Opinie o FAF POLSKA w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FAF POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FAF POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAF POLSKA w Zielona Góra

Często w ogóle zmieniacie pracowników, bo znalazłem ofertę dla elektromontera, ale sprzed 4 lat. Nie wiem czy jest sens czekać czy może składać w ciemno dokumenty? Skoro uprawnienia na wózki i suwnicę były mile widziane to mając te uprawnienia mam pewną pracę? Ile mniej więcej wynosi pensja podstawowa?

Kandydat Nowy wpis

Ile można zarobić na montażu netto na starcie

Co masz do zarzucenia kierownikowi? Rozumiem, że atmosfera z tej strony twoim zdaniem nie jest ok. A pracownicy? Dogadujecie się między sobą? Znajdą się jakieś plusy pracy w tym miejscu?

Babel

Montaż padł na pysk to już jest koniec nie ma już nic.Okret zatonął .

Babel

Jak zatonął to chyba wszystko jest jasne.Nie nie rozwinę.

Pracownik Fizyczny

Wchodzisz i dostajesz jedno pytanie.

- Od kogo jesteś? - od Mietka - masz te robotę.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gruby

Karma wraca więc na to sobie zapracował .Wszyscy są winni tylko nie gg.Ludzie odwdzięczają mu się tym samym czyli zero lojalności.

@Gruby

A co masz dokładnie na myśli? Jak to "karma wraca"?

Bambi

Wszystko ładnie pięknie ale kierownik do zmiany nadaje się tylko do tarcia chrzanu

Karol
@Bambi

Ale porównanie :) Chyba coś ci podpadł? Nie możesz się dogadać czy nie zgadzasz się z jego decyzjami?

Iwo
@Karol

Nikt się nie może dogadać.

@Iwo

Dlaczego? Serio jest taki niekomunikatywny?

Burger

Ten kierownik to porażka .Wybrany przez czysty przypadek.Mogl zostać lubiany i szanowany P.P takich sytuacji by nie było.Efekty tego co się dzieje każdy pracujący chyba zauważył.

Karol
@Burger

Czu uważasz że kierownika wybrali przez przypadek? Przecież chyba była rekrutacja czy to po prostu awans kogoś kto już tu wcześniej pracował?

Magdalena

no to chyba poprawna droga z nizszego na wyzszy szczebel, czemu wiec takie narzekanie na to ?

Orzech
@Magdalena

Poprawna oczywiście tylko po dostaniu odrobiny władzy wali nie którym sodowa.Jakos nikt nie pamięta żeby wcześniej był uważany za pracusia i pioniera pracy.

Gabi

Widzicie kierownik mnie zwolnił 4 miesiące przed ukończeniem wiec sami widzicie jaki on jest paskudny

Wojtas

Siema to ten magazynier co biegał cały czas za Uwe? . Ach ta władza . Panowie karma wraca .

Sylwia
@Wojtas

Co to znaczy, ktoś coś zrobił?

Były

Czy prezes podjął jakieś kroki żeby poprawić aktualną sytuacje? Czy dalej udaje, że wszystko jest ok i tańczy jak mu Franek zagra?

Grzegorz R.

Szanowne koleżanki i koledzy. W związku z duża liczba prywatnych zapytań, czy ukryłem się pod nickiem „ Karol” lub jakimkolwiek innym nikiem, jednoznacznie informuje, że absolutnie NIE. Wszystkich wpisujących tu opinie zachęcam do używania swoich imion i nazwisk. To wzmocni atmosferę grozy????, a może nawet pomoze rozwiązać jakieś konflikty. I tak dla przypomnienia- by trochę więcej wątku miłości się w tym serialu pojawiło- Panowie,zgoda buduje, niezgoda rujnuje…Traktujcie się wzajemnie tak, jakbyście sami chcieli być traktowani.

Jastrząb
@Grzegorz R.

Racja kierowniku .Lata temu byly imprezy na 70 ,60 ,50 osób nikt nikogo nie musiał namawiać bo w fafie jest super banda chłopaków.Ale jak cała załoga słucha jak nic nie robi i się nadaje co najwyżej do zwolnienia to człowiek woli pojsc za swoje niż być mu za to wdzięcznym.Cos w tym musi być skoro nie odbyły się dwie imprezy z rzędu.

@Grzegorz R.

Niestety nie każdy może sobie pozwolić na ujawnienie danych ponieważ mściwość tych którzy "mają większą władzę" spowodować może tylko pogłębienie konfliktu, który niewątpliwie jest i każdy tak naprawdę to widzi. Atmosfera jaka była za Twojej kadencji jest już nie do powtórzenia. A to ostatnie zdanie pamiętam i już zawsze będzie mi się z Tobą kojarzyć.

