Opinie o Hart Sp. z o.o. w Warszawa Bonifraterska 17

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hart Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hart Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart Sp. z o.o. w Warszawa Bonifraterska 17

Klient Nowy wpis

Wy chyba jeszcze w KTD nie robiliśćie. Z tego co tu czytam to w porównaniu z KTD , praca jest elegancka

Prawdziwy Lolek

Cześć napisze coś o pracy, miejscu i ludziach w Hart na Targówku :) Zatem magazyn dla pracownika otwarty od 4 do 18 :30, zmian jest kilka np; 4,5,7,9,10:30 różnią się początkowymi i końcowymi obowiązkami, naszymi głównymi narzędziami będzie skaner którego często stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, oraz wózek czy koszyk do zbierania części na daną trasę, pracujemy po 8h w czym mamy 25min przerwy, czasem kierownik (zapyta czy zostaniemy dłużej bo...) za nadgodziny płacone jest trochę więcej i oczywiście jeśli jest co do roboty to na takowe możemy zostać, praca jest bardzo zespołowa! Jeżeli jest słabsze ogniwo to reszta musi za nie nadrabiać... Głównie te słabsze ogniwa to ewenementy które spały 1h w kiblu, robiły sobie 1h przerwy, co 15 min wychodziły, zajarać fajkę, nie przychodziły do pracy iż wczoraj był balet, więcej rozmawiały niż pracowały, miały szereg pretensji do kierownika, poprostu się (usunięte przez administratora) Kierownik Magazynu to ugodowy facet dzieki któremu ten magazyn jeszcze istnieje, lubi disco polo które często puszcza XD i czasem ma humorki (to tylko człowiek) każdemu pomoże i nie Ma wyj..... ch jajec na propozycje pracownika, w załodze jest rotacja z różnych przyczyn albo ktoś się zwalnia bo nie daje rady albo zostaje zwolniony bo jest słaby, gdy załoga jest dobrana to praca idzie jak burza aż miło patrzeć faktem jest że nie jest lekko bo często są duże dostawy np tarcz, czy klocków które są poprostu ciężkie, ład tak jak czystość i dostępność części jest uwarunkowana tylko od pracownika jeżeli coś zwalisz to ktoś musi to poprawić i robi się tzw (usunięte przez administratora) wypłata zależy tylko od pracownika i często są premie to zależy tylko od szybkości, zaangażowania czy ilości nadgodzin... Generalnie pracę polecam tylko ludziom którzy chcą pracować i wiedzą co robić... Ja zwolniłem się ok 2mc temu tylko dla tego że dostałem lepszą ofertę pracy która sumą sumarów nie wypaliła :/ i teraz żałuję że skończyłem współprace z hart... Notabene gdy już odeszłem to na tej stronie zostało wpisanych kilka wpisów podszywających pod Moje imię które tylko oczerniają tam ludzi a nie piszą o pracy, poprostu ktoś się chciał dowartościować w tak żenujący sposób aż zablokował Mi opcje powrotu bo Ma małego i inaczej nie potrafi powiedzieć co myśli o firmie czy ludziach. Serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi z hart i polecam współpracę z Nimi tylko pod warunkiem że będziesz pracować...

pracka Nowy wpis
@Prawdziwy Lolek

czyli bylo super ale jednak uciekłeś. ciekawe.

Ryba piła

Bardzo słabo się tam pracowało, w powietrzu było czuć nieprzyjemną atmosferę. Kulminacją było czyszczenie kibla w każdą sobotę.

Sknerus mckwacz Nowy wpis
@Ryba piła

Przepraszam mam pytanie, czy firma dalej nie zatrudnia sprzątaczki bo szkoda jej pieniędzy i pracownicy muszą czyścić w każda sobote kibel i myć podłogi + fugi w lazience?

Jonasz Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca i myślę, że komuś brakuje ogólnie chęci do pracy.

Czy po rozmowie w Hart Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hamilton

Firma to bardzo dobry pracodawca i myślę, że pandemia wbrew pozorom zrobi dobrą robotę. Może zaczniemy szanować pracę?

Rosberg
@Hamilton

Pandemia nie zrobi dobrej roboty, tylko ludzie dalej odrabiać panszczyzne za 700 euro na msc.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hart Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

miki

oczywiście jezyk angielski to podstawa(po polsku nie musisz umieć tak jak Ivan), ale musisz jeszcze znać dialekt mandaryński! bo bez tego to nie masz szans na prace:P

Jeremiasz

Żeby obie strony umowy były zadowolone to do pracę trzeba lubić i angażować się!

Eustachy Motyka
@Jeremiasz

Z tego co widzę to jesteś chyba obecnym pracownikiem tej pseudo firmy. Stwierdziłem to po błędzie w składni zdaniowej i trybie rozkazującym. Btw jeżeli chcecie mieć zszarganą psychikę, pracować 6 dni w tygodniu i słyszeć głupie uwagi od współpracowników to ta praca jest dla Was.

