CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski

Opinie o CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski

Marcin 2015-04-03 09:11:57
A mi się podoba :-)
Mateusz 2016-07-12 21:31:27
Witam jak w firmie układa planuję aplikować ktoś sie wypowie
PK 2016-08-17 19:45:25
Wszystko jest OK, czasami dużo pracy, ale za to jaka radość
RW 2016-08-17 19:49:16
Interesująca praca, ciekawe wyzwania, różnej skali projekty
Seba 2016-08-22 11:31:02
Firma istnieje od 2002 r. Jednak jest w fazie regresji zarówno pod kątem kompetencji pracowników jak i ilości klientów, nie polecam ze względu na brak możliwości rozwoju jak i warunki pracy i benefity będące znacznie poniżej standardów rynkowych.
Paweł 2016-09-04 14:16:55
Niektórzy pracownicy zawsze nastawienie roszczeniowe - chcieliby więcej brać , nie dając nic od siebie.
Rozwój osobisty nie zależy tylko od tego co oferuje pracodawca ale także od tego, co pracownik chce robić ze swoim czasem i jego zainteresowań.
Oferujemy bogatą ofertę szkoleniową zapewnioną przez nasze umowy partnerskie (m.in. Microsoft, VMware, Intel, 3CX, ESET, AB) oraz liczne webinaria.
Portfolio klientów tworzą zarówno małe jak i duże firmy w tym korporacje. U naszych klientów mamy zawsze ciekawe zadania i projekty do zrealizowanie. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego :)

Wystarczy chcieć coś robić a nie tylko czekać, że samo się zrobi albo, czekać aż ktoś poda to jak na talerzu.
były 2016-11-26 13:40:16
Polecam
Zostaw swoją opinię o CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski