FAF POLSKA

Opinie o FAF POLSKA

co to ma być ?? 2013-12-16 23:45
kominiarz do roboty
nikt 2014-01-01 21:37
Jak tam wigilia fajnie było ;}
Fossil 2014-01-15 11:23
Kominiarz to nie człowiek, kominiarz to legenda :)
Głos z hali 2014-01-18 23:40
juz nikt nic nie pisze o tym co się w fafie pisze bo wszystkich zwolniono.
opcja 2014-01-25 20:41
tekra wita was
precz z nim 2014-01-30 18:58
zatrudniacie nowych pracowników a roman zrezygnował przez majstra r który jeździł po nim jak po ścierce ale majster się wyparł wszystkiego jak zawsze. majster r nie nadaje się do kierowania ludźmi. nawet kierownik a wcześniej majster nie wypowiadał się pochlebnie na temat majstra r ale teraz już trzymają sztamę więc wszystko jest ok majster r nie jest nawet lubiany wśród załogi ma problemy nawet z programem AutoCAD musi mieć niezłe plecy że go tu trzymają ps. proszę się przyjrzeć poszanowaniu pracowników przez majstra r bo nie ma go wo gule
były FaF 2014-02-08 12:38
do roboty !!! a jak się nie podoba zawsze możecie się zwolnić a nie biadolić,za to co robicie i tak dostajecie dobre wynagrodzenie w porównaniu z tym co się dzieje w zielonej Górze.
Fossil 2014-02-10 12:45
Moim zdaniem "majster r" to jedyny człowiek na produkcji, który logicznie i bez zbędnej biurokracji potrafi rozwiązywać problemy. Ma specyficzną osobowość, to fakt ale więcej jest na plus niż minus. Winą są dziwne terminy szalonych zleceń, amatorskie podejście kierownictwa i szefa produkcji. Brak jakiejkolwiek kontroli jakości na etapie początkowego montażu. Gdyby nie doświadczenie zawodowe części kadry spawającej jakość połączeń spawanych byłaby porównywalna z produkcją ogrodzeń działkowych. Zmiana "szefa produkcji" a tym samym wprowadzenie zmian w toku produkcji pozwoliłaby na dużo lepsze wykorzystanie możliwości firmy. Uważam, że zrezygnowanie ze spawalnika z "dyplomem" na osobę z zewnątrz byłaby o wiele korzystniejsza patrząc na wzgląd finansowy jak i komfort załogi. Jedno to dyplomy a drugie to intuicyjne serce do zarządzania ludzmi, którzy bardziej są rodziną niż szeregowymi pracownikami w wielkiej instytucji bo takową firma nie jest.
budda 2014-02-15 13:00
(usunięte przez administratora)wszyscy do gubina tam w miecha wyciagne tyle co tu przez 2.zostawic ta rozpadajaca sie amatorska firme z fikcyjnymi stanowiskami gdzie pieniadze wydaje sie w bloto a nie inwestuje w ludzi.juz nie dlugo prezes i jego pacholki beda pracowac na produkcji i montazu bo nie bedzie komu.i jeszcze jedno zeby w ponad 70-cio osobowej firmie nie bylo stolowki kibla i prysznicow tylko smierdzaca prowizorka,dachu ktory ciagle przecieka podczas deszczu to jest paranoja ale kasa na okamerowanie wszystkiego i ciaglych imprez z jankielem jest.zarobki marne dlatego coraz wiecej ludzi spierdala gdzie placa wiecej.
Moja 2014-02-22 16:04
Zastanawiał się ktoś skąd się biorą pieniądze na ciągłe premie, zamiast podwyżek rozdawanie premii na lewo i prawo.
