Opinie o Stempleks.pl w Wrocław

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu pieczątek oraz wizytówek. Zamówione przez Państwa pieczątki i wizytówki zostaną w ciągu 24 godzin przekazane do naszych punktów odbioru na terenie Wrocławia, lub drogą pocztową. Posiadamy również własnych kurierów, którzy mogą dostarczyć zamówione zlecenia bezpośrednio do Państwa firmy - GRATIS ! Co nas charakteryzuje na tle konkurencji? OSZCZĘDNOŚĆ - Najniższe ceny ! SZYBKOŚĆ – pieczątka już na drugi dzień! Największa liczba punktów odbioru zlecenia - (ponad 120 punktów)

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stempleks.pl w Wrocław

Kao

Wysyłasz cv i czekasz..Szkoda, że firma przy rekrutacji nie daje odpowiedzi zwrotnej. Ani me, ani be, ani kukuryku. :/ Słabo

stempleks.pl

Dzień dobry, Rekrutację zakońćzyliśmy dnia 26.01.2024, a wiadomość o statusie rekrutacji i podziękowanie za wzięcie udziału zostało wysłane do wszystkich zgłoszeń, które były dostępne w Panelu OLX, i do których można było nadać wiadomość zwrotną. Do kandydatów, którzy uczestniczyli w rozmowie kwalikifikacyjnej, kontaktowaliśmy się telefonicznie, niestety nie wszyscy odbierali telefony i nie oddzawanili póżniej. Jeśli nie otrzymał wiadomości zwrotnej, prosimy o sprawdzenie wiadomości na (usunięte przez administratora) oraz folderu SPAM. Pozdrawiamy serdecznie!

Kao

@Kao

Dzień dobry, dziękujemy za uwagi. Obecnie jeszcze trwa rekrutacja i z racji bardzo dużej ilości zgłoszeń, twa dłużej niż zamierzaliśmy, choć i tak trwa dopiero drugi tydzień. W ogłoszeniu podkreśliliśmy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandytatami, którzy pasują do naszego profilu działalności. Po skończonej rekrutacji (którą planujemy zakończyć maksymalnie z końcem stycznia), na pewno wyślemy wszystkim kandydatom, którzy aplikowali na naszą ofertę - podziękowanie za udział i informację zwrotną o wyniku rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia w rekrutacji!

Stempleks.pl Nowy wpis

Zgadzamy się oczywiście w 100%, dlatego też jak wspomnieliśmy wcześniej - wszyscy kandydaci, którzy do nas aplikowali otrzymają informację zwrotną na koniec rekrutacji, o statusie rozpatrzenia ich aplikacji. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia! Zespół Stempleks.pl

stempleks.pl Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Stempleks.pl?

Stempleks.pl Nowy wpis

Dzień dobry, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko trwa rekrutacja. Znajomość programów graficznych typu Corel Draw, oraz systemów do obsługi zamówień jest niewątpliwym atutem, natomiast najważniejsza dla nas jest: - zaangażowanie i dobra organizacja pracy - rzetelność, terminowość, samodzielność; - pozytywne nastawienie ;). Pozdrawiamy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stempleks.pl? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Stempleks

Nadgodziny są dodatkowe płątne zgodnie z Kodeksem pracy. Oczywiście jeśli pracownik preferuje odbiór godzin, też jest taka możliwość. Pozdrawiamy

Czy urlop w Stempleks.pl jest płatny 100%?

Stempleks.pl

Dzień dobry, Tak, urlop jest oczywiście płatny w wysokości 100% wynagrodzenia. Pozdrawiamy.

Renata
@Stempleks.pl

Super, jeśli urlop jest płatny w wysokości 100%. A czy urlop jest z góry ustalony czy pracownicy mogą sobie wybrać dni, w których chcą mieć wolne? :-)

Nikodem
@Renata

Teraś tak a ciooio cioś nie tak ? :P Z dyrektorem ;)

@Renata

Termin urlopu jest ustalany przez pracowników, choć oczywiście staramy się aby urlopy na siebie nie nachodziły w jednym czasie:). Pozdrawiamy!

Stempleks

Dzień dobry, tak urlop jest płatny zgodnie z przepisami prawa w 100%. Pozdrawiamy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stempleks.pl? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy jest możliwość pracy w Stempleks.pl na część etatu?

Stempleks.pl

Witamy, Jeśli na daną chwilę jest taka "część" etatu do zagospodarowania, to tak ;). Wszystko zależy od danego okresu. Pozdrawiamy

Czy pracownicy Stempleks.pl mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Stempleks.pl

Tak, regularnie organizujemy spotkania integracyjne :). Pozdrawiamy.

Dawid
@Stempleks.pl

To jakieś wyjazdy weekendowe czy wyjścia do knajpki? :)

@Dawid

Na chwilę obecną sa to bardziej wyjścia weekendowe, ale wszystko jest kwestią przedstawienia "nowego" pomysłu ;). Pozdrawiamy.

