Opinie o Vermont GmbH w Düsseldorf

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vermont GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vermont GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vermont GmbH w Düsseldorf

Asia Nowy wpis

To niemiecka firma ?

Bogdan Nowy wpis

Szukam ludzi oszukanych przez tą ala firmę pośredniczącą do zgłoszenia zbiorowego pozwu . Zgłoszenia na - bj2@wp.pl

Oszukana Nowy wpis

Ja niestety z chłopakiem się nabraliśmy. Dzwoniliśmy, pisaliśmy i nic zero odzewu. Kurde, szkoda ,że wcześniej nie sprawdziliśmy tego numeru... Tylko kasa poszła, mam nadzieje że prędzej czy później znajd (usunięte przez administratora) i będzie siedział za takie naciąganie. Niech się zadławi kasą ! Szczerze to już wątpimy, że znajdziemy normalna pracę bez jakiś oszustw..... Witamy, dziękujemy za podanie informacji. 03.08.2017 w godzinach nocnych, zostanie podstawiony bus pod wymienionym adresem zamieszkania. Na podany numer telefonu kontaktować się będzie kierowca busa w dniu przyjazdu. Prosimy o uregulowanie opłaty za pierwszy tydzień mieszkania w Hamburgu (do piątku, 28.07.2017, godziny 18:00). Umowy do wglądu zostaną wysłane 01.08.2017, o godzinie 16:00. Informacje o pracodawcy: Schwarz + Hansen Adres zakładu pracy: Billstraße 148, 20539 Hamburg, Niemcy Adres mieszkania: Ehestorfer Weg 29, 21075 Hamburg, Niemcy Informujemy, iż opłata nie jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy w Naszej firmie. Osoby, które chcą korzystać z naszych mieszkań mają obowiązek uiścić kwotę 340 zł (75 euro od osoby) przed wyjazdem, natomiast osoby, które posiadają lokum w Hamburgu lub okolicy, bądź planują wynająć coś we własnym zakresie - Nie muszą dokonywać żadnych płatności. Zapewniamy również transport z miejsca zamieszkania w Hamburgu do zakładu pracy. Przejazd jest opłacony przez firmę Schwarz + Hansen. ' Mieszkania są prywatne i należą do Pana Szymona Łęgowskiego Dane do przelewu : Numer konta bankowego: 26 1940 1076 4779 1220 0000 0000 Odbiorca: Szymon Łęgowski Kraj Odbiorcy: Polska Adres: Myśliwska 35, Gdańsk Po dokonaniu przelewu prosimy wysłać wiadomość na e-mail z potwierdzeniem dokonania wpłaty (zdjęcie, skan, bądź załącznik) Pozdrawiamy i dziękujemy za zaangażowanie, JOBTOWN-HAMBURG Arbeitsvermittlung. Dostaliśmy taką wiadomość Paweł Kubiak - kontakt: 004915211472582

Nie wysyła się pieniędzy. Nawet złotówki się nie wysyła.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vermont GmbH? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter zraszaczy / instalacji natryskowych (m/z)
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m/k) w renomowanej firmie (100)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Pablo

Nic nie wplacałem,bo im podziekowalem. Pytam z czystej ciekawości .

green
@Pablo

nie ma opcji na żadną umowe. To oszuści

Pablo

Dostał ktoś już od Nich umowę? Mieli udostępnić 6 grudnia.

Green
@Pablo

Nie dostaniesz żadnej umowy. Jak wpłaciłeś pieniądze to możesz juz sie z nimi pożegnać.

Wkurwiony

Witam tez dostałem ta ofertę. Była dla mnie podejrzaną wiec wyszukalem ta firmę w internecie było ciężko bo co szukalem to mi wychodziły te ogłoszenia. A ze znam język znam język niemiecki perfekcyjnie wiec zacząłem szukać tej firmy w języku niemieckim szybko poszło odebrała sekretarka i zaptalem jej o ta ofertę ona mi powiedziała ze nic nie wie czy właściciel kogoś szuka więc połączyła mnie z szefem i on mi powiedział ze nie szukaj pracowników z polski spytał skąd wql taki pomysł ze kogoś szukają wiec mu i powiedziałem o tej ofercie szef był bardzo wkurwiony bo tu chodzi o wizerunek i poprosił mnie mym mu wysłał wszelki informację by moc zlosic przestępstwo.