Cytuje:

"Czesto pracodawcy używają odliczenia premii jako możliwości odliczenia podatku. Często robią to przy użyciu umowy timesharingu, dzięki której mają długoletnie odliczenie sporych kosztów, a wyjazd zakupiony w ramach timesharingu dają właśnie w premii pracownikom, dzięki czemu podwójnie odliczają to co i tak muszą zapłacić, mądre rozwiązanie"

Nie wiem czy FAF tak robi, ale tak chętne dawanie premii jest co najmniej dziwne.
dawanie premii ?? 2014-03-07 23:28
od 6 lat tu pracuje a pamiętam tylko 3 może 4 premie od początku chyba mam słabą pamięć bo na prawo a tym bardziej na lewo to nie rozdają MOJA chyba coś ci się pokiełbasiło
MaRAK 2014-03-24 21:12
Witam
budda czy mógł byś udzielić mi więcej informacji na emailu ??
marcinrak56@gmail.com
Fossil 2014-04-08 23:52
"Budda" W Gubinie aby zarabiać w miesiąc pensję dosłownie dwa razy większą niż w faf'ie to trzeba coś więcej potrafić :) wiem z własnego doświadczenia. Do Gubina nie przyjeżdża się na mile spędzone 8 godzin ale na to aby za dobre pieniądze dać dobrą i wydajną pracę ! Fakt, że porównując te dwa przedsiębiorstwa, funkcjonujące na podobnych zasadach, można pokusić się o zestawienie ze sobą Ursusa C 330 z Audi A6 Pana "Bojki" ;P niby jedno jeździ i drugie ... ale technologia, komfort no i myśl ludzka to dwa zupełnie inne końce kija :) Miłych niedzieli, weekendów i reszty nienormowanego czasu pracy :)
MaRAK 2014-04-10 07:37
Witam ponownie
Czy ktokolwiek udzieli mi szczegółowych informacji na emailu?
marcinrak56@gmail.com
zaorany 2014-04-10 22:00
fossil po twoim poście i ksywie wiemy kim jesteś nie porównuj ursusa C 330 do tej pięknej firmy bo on nie miał tylu roboczo godzin co my od czasu swojej produkcji
Fossil 2014-04-12 09:24
Coś w tym jest
ergonomia 2014-04-23 16:09
a jak wyglada praca lakiernikow i wynagrodzenie?
migmagspaw 2014-06-05 06:35
Witam!Pracowałem w faf-ie praca fajna atmosfera super ale nie traktuje się ludzi tak że daje się umowę na 5 lat a po 3 miesiącach zwalnia.
bezrobotny 2014-07-28 10:10
przyjmuja moze lakiernikow?jezeli tak to jakie sa zarobki i czas pracy.prosze o odpowiedz.
kapusta 2014-08-28 23:30
nowe schody w firmie były w 4 D projektowane i co z tego wyszło nikt nie wie
Kierownik 2014-09-05 09:52
firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi nie potrafiła sobie schodów zrobić do baraków. A właśnie czemu nikt nie pisze o tym, że firma "międzynarodowa" ma biura w kontenerach? wygląda to zupełnie jak kańciapa Mietka co stróżuje na budowie A18 pod Ostrowem.
odkierownika 2014-09-21 13:52
dokładnie, domagamy się informacji od kierownika
spawacz 2014-10-26 10:58
pracowalem tam prawie 4 lata. Biura sa w kontenerach.
obserwator.. 2014-10-30 08:57
Od niedawna wlaścicielem Faf jest firma Wirtgen. Wydaje się że dzięki temu firma powinna się rozwinąć w niedługim okresie czasu. Jednak jak na razie zaczęły sie zwolnienia. Oczywiście znowu kierownik zakładu zakręcił prezesem a ten zwolnił bez głowy tych co na to nie zasłużyli. Z tym prezesem który w tej chwili prezesuje firma daleko nie zajdzie i nie wykorzysta swojego potencjału. Jego lewe interesy ze znamym kryminalistą Jankielem to chleb powszedni. Księgowa która się im sprzeciwiła długo nie popracowała. Poprzedni Prezes orientował się w produkcji i montażu, obecny nie ma o tym pojęcia i daje się wodzić za nos wszystkim kierownikom komórek.
hajzer 2014-12-20 22:26
Ile mozna zarobic jako lakiernik?
mintaj 2015-01-26 12:27
chcialbym zlozyc swoje cv na stanowisko lakiernika.moze mi ktos napisac jak wyglada praca lakiernika i jakie sa warunki placowe.z gory dziekuje.
