Opinie o Highsolutions Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Highsolutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Highsolutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Highsolutions Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Doś

Piszę jako obecny pracownik żeby przestrzec innych. To co się obecnie dzieje to jest śmiech na sali. Opóźnienia w wypłatach, wieczne obiecywanie gruszek na wierzbie a w rzeczywistości dostaje się jaja na twarz. Nierozwojowe projekty, stare technologie (jako programista babram się w legacy projektach), ludzie którzy tylko udają sobie przyjaznych a każdy kopie pod każdym dołki i szczuje jeden na drugiego. Podczas rekrutacji obiecują co się tylko da, a później radź sobie sam. Fajne przeżycie ale przez pierwsze trzy miesiące gdzie człowiek jest jeszcze zaślepiony a później im głębiej wejdzie tym większe wysypisko się przed nim pojawia. Dam szczere i mocne 2.5/10

Marcin z HighSolutions Nowy wpis
@Doś

@doś Cześć Doś. Dotknąłeś w swoim wpisie wielu, bardzo ważnych kwestii. Zależy nam na tym, aby każdy członek zespołu czuł się doceniony za swoją pracę, był wynagradzany na czas (a nawet przed czasem) i mógł cieszyć się z zadań, które wykonuje. To prawda, że nie zawsze udaje nam się stanąć na wysokości zadania, nad czym ubolewamy za każdym razem, jak taka sytuacja akurat ma miejsce. Trudno odebrać nam Twój feedback jako rzetelny i merytoryczny, ale i tak chcemy się do niego odnieść najlepiej jak potrafimy. Jeżeli chodzi o technologię, to na rozmowie rekrutacyjnej jasno komunikujemy jakiego rodzaju projekty u nas mamy. Traktujemy bardzo poważnie wolę zmiany projektu, gdy programista nie chce w jakimś dłużej pracować i nam to bezpośrednio zgłasza. Paru programistów zmieniło w przeciągu ostatniego roku projekt, gdy zgłosili nam taką wolę, a nam udało się przeorganizować pracę zespołów tak, aby umożliwić zmianę. W kwestii relacji w zespole i atmosfery, nie potrafimy odnieść się do Twojego wpisu, ponieważ wola udzielenia pomocy przez innych oraz łatwość w nawiązaniu relacji z członkami zespołu jest tym, co każdorazowo już od paru lat każdy nowy członek zespołu HS najmocniej podkreśla i docenia podczas podsumowania okresu próbnego. Piszesz, że jesteś jednym z naszych paru programistów, którzy aktualnie piszą w legacy kodzie. Jak wiesz, od 2 miesięcy każdy członek zespołu ma przypisanego do siebie członka zespołu HR, który w roli “anioła stróża” stara się uzyskać od każdego informacje o najmniejszych oznakach braku zadowolenia, aby móc udzielić wsparcia osobiście, lub przez przegadanie tematu z zespołem i wypracowanie optymalnego rozwiązania. Zachęcamy Ciebie do tego, abyś nie bał się powiedzieć o tym wprost na spotkaniu, ponieważ nie kryjemy zaskoczenia, czytając Twój anonimowy wpis na tym portalu. Chcemy aby każdy członek zespołu czuł, że może powiedzieć nam o wszystkim, dlatego jako zespół HR mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszej odpowiedzi poczujesz się zachęcony do powiedzenia nam wprost o swoim niezadowoleniu. Jesteśmy dla Ciebie dostępni każdego dnia na slacku i pod telefonem. Mamy nadzieję, że zgłosisz się do nas niebawem, po odczytaniu tej wiadomości. Pozdrawiamy, Marcin z zespołu HR w HighSolutions

Joanna Nowy wpis

Czy w HighSolutions można liczyć na Umowę o Pracę? Oraz jakie firma oferuje benefity pracownicze?

Irena Nowy wpis
@Joanna

Może zależy od stanowiska, ciebie co interesuje, jeśli chodzi o pracę tam?

Tomasz

W Internecie można przeczytać wiele informacji na temat tego, że firma jest turkusową organizacją i że zarządzana jest w sposób turkusowy. Czy to prawda? Jak sprawdza się turkusowe zarządzanie w praktyce?

