Opinie o Smart Technology Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Smart Technology Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smart Technology Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Technology Group Sp. z o.o. w Kraków

Alan Nowy wpis

Przepraszam ale czy Państwa firma funkcjonuje w dalszym ciągu czy została zamknięta na stałe?

Magda Nowy wpis

Jakie firma zapewnia wam narzędzia służbowe ?

Witaj. Właśnie otrzymałam propozycję pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Czy dostrzegasz jakiekolwiek plusy pracy w tej firmie? Czytając Twój komentarz, boję się tam w ogóle pójść...

Nieuczciwa firma
@Ania

Aniu, przeczytaj opinie i sama sobie odpowiedz.

Taka jest prawda
@Ania

Decyzja zależy od Ciebie. Jedynym plusem jaki tam widzę to darmowa kawa :) Czy to wystarczy ?

Maciek
@Ania

warto jednak zajrzeć czasem na opinie miałem wysyłać tam cv ale po przeczytaniu tych opinii, jednak tego nie zrobię.

Kolega

Przemek, no ale wiesz ze tylko Ciebie w firmie trzeba było kontrolować. Tylko ty nie byłeś na tyle samodzielny zeby chociaż nazwy produktu nie mylić. Nie mowiac juz o bledach stylistycznych. Przeciez wiesz ze jak kilka twoich tekstów poszlo bez sprawdzenia to tyle błędów tam bylo ze się tu wszyscy boki zrywalismy co ty powypisywales a zarząd to musiał oczami świecić i się wstydzić. Wiem że cie to boli ze juz z tu nie pracujesz ale weź wyciągnij z tego naukę i popracuj nad sobą. Jak chcesz w PR pracowac to sie nie trzeba obrazac tylko budowy zdan i ortografii przestrzegac i bedzie dobrze. Dasz radę! Powodzenia!

Zocha Samocha
@Kolega

Tekst w stylu "Przyganiał kocioł garnkowi". Czy na poziomie zarządu firmy polskie znaki w polskich słowach nie obowiązują? {Z e b y} krytykować samemu trzeba być na pewnym poziomie stylistyki i ortografii. Tumczasem boki zrywa postronny czytelnik tego posta. Trochę starań Drogie Panie, mniej intryg, mijania się z prawdą, plotek i nieudolnego zarządzania i {b e d z i e dobrze}. {Powodzenia!}

stażystka
@Zocha Samocha

"Tumczasem" opinia "Kolegi" się potwierdza... Powodzenia

stażystka
@stażystka

BTW w "niepolskich" słowach "polskie" znaki nie występują ... tak z zasady (log)

Zoha Samo Ha Nowy wpis
@stażystka

Droga Stażystko, gdy Twój staż dobiegnie końca, zapewne zdobędziesz wiedzę, że każda literka ma znaczenie. I ten "tum-" także. Z wyrazami szacunku, Zo-ha

Zarząd Smart Technology Group

Szanowni Państwo Po raz kolejny pragniemy przeprosić za to, że muszą być Państwo świadkiem wylewania swoich frustracji przez naszych byłych pracowników. Panie Przemysławie vel "Zocha Samocha" vel "Taka jest prawda" itd... prosimy o zachowanie chociaż odrobiny honoru i zaprzestanie publicznego oczerniania swojego zleceniodawcy (nie byliśmy Pana pracodawcą). Niech Pan sobie sam zada pytanie czy jest to zgodne z etyką zawodu czy branży, którą Pan reprezentuje? Jeszcze raz pragniemy Państwa przeprosić za treści i charakter komentarzy zamieszczonych w okresie ostatnich 3 tygodni.

janusze w sukienkach Nowy wpis
@Zarząd Smart Technology Group

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby myśleć, że ktokolwiek spoza firmy te teksty czyta hahaha, przecież nikt o tej firmie nie słyszał ani nie usłyszy. Teksty "przepraszamy państwa" - padłem ze śmiechu. Tu nie ma żadnego "państwa" ilość osób, które to czytają można policzyć na palcach jednej ręki, tak samo jak ilość pracowników, bo kto był w miarę rozsądny już dawno odszedł.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smart Technology Group Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
festiwal

Buahahaha widzę że festiwal tej żenady trwa w najlepsze przynajmniej można się pośmiać

Zarząd Smart Technology Group

Szanowni Państwo, Z przykrością informujemy, że opinie, które zostały zamieszczone 28 listopada i w grudniu 2018 są próbą oczernienia firmy przez pracowników(usunięte przez administratora) Ze względu na fakt, iż pomimo naszych próśb i starań nie zyskał sobie przychylności zespołu, wykazywał się postawą konfliktową, nie wykonywał poleceń przełożonych – zarząd w trosce o komfort pracy zespołu podjął decyzję o rozwiązaniu umowy (usunięte przez administratora) Smart Technology Group jest firmą która stawia na swoich pracowników. Uważamy że naszą siłą są właśnie nasi pracownicy. Potrafimy też doceniać przyznanie się do błędów , chęć uczenia się i podnoszenia swoich kompetencji.(usunięte przez administratora)Z przykrością stwierdzamy ze szansy tej (usunięte przez administratora) nie wykorzystał. Wszystkich Państwa, którzy czytają komentarze naszych byłych pracowników przepraszamy za ich charakter. Serdecznie zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej drużyny. Drużyny pełnych pasji i energii specjalistów, dzięki którym nasza firma tak szybko się rozwija. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Smart Technology Group wydaje się nowoczesną firmą z zasadami. Czy mogą to potwierdzić pracownicy? Co powiecie na temat umów, warunków współpracy i rozwoju? Czy można liczyć na szybki awans? Czy młode osoby bez doświadczenia odnajdą się w tym miejscu?

Mateusz
@Mariusz

Pracowałem tam i serdecznie polecam. Duzo mozna się nauczyć, fajni ludzie (szczególnie w IT).

Rob
@Mateusz

Zdecydowanie nie polecam, ta firma strata czasu.

TI
@Mateusz

żadnego mateusza to ja tam nie pamiętam. ludzie-pracownicy to może i fajni, ale szybko uciekają, bo zarząd daje popalić nie do uwierzenia. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Technology Group Sp. z o.o. - Kraków

Smart Technology Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Józefa Mackiewicza 19 lok. 80
    31-214 Kraków

Smart Technology Group Sp. z o.o.