Izmar 2015-03-25 08:28
Jeżeli już nie poszukują to znaczy że kogoś znaleźli. Ta osoba, która uzyskała takie stanowisko w poprzedniej rekrutacji mogłaby tutaj napisać co i jak wygląda w tej firmie, żeby ewentualnie inni również mogli podjąć decyzję czy chcieliby tu pracować i być w jakiś sposób związani z tą zielonogórską firmą.
kiero W. 2015-05-26 16:00
Hala duża ... ale standard wczesna komuna czyli zimą +5* a latem + 40* :)Jakość? hmm wszystko robione na łapu capu, kierowca czeka na elementy, które są na szybkiego spawane i względnie czyszczone :) Jeśli chcesz zobaczyć jak firma nie powinna funkcjonować to trzeba udać się do FAF :)
A najnowsze kontenery są ekstra ! Już prawie do złudzenia przypominają biura.
pracownik faf 2015-07-04 00:03
Do kiero W - jak coś piszesz o FAFie to pisz prawdę hale owszem komuna ale zimą jest co najmniej 14 + latem gorąco ale 40 + nigdy nie było ! Biura i socjalne warunki po remoncie bardzo przyzwoite. Organizacja pracy - w każdej firmie są niedociągnięcia ale jak tobie jest tak żle - to znajdź sobie lepszą.
wybujana 2015-10-05 20:08
FaF jest jak jest kiedyś tam pracowałem i jedno co mi na myśl przychodzi że kierownicy to dupo lizy a jak jest problem to gonią na pracowników ... a z tego co słyszałem że w biurze to sie jak szczury gniotą i przyjmują zbedne osoby sami rzadzący a robić nie ma komu lepiej ludzią dali by na produkcji a nie pompują w głąbów i podpierdalaczy !!! cyrk jak huj doczepić kółka i niech jada w huj!!! hahaha... wredna Suka
Daniel 2015-10-07 16:54
Sytuacja na dzien dzisiejszy jest inna, firma mocno się zmieniła.
Aktualnie zamówień jest mnóstwo i o pracę nie trzeba się obawiać.
Patrząc przez pryzmat Zielonej Góry to zdecydowanie polecam tę firmę.
Obiektywny 2016-01-10 21:19
Dzień z życia firmy:
Zmian jest wiele w przeciągu pół roku firma zmieniła się bardzo.
Czy na lepszy czy gorsze to pokaże czas.
Plusem jest to, że firma ciągle jest otwarta na przyjmowanie nowych pracowników.
Umowa o pracę jest tu standardem, jednak zarobki bardzo słabe w tej chwili "nowi" otrzymają ok 2500brutto na produkcji zaś 2000brutto na montażu.
W ostatnim czasie zauważyć można coraz to większe ilości pracowników z Ukrainy, co może nieco martwić.
Coraz bardziej daje się we znaki brak poszanowania pracownika(mam tu na myśli mam problemy chociażby przy wydawaniu urlopów na prośbę pracownika), bardzo źle to świadczy o kierownictwu FAF - Polska.

Wybujana 2016-01-19 15:15
2000 tysiące na rękę to nie mają pracownicy którzy mają staż ponad dwa lata co za buce 2000zl brutto odjąć podatek VAT i inne wszystkie kategorie płatnicze na nasze państwo zostanie jakieś 1480 zł .... a w dzisiejszych czasach to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie podetrzesz bo jak wpłyną na konto to ich nie ma ... Prezes firmy jest spoko kierownik produkcji totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak miał by jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to może i był by inny ale jaka by chciała takiego kretyna portfel wypchany nie pomoże, jak nie zmieni nastawienia do ludzi to w końcu ktoś się za niego weźmie. Wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
byly spawacz w Fafie 2016-01-24 14:59
Siemano asy.Pracowalem w fafie w latach 2008-2009.Ktos z starej ekipy zostal?