olo
@Wkurwiony

Ja dziś numer konta bankowego dostałem

yellowstone

Dziś bezczelnie jeszcze przysłali maila z danymi do wpłaty kasy za mieszkanie. Dodam tu że konto jest POLSKIE. Ostrzegam- nie wpłacajcie nic bo wyrzucicie pieniądze w błoto. Mam nadzieje,że nikogo nie naciągną

Tom

Jedno wielkie klamstwo i oszusci za kase

Angi

Ja również dostałam tą samą ofertę z pakowaniem herbaty i wcześniejszą opłatą za mieszkanie oczywiście że to oszust który żeruje na niewiedzy innych. Nawet jeśli ktoś zorganizowałaby na własną rękę lokum to pracy by nie uzyskał. Tak samo uważajcie na człowieka który oferuje pracę w Mondelez przeprowadzałam z nim rozmowę jak poprosiłam o wysłanie wcześniej umowy to powiedział cytuje "Żadnej umowy nie dostaniesz bo ja Ciebie nie znam a masz 200euro na kaucje żeby mi wysłać" gdy zapytałam go czy zdaje sobie sprawa że żadna wiarygodna firma nie pobiera opłat rozłączył się i cisza. Uważajcie na oszustów ! Przed wyjazdem wszystko dokładnie sprawdzajcie czy dane firmy się zgadzają itd.

Mic

Też otrzymałem takiego maila. Jeżeli będzie potrzeba zgłoszenia na policję to dawajcie znać. Człowiek chce sobie zarobić a hieny jak zwykle żerują....

Sprawdzone
@Mic

Byłam na policji. Jeżeli nie wpłaciłeś pieniędzy na to mieszkanie rzekome to nie jestes poszkodowany w sprawie i policja zgłoszenia nie przyjmie. Jedynie firma niemiecka , pod która podszywa sie ten mężczyzna może złożyć zawiadomienie, ze ktoś wykorzystuje ich dane nielegalnie. No i ewentualnie osoby, które wpłaciły gotówkę mogą złożyć zawiadomienie na policję, ale kasa nie do odzyskania. Trzeba niestety uważać i dokładnie sprawdzać dane. My juz tez byliśmy gotowi i nastawieni na wyjazd i chcieliśmy wpłacić kasę, ale cos mnie ruszyło i posprawdzałam sobie adresy itd i zaczęło mi sie nie zgadzać. Telefon do firmy niemieckiej i wszystko sie wyjaśniło bo nie szukają pracowników

Jacek
@Sprawdzone

Ludzie nie wysyłajcie pieniędzy. Dzięki Bogu nie wysłałaś pieniędzy i nie wysyłaj. Ani jednej firmie, agencji pracy nie wysyłajcie pieniędzy.

Prawda Nowy wpis
@Sprawdzone

Nie wysyła się pieniędzy, pamiętajcie to do końca życia. Pozdrawiam

sprawdzone

odradzam. Jeden wielki przekręt. Nie wpłacajcie żadnych pieniedzy bo zostaniecie z niczym a kasa jest nie do odzyskania i nawet policja tu nic nie pomoże

ina

Żaden legalny pośrednik nie pobiera wcześniej opłat. !!!!!!!!! Oczywiście że oszustwo!!!!! Poczytaj sobie dokładnie pozostawiany link... Facet robi ten sam przekręt to ta sama osoba.... te same pieniądze 330, a nawet ten sam numer telefonu na innych ofertach.. w innych portalach ogłoszeniowych o szukaniu pracy.... szkoda tylko tej firmy jeśli oczywiście legalnie działa w Niemczech i nic nie wie o tym, że ktoś się pod nią podszywa...!

