Opinie o Prima Transport w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prima Transport. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prima Transport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Transport w Szczecin

TakBywa Nowy wpis

Powiem tak. Sama praca w firmie jest w porządku, jeśli normalnie podchodzisz do swej pracy(usunięte przez administratora) to szef nie będzie dla Ciebie przysłowiowym (usunięte przez administratora) a różnych kierowców nam dawało. Warto nadmienić, że jeśli ktoś świeżo zrobił prawo jazdy bądź ma małe doświadczenie to nie ma problemu aby tutaj się zatrudnić na przyuczenie a potem już samemu jeździć. Na krajówce czyli robota z kontenerami to nie ma takiej sytuacji aby kierowca stał na weekend gdzieś w Polsce, zawsze w piątek jesteśmy na bazie. Co do jazdy z firanką, wiadomo to jest transport i czasami są sytuacje gdzie faktycznie wypadnie weekend w trasie ale nie ma problemu aby dojść do porozumienia z szefem i ustalić trasę na przyszły tydzień aby mimo wszystko zrobić zjazd w piątek. Kończąc to nie sugerowałbym się w 100% opiniami bo wszystko człowiek może tu opisać, sam to przerabiałem - naczytałem się opinii, że firma jest (usunięte przez administratora) a rzeczywistość była zupełnie inna. Podsumowując jeśli sam nie spróbujesz to się nie przekonasz, jeśli masz normalne podejście do pracy to i pracodawca również będzie miał do Ciebie takie samo podejście i tyle w temacie.

Mirosław

Byłem na rozmowie, i bardzo się zawiodłem, szybciej wyszedłem jak przyszedłem

@Mirosław

Nie wiem z kim byłeś na rozmowie ale chyba nie z pracodawcą. Praca poniedziałek-piatek trasy powtarzalne neutralne towary i dobra kasa i terminowo więc czego chcieć więcej.pozdrawiam

Gabriela
@Kierowca

Czyli zjeżdżasz do domu na weekend czy jednak są to takie trasy, że jesteś w domu codziennie?

@Gabriela

Jeśli jeździsz na linii to są opcje zjazdów codziennie lub 2-3 razy w tygodniu - kwestia dogadania, a weekendy zawsze na bazie wolne

Pola Nowy wpis
@Kierowca

A jeśli nie jeździsz na linii to Cie przetrzymuje np przez długi weekend na trasie zagranicą beż wcześniejszego uprzedzenia. I nie ma kwestii dogadania. Prawda jest że nie ma żadnej pomocy. Pracownik się nie liczy. Liczą się tylko pieniądze. Drogi Kierowco jak jeździsz tylko po Polsce na kontenerach to nie wiesz jak to jest jeżdżąc zagranice na firankach. Najpierw spróbuj a potem mów jacy to cudowni pracodawcy.

Primer Nowy wpis

Firma wypłacalna ok. Ale szef cham i burak jakich nigdzie indziej. Chodzi o szacunek do samego siebie. Synalek chamidlo przejął firmę po ojcu, i nie kuma bazy że ludzie to nie (usunięte przez administratora) do kopania. Odradzam pracę współpracę z tymi chamami

KierowcaBombowca48 Nowy wpis
@Primer

Zgadzam się w 100%. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane, toksyczni właściciele, zepsuci do szpiku kości, liczy się tylko pieniądz. Brak pomocy w trudnych sytuacjach, wymagania od kierowcy kolosalne, najlepiej gdybyś był dodatkowo mechanikiem, inżynierem, poliglotą i nie wiem kim jeszcze aby panciów zadowolić a najlepiej za 6000 lub mniej :D Omijajcie to miejsce w Szczecinie szerokim łukiem.

Już nie zainteresowany

Odradzam. Ogłoszenie w sprawie pracy nie adekwatne do prywatnej rozmowy w firmie. Gość nie poważnie traktuje już potencjalnie zainteresowanych. Ze wstępnych rozmów zarobisz 6000 tys. Nie dodano ze musisz być dodatkowo mechanikiem. Ogłoszenie dla kierowcy osobno na Polskę i osobno na międzynarodówkę - fikcja. (usunięte przez administratora) wszędzie. Dodatkowo na przyuczeniu 2800 netto. (usunięte przez administratora) jakich mało. Nie przychodzi punktualnie na rozmowy. Na „Pancia” trzeba czekać. Typowy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Szkoda czasu. To obiektywna opinia po spotkaniu. Nie polecam.

@Już nie zainteresowany

Nie wiem na jakiej podstawie piszesz takie oszczerstwa o firmie w której pracujemy od ponad 25 lat. Dobre zarobki praca poukładana tylko chcieć pracować i być uczciwym. Kasa zawsze na czas, każdy weekend na bazie. Polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Prima Transport? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Prima Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Transport?

Prima Transport