Matrix Media Sp. z o.o.

Suchy Las

Opinie o Matrix Media Sp. z o.o.

swarzędzki 2016-11-25 11:39:59
Zna ktoś może warunki płaca/social w firmie, dokładnie chodzi o stanowisko project managera do projektów online? Firma widzę duży dystrybutor i zakres działań online niemały, a nie ma zbyt wiele informacji na temat benefitów. Ktoś coś?
Marek 2016-11-30 11:58:48
Ja trafiłem na oferte kierowca magazynier ostatnio i widzę, że maja umowę o pracę, a to już coś, bo jednak nie jest to taki standard. Można przynajmniej pójść na l4. Nie wiem, jakie pieniądze, bo tego akurat nie napisali, ale chcę zmienić pracę, więc wyślę coś do nich. Może do dowiem się czegoś więcej:) Chyba, że ktoś z Was wie, ile płacą?
Marek 2016-11-30 12:05:28
Ja ostatnio widziałem ogłoszenie kierowca/magazynier dla Matrix Media. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem fajnie, bo przynajmniej możesz sobie wziąć jak człowiek l4. Nie napisali, jakie wynagrodzenie, ale na pewno do nich wyślę cv, bo chciałbym zmienić pracę. Może ktoś z Was wie, ile płacą?:)
kamil 2016-11-30 12:09:39
Cześć, ja widziałem ogłoszenie o pracy jako kierowca/mechanik. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem spoko, bo można przynajmniej iść na l4 jak człowiek. Nie wiem, ile płacą, ale chyba i tak do nich wyślę cv, bo chciłem zmienić pracę.
Mateo 2016-11-30 12:13:27
Cześć, ja widziałem ogłoszenie o pracy jako kierowca/mechanik. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem spoko, bo można przynajmniej iść na l4 jak człowiek. Nie wiem, ile płacą, ale chyba i tak do nich wyślę cv, bo chciałem zmienić pracę.
Zostaw swoją opinię o Matrix Media Sp. z o.o. - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matrix Media Sp. z o.o.