Teresa Nowy wpis
@Tomasz

Wiesz co, widziałeś może opinię kogoś kto dziwnym trafem wrzucił ją 4 minuty przed Tobą? Bo z niej niestety nic turkusowego tutaj nie wynika. :( A orientowałeś się jeszcze gdzieś indziej w tym temacie? Bo sama teraz ciekawa jestem co jest prawdą

Full-stack developer to stanowisko, które jest obecnie wolne w firmie HighSolutions. Proponowane wynagrodzenie to 12 tys zł brutto. W tej kwocie zawiera się też premia, czy można się o nią ubiegać osobno? Są takie dodatkowe bonusy finansowe?

Wojtek
@Marcin

Jedyna premia na jaką można liczyć to uścisk dłoni prezesa. W obecnych czasach oczywiście wirtualny.

Lidia
@Wojtek

Serio niczym innym was nie doceniają? A benefity jakieś są?

Ajgo
@Lidia

Docenią cię wypłatą na czas, bo jak cię nie docenią to poczekasz.

Wojtek
@Marcin

Naszym benefitem jest satysfakcja z wykonywanej dobrze pracy! Z której jesteśmy bardzo dumni.

Teresa
@Ajgo

Serio? To już nie lepiej komuś powiedzieć wprost, że jest się niezadowolonym z jego pracy i żeby sobie podeszłe? W firmie ktokolwiek gra w otwarte karty?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Highsolutions Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
amakoz

Polecam HS! Firma, która zdecydowanie kładzie nacisk na dobre samopoczucie swoich pracowników. Ciekawe projekty, super atmosfera, wpływ na rozwój swój, jak również samej firmy. Zdecydowanie miejsce gdzie nie siedzi się z zegarkiem w ręku czekając na koniec dnia.

Przez ponad 1,5 roku miałem przyjemność pracować w HighSolutions. Słowo przyjemność nie jest tutaj przypadkowe, bo jeśli szukasz firmy, do której będziesz chodzić z uśmiechem na twarzy i z której wracać będziesz do domu też uśmiechnięty, to dobrze trafiłeś. Firmę tworzą ludzie o wspaniałym podejściu do współpracy, dla których słowo zaufanie i odpowiedzialność jest wartością podstawową. Atmosfery w firmie nie sposób sztucznie wykreować, ona wychodzi oddolnie od ludzi i tą właśnie wspaniałą atmosferę w miejscu pracy zjadziesz w HighSolutions. Jeśli szukasz miejsca gdzie liczy się każdy członek zespołu (od stażysty po senior team leadera), projekty są ciekawe, ambitne i dobierane w taki sposób, aby pomóc Ci się rozwinąć, a atmosfera pracy i pozytywne nastawienie są wartościami, których szukasz to HighSolutions jest właśnie taką firmą. Stworzoną przez ludzi z pasją, która przyciąga pozytywne osoby, które chcą mieć realny wpływ na produkty które tworzą. Zdecydownie polecam!

W firmie HighSolutions odbyłam czteromiesięczny staż, w czasie którego zapoznałam się z pracą grafika, poznałam aspekty pracy z programami graficznymi na poziomie zaawansowanym. Zaskoczyła mnie miła atmosfera panująca w firmie oraz przyjazne stosunki panujące wśród współpracowników.

Asia

W HighSolutions odbyłam dwumiesięczny staż, który zdecydowanie wpłynął na rozwój moich umiejętności. Mogłam zobaczyć jak wygląda praca w turkusowej organizacji. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie, szkoda, że tak niewiele firm decyduje się na taki sposób zarządzania. HighSolutions to firma rozwijająca się bardzo dynamicznie, prowadzona przez autentycznych liderów i mentorów, miejsce, w którym panuje bardzo dobra atmosfera. Pracują tam ludzie zaangażowani, proaktywni, życzliwi i bardzo przyjacielscy. Mam zamiar jeszcze do nich wrócić :). Bardzo polecam .

Mateusz

Bardzo polecam HighSolutions jako pracodawcę, atmosfera w pracy jest dla mnie najważniejsza i w biurze HS była ona super! Wspólne integracje i lunch bardzo pomagają wczuć się w zespół i firmę, tak że czujesz się ich częścią niemal od razu oraz pomagają pracownikowi rosnąć i się rozwijać w wybranym przez niego kierunku co jest mega ważne u pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Highsolutions Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Highsolutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Highsolutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Highsolutions Sp. z o.o.?

Highsolutions Sp. z o.o.
  • Szkolna 21 lok. 1