Iwona
@Eustachy Motyka

@Eustachy Motyka Praca 6 dni w tygodniu w Hart chociaż się opłaca? Napisz proszę.

Eustachy Motyka
@Iwona

Miałem 3 na „rękę” co jak na warunki warszawskie i warunki tam panujące było słabą pensją.

Antoni
@Eustachy Motyka

Czy firma oferowała do tego jakieś benefity pozapłacowe? Jestem ciekaw czy tak było i czy w jakiś sposób rekompensowało to wysokość pensji, o której wspominałeś w swoim wpisie.

Czarownica

Filia Targówek!!!! Podpisuje się pod tym co napisał kolega, totalna porażka wieczny bałagan. Magazyn można porównać do kurnika, ciężko się porusza po magazynie ponieważ jest tak mały że czasami dostawa się nie mieści i trzeba stawiać na zrzutni. Kierownik osoba zarozumiała ciężko się z nim rozmawia. Do chłopaka który był drugi dzień w pracy wyleciał z tekstem że jest niewydajny i on ma 4 razy lepsza wydajność od niego. Brygadzista to fałszywa osoba która obgaduje każdego na magazynie później się dziwi że każdy ma na niego(usunięte przez administratora). Zarobki są średnie mała podstawa 1700 zł i 700 zł premii. Za l4 można zapomnieć o premii a za urlop na żądanie zabierają 150 zł(śmiech na sali). Pierwsza zmiana jest od 4-12 i nie ma żadnych dodatków za pracę nocna. Beznadziejny dojazd do pracy jak ktoś nie ma samochodu to na 4 musi tułać się nocnymi i później kawałek przejść od przystanku do pracy. Brak możliwości rozwoju jedyne czego można się nauczyć to prowadzić wózek na zakupy z supermarketu. Odradzam pracy w tej firmie chyba że chcesz zaraz szukać nowej pracy bo długo tam nie wytrzymasz. Nie rozliczaja się do końca z pracownikami którzy odchodzą dają sama podstawę bez premii bo po co skoro już im nie są potrzebni a 600 zł na ziemi nie leży. Nie piszę tego żeby się zemścić tylko po to żeby osoby które się zastanawiają nad pracą w tej firmie miały świadomość co się tam dzieje.

Hart to kpina

Witam, hart to jedna z gorszych prac na jakie trafiłem nie wiem czy w każdej filli tak jest ale na Targówku to lekkie przegięcie już wam opisuje. Kierownik magazynu człowiek zadufany w sobie, nie można z nim porozmawiać bo albo udaje że Cię nie słyszy albo nie da Ci dojść do słowa nie możesz nic powiedzieć bo zaraz wpiera Ci swoją rację. (usunięte przez administratora) nic Ci nie powie w twarz tylko obrabia tylek za plecami chodzi patrzy Ci na ręce kontroluje i donosi do kierownika nic nie możesz zrobić tylko (usunięte przez administratora) pójdziesz do łazienki to liczy Ci czas ile tam byłeś i co robiłeś. Sam nic nie robi kombinuje żeby się obijac, nie powie Ci co masz robić jak coś źle robisz to odrazu pisze maila do kierownika. Weźmiesz urlop na żądanie to możesz zapomnieć o 150 zł z premii (trochę dziwne bo to więcej jak dniówka i do tego tracisz jeszcze dzień na żądanie). Przez niego cała atmosfera pracy się psuje nie chce się pracować zostawać dłużej czy przychodzić w odbiory żeby sobie zarobić. Rotacja pracownikow jest co 10 miesięcy albo nawet i mniej co świadczy o pracy i jej kierownictwu. Podsumowujac jak zastanawiasz się czy złożyć tam swoje CV z całego serca odradzam jak nie chcesz się stresować i myśleć co nowego brygadzista wymyśli a kierownik to przyklepie. Za byle co ucinają z pensji w końcu 500-600 zł premii uznaniowej to jest z czego zabierać a jak się starasz masz dobrą wydajność to nic Ci więcej nie dadzą, jeśli pójdziesz zapytać się o podwyżkę to kierownik Ci powie że postara się załatwić a tak naprawdę ma to w głębokim poważniu chce Cię jak najszybciej zbyć. Natomiast jak przyjdziesz z wypowiedzeniem to dostaniesz 100 zł podwyżki w formie premii bo firmy nie stać żeby dać więcej. Ja sam wytrzymałem tam 7 miesięcy i odszedłem. Nieraz szukają haka żeby Cię zwolnić wtedy kierownik rozpoczyna tzw. swoje "polowanie na czarownice" i możesz tylko czekać na wypowiedzenie. NIE WYSYŁAJ CV DO HARTA NA TARGÓWEK

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hart Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Hart Sp. z o.o.