Opinie o Domar Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domar Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Domar Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domar Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Jestem byłym pracownikiem, zwolniłem się z powodu braku perspektyw na rozwój, a co za tym idzie - brakiem podwyżki po kilkukrotnych próbach negocjacji. Motywacja do pracy? Zerowa…Z moich obserwacji wynika, że można zarobić więcej niż średnia wypłat w firmie, jeśli przełożeni Cię polubią to dostaniesz podwyżkę bo „dobrze pracujesz”, lub awans na wyższe stanowisko za niewiadome co. Kierownictwo nieobiektywne, nie zwracają uwagi na zaangażowanie pracowników w działach. Ogólne zarobki nie są w tej firmie adekwatne do poszczególnych stanowisk i wykonywanych obowiązków. Jeżeli nie jesteś z rodziny która jest zakorzeniona w firmie od lat to odradzam zatrudnienie, strata czasu.

Dlaczego mówisz, że w tej firmie nie ma perspektyw na rozwój? A możliwość awansu nie jest rozwojem? Wspominasz, że jest szansa na dostanie wyższej posady. Firma nie stoi otworem dla nowych osób tylko dla tych ze stażem oraz rodziny?

Ambi Ambitna

Atmosfera z miesiąca na miesiąc cały czas się pogarsza... [Tempo pracy jest bardzo intensywne i zwiększa się z każdym kolejnym tygodniem, co przekłada się na zmęczenie psychiczne, co za tym idzie - gorszą jakość wykonywanych wiązek.] [Kierownictwo (Emil, Stanisław, Piotr) potrafi tylko się czepiać, ganić za słabą wydajność, stać nad głową i podkręcać tempo pracy. Uważam również, że brakuje im kompetencji i odpowiednich szkoleń w kierunku zarządzania zarówno indywidualnego jak i zarządzania dużą grupą osób. Takie rzeczy jak pochwały, motywacja, podziękowania za pomoc, szybsze i dokładne zrealizowane zlecenia nie mają tu miejsca...] [Słaba organizacja pracy osób zarządzających produkcją, nagła zmienność wykonywanych, priorytetowych zleceń powoduje zamieszanie, rozkojarzenie u monterów i nawarstwiające się błędy.] [Ciągła kontrola pracy i weryfikacja na jakim etapie jest się przy tworzeniu danej wiązki. [Ciągłe podkręcanie tempa (teksty typu ,,TO DZISIAJ MUSI JECHAĆ!" ,,KOŃCZYSZ JUŻ!?" ,,POSPIESZ SIĘ!" ,,TO DO 12:00 MUSI BYĆ W KONTROLI JAKOŚCI!") są na porządku dziennym. Presja, która nie uwzględnia błędów i czasu na ich naprawę. Nie jesteśmy robotami i każdy przy takim tempie pracy może się pomylić.] [Terminy wykonania wiązek, oraz wyliczane czasy technologiczne są nieporozumieniem.] [Pensje są nieadekwatne do umiejętności i zaangażowania pracowników.] [BRAK KLIAMTYZACJI: Z informacji przełożonych, dowiedziałam się, że montaż klimatyzacji na nowej hali produkcyjnej będzie zależny od wydajności pracowników.] [Na nowej hali produkcyjnej, gdzie pracuje około 40 osób, panują bardzo złe warunki pracy, niezgodne z przepisami BHP. Brak odpowiedniej wentylacji, wysokie temperatury, ze względu na odpalanie lutownic, hot weezersów do ściągania izolacji z kabli jak i opalarek podczas zgrzewania gumowych, cuchnących elementów. Otwierają się tylko dwa okna na przestrzeni 200m2, nie wspominając o braku rolet i oślepiajacym świetle słonecznym. Tu się kłania Inspekcja Pracy, gdyż temperatura na hali przekracza dopuszczalną normę! W środku panuje duchota i smród.] [Po tylu latach pracy w Domarze, jak widzę, co się stało z tą małą, rodzinną firmą założoną przez Pana Mariusza to jest mi przykro.] [Pracownicy zarówno Ci młodsi jak i starsi chodzą i narzekają, niektórzy zaczynają poszukiwania innej pracy jak widzą co tu się wyprawia...]