Marzena

Niestety, ale Internet jest wolnym tworem, w którym każdy podpisze się tak jak chce :) Ale jeśli macie między sobą jakieś rzeczy do wyjaśnienia to może zorganizujecie jakąś "rozmowę szczerości" w firmie? :D Jest taka możliwość żeby w spokoju pogadać?

Kasztan

Co ty masz do kierownika? Właśnie taki powinien być. Kierownik nie powinien się spoufalać i o to chodzi, wcześniej nie było żadnej dyscypliny. Jeśli masz z tym problem to może nie nadajesz się do tej roboty.

Tadek
@Kasztan

O jest pozytywny wpis chyba napisał to kier...Jest również zawarte slowo klucz -Nie nadajesz się do tej roboty.Jak ta firma dawała radę przez 19 lat kiedy pracowało 140 osób w szczycie i wszystko bylo na czas .Może czas zadać sobie pytanie czy ja coś robię dla pracowników żeby mieli lepiej , niż stanąć w ukryciu i dzwonić do majstrów z info : Chyba ludzie poszli na kawę rozgonić ich bo będę mieli chwile przyjemności .

Orzech
@Kasztan

O czym ty człowieku piszesz? To że G.R. potrafił dogadać się z każdym uważasz za złe? O jakiej ty teraz dyscyplinie mówisz? To nie przedszkole ani szkoła. Zastanów się tak naprawdę czy ty się nadajesz do tej pracy i do jakiejkolwiek egzystencji wśród ludzi. Dno i metr muły oto co sobą reprezentujesz.

Panie prezesie ratuj Pan to co jeszcze jest bo to co wyprawia kierownik nosi znamiona mobbingu i psychicznego znęcania się nad podwładnymi. To co stworzył poprzednik obecnego kierownika on starł w pył. Morale załogi sięga dna stąd wszystkie odejscia i mega długie zwolnienia a to jeszcze pewnie nie koniec. Chyba już każdy z jego ust słyszał że może się zwolnić. Obecny kierownik to katastrofa a potwierdzi to każdy pracownik na każdym dziale.

Halub

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 procentach to co on wyprawia ze ustawa tego nie przewiduje jak można być tak chamskim i prostym człowiekiem żeby doprowadzać do takiej katastrofy

Halub

Zgadzam się z tą odpowiedzią w 100 % to co on wyprawia to jest przesada w ogóle jak można być tak chamskim i prostym człowiekiem przez niego za niedługo cały faf odejdzie

Kasztelan

Nie podoba mi się zamiatanie całej firmy

Ukasz
@Kasztelan

przynajmniej masz co robić szybciej czas zleci ;)

@Ukasz

Ale to zdarza się w takim razie że nie ma co robić w pracy i każą zamiatać na przykład całą firmę?

Amelia

Nie podoba mi się jak kierownik krzyczy a jak go nie ma jest spokój

Nikt wazny

Za dużo ciężkiej pracy

Czy pracownicy w FAF POLSKA dogadują się między sobą?

Sa grupy wiec i sa podzialy. Szczególnie mocno jest to widoczne na montażu ale kierownikowi wcale to nie przeszkadza. Sa faworyci którzy nie robia nic a maja najwieksze pieniadze i najwieksze przywileje. Kazdy wie o kogo chodzi.

Seba

Kogo masz na myśli?

Dogadany

Jeśli zarabiasz mniej od nich to tak z większością się dogadasz

Damian

Czemu jedni mają płacone lepiej a inni gorzej, jeśli to te same stanowiska? I w sumie skąd o tym wiesz? Te osoby się chwaliły? Coś wątpię...

M
@Damian

Plotki, ploteczki, plotunie :)

Są przyjęcia do Faf? Jak wyglada proces rekrutacyjny?

Majster

Od jutra do końca miesiąca pracujesz z panem Adamem.

Cześć wszystkim! Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Przypuszczam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Góry. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie FAF POLSKA? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Piotr

Przemo
@Piotr

mamy stołówkę wiec kanapki sobie zrobisz albo odgrzejesz cos w mikrofali :D

Zostaw merytoryczną opinię o FAF POLSKA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w FAF POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy FAF POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAF POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FAF POLSKA?

Kandydaci do pracy w FAF POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FAF POLSKA
2.6/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Stefana Batorego 126 J
    65-735 Zielona Góra