Opinie o E & S Kraftfahrer GmbH w Kassel

E & S Kraftfahrer GmbH - jesteśmy agencją doradztwa personalnego kierowców działającą na rynku niemieckim. Współpracujemy zarówno z dużymi spedyciami, jak i z małymi i średnimi spedyciami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści E & S Kraftfahrer GmbH potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E & S Kraftfahrer GmbH w Kassel

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w E & S Kraftfahrer GmbH? Umieścili kilka ogłoszeń na Nuzle.pl.

@Pracodawca Nowy wpis

Witam, po pierwsze Firma zmienila nazwe na E & S Fachpersonal GmbH ze wzgledu na rozszezenie dzialalnosci na inne zawody i nie mamy obecnie zadnych ogloszen na powyzej wymienionej platformie. Ja pracuje w tej Firmie w dziele personalnym i jesli chodzi o proces rekrutacji, konieczne jest wypelnienie naszego wewnetrznego podania o prace, na podstawie ktorego mozemy stwierdzic czy mamy dla kogos oferte, czy nie. Nastepnie kontaktujemy sie kandydatem i informujemy go o naszej ofercie. Formularz podania jest w jezyku polskim - kontakt tez. Pozdrawiam

Od czego uzależniona jest premia w firmie E & S Kraftfahrer GmbH? Jakie są progi premiowe? Dodali 15 lutego na Nuzle.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca.

@Pracodawca Nowy wpis

Witam, my nie mamy systemu premiowego płac, poniważ jest on na długą metę nie korzystny dla pracowników, ponieważ od premi nie są odprowadzane żadne składki. Premie mają negatywny wpływ na wysokość emerytury lub chorobowgo. U nas od wszystkiego są odprowadzane składki i podatki.

E & S Kraftfahrer GmbH poszukuje kandydatów na stanowiska Kierowca. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Były pracownik CYGANSKIEJ AGEN

Kierowanie LKW rozładunek załadunek zależy gdzie cię wyślą ale pieniądze są bardzo marne w systemie 2/2 na 3 klasie podatkowej z pracująca sobota 1550 € nocki na 1 klasie 1380€ śmiech na sali , przy 220 h pracy wypłata na 3 klasie 2100 € tak naprawdę wypłata tylko się zgadzała jak co 3 miesiącu dopisywali urlopy do wypłaty . Przy odejściu z firmy brak wypłaconych zaległych urlopów niestety ale sprawe będę musiał zgłosić z większą ilością kierowców . Ta agencja upada !!! Odradzam

@Były pracownik CYGANSKIEJ AGEN

Ta (usunięte przez administratora) ja jakos robie bardzo malo godzin i zawsze mam te 2000euro. Nie upadnie bo pracuje nas duzo i wiecej przychodzi:)

Były pracownik CYGANSKIEJ AGEN

Widzę że kolega lubi wazylinic pupke szefowi rumunkowi , to że ciebie satysfakcjonuje 2000€ za pełny system to nie znaczy że innych też to będzie zadowalać lubisz pracować jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) prosze bardzo nikt ci nie broni ale nie wciskaj tutaj ludziom bajeru jak to się tam super nie pracuje bo przepracowane miałem tam 3 lata , i nic nie "odjebywalem" jak pięknie to ująłeś tylko to jest firmą leasingowa kierowców przeczytaj na ich stronie czym się zajmuje ;) jak ktoś idzie na urlop , zachoruje to wskakujesz na jego miejsce póki nie wróci . Mają firmy z którymi współpracują dłużej ale nie można pracować byc w jednej firmie dłużej jak 1.5r później na 3 MSC do innego (usunięte przez administratora)

@Były pracownik CYGANSKIEJ AGEN

A co za problem 3 miechy przepracowac w innej, ja pracuje 9 miesiecy w jednej i 3 miesiace ide do innej i tak rok w rok to juz moj 5 rok i jest git

@Pracodawca Nowy wpis

Witam, do obowiązków kierowców samochodów ciężarowych należy sprawdyenie pojazdu przed ruszeniem w drogę, przestrzeganie przeposów pracy jako kierowca, prowadzenie pojazdu i zależnie od rodzaju pracy tez zaladunek, zabezpieczenie ładunku lub sprawdzenie, czy ładunek jest dobrze zabezpieczony jeśli jest on wykonywany przez kogoś innego. Poza tym zgłaszanie wszystkich zaistniałych szkód i regularne wypelnianie kart czasu pracy.