O

Y

@Domar Sp.z o.o. sp.k.

Nie pozdrawiam nowego dyrektora , który próbuje zrobić karierę i próbuje pokazać się przed prezesem , zwalniając ludzi , wykręcając żarówki na korytarzach , zmieniając starym pracownikom godziny pracy , zabraniając rozmawiać na hali produkcyjnej i niszcząc ogólną dobrą atmosferę firmy. Mam nadzieje , że po okresie próbnym nikt nie zdecyduje się na pracę z tym człowiekiem i skończy tam gdzie jego miejsce , dzięki czemu znikną negatywne opinie o firmie z tej strony

Rozsądny
@@Domar Sp.z o.o. sp.k.

Najwyraźniej pracuję dłużej bo pamiętam, że chaos i kiepska atmosfera nie pojawiły się wraz z przyjściem nowego dyrektora. Wprowadziło to jednak pewien dodatkowy niepokój jaka jest jego rola i jak to wpłynie na Nasze warunki pracy. Wystarczy poczytać wpisy od lipca wstecz. Mam nadzieję że następny coś zmieni bo robi się coraz mniej przyjemnie.

Rocky

Świetna atmosfera i dobre warunki pracy. Ludzie bardzo pomocni i uśmiechnięci. Czasami organizacja pracy nie jest najlepsza, ale to normalna rzecz w każdej firmie. Praca ciekawa i ucząca wielu przydatnych rzeczy. Myślę, że osoby uzdolnione manualnie poradzą sobie tutaj zdecydowanie lepiej. Zarobki mogłyby być wyższe. Ogólna ocena bardzo pozytywna ;)

@Rocky

Nie rozumiem do końca tego stwierdzenia o organizacji pracy, rozwiniesz je? bardzo to przeszkadza w wykonywaniu docelowych obowiązków? przedłuża je? kiedyś ktoś pisał, że można robić nadgodziny, czy te wynikające z winy pracownika także są uwzględniane?

Q Nowy wpis

A

O Nowy wpis

Y

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Domar Sp. z o.o. sp.k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

GOŚĆ Nowy wpis

aby zostać zwolnionym trzeba się wykazać lenistwem, brakiem możliwości indywidualnych do nauczenia się chociażby podstawowej pracy albo kombinowaniem. W takich przypadkach "byli pracownicy" nigdy nie napiszą prawdziwego powodu tylko rozładowują agresję

Z tym 4,500 zł na rękę po próbnym to ktoś myślał o monterze czy jednak to też do biura mogło się odnosić? Wole się upewnić bo mam zamiar aplikować na asystenta ds. obsługi klienta przy czym nie ma kompletnie wskazanych widełek w ofercie ze strony, ciekawie ile wyniosą?

Ambi Ambitna

Zapomnij o takich zarobkach jak 4500zł na rękę jako monter. Po okresie próbnym możesz liczyć na śmiesznie niską pensję w wysokości 3900zł i aby dostać podwyżkę musisz mieć wysoką wydajność, frekwencję oraz trzeba się nachodzić za kierownikiem, wchodząc mu za przeproszeniem w (usunięte przez administratora)...

Pani xx Nowy wpis

Dzięki za informacje

Praca w tej Firmie podoba mi się . Kontakt z kierownictwem bardzo dobry . Od samego początku czuje się zaopiekowana . Ludzie w firmie są sympatyczni no może z małymi wyjątkami ale musi być jakieś urozmaicenie . Liderzy są pomocni i mają podejście indywidualne do każdego w momencie jakiś trudności . Pan Dyrektor jest bardzo kontaktowy i ma dobre koleżeńskie podejście do pracowników . Stara się usprawnić nam pracę co nie każdemu to odpowiada no ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Jeżeli ktoś by się mnie zapytał czy poleciła bym pracę w Firmie Domar to jak najbardziej tak. Osobiście jestem zadowolona. Kwestia finansów - dla jednych wystarczy a dla drugich nie ,tą kwestię trzeba oceniać osobiście . Moja opinia jest bardzo pozytywna ????

Gregor

Ok, ale na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik po okresie próbnym? Na rękę będzie to ze 4500 zł?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
@Domar Sp.z o.o. sp.k.

Obecny
@@Domar Sp.z o.o. sp.k.

Nie zgadzam się z tą opinią, jest napisana przez kogoś rozczarowanego pracą w Domar. Rozmawiając z koleżankami i kolegami, którzy nie pracują w firmie "od zawsze", ze zdziwieniem przyjęliśmy nagłe zniknięcie nowego Dyrektora. Wyglądało że firma chce coś zmienić, żeby nie było robione na ostatnią chwilę, bo to wprowadza złą atmosferę. Z tego co słyszałam zmiana godzin pracy Liderów była spowodowana zostawianiem po południu samych sobie nowych pracowników. A o zakazie rozmów nic nie słyszałam, wszyscy normalnie rozmawiają. Starsi stażem Koledzy obawiają się że z powodu zmian będą musieli ciężej pracować, a pieniędzy więcej i tak jak zawsze nie dostaną. Z tego co mówią konkurencja płaci więcej. Nie wiadomo co o tym wszystkim myśleć.

@Obecny

Co masz na myśli pisząc o tej cięższej pracy? wyżej pisał o zmianach godzin, nie znam jeszcze sytuacji od wewnątrz wiec zastanawiam się jakby mogło to utrudnić lub sprawić ze byłaby ona cięższa? Chyba, że jeszcze jakieś zmiany mają wejść. I przy tym jaką macie teraz atmosferę? W jaki sposób przyjmowani są „nowi”?

@Obecny

Co masz na myśli pisząc o nagłym zniknięciu nowego dyrektora? Jego umowa nie została przedłużona? Sam odszedł? Jest aktualnie już ktoś na jego miejsce?

Rozsądny

Rocky

@Rocky

@.

Zgadzam się w pełni z negatywna opinia na temat nowego dyrektorka. Co do wynagrodzenia nie będę się wypowiadać bo dla kogoś dana pensja może być za mała/ odpowiednia wiec to wydaje mi się indywidualna kwestia, atmosfera pracy dzięki pracownikom i innym przełożonym jest dobra, zawsze ktoś pomoże drugiej osobie. Jednak ta dobra atmosfera zaczyna się psuć przez nowego dyrektora, który potrafi stać nad pracownikiem długi czas kontrolując każdy ruch tej osoby, przez co pracownik zamiast skupić się w pełni na swojej pracy stresuje się, denerwuje bo ktoś nad nim stoi i patrzy mu się na ręce. Pan dyrektor myśli, że robi coś dla „dobra” firmy a wychodzi to na odwrót. Z moich obserwacji mogę wywnioskować, że przynajmniej 90% jak nie 99% jest NIEzadowolona z nowego Pana dyrektorka. Wykręcanie żarówek, zakaz wyjścia starym wyjściem, nagłe zmienienie godzin pracy, zmienienie miejsca odbicia karty bo dojście do starego czujnika zajmuje AŻ dodatkowe 10 sekund dla pracowników którzy pracują na piętrze. Nie chce, żeby doświadczeni, dobrzy pracownicy rezygnowali z pracy ze względu na nowego dyrektora, a może tak się stać jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie. Mam nadzieje, że po okresie próbnym już go nie będzie w naszej firmie. Moim zdaniem nie nadaje się na ta funkcje bynajmniej w tej firmie. Do reszty przełożonych w tym do nowego koordynatora produkcji nie mam żadnych skarg jak i oczywiście do Pana Prezesa, mili i pomocni i potrafią wysłuchać drugiej strony. :)

!!!
@@.

Nowy dyrektor zdecydowanie zniechęca do pracy. Najnowsze "ulepszenia" to w zasadzie pogarszanie technik pracy, które od lat się sprawdzają. Szukanie na siłę problemu tam gdzie go nie ma, aby sprawić wrażenie, że wprowadza się do firmy coś, co usprawni jej działanie. Przyjemna praca staje się na ten moment niemiłym obowiązkiem, a co za tym idzie, pracownicy tracą zapał i wydajność spada.