Widze ze ladnie sie pozmienialo.Zarobek 2 tys na reke byl w latach kiedy ja pracowalem.Czyli 7-8 lat temu!.Kibel widze jest.Dalej debil kierownik co calibra kiedys jezdzil jest na stanowisku?.Pozdro huligani
byly spawacz w Fafie 2016-01-24 15:00
Siemano asy.Pracowalem w fafie w latach 2008-2009.Ktos z starej ekipy zostal?
obecny pracownik 2016-03-05 13:06
Siema Asie po przeczytaniu kawałka forum nie dowiesz jak jest naprawdę
Obiektywny 2016-03-14 21:21
Firma FAF-Polska została przejęta przez zielonogórskiego bandytę Leszka Trelę zwanego Jankiele. To już koniec tej firmy. Pozdrawiam starą ekipę.
Wredna suzi 2016-03-20 11:12
Fakt co dzieje się w Faf przechodzi ludzkie wyobrażenia teraz firma FaFX przejął rządzenie ludzie z faf juz nie zarobią dobrze bo każde stanowisko na produkcji obstawia jankiel Ukraincami o sobocie możesz zapomnieć kierownik Balcerowicz. .. jak dziecko w przedszkolu lata za małym jankielem i wali zdjęcia na tablecie posłuszny piesek a swoich pracowników ma w czterech literach ... Produkcję odmawiam ale jak już faf to na montaż jest tam inny kierownik pan Grzegorz który dba o swojego pracownika i jest w stanie zrobić dużo i cieszy się dobrą opinią choć jest wymagający czasem ponadto to warto pracować pod jego kierownictwem oby się nie zepsuł. Wracając do produkcji nie dajcie się zwieść miła gadka na początku i tak będziecie jeba ni w du pe a pan Balcerowicz jest pajacykiem wiszący na sznureczkach pod zadam pana treli.
wolsiak 2016-05-27 12:25
To jeszcze tam pracuje Bojka? I pewnie dalej daje tej swojej tłustej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku.
Myt 2016-07-12 23:08
Sytuacja pracowników w firmie może się już tylko pogorszyć.
Jedynym działem do którego warto przystąpić w firmie FAF-Polska jest nowo powstały dział logistyczny.
Nabór wciąż trwa i zarobki też całkiem spoko, na początek niska stawka bo trzeba odsiać ziarno od plew, po 3 miesiącach stawka 3300brutto, do tego firma przeszła na system podwyżek z matczynej firmy, czy się stoi czy się leży 5 % rocznie się należy.
Czyli pewna podwyżka co roku w wysokości 165zł brutto.
timek 2016-07-13 15:58
No włąsnie widziałem ogłoszenie na Magazyniera, wiec jak to prawda o czym piszesz ,ze stawka po 3 miesiacac 3300brutto to aplikuje!
Może pracownik 2016-11-27 10:46
Siema chłopaki z fafu, powiedzcie jak wygląda praca w tej firmie ile się zarabia jako elektromonter?
Elektryk 2017-02-22 23:17
Gówno się zarabia.
Maciej 2017-03-02 23:45
Dzień dobry, chciałbym złożyć CV na stanowisko montera, czy może mi ktoś opisać na czym polega praca i jakie są stawki?
Ja 2017-03-15 09:34
Na dobry początek 2400 brutto
Maja 2017-03-30 09:40
A co możecie powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie mają pracownicy firmy? Na jakie szkolenia mogą liczyć?
lodzio miodzio ;d 2017-07-10 18:33
możesz liczyć na operatora widlakow i tej szyny co po scianie sie suwa :D
fgfg 2017-07-22 22:06
nawet jak uprawnień nie masz to szybko ci je zrobią jak po szynie
anty 2017-07-23 21:11
co się dzieje z tą firmą dlaczego opanowała ją grupa terrorystów
Maja 2017-08-08 14:55
@anty co masz na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do FAF POLSKA.
Zostaw swoją opinię o FAF POLSKA - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAF POLSKA