Opinie o FHU Contra Agnieszka Bylska w Toruń Poznańska 168

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FHU Contra Agnieszka Bylska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FHU Contra Agnieszka Bylska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Contra Agnieszka Bylska w Toruń Poznańska 168

Czy w FHU Contra Agnieszka Bylska występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik Nowy wpis

Tak występują bony świąteczne.

Jak się pracuje z ludźmi z FHU Contra Agnieszka Bylska?

NIE MA FIRMY FHU CONTRA AGNIESZKA BYLSKA, PROSZĘ NIE USUWAĆ TEGO WPISU TYLKO POINFORMOWAĆ EWENTUALNYCH ZAINTERESOWANYCH!!

Sylwia
@ja

Dziwne, bo przecież wystarczy poszukać w sieci, żeby znaleźć firmę, o co chodzi? Zmienił się właściciel czy jak?

JA
@Sylwia

Właśnie znalazłem w sieci i widzę że dane nieprawdziwe...

Joanna Nowy wpis
@JA

po prostu przeszli chyba na spółkę komandytową czy le widzę? tak to firma normalnie funkcjonuje? wiadomo czy to jakoś wpłynęło znacznie na warunki zatrudnienia? zmieniło się coś?

Pracownik Nowy wpis

Dla mnie atmosfera jest ok, w sezonie jest dużo pracy ale po sezonie jest duży luz.

Lolo

Polecam

Mike

Byłem kilka lat temu na rozmowie. Generalnie nie wspominam dobrze tego spotkania.

Joanna
@Mike

Można spytać czemu? A ma ktoś jakieś aktualne doświadczenia z rozmowy może do napisania?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FHU Contra Agnieszka Bylska.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy w FHU Contra Agnieszka Bylska pracuje się na open space?

Contra sp zoo sp.k

Tak

Grażyna
@Contra sp zoo sp.k

a jak to wygląda? jesteście czymś odgrodzeni? pytam z ciekawości bo nigdy nie pracowałam w ten sposób a chciałabym spróbować u was.

@Grażyna

U nas nie wygląda to jak w amerykańskich filmach biurko przy biurku czy biurka oddzielone od siebie ściankami. U nas w firmie na niewielkiej przestrzeni biurowej znajduje się kilka stanowisk do pracy. W razie potrzeby mamy możliwość zamykania drzwi żebyśmy się nawzajem nie przekrzykiwali. Miło nam, że chciałaby Pani spróbować pracy w naszym zespole niestety na obecną chwilę nie szukamy nikogo do pracy. Pozdrawiamy.

Joanna
@Contra

Dzień dobry. A w którym miejscu zamieszczacie Państwo w razie czego jakieś ogłoszenia? Można ewentualnie wysłać już teraz swoje cv "na zapas"?

Czy pracownicy w FHU Contra Agnieszka Bylska dogadują się między sobą?

Contra

Myślę, że 90% osobowości w naszym zespole ma podobne jak nie te same poczucie humoru. Co za tym idzie? mamy dystans i umiemy żartować i śmiać się z samych siebie. Dlatego śmiało jestem w stanie stwierdzić, że dogadujemy się ze sobą bardzo dobrze. Dążymy do tego, żeby atmosfera w pracy była przyjazna pod każdym względem i od razu na rozmowie kwalifikacyjnej wiemy czy ktoś do nas pasuje czy nie. Dlatego powiem z czystym sumieniem, mimo że jak w każdej rodzinie bywają lepsze i gorsze dni czy sytuacje a nawet zdania na ten sam temat, jak na kopę różnych ludzi to dogadujemy się lepiej niż w nie jednej spokrewnionej rodzinie.

Jak wygląda ścieżka kariery w FHU Contra Agnieszka Bylska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Contra

U każdej osoby u nas zatrudnionej ta ścieżka jest inna oraz indywidualna. Jest tak różna jak różne są charaktery poszczególnej osoby. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi TAK lub NIE na pytanie "Czy trudno jest zdobyć awans?". Jak już wcześniej pisaliśmy nie staż a zaangażowanie decyduje o możliwości uzyskania awansu. Pozdrawiam

Jakie są mocne strony pracodawcy FHU Contra Agnieszka Bylska?