Keke

Strata czasu człowiek chce się czegoś nauczyć a oni po niecałych kilku dniach zwalniają z powodu bo tak . Hahaha wstyd na całą Polskę za wynagrodzenie. W Biedronce o wiele więcej się zarobi. Firma się rozwija więc zwalnia nowo zatrudnionych taka logika ich.

Kacha
@Keke

Podziękowanie za współprace z powodu „bo tak”? podkreślasz przy tym fakt, że człowiek chce się czegoś nauczyć. O jakim zakresie merytorycznym była mowa? Czy to z wyniku tych braków mogło dojść do rezygnacji z dalszej współpracy?

@Kacha

Skoro firma zatrudnia na najniższą krajową to chyba nie jest to pracownik z doświadczeniem i 10letnim stażem tylko osoba ucząca się tak???

Mari
@3431321

A były właśnie opinie co do tych szkoleń i widać, że niektórym chyba nie podeszły do gustu. Podkreślasz przy tym, że chodzi o osoby bez doświadczenia. to na jakie pieniądze mogą liczyć te z wyższym stażem? Dla przykładu 5-letnim?

ghh

Firma sama nie wie co chce najpierw zatrudnia pracowników później zwalnia po paru tygodniach i tak w koło.

M.

Praca w tej firmie jest niestabilna, źle rozplanowana, brak jakiego kol wiek wsparcia ze strony przełożonych. Są gorsze i lepsze dni, tygodnie. Tak na prawdę w tym momencie jeśli ci zatrudnia i rozplanują plan szkoleniowy jest możliwe przedłużenie współpracy o ile przez cały okres zatrudnienia będziesz sam chodził i się dowiadywał co i jak. Płaca taka sama jak wszędzie- najniższa krajowa. Można robić nadgodziny. Chociaż żal mi za to że, zwolniono z dnia na dzień 6 osób w tym UWAGA! 2 Panie które pracowały niespełna 2 tygodnie i miały doświadczenie. Przed zwolnieniem grupowym nikt nie dostał informacji że, jest coś nie tak.

@Nieznajoma

Zostałem zatrudniony przez agencje pracowałem tam miesiąc czasu ludzie fajni atmosfera fajna ale zwolnili mnie z dnia na dzień bez żadnego powodu nie naucza cie tam szkolenie do (usunięte przez administratora) siedziałem tam miesiąc i nic prawie mnie nie nauczyli a wymagają już niewiadomo co każdy ma cie w (usunięte przez administratora) płaca najniższa krajowa więcej kierowników niż pracowników siedzisz czekasz aż dadzą ci zajęcie mało kto zainteresowany co robisz samowolka

Byla
@@Nieznajoma

To jest ten minus ze przez agencje. Ja zwolniłam się w maju bo dostajesz umowę na 3 msc nie wiadomo czy Ci przedłuża. A tak z nią na dzień zostać bez pracy..

Wiki
@Byla

a to z tą agencja nie da rady jakkolwiek się dogadać, żeby mieć w pewnym sensie jakąkolwiek pewność? A co w jakichś innych przypadkach? Są osoby, które zostały dzięki niej na dłużej? Ile średni staż pracy przy tym wyniesie i czy mimo wszystko warto firmą się interesować?

Danuta

Serio, ale mało konkretnie. Można poznać szczegóły co do widełek płacowych? Bo to bardzo ogólne. I jeszcze, jaka jest umowa. Dadzą UoP od początku dla pracownika?

byla
@Danuta

Umowa o prace, niestety finanse znacznie ponizej sredniej. Atmosfera ...dramat

@byla

Poniżej średniej krajowej? A na tę atmosferę co jeszcze wpływa? Mam na myśli to, że współpracownicy także mogą ją tworzyć, jak między ludźmi to wygląda? można się dogadać lub nawet zintegrować?

@byla

Umowa o prace niska stawka brak kultury i szacunku dla pracowników częsty (usunięte przez administratora)poniżanie i ogromny chaos informacyjny

Karo

Ogromny? Z czego on może wynikać tak w sumie? Masz jakiś konkretny przykład żeby było wiadomo o co chodzi? Mam na myśli ewentualne skutki

Czy w Domar Sp. z o.o. sp.k. pracuje się na open space?

yarek

Pracowalem, nie polecam... finanse dramat, podejscie do pracownika w dziale handlowym na poziomie podstawowki.

