Opinie o Toya Stanmar w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Toya Stanmar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toya Stanmar o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toya Stanmar w Tarnobrzeg

Stachu Nowy wpis

Prezes uj a dział handlowy to fikcją nawet już sprzedają ziemię

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Toya Stanmar, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

były p Nowy wpis

Jeżeli ta firma, bedzie merytoryczne i dobrze traktowała ludzi. To nie było tyle złych opinii.

błąd Nowy wpis

Pracowałem tam dosyć długo jak patrzyłem, na swoich poprzedników. Gdy atmosfera robiła się super, prezes żeby załoga się nie zjednoczyła zaczął burzyć ludzi. Kierowniczka po 9 latach odeszła bo już nie dała rady. Ciągła presją a brak możliwości realizacji celów. Chora firma. Kiedyś miała potencjał, ale to już jest skłaniający się kolos na równi pochyłej. Nikt tam długo nie wytrzymuje.... Coś to znaczy.

Agata

Czy taka pensja @Krzysztof utrzymuje się przez cały czas pracy w firmie, czy można liczyć na jakąś podwyżkę? Wiadomo, że na początku nie należy nastawiać się na duże pieniądze ale może później wraz ze zdobyciem doświadczenia to się zmienia?

TBG Nowy wpis
@Agata

Nie licz na żadną podwyżkę . Ile sobie wynegocjujesz na początku tyle dostaniesz. Uwaga: PIP jest tam częstym gościem, gdyż szef interpretuje prawo pracy po swojemu i łamie je na każdym kroku.

Firma Toya Stanmar szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik magazynu serwisu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ryszard

Może dowiem się coś więcej o wszystkich elementach płacy w firmie? Chciałbym tu pracować ale takie milczenie na forum zastanawia mnie

Robi
@Ryszard

To zależy czy chcesz pracowac w DAO, Salonie Techniki czy w biurze. Jezeli chodzi o DAO to na dziale z narzędziami i na dziale z agd spokojnie wyciagniesz ok. 1800zl na rękę, w niektorych miesiacach jeszcze lepiej. Przez okres probny oczywiscie najniższa krajowa. Pracuje sie ciężko, czesto w nadgodzinach ale jak na tbg wynagrodzenie nie najgorsze. Nie wiem jak z atmosferą bo ludzie sie tam co chwilę zmieniają. Praca nie dla leni i obiboków.

Ajm

Wiesz co, średnia krajowa jest tutaj płacą, dokładnie

Krzysztof

Płaca tragiczna, tylko najniższa krajowa, oczekiwania z kosmosu, masz się znać na wszystkim, "góra" wydaje sprzeczne polecenia, wszyscy się żrą i jak by mogli to by sie pozabijali, wszystkie opinie poprzedników są jak najbardziej prawdziwe. Jeżeli chcesz pracować w tej firmie to naprawę odradzam wam szkoda nerwów i czasu a za najniższą krajową to przejecie i przejeździcie.

Magda

Praca w tej firmie to wielka pomyłka, zero organizacji, pensja tylko najniższa krajowa 1355zł. Bardzo niemili współpracownicy na każdym kroku grubiaństwo i wyzwiska. Odradzam każdemu, w Tarnobrzegu od roku szukają na stanowisko sprzedawcy i nikt tam nie chce pracować. Tak samo w innych sklepach co kwartał nowe twarze. Obiecanki że premia....Żadnej premii nie dają chyba że sprzedaż za milion złotych na miesiąc to może ze 100zł będzie według widzimisię prezia. Okropne godziny pracy rozciągnięte na maksa i praca w soboty naprawdę odradzam szkoda czasu, zero rozwoju. W tej firmie nikt nie potrafi normalnie mówić tylko wszystko jest załatwiane komendami. Podsumowując kasa marna, plucie na pracowników, reklamacje są rzadko załatwiane na czas to klienci wydzierają się na sprzedawcę.

Janusz

W Tarnobrzegu regularnie co 2,3 miesiące dają ogłoszenia że szukają sprzedawców więc wygląda na to że albo kiepsko płacą albo kiepska atmosfera albo jedno i drugie.