@ina

właśnie sprawdzamy. Znajomy dzwoni do firmy niemieckiej wygooglowanej pod adresem który podali z pytaniem czy wypuścili taką ofertę. Ja dzwoniłam dziś do tego gościa i nie chcą dać umowy do wglądu przed wpłatą za mieszkanie i żadnego kontaktu do pracodawcy też nie chce podać w celu weryfikacji. Jak firma niemiecka nie potwierdzi to od razu zgłaszamy na policję. Na szczęście jeszcze nie wpłaciliśmy

szukam

Osobom aplikującym w parze przysługuje pokój dwuosobowy. Na każdym mieszkaniu znajdują się: łazienka (pralka, prysznic, suszarka do dyspozycji), oraz całkowicie wyposażona kuchnia (dwie lodówki, zamrażarka) + wspólny salon. Media, internet (wifi) wliczone są w koszta czynszu za mieszkanie. Mieszkanie płatne jest 70 euro / tydzień. Na mieszkaniu zapewniamy kołdry, poduszki (nowy zestaw) - m.in. wliczone w pierwszy czynsz. Przed podjęciem pracy pobierana jest opłata za pierwszy tydzień mieszkania w Düsseldorfie, w wysokości 70 euro od osoby. Informacja dla osób wpłacających - Opłaty należy dokonywać w złotówkach (330 zł), ewentualnie w walucie euro (70 eu). Informujemy iż opłata nie jest warunkiem koniecznym do podjęcia u Nas pracy. Osoby, które chcą korzystać z naszych mieszkań mają obowiązek uiścić kwotę 330 zł do 2 grudnia (do godziny 18:00), natomiast osoby, które posiadają lokum w Düsseldorfie lub okolicy, bądź planują wynająć coś we własnym zakresie - Nie muszą dokonywać żadnych wcześniejszych płatności. Przejazd jest opłacony przez agencję Vermont GmbH. Należność za transport z Polski do Niemiec w wysokości 40 euro od osoby pobieramy z pierwszej wypłaty. Transport z miejsca zamieszkania w Niemczech do zakładu pracy, opłaca i zapewnia Vermont GmbH. Informujemy również, że przejazd naszymi busami nie jest obowiązkowy. Osoby, które mają zamiar korzystać z własnego transportu powinny poinformować o tym fakcie w wiadomości mailowej. Ubezpieczenie płatne jest 10euro / tydzień. Nie dotyczy osób, które posiadają już niemieckie ubezpieczenie AOK. WAŻNE: Na pierwszej umowie, Wynagrodzenie za pracę przelewamy co tydzień na podany przez Panią rachunek bankowy (niemieckie konto, bądź dowolny inny rachunek w walucie euro, w tym również na polskie konto walutowe). Pierwsza opłata za mieszkanie pobierana jest przed wyjazdem do Niemiec. Druga opłata za mieszkanie i każda kolejna pobierana jest z wypłaty (ubezpieczenie również). System wypłat zmienia się po zakończonej pierwszej umwoie. Osoby, które zdecydują się przedłużyć kontrakt, wynagrodzenie za pracę otrzymywać będą co dwa tygodnie lub co miesiąc. INFORMACJE O FIRMIE: Vermont Personaldienstleistungen GmbH - Stadtbezirk 1 Oststraße 1, 40211 Düsseldorf, Niemcy. strona internetowa: vermont-gmbh.com Kontakt telefoniczny: 004915211472582 lub +49 152 114 72582 e-mail: rekrutierung@vermont-dusseldorf.de Koordynator pracy za granicą: Maciej Wieczorek Osoby, które chcą dokonać płatności za mieszkanie, proszone są o informację w wiadomości mailowej lub kontakt telefoniczny. Prosimy również nie zapomnieć o przesłaniu odpowiedzi dotyczącej decyzji w sprawie busa, oraz mieszkań. Po dokonaniu przelewu prosimy wysłać wiadomość na e-mail z potwierdzeniem dokonania wpłaty (zdjęcie, skan, bądź załącznik), lub skontaktować się telefonicznie. Jeśli ktoś ma pytania dotyczące wyjazdu i kontaktuje się mailowo: rekrutierung@vermont-dusseldorf.de Staramy się odpisywać od poniedziałku do piątku, od godz. 10:00 - 20:00, oraz w soboty, 10:00 - 17:00. Jeśli ktoś ma pytania dotyczące wyjazdu i chce się skontaktować z firmą telefonicznie - prosimy dzwonić na numer: 004915211472582 lub +49 152 114 72582 Od poniedziałku do soboty, od godz. 10:00 - 20:00. Proszę o szybkie informacje czy to też jest jakiś wkręt?