Mówisz? A perspektywa którego ze stanowisk została tutaj przyjęta? Monter czy obsługa? Na stronie w zakładce z karierą są dwie oferty, więc wolę się upewnić. O pracy przy obsłudze masz jakieś zdanie? Przysługują podobno bony świąteczne. Teraz na Wielkanoc co jest?

DawnyPracownik

Pracowałem tam przez jakiś czas na produkcji. Pracodawca raczej przeciętny, stawki moim zdaniem stosunkowo niskie. Rozmowy o pieniądzach/podwyżkach raczej trudne i dosyć niespieszne. Możliwości rozwoju/awansu moim zdaniem niewielkie. Firma sama w sobie nie najgorsza, jest stabilnie i względnie spokojnie. Jednak nie polecałbym jej ludziom młodym, którym zależy na rozwoju i regularnych podwyżkach.

@DawnyPracownik

nie polecam "Młodym", którzy oczekują tylko podwyżek za to, że przychodzą do pracy i wychodzą, bo są a nie bo się uczą i pracują codziennie lepiej, tylko oczekują, naucz, zrób za mnie bo ja robię łaskę, że jestem, ale to w każdej raczej firmie. Tutaj jak ktoś chce to możliwość się znajdzie

Sylwia

Ponoć możliwości rozwoju/awansu są niewielkie. Coś więcej jesteście w stanie napisać? Jak wygląda ten "niewielki rozwój/awans'?

@Sylwia

jest niewielki jeśli się ciągle coś knoci albo ma gdzieś to co robi, stara gwardia nie przejawia chęci i inicjatywy co więcej narzuca to młodym a potem się (usunięte przez administratora)..skoro jest tak źle to czemu ciągle pracują

Czy Domar Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Gabi

Tak zapewnia oraz kartę enelmed

@Gabi

i ta karta enelmed jest darmowa? czy trzeba płacić jakąś kwotę miesięcznie?

@Sylwia

Za pakiet podstawowy nic sie nie płaci.

Maria
@Chudy

A wiesz może czy można dołączyć rodzinę do takiego pakietu?

@Maria

Tak mozna dolaczyc, ale za rodzine sie samemu doplaca. Potradzenie przy wynagrodzeniu.

@Chudy

A dużo wynosi takie potrącenia za dołączenie rodziny do tej karty ?? Ile to miesięcznie wychodzi ?

Dagmara

Czyli głównie firma skupia się na wyniku?

didi
@Dagmara

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że Domar to firma taka jak wszystkie inne, każda firma prywatna skupia się na wyniku ale nie za wszelką cenę

Jarosław
@didi

Masz doświadczenia związane z firmą Domar, więc w tym właśnie momencie chciałbym Cię zapytać, czy Twoim skromnym zdaniem firma ta jest godna polecenia pod względem oferowanego wynagrodzenia oraz warunków pracy, które tam obowiązują? Z wielką chęcią dowiem się tego od Ciebie. Mogę liczyć, że coś mi napiszesz? Dziękuję.

didi
@Jarosław

Wynagrodzenie jakie otrzymujesz zależy od zajmowanego stanowiska, oraz wiedzy i wykształcenia. a także od tego co sobie wywalczysz u pracodawcy. Jeśli oczekujesz że ktoś na stronie napisze Ci ile zarabiał to ja wątpię że ktoś tak zrobi., bo tak jest w każdej firmie. Mogę się wypowiedzieć co do warunków pracy, praca biurowa np. siedzenie za biurkiem 8 godzin, praca z komputerem i programami, przerwy na papierosa, czy obiad bez problemu możliwe, jeśli chodzi o pracowników delegowanych, to dużo jeżdżenia po Polsce, bo firma obsługuje firmy z całego kraju, wyjazdy służbowe są czasem w dwie osoby czasem, w jedną, samochody służbowe są zapewnione. Jak dla mnie firma jest godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Domar Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Domar Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Domar Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domar Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domar Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Domar Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domar Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Filtrowa 61 lok. 20
    02-056 Warszawa