Mariusz

Bardzo polecam Stempleks, pełen profesjonalizm, super wykonanie ulotek i bardzo szybko wykonane i wysłane.

@Mariusz

Dziękujemy za opinię :). Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z usługi. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Natalia
@Mariusz

Jakie ulotki drukowałes? Da radę 8 stron DL zygzak? Bo często to widzę tylko że te zwykłe drukują jedno albo dwustronne

@Natalia

Dzień dobry. Tak, takie ulotki też wydrukujemy ;). Zapraszamy do złożenia zapytania mailowego ;). Pozdrawiamy.

Jan M

Jako klient jestem zadowolony z usług firmy Stempleks. Zlecenie zrealizowane na czas, bez zbednych komplikacji. Ulotki wykonane tak jak sobie zażyczyłem.

@Jan M

Czy w Stempleks.pl występują paczki/bony świąteczne?

Stempleks

Dzień dobry, W Stempleks.pl na święta są przewidywane z reguły dodatkowe premie świąteczne. Pozdrawiamy

Jak wygląda ścieżka kariery w Stempleks.pl? Czy trudno jest zdobyć awans?

stempleks.pl

Dzień dobry. Ścieżka kariery uzależniona jest o rodzaju pierwszego zajmowanego stanowiska w naszej firmie oraz od umiejętności i zaangażowania samego pracownika :). Wyróżniający się pracownik na pewno może liczyć na szybki awans ;). Pozdrawiamy Stempleks.pl

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Stempleks.pl?

Stempleks

Po okresie trzy miesięcznym okresie próbnym. Okres ten może być krótszy, w sytuacji gdy pracownik szybko się wdroży i wspólnie z zespołem podejmie decyzję, iż jest gotowy już do zakończenia okresu próbnego.

Patryk

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy bo o tym to od firmy trudno będzie się dowiedzieć.

@Patryk

Wypowiem się w imieniu całego zespołu , iż atmosfera jest dość luźna z dużą dozą humoru ;). Pozdrawiamy

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Stempleks.pl?

Stempleks

W stempleks obowiązuje system premiowy plus okazjonalnych premii, więc można powiedzieć , że tak :). Pozdrawiamy.

Stempleks.pl

Dzień dobry, tak , jako ,że wszyscy staramy się pracować na naszą markę , obowiązują u nas premie dodatkowe za zaangażowanie i uzyskane wyniki. Pozdrawiamy.

Ile jest zmian w Stempleks.pl?

Stempleks

Dzień dobry, w naszej firmie na chwilę obecną jest 1 zmiana od godziny 9 do 17 :).

Stempleks.pl

Dzień dobry, w stempleks.pl jest jedna zmiana w godzinach 9-17. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy.

Jaka umowa obowiązuje w Stempleks.pl podczas okresu próbnego?

Stempleks.pl

Dzień dobry. Podczas okresu podobnego standardowo obowiązuje umowa zlecenie.

Bartosz

Interesuje mnie praca w firmie, czy teraz są na to jakieś szanse?

@Bartosz

Dzień dobry. Szanse oczywiście są :) przepraszamy za późną odpowiedź niestety z sytuacją z covid pokrzyżowała trochę nasze szyki i skupiliśmy się na przejściu przez kryzys w miarę suchą nogą :). Przed całym zamieszaniem byliśmy na etapie wstępnym poszukiwania nowego pracownika do naszej ekipy , niestety obecną sytuacja pokrzyżowała trochę nasze plany :(. Jeśli dalej jest zainteresowanie z Pana strony prosimy o kontakt i najlepiej podesłanie CV. Bardzo prawdopodobne, że w 3-4 kwartale roku wrócimy do planu poprzedzenia naszej ekipy :). Pozdrawiamy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stempleks.pl?

Stempleks

Jesteśmy zwariowaną ekipa, gdzie panuje rodzinna atmosfera :). Jak w każdej rodzinie bywają chwile pełne śmiechu, radości ,ale również te słabsze :). Takie same relacje staramy się zachować z klientami :). Mamy nadzieję , że się udaje ,ale to już pozostawiamy opinii klientów :). A co do oceny samego zatrudnia pozostawiamy to naszej ekipie :). Pozdrawiamy!

Ula

Bardzo młoda firma, fajne opinie zbiera oby tak dalej funkcjonowała.

@Ula

Dziękujemy za miłą opinię ;). Miło nam nam, kiedy docenia nasze starania za próbę zaoferowania jak najlepszej i kompetentnej obsługi :). Pozdrawiamy!

Cudawianki

Miła, kompetentna i bezproblemowa obsługa, szybka realizacja.

@Cudawianki

Dziękujemy za miłą opinię :) cieszymy sie,że się udało pomoc przy Pani zamówieniu :).

@ula a czy wiesz coś więcej o zarobkach w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stempleks.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Stempleks.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Stempleks.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• ul. Komandorska 147
    53-343 Wrocław