Były pracownik CYGANSKIEJ AGEN

Witam chciałem podzielić się z wami swoją opinia na temat tego pracodawcy Moja kariera zaczęła się w tym miejscu około rok temu , ogólnie na podpisaniu umowy kawka , ciasteczka skaczący Cygan koło ciebie z markerem którym co chwilę podkreślał za ściągnięcie pracownika premia 400€!! Pierwsze wrażenie nie powiem ale było ok naprawdę z tego co mówili wydawali się całkiem fajnym zespołem obiecywali pracę w jednym stałym miejscu gwarantowali pracę do emerytury ale niestety nastała szara rzeczywistość ciasteczka się skończyły i zaczęło się rzucanie po firmach wypłaty terminowo lecz nie zgadzały się z tym co im wysyłałem z miesiąca na miesiąc zarabiałem coraz gorzej przestali płacić diety weekendowe chociaż spalem w ciężarówce na krawężniku żeby uniknąć kontroli na parkingu przy pauzie 45h. Nagabywanie na przekroczenia czasu jazdy lub pracy . Ogólnie nie polecam podają się za firmę transportową a to jest poprostu zwykła agencja nawet gorzej bo rzucają cię co chwilę do innej pracy na inną firmę w różne miejscowości . NIE POLECAM

@Były pracownik CYGANSKIEJ AGEN

Dziwne bo prqcuje tu ponad 7lat i jest ok. Moze nie sledze wyplaty ale dostaje zawsze te min 2000euro za caly miesiec pracy więc jest git. Nie rzucaja mnie w ogole wiec widac musiales cos odjebywac firmy do ktorycy przychodze trzymaja mnie caly czas aktualnej 4rok spedzam z 3 miesieczna przerwa w innej firmie bo wiadomo nie mozna pracowac nonstop

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie E & S Kraftfahrer GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E
Kassel
ASMO Solutions Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ RUR (m / k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Monter Michał Bladowski

Witam! Czy ktos z was mial do czynienia z tym posrednjkiem pracy w Niemczech

Artur
@Piotr

Pracuję w E & S Kraftfahrer od roku i jestem bardzo zadowolony. Są elastyczni, można wybrać system i jestem cały czas w kontakcie z firmą, więc jeśli pojawi się jakiś problem, mogę zawsze liczyć na szefowstwo. Wypłata jest zawsze na czas, oczywiście w odpowiedniej wysokości:). Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę.

Łukasz
@Artur

Pisząc o wysokości wypłaty mógłbyś dodać jakie są widełki finansowe E & S Kraftfahrer? Można przy dłuższej współpracy negocjować wysokość wypłaty i starać się o podwyżkę?

@Łukasz

Nie można bo to jest układ zbiorowy IGz płaca minimalna !

Arkadiusz

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata. Wynagrodzenie było zawsze na czas, jeśli nie wcześniej na konto. Szefostwo jest super. Z powodów prywatnych musiałem na razie wracać do Polski, ale wrócę do tej firmy w 100%. Jestem więc w pełni zadowolony z tej firmy i nie mogę zrozumieć negatywnych lub neutralnych recenzji tutaj. Mam też kontakt z kierowcami, którzy obecnie tam pracują na BDF i są zadowoleni.

Dawid

Pracuje w tej firmie od paru miesięcy. Od początku wypłata się nie zgadza. Moje wyliczenia z ich się nie pokrywają. Dla nich zawsze wychodzi mniej. Nie chcą płacić za weekendy ani większych diet zagranicznych. Kontakt super ale tylko podczas zatrudnienia. Potem mają wszystko w pupie. Ogólnie nie polecam jest to moja opinia jak i innych kolegów aktualnie pracujący i już nie pracujach. Jestem w trakcie szukania innej pracy.

Rafał

To jest agencja a nie firma jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu opinie tęgi typu ze wszystko Ok to piszą chyba pracownicy z biura pracowałem dla nich i znam kierowców którzy tam pracują nikt niema pozytywnej opinii o tej agencji jeszcze raz nie polecam p

Edyta
@Rafał

Być może nie rozmawiałeś ze wszystkimi i właśnie te osoby były zadowolone z pracy dla firmy. Nie uogólniajmy, że nikt nie ma pozytywnej opinii jak jednak pojawiają się pozytywne wpisy. Może napiszesz dokładniej co Ci nie pasowały w pracy w E & S Kraftfahrer GmbH?

Kierowca

Ma ktos jakies aktualne opinie o firmie?

Edyta
@Kierowca

Sama chciałabym wiedzieć coś na temat aktualnej sytuacji w E & S Kraftfahrer. Miejmy nadzieję, że jeszcze się doczekamy takich informacji. Zapewne rozważałeś aplikowanie tam, a od Twojego zapytania już trochę minęło, więc na pewno już podjąłeś jakąś decyzję. Pracujesz tam może?

Zostaw merytoryczną opinię o E & S Kraftfahrer GmbH - Kassel

• Jak się pracuje w E & S Kraftfahrer GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy E & S Kraftfahrer GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E & S Kraftfahrer GmbH?

E & S Kraftfahrer GmbH