Contra

Od samego początku działalności jako firma handlowa stawiamy na ciągłe zdobywanie wiedzy w zakresie towaru oraz branży w jakiej działamy. Za mocne strony firmy uważamy między innymi sprzedaż markowych i wysokiej jakości produktów oraz świadczonych usług. Wysokie kwalifikacje kadry zarządzającej, zdobyta pozycja oraz rozpoznawalność na rynku, dobry wizerunek firmy, dobra opinia u klientów jak i stały kontakt z nimi.

Kontrahent

Firma nie ma zamiaru płacić za usługi transportowe. Nie można się skontaktować a jak się cudem uda to na obietnicach się kończy. Nie polecam tej firmy do współpracy.

@Kontrahent

Firma zawsze płaci za faktury. Faktury transportowe z podpisanymi dokumentami przez odbiorce, który odebrał dostarczany towar nie docierają do Firmy od razu po jej wystawieniu. Z całym szacunkiem ale w księgowości nie znajdowała się tylko faktura wystawiona przez Pana autora wpisu ale również inne czekajace na sprawdzenie ich poprawności tj.: ustalonej kwoty, trasy, zlecenia. Inna sprawa, że autor wpisu następnego dnia po przyznanym terminie płatności od godziny 10 wydzwaniał po wszystkich dostępnych numerach telefonów z groźbami windykacyjnymi.

Igor

Świetny pracodawca więc jeśli ktoś ma odpowiednie kwalifikacje to warto dostać się tu do pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FHU Contra Agnieszka Bylska?

Contra

Oczywiście staramy się zawsze o jak najbardziej pozytywną atmosferę w pracy, ponieważ uważamy, że taka właśnie wpływa na efektywne współdziałanie każdego z nas. Niestety wiemy z doświadczenia, że w każdym zespole znajdzie się jedna osoba, która wyznaje zasady "zero kompromisów" i "do celu po trupach". Wtedy pomimo chęci budowania pozytywnej, przyjaznej i życzliwej atmosfery, która będzie wpływała efektywnie na pracę większości zespołu atmosfera staje się toksyczna co ma zdecydowanie odwrotne działanie. Odpowiadając na pytanie, tak atmosfera w pracy odgrywa bardzo ważną rolę ale wpływ na nią mają nie tylko pracodawcy ale również pracownicy dlatego czasem lepiej wybrać mniejsze zło i wyeliminować toksyczną osobę, która negatywnie wpływa na pracę i samopoczucie pozostałych pracowników. Korzystając z okazji FHU Contra Agnieszka Bylska już nie funkcjonuje pod daną formą prawną. Pozdrawiamy i życzymy życzliwej, lojalnej bez grama niezdrowej rywalizacji atmosfery oraz miejsca pracy.

Krzysiek

Można liczyć na awans w tej firmie?

FHU CONTRA
@Krzysiek

Oczywiście zapewne jak w każdej firmie. Tylko nie w każdej firmie są takie same przesłanki do awansu. U nas nie staż a zaangażowanie się liczy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FHU Contra Agnieszka Bylska?

FHU CONTRA

Witam serdecznie, nie bardzo rozumiem co ma na celu to pytanie ale już odpowiadam. Oczywiście od kilku lat organizujemy imprezy okolicznościowe dla głównych klientow firmy. W 2018 roku zorganizowaliśmy pierwszy wyjazd integracyjny dla pracowników. Pomysł został przyjęty pozytywnie, cel zintegrowania zespołu firmy został spełniony dlatego będziemy kontynuować. Pozdrawiamy zespół CONTRA

Hanna

@Janko Myślę, że oceniasz inna firmę bo FHU Contra to bardzo dobry pracodawca!!!

Blublo

Witam swiadczę usługi dla tej ze firmy może nie długo ale kasę mam co tydzień nie narzekam ci co gadają negatyw to widocznie nie nadają się do roboty. Jaka robota taka wypłata.

Dla mnie Pracodawca jest wzorem do naśladowania, może dla pewnych pracowników może się wydawać że jego wymagania są wyssane z palca ale my jako pracownicy jesteśmy zobowiązani do wykonywania obowiązków a pracodawca jest podmiotem do ich egzekwowania.

Janko
@Gość

Jeśli dział handlowy to proponowałbym trochę oddechu w formie ",". Zdanie takie długie bez przerwy na oddech może zmeczyć. :) Pracownik, który przychodzi do pracy z przyjemnością i spokojem, to pracownik wartościowy. Zastraszany podnoszeniem głosu i pokazywaniem swojej wyższości to pracownik zestresowany i nierozwijający sie z winy właśnie pracodawcy.