;)
@Janusz

Raczej to drugie;)

Trauget

Przyszedł czas aby rownież dać od siebie swoje 3 grosze, ogólnie firma specyficzna - a raczej główny i jedyny członek zarządu PREZES.Czlowiek bez szacunku do pracownika jak już ktoś wyżej napisał, tylko ci którzy wchodzą mu głęboko w (usunięte przez administratora) zostają tam na dłużej. Ludzie w firmie są Wporzadku prócz paru wyjątków ale to wszędzie tak jest:) Cała atmosferę psuje oczywiście nasza gwiazdeczka :) Praca przedstawicieli jest trudna od momentu gdy wykruszyła sie poprzednia ekipa i poszli do konkurencji troche natrudzili na rynku. Zespół handlowy w tej firmie to coś o czym kierowniczka nigdy nie słyszała, pojęcie jej kompletnie obce. Nie pozdrawiam. I nie polecam pracy w tej firmie.

zuqwe

Jakby podsumować pracę w tej firmie? Jak się zastanawiasz czy składać podanie to tego nie rób. To nie jest firma tylko parodia firmy. Można by długo opisywać. Pokrótce zacznijmy od prezesa. Człowiek który kompletnie nie nadaje się do współpracy z ludźmi, traktuje ich przedmiotowo. Nie potrafi zarządzać firmą, nie wie co sie dzieje na sklepach. Nie wprowadził żadnego systemu zarządzania firmą. Na sklepach jak się skończy papier do drukarki czy rolki kasowe to trzeba się prosić żeby dali nowe!!! A w odpowiedzi słyszy się że sprzedawcy robią zbyt duże koszty na sklepie :-DD Towar który sprzedawca sprzeda ma problem z zamówieniem bo musi mu zagwarantować że go sprzeda w ciągu miesiąca. Rotacja pracowników jest taka że nawet nie zdąży sie ich twarzy zapamiętać. Ludzie często rezygnują z pracy po pierwszym kontakcie z szefem. Facet otwiera nowe sklepy w których nawet bardzo ruchu nie ma. Rzuca na nie nowych pracowników których nawet niema kto przeszkolić. odbywa się to na zasadzie "radźta se" Większość ludzi czy to na sklepach czy w biurze jest na prawde w porządku i to jest w zasadzie jedyny plus. Także ta opinia jest myślę na tyle miarodajna że może pomóc w wyborze czy pracować tam czy nie. Jeśli są jakieś pytania mogę odpowiedzieć

TADLA

MAJĄ TAM SERWISANTA TAKIEGO GRUBEGO KTURY ZROBI WSZYSTKO TYLKO TEN NAD NIM JEST DEBIL W TYM SKLEPIE ODSYŁA KAŻDE ZLECENIE NA 2 TYGODNIE NAWET BŁACHE SPRAWY DO ZROBIENIA W 15 MINUT A JAKI PRZEKRĘT WYSYŁA ZLECENIA DO WUJASZKA DO SERWISU KOŁO ZUSU

Marylion

Firma, toya stanmar ? Obecnie na gwałt szukają 3 przedstawicieli, wymagania w ogłoszeniu są wygórowane. Lecz nikt kto ma jakieś doświadczenie nie składa tam papierów. Teraz, biorą kto popadnie. Ta firma, jest pokazowym miejscem, jak nie powinno się traktować pracownika. Osoby które na prawdę generują zyski dla firmy są traktowani jak ...

Stan
@Marylion

Co z tego, że przyjęli 3 przedstawicieli jak już jeden zrezygnował. Przedstawiciele to jedno z lepszych posad w tej firmie, bo nie siedzisz z ludźmi którzy mają kompleksy. Wszyscy którzy, nie mają kontaktu z "kierownictwem" bądź zarządem firmy, mają dobra posadę.

Były

Maniek Ludmiła to jesto opinia o pracodawcy TOYA STANMAR firma z Tarnobrzega.

