Matrix Media Sp. z o.o.

Suchy Las

Opinie o Matrix Media Sp. z o.o.

swarzędzki 2016-11-25 11:39
Zna ktoś może warunki płaca/social w firmie, dokładnie chodzi o stanowisko project managera do projektów online? Firma widzę duży dystrybutor i zakres działań online niemały, a nie ma zbyt wiele informacji na temat benefitów. Ktoś coś?
Marek 2016-11-30 11:58
Ja trafiłem na oferte kierowca magazynier ostatnio i widzę, że maja umowę o pracę, a to już coś, bo jednak nie jest to taki standard. Można przynajmniej pójść na l4. Nie wiem, jakie pieniądze, bo tego akurat nie napisali, ale chcę zmienić pracę, więc wyślę coś do nich. Może do dowiem się czegoś więcej:) Chyba, że ktoś z Was wie, ile płacą?
Marek 2016-11-30 12:05
Ja ostatnio widziałem ogłoszenie kierowca/magazynier dla Matrix Media. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem fajnie, bo przynajmniej możesz sobie wziąć jak człowiek l4. Nie napisali, jakie wynagrodzenie, ale na pewno do nich wyślę cv, bo chciałbym zmienić pracę. Może ktoś z Was wie, ile płacą?:)
kamil 2016-11-30 12:09
Cześć, ja widziałem ogłoszenie o pracy jako kierowca/mechanik. W sumie dają umowę o pracę, więc całkiem spoko, bo można przynajmniej iść na l4 jak człowiek. Nie wiem, ile płacą, ale chyba i tak do nich wyślę cv, bo chciłem zmienić pracę.
Dawid 2017-03-13 13:49
W matrixmedia, z tego co wiem pracuje się naprawdę nieźle. Wiem, że pracownicy mają możliwośc rozwoju, a to nie jest typowe w tego typu sklepach. Myślę, że warto aplikować do nich
Seba 2017-03-14 13:16
Wie, że szukają teraz konsultantów klienta w dużych miastach w Polsce. Od znajomego wiem, że warunki pracy są naprawdę fajne. Wypłaty na czas - to ważne, a i system prowizyjny jest bardzo dobry. Jeśli się starasz to możesz sporo zarobić.
Neo 2017-03-15 14:01
Też raczej słyszałem dobre opienie od znajomego. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. jeśli ktoś zna się na technologii i się nią interesuje, to z całą pewnością jesto to dla niego praca marzeń. Ja się poważnie zastanawiam, czy nie aplikować do nich.
Kuba 2017-04-11 11:14
Od znajomego wiem, że praca może nie zawsze jest łatwa, bo trzeba działać szybko, ale zarobki są bardzo dobre. Trzeba przede wszystkim umieć pracować samodzielnie i w zespole. Można też liczyć na fajną prowizję, jeśli utrzymuje się wysokie wyniki sprzedażowe:)
Paweł 2017-04-14 14:30
Praca stabilna, wypłata na czas i przede wszystkim możliwość rozwoju. Wymagana jest oczywiscie wiedza i zaangażowanie, ale to przecież standard, jesli szukamy lepszej pracy.
Bartek 2017-04-18 13:31
Praca głównie w dziale sprzedaży, wiec osoba, która będzie pracowała w tej firmie musi szybko łapać kontakt z klientów i znać się na nowościach technologicznych. Praca stabilna, wypłata zawsze na czas - nie wszędzie to jest standard
mario 2017-05-11 14:31
w matrixmedia można pracować w branstorze i mieć codziennie kontakt z klientami indywidualnymi, ale można też celować wyżej w B2B. wiadomo, że pieniądze lepsze, ale stres też jest poważniejszy.
Radek 2017-05-15 14:42
Jeśli interesujesz się nowoczesną technologią, to na pewno w matrix media możesz szukać dla siebie miejsca. Często ma sie dostęp do nowych produktów zanim te jeszcze znajdą się na rynku. Maja oddziały w calym kraju i pracy jest sporo u nich, ale płacą tez odpowiednio
Patryk 2017-05-18 11:37
Na pewno trzeba być w tej pracy samodzielnym i znać się na się na produktach w swoim dziale. To praca z ludźmi, więc różnie bywa, ale sama atmosfera w pracy jest przyjazna. Pracujesz poza tym z ludźmiu, którzy mają podobną pasję. Za dobre wyniki sprzedażowe jest premia, wiec warto się starać.
adw 2017-06-07 21:45
wiem jedno, obiecali telefon dla pracownika- nic. obiecali premie- do dzisiaj nie zobacyzlem. nie polecam
Konrad 2017-06-29 10:59
To praca z ludźmi, więc na pewno sprawdzi się tutaj ktoś kontaktowy. Generalnie sama firma Matrix Media jest bardzo porządna. Przestrzega wszystkich standardów i wypłaty zawsze są na czas. W mojej poprzedniej firmy był z tym duży problem, więc tutaj sobie to bardzo cenię.
Franek 2017-06-29 11:00
Dużo się można tu nauczyć o sprzęcia, ale tez ogolnie o marketignu. Można przyjść jako świeżak i wyjść jako ekspert. Praca, jak i sama firma godna polecania. Na pewno warto spróbować swoich sił, jeśli pasjonujemy się sprzętem elektronicznym.
Zostaw swoją opinię o Matrix Media Sp. z o.o. - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matrix Media Sp. z o.o.