Byly pracownik

Umowa zlecenie lub najnizsza krajowa. Spychologia. Nieplacone za nadgodziny. Wielki balagan. Nieszanowanie pracownika, najgorsza praca w ktorej pracowalem. Wymyslanie bledow by tylko niezaplacic stawki ktora sie ustalilo. Dla mnie czysty kabaret. Najlepsze sa obietnice na poczatku ale po max 2 tygodniach kazdyvwie co tam sie dzieje

FHU Contra
@Byly pracownik

Drogi Panie Jeśli pisze Pan takie bzdury miał by Pan minimum przyzwoitości aby się przedstawić. Wiele można nam zarzucić ale na pewno nie to że nie dotrzymujemy słowa w przypadku wynagrodzenia, niestety mija się Pan z prawdą pisząc o warunkach zatrudnienia nie praktykowana jest u nas umowa zlecenie ani najniższa krajowa. "Każdy wie co się dzieje" proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy i wywiązuje się z przypisanych do niego obowiązków to otrzymuje wynagrodzenie które mu przysługuje.

Byly pracownik
@FHU Contra

Hahaa zart? Nie ma umowy zlecenie a jak pracuja na inwestycjach i na magazynie? Nadgodziny nieplacone lub placone do reki nie wstyd wam pisac takie brednie. Najnizsza krajowa reszta do reki jesli jest tak jak tu napisanr to napewno katrola z urzedu pracy lub skarbowki nie bedzie problemem. Jesli bede widzial taka sterte bzdur napewno nieomieszkam uprzejmie poinformowac urzedow. Po co klamac? Wstyd nieosmieszajcie sie

Tomasz
@Byly pracownik

Nie byłeś zadowolony z wysokości wynagrodzenia. Czy pracodawca zapewniał premie lub inne dodatki? Dzięki nim wynagrodzenie mogłoby być wyższe. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak, to na jakie stanowiska? A inne osoby pracujące w firmie mają podobną opinię do Byłego pracownika, czy zupełnie inną? Zachęcam Was do dyskusji.

Szkoda czasu i nerwów. Moje sugestie dla FHU Contra Agnieszka Bylska: Podział obowiązków zgodny ze stanowiskiem. Zlikwidować spychologię gdy ktoś inny nie wykona należycie swojej pracy, a wciska że zlecił to komuś innemu (wykorzystywanie swojej pozycji w firmie). Szacunek do pracownika. Gdy pracownik popełni błąd, nie dołować go, tylko pokierować. Ten co nic nie robi, to się nie myli. Pracując tam miałem wrażenie ciągłej inwigilacji. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To pracownik tworzy firmę. Dbać o niego.

Ta firma dając ogłoszenie o pracę zamieszcza poszukiwania na dane stanowisko. Powinni dopisać, że człowiek na papierze ma jedno stanowisko, a jego praca to ogarnianie 5 stanowisk. Nie polecam. No chyba, że ktoś potrafi robić 5 rzeczy jednocześnie i to na wczoraj. Na dzisiaj to już za późno.

Contra
@Gość

Stwierdzić należy iż szukamy ludzi do pracy a nie do picia kawy i grzania stołków. Jeżeli ktoś nie potrafi wywiązać się z powierzonych obowiązków i w jego CV widnieje kilkanaście wcześniejszych miejsc pracy z doświadczenia wiemy iż takie osoby nie zagrzeją miejsca i u nas.

@Contra

Noooo najlepsze miejce zagrzala....przydupas szefa pani k. Najwredniejsza 2licowa i kłamliwa osoba jaka mozna sobie wyobrazic

Itsnotfuuny

Chyba się kooptuję do tej firmy ... kupię proseco , popcorn ... zawsze to cyrk za darmo. Nieśmiało przyznam , iż nawet Szekspir nie stworzyłby lepszej intrygi ... W roli głównej Karolinka ( prawie jak pani Bovary ;) i reszta ,,pazi” szukających poklasku i urządzających sobie martyrologie narodów ... biedni ... brzydko tak na kogoś pisać .... pffuuu pfuuuu ( onomatopeja) oj nieładnie pfupfupfu

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Contra Agnieszka Bylska - Toruń

• Jak się pracuje w FHU Contra Agnieszka Bylska?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Contra Agnieszka Bylska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU Contra Agnieszka Bylska?

FHU Contra Agnieszka Bylska