A?

Mahevia S.A