Opinie o HKS Lazar Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HKS Lazar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HKS Lazar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HKS Lazar Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Spotkałem się w sieci z ogłoszeniem dla serwisanta kotłów na pellet i pomp ciepła. Jestem z okolic Rzeszowa, akurat pojawiło się to ogłoszenie w tej miejscowości. Wymagana jest współpraca w formie własnej działalności. Miał już ktoś przyjemność tak współpracować z firmą? Zastanawiam się jakich zarobków przy takiej formie współpracy można oczekiwać? Jak czytam wasze opinie to raczej piszecie o pracy normalnie na umowie, w wypadku własnej działalności zarobki można zaliczyć do tych dobrych?

Inż Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Firma publikuje ogłoszenie odnośnie chęci zatrudnienia Inżyniera produktu. Na jakie realne zarobki można liczyć oraz jakie dodatkowe benefity oferuje firma? Jak wygląda atmosfera w firmie, możliwości rozwoju oraz warunki pracy?

Czy ktoś może opisać, jak mniej więcej przebiega teraz proces rekrutacji w HKS Lazar? Na stronie piszą, żeby przesyłać cv na dres firmy. Po jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi (pozytywnej lub niekoniecznie)? I czy jeśli w danym momencie nie ma konkretnych stanowisk wymienionych na stronie, też jest sens aplikować?

Małgorzata G. Nowy wpis

Zakupiłam kocioł Smartfire 15, 3 bar z automatycznym odpopielaniem. Firma rzetelnie dobrała właściwy model do moich potrzeb. Jestem osobą starszą i nie znam się na różnych komunikatach , ale serwis dokonał wszystkich ustawień i jedyne co trzeba zrobić to uzupełniać paliwo ( pellet). . Godne uznania działanie serwisu . Po zgłoszeniu, serwisant przybył w ciągu 3 godzin i usunął problem. Miła i uprzejma obsługa. Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HKS Lazar Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

Jest ogłoszenie na ich stronie internetowej i szukali Doradcy Technicznego. Widziałam, że napisali, że jeden z obowiązków to prowadzenie szkoleń. Chodzi o szkolenia dla innych pracowników tej firmy? Czy dla jakiś podmiotów zewnętrznych, kontrahentów, klientów? Kto jest odbiorcą tych szkoleń?

Nieświadomy

Ja pracowałem na magazynie i tak co do szefów złego słowa nie powiem. Zawsze z nimi szło coś załatwić czy się pośmiać. Co do kierownika to porażka, ale fakt miał całą firme pod sb tz. logistyke , produkcje , magazyn ,dostawy. Płaca jak kto patrzy ja miałem na stawkę godzinową+ nadgodziny jak trzeba było zostać. Co do spawalni i montażu to praca na akord(ile zrobisz tyle zarobisz. A atmosfera to już loteria z jedymi się dogadasz z innymi ciężko. Wiadomo trafią się ludzie za których musisz robić nie swoją robotę (pozdrawiam panią z biura magazynu), były też spięcia między pracownikami bo niekiedy nie dało się wyrobić, ale to jak w każdej innej robocie. Mi ogólnie pracowało się dobrze do czasu , aż zaczą się sezon. Kontrola dostaw szła za wolno w porównaniu do produkcji( nie raz osoba za to odpowiedzialna zwalała na na mnie robotę bo się nie wyrabiała rzekomo), braki w magazynie(brak komponentów na zapas, czy też zapominalstwo biura w zamawianiu).Montaż miał swoje że tak nazwę pare metrów kwadratowych do sprzątania , a magazynier całą chale i podwórko. W sezonie napięta atmosfera. Ja nie polecam i nie odradzam pracy tam.

Olga

Czy firma nie szuka nowych osób jako serwisant od pomp ciepła? Bo mój facet musi zmienić pracę i własnie tym się aktualnie zajmuje. Ciekawa jestem czy zarobki tutaj aktualnie są na dobrym poziomie? I czy jakieś szkolenia dla pracowników firma oferuje?

Byq

Cześć tez jestem zainteresowany pracą tam na stanowisku biurowym. Jakaś konkretna opinia o pracodawcy?

Johny

Hejka. Rozglądam się za nową robotą, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Jastrzębia-Zdroju. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie HKS Lazar Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Johny

Majka
@Johny

Czołem Johny. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Stamech z Kupno. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Majka.

Małgorzata
@Majka

A ile dopłacają do posiłków? Wiesz może? Czemu pracy nie polecasz?

Jsj

Przydałby się alkomat

Magdalena
@Jsj

ale problem jest wsrod pracownikow czy pracodawcy, kierownictwa? napisz cos wiecej o tym ;)

Ola

Hej, czy ktoś ma aktualne opinie o pracy w HKS Lazar? Chodzi głównie o stanowiska biurowe.

Aleksandra

Bardzo chętnie poznam wasze opinie o tym miejscu pracy. Niestety niewiele można przeczytać na temat tego, jakim pracodawcą jest HKS Lazar. Brakuje informacji na temat atmosfery, szans na rozwój i wszystkiego tego, co jest istotne dla pracowników. Czy firma oferuje jakieś opcje rozwoju?

@Pytanie i też ile trwa ten okres próbny?

Julek

Myślę nad składaniem CV, polecacie to miejsce?

Dramat, zarobek na podstawie akordu... Stawka godzinowa 12zł.... Zero szacunku dla pracownika czy masz 20l czy 50l... Pracujesz 5l masz takie same werunki płacowe jak 19l bez pojęcia o czym kolwiek po szkole co wierci na udarze i lewych obrotach....

Leszek

Bardzo żałuję, że nikt z pracowników nie znalazł czasu na napisanie kilku zdań o atmosferze i wynagrodzeniu w firmie.

Witold
@Leszek

Może Ty masz jakieś informacje, którymi mógłbyś się podzielić z osobami, które odwiedzają ten wątek? Przede wszystkim ważną informacją jest poziom wynagrodzeń oraz atmosfera, która tam panuje, czyli aspekty, o których wspomniałeś. Mógłbyś na ten temat coś napisać?

Bartosz Rosiak

Witam posiadam piec firmy Lazar 2 lata piec kupiony za kwote ok 10 tyś zł Najgorszy szajs jaki jest chyba dostępny na rynku po dwóch latach czyli generalnie po jednym roku grzewczym ślimak do wymiany , wytarł się dosłownie jakby był z plastiku , co chwile w piecu jakieś inne usterki typu zerwana śruba błędy w elektronice po prostu chłam i badziew stanowczo odradzam każdy inny piec byle nie ten chiński chłam

vq

@andrzej także ostatnio zadawałam sobie to phytanie, bo chciałam do tej firmy aplikować i niestety na chwilę obecną mają pełny zespół i chyba stabilny bo nie poszukują pracowników. Gdybyście coś słyszeli dajcie znać

marcin

Chcę się przyjąc do pracy-czy warto? jestem fachowcem od toczenia, i gięcia. marcin.smutny@gmail.com piszcie !

Teo

Proszę. O kontakt na (usunięte przez administratora) będę. Bardzo wdzięczny.

marcin

Możesz do mnie zadzwonić na: (usunięte przez administratora) marcin.

Zostaw merytoryczną opinię o HKS Lazar Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w HKS Lazar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HKS Lazar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HKS Lazar Sp. z o.o.?

HKS Lazar Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wodzisławska 15 B
    44-335 Jastrzębie-Zdrój