Były

Toya stanmar to nie jest TOYA S.A

sebastian

Witam Dostałem informację od jednego z pracowników Toya Stanmar iż zapewne ten Sebastian to ja. Postanowiłem znaleźć ten post i odpisać bo ktoś zaczyna wycierać sobie' GEBE' Moją osobą W kwestii wyjaśnienia odszedłem z firmy waszej przed Bożym Narodzeniem 2012 roku. Z tego co pamiętam to raczej w atmosferze pokojowej -nie pamiętam bym komukolwiek na zakończenie naubliżał .Z każdym z was się pożegnałem podając rękę i dziękując za współprace. Przeszedłem po każdym pokoju jaki znajduje się w firmie to właśnie czyniąc. Co do relacji z(usunięte przez administratora) były jakie były nie zawsze ludzie się dogadują w tym przypadku padło na nas Ja nie chciałem pracować z(usunięte przez administratora) ona zapewne ze mną też-takie były Moje odczucia( i dlatego złożyłem wypowiedzenie).Okres próbny to czas na poznanie firmy i pracownika, każda ze stron ma prawo następnie przedłużyć umowę o prace lub nie. Nie ładnie jest żle mówić o osobach nieobecnych ale jak pokazuje życie najwygodniej. Każda firma ma swoje zasady funkcjonowania - gps , karty drogowe, zakup płynów do aut itp. Dla jasności pracowałem w firmie gdzie za płyny płaciłem z własnej kieszeni! , TU takowego problemu nie miałem .Lecz wracając do tematu .Miałem okazję pracować z Państwem przez okres 3 miesięcy i tyle . Rozliczyłem się z zaliczki opłat za wykorzystanie telefonu służbowego do celów prywatnych, zdałem kartę flota orlen itp. Otrzymałem stosowne świadectwo pracy i nasza współpraca się zakończyła. Wracając do tematu (usunięte przez administratora) jak każdy z nas ma swoje wady i zalety, z jednej strony wkurzała mnie swoim zachowaniem z drugiej jak popatrzyłem na jej zakres obowiązków -rozumiałem ja! Pozdrawiam i życzę powodzenia

ALI

myślę że warto pracowałem w tej firmie i miło wspominam jeśli masz tylko możliwość to działaj, dziwią mnie trochę te wpisy powyżej odczucie mam jakby pisała to jedna i ta sama osoba niezadowolona w ogóle z życia no ale takiemu to gdzie by nie pracował źle mu będzie, powodzenia

prawie byly pracownik

Drodzy panstwo firma szukala osoby do obslugi psb a gdy znalezli goscia z wieloletnim doswiadczeniem pani (usunięte przez administratora) traktowala go jak debila w 3 miesiace gosc zrobil wiecej niz ona w kilka lat zaczely wracac firmy. Ktore z owa pania nie chcialy miec nic wspolnego ciagle pretense awantury wulgarne odzywki doprowadzily ze osoba ktora migla doprowadzic do duzej sprzedazy odeszla taka to bajka

pakker

Kolego problem jest w (usunięte przez administratora) kierownik handlowy za jej kadencji srednio ph zminia sie co miesiac zapytaj kto bierze premie za sprzedaz przedstswicieli kazdy wie ile pani (usunięte przez administratora) potrafi namieszac ciagle nie ma czasu sprawy zalatwis darciem geby i zero szacunku dla ludzi

byłytoyastanmarowiec

Ludzie jeśli macie chociaż trochę rozumu to proszę was skorzystajcie z niemiłego doświadczenia kogoś kto już tam pracował. Jak najbardziej nie polecam tej \"firemki\" pracowałem tam jako przedstawiciel handlowy i była to moja najgorsza decyzja w życiu. (usunięte przez administratora)ście godzin dziennie za 1110zł to powodzenia. Jeśli chodzi o flotę to już w ogóle masakra, żeby dostać płyn do spryskiwaczy musisz pisać podanie do prezesa bo nic nie dostaniesz bez napisania zapotrzebowania. Nie ma określonych targetów więc zawsze Twój obrót będzie za niski także też nie dostaniesz należnej prowizji.... Także jeśli ktoś lubi sado-maso to podjęcie tam zatrudnienia jest własnie dla niego.....

Zostaw merytoryczną opinię o Toya Stanmar - Tarnobrzeg

Toya Stanmar