szukam

Weszła niedawno oferta praca na magazynie/ pakowanie herbat. Aplikowałam i dostałam taką wiadomość zwrotna: Vermont Personaldienstleistungen GmbH w Düsseldorfie po zapoznaniu się z Pani aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli jest Pani wciąż zainteresowana naszą ofertą pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych (imię, nazwisko), adresu zamieszkania oraz numeru telefonu (dla kierowcy busa). Czekamy również na informację czy chce Pani korzystać z naszego transportu, oraz czy chce Pani korzystać z naszych mieszkań (płatne). Jeśli ma Pani w planach dojechać na miejsce we własnym zakresie - prosimy również o wiadomość. To samo tyczy się jeśli decyduje się Pani wynająć lokum we własnym zakresie. INFORMACJE O PRACY: Praca odbywa się w fabryce w Düsseldorfie. Zatrudnienie w fabryce herbatek owocowo – ziołowych z suszu. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie przygotowywać odpowiednie mieszkanki i pakować gotowe saszetki lub opakowania. Inne zadania związane z kontrolą jakości, pakowaniem lub magazynowaniem towarów mogą zostać zlecone. Do obowiązków pracownika należy: - pakowanie - sortowanie - etykietowanie, foliowanie. - wizualna kontrola jakości. - utrzymywanie w czystości stanowiska pracy. Praca dla kobiet, mężczyzn, par. Obuwie i ubranie robocze otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy. Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14,15-23 sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Stawka Netto: 9.15 euro/h Stawka Brutto: 10.93 euro/h Pierwsza umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich podpisywana jest na 2 - 3 miesiące. Po upływie wstępnej umowy każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu, na lepszych warunkach dla pracownika, bądź tych samych wraz z możliwością pracy również w soboty. Nadgodziny do ustalenia na miejscu. Każda nadgodzina płatna jest 150% w stosunku do stawki netto. Okres świąt: - 24 grudnia (sobota) - praca dla osób chętnych - pierwsza zmiana. - 25-27 grudnia - wolne od pracy. - 31 grudnia (sobota) - praca dla osób chętnych - pierwsza zmiana. Na miejscu pracy znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Zapewniamy bezpłatną pomoc przy zakładaniu konta bankowego, tłumaczeniu dokumentów, etc. 'Informacja dla osób, które chcą korzystać z mieszkań - płatności należy dokonać najpóźniej do 2 grudnia, godziny 18:00. Umowy zostaną wysłane mailowo 6 grudnia, o godzinie 16:00. Wyjazd organizowany jest na 9 grudnia. Odbędzie się w godzinach wieczornych. Umowy zostaną podpisane 10 grudnia, o godzinie 10:00 w biurze, w Düsseldorfie. Pierwszy dzień pracy 12 grudnia. 6 grudnia, o godzinie 16:00, zostaną wysłane umowy do wglądu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami firmy Vermont GmbH. Prosimy o spisanie unikalnego dla każdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 5, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostaną podpisane w biurze naszej firmy w Düsseldorfie, dnia 10 grudnia. W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia, oraz wiadomością zwrotną. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wysłana w języku polskim. Miejsce wyjazdu: Współpracujemy z niemiecką firmą transportową. Busy zostaną wysłane do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chcą korzystać z naszego transportu). Koszta przejazdu, który zapewniamy to 40 euro od osoby. Kwota ta zostanie odciągnięta z wypłaty po pierwszym przepracowanym tygodniu. Nasi kierowcy będą się kontaktować z Panią w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Niemiec organizuje firma Vermont GmbH. Firmowe busy zostaną wysłane w dniu wyjazdu pod mieszkania osób ubiegających się o pracę (po wcześniejszym wysłaniu danych, czyt. pierwszy akapit), następnie zawiozą pracowników do mieszkań znajdujących się w Düsseldorfie, w Niemczech. Jeśli ktoś organizuje lokum na własną rękę w Düsseldorfie, również zostanie odwieziony pod mieszkanie. UWAGA: Nie organizujemy wyjazdów w późniejszym terminie. MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE: Organizujemy również mieszkania dla pracowników. Liczba osób na mieszkaniu: 8. Cztery pokoje dwuosobowe. Osobom aplikującym w parze przysł

Master

Podpinam się do pytania kolegi powyżej .... ?

Lal

Witam czy ktoś coś wie na temat tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Vermont GmbH - Düsseldorf